Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Propulse píše: 26 dub 2023 11:15 Jojo, jde do Varu. I Lukas Zetterberg z druhe Svedske.
Jestli dostali nejlepší nabídky zrovna z Varů, tak by se nad kariérou měli trochu zamyslet. :)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

frysta píše: 26 dub 2023 11:49 Jestli dostali nejlepší nabídky zrovna z Varů, tak by se nad kariérou měli trochu zamyslet. :)
Tak věci se mají trochu jinak, ve Varech přidali celkem výrazně na rozpočtu.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

frysta píše: 26 dub 2023 11:49 Jestli dostali nejlepší nabídky zrovna z Varů, tak by se nad kariérou měli trochu zamyslet. :)
Vary koupil miliardář a jejich rozpočet bude vypadat dost jinak. Podle toho bude vypadat i jejich kádr. Budou hrát rychlý, nepříjemný hokej a s Frodem v brance můžou hrát pohodový střed tabulky a soupeře dost trápit.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pcehockeyfan25 píše: 26 dub 2023 12:06 Tak věci se mají trochu jinak, ve Varech přidali celkem výrazně na rozpočtu.
Přesně tak příští rok je očekávám ve klidném středu tabulky
🔴⚪
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Vejš, Radime!
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PCE.MAN píše: 26 dub 2023 12:23 Vary koupil miliardář a jejich rozpočet bude vypadat dost jinak. Podle toho bude vypadat i jejich kádr. Budou hrát rychlý, nepříjemný hokej a s Frodem v brance můžou hrát pohodový střed tabulky a soupeře dost trápit.
Neměl jsem na mysli peníze. :)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Nechci být škodolibý, ale finále extraligy mezi Třincem a Hradcem je tak mediálně zajímavé, že hodinu před začátkem 5. zápasu je na hokej.cz jediný 7 hodin starý článek ....
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Borci nemá někdo prosím celé? Díky předem kdyby náhodou:)
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... cecko.html
🔴⚪
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

pepa píše: 26 dub 2023 15:59 Nechci být škodolibý, ale finále extraligy mezi Třincem a Hradcem je tak mediálně zajímavé, že hodinu před začátkem 5. zápasu je na hokej.cz jediný 7 hodin starý článek ....
Dopoledne jsem přemýšlel nad tím jakou to může mít televizní sledovanost. Tou se asi Robertek chlubit nebude.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Pec92 píše: 26 dub 2023 16:05 Borci nemá někdo prosím celé? Díky předem kdyby náhodou:)
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... cecko.html
Parťáci z nároďáku: Pasta a střelec? Spíš nahrával. Jednou dostane céčko

Otevřel skóre celé série, druhou trefu přidal ve třetím dějství. V 10. minutě čtvrtého duelu pálil po jeho průniku Pavel Zacha a všudybyl Brad Marchand šťouchnul puk za čáru. David Pastrňák v play off má zatím dva góly. Soupeři z Floridy mu znechucují život, ale za Boston se prosazují i jiní. Po vítězství 6:2 v nedělním zápase mu k postupu schází ještě jedna výhra.



David Pastrňák se na play off vytasil s „muletou“, jakou nosil na hlavě Jaromír Jágr . V základní části NHL se 61 góly přiblížil na dostřel jeho českému rekordu. V play off na něj házejí deku hlídači z Floridy a snaží se superhvězdu Bruins přidusit. K tomu vypadli zranění centři Patrice Bergeron a David Krejčí . I proto se Pastrňák tak výrazně neprosazuje. Ale všechno může přijít.

Stačil ještě gól a dohnal by Jágra. I v předchozích ročnících se Pasta v úplných sezonách pohyboval mezi třiceti, čtyřiceti zásahy. Ovšem pistolník nebyl odjakživa. Na stříbrném šampionátu osmnáctek 2014 se stal nejlepším střelcem Jakub Vrána s osmi trefami. Pastrňák měl pět asistencí. „Spíš připravoval šance. Ale že by byl vyloženě střelec, to ne,“ potvrdil další medailista Jiří Černoch.

Jiří Smejkal dal před devíti lety na osmnáctkách čtyři góly. Pastrňáka zažil i o dva roky později na mistrovství světa dvacetiletých v Helsinkách, kam ho pustili z Bostonu. „Pamatuju, že ještě než jsme začali jezdit na nároďáky, říkalo se, jak si to spolu házejí Pastrňák a Kotala. Pasta pak už jezdil sám, ale byl spíš nahrávač. Poslední dvě, tři sezony pálí víc. Hrál hodně s Krejčou, což je vyloženě tvůrce. Asi mu nezbývá, než to tam sypat. Taky hodně zlepšil střelu z jedničky. Kolikrát jsou to rány z těžké pozice, ale trefuje se nahoru, k tyčkám,“ líčil.

„Jsem hrozně rád, že takového hokejistu vůbec máme,“ svěřil se Michael Špaček , který se s Pastrňákem rovněž zná od mládeže. „Jsem na něj opravdu pyšný. Byla nádhera sledovat, co předváděla česká lajna s Krejčou a Zachičem. Pasta dal v NHL 61 gólů. Neuvěřitelné číslo!“

Dneska jsou každý jinde. Působí v různých klubech různých soutěží. Ale sledují, jak si vede Pastrňák, z nějž v NHL vyrostla superstar. „Ráno se kouknu, jak hráli, Pasta tam skoro vždycky svítí, třeba několikrát. To, že se z něj stal střelec, bylo dané i situací v Bostonu. Měli volno pro praváka na střelu a jemu to fakt sedlo, v tomhle se našel,“ pokračoval Černoch.

Ve správné době byl na správném místě. I štěstí k tomu patří. „Ale přijde mi, že hokej hraje pořád stejně. Jako když jsme ho v dětství mydlili pro zábavu za barákem nebo na ulici. Občas se něco nepovede, ale nic si z toho nedělá a zkusí to znovu. Pak jsou z toho highlight góly,“ řekl Smejkal.

Nezměnil se ani jako člověk. Poznali to, když loni přijel na mistrovství světa. „Stále stejný kluk, pořád se směje. Pokecal úplně s každým,“ vybavil si Smejkal. „Ale když jsem ho pak sledoval na ledě, fakt jsem si říkal, že je úplně jinde. Jiná rychlost, všechno. Když jsme ho v zápase viděli hrát s Krejčou, měli jsme na střídačce otevřené pusy,“ přiznal.

Na šampionátu v Tampere nastoupilo osm členů někdejší stříbrné osmnáctky. „Hned jak Pasta přijel, říkal, že je fajn, že se nás tam sešlo tolik. Vzpomínali jsme a párkrát vtipkovali, že ostatním předvedeme, jak se vozí medaile, což se nakonec povedlo. Bylo hezké se s Pastou sejít po dlouhé době v nároďáku a on ukázal, proč patří k nejlepším hráčům na světě,“ vyprávěl Černoch.

Pastrňák zůstal jedním z nich, ale zároveň působil jako lídr. „Nebál se mluvit mezi třetinami, byl slyšet při zápase. Všechno bral pozitivně, snažil se chválit. Když vidím videa z NHL, hodně mluví i tam. Nedivil bych se, kdyby v příštích letech dostal v Bostonu céčko,“ předeslal Smejkal.

„V NHL hrál šest stovek zápasů. Věděl, jakou má v nároďáku pozici, že když je lídr na ledě, musí být i v kabině. A přesně to plnil. Jakmile jsme potřebovali gól, dal ho. V tom je výjimečný,“ zdůraznil Černoch. Zážitků s Pastrňákem by našli spoustu. „Nezkazí žádnou srandu, taky mluví zvláštně. Je z Havířova. Dřív to byla havířovská čeština, teď asi havířovská angličtina,“ usmál se.

V play off fandí Bostonu. „I proto, že je tam taky Krejča a celá česká parta,“ přiznal. Bruins vedou v sérii nad Floridou 3:1 na zápasy. Kdyby se ale ještě neprobili dál, mohl by Pastrňák třeba znovu posílit tým na mistrovství světa. „Kluky v Bostonu teď zajímá hlavně Stanley Cup. Zvlášť po takové sezoně, kdy překonali rekord NHL. Přejít přes první kolo a dívat se dál. Pokud by přijeli, budou všichni šťastní. Jenom nevím, co oni. Asi by byli hodně zklamaní,“ připomněl Smejkal.

Špaček souhlasil. „Je jasné, že Pasta chce vyhrát Stanley Cup. Boston prožil opravdu výbornou sezonu. Play off je něco jiného, ale Pastovi samozřejmě moc přeju Pohár. Na druhou stranu je super mít takového hráče v nároďáku na mistrovství světa,“ dodal.
Plechy
Příspěvky: 92
Registrován: 04 říj 2021 18:46
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 29 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Plechy »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Plechy píše: 26 dub 2023 17:11 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... 42EM3Lwyos
Někdo celé?
Viz forum Sparty.

Ale je to článek ve stylu. Možná to majitel z půlky vyhází a možná taky ne.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

frysta píše: 26 dub 2023 11:49 Jestli dostali nejlepší nabídky zrovna z Varů, tak by se nad kariérou měli trochu zamyslet. :)
Zamyslet by se měl někdo jinej.Pokud Vary prodlužují na dlouho Černocha s Plutnarem a dělají Frodla, tak to možná o něčem svědší :))
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Podle záběru co ukazují, tak gól platit musí, stejně jako u nás.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tak jakej historickej moment bude Robert omylat ještě tak dalších 10 let? Vítěz PO z předkola nebo otočka z 0:3 na zápasy? V druhém případě by si Elon Musk musel najmout nějakou úklidovou firmu z oblasti HK, protože pan Špryňar by mu jeho sociální síť asi dost zasvinil svým semenem.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 26 dub 2023 19:25 Podle záběru co ukazují, tak gól platit musí, stejně jako u nás.
Taky mě to hned napadlo. Takový férový PO to je, to nemohu říci
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jinak Třinci to celý posral Ujčík. Stačilo dát Hudáčkovi o zápas vyšší trest a mistr mohl být korunován už minulou neděli. Víc jsme pro to udělat fakt nemohli :)
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

jimmypop píše: 26 dub 2023 19:26 tak jakej historickej moment bude Robert omylat ještě tak dalších 10 let? Vítěz PO z předkola nebo otočka z 0:3 na zápasy? V druhém případě by si Elon Musk musel najmout nějakou úklidovou firmu z oblasti HK, protože pan Špryňar by mu jeho sociální síť asi dost zasvinil svým semenem.
Netřeba psát obdobné příspěvky. Pokud HK otočí, proč ne, zaslouží si to. My můžeme kopat jak chceme, ale zůstali jsme v semi, to je jediný tvrdý fakt. A to z dvojnásobným rozpočtem.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jednou se to někomu povést musí otočit z 0:3 na 4:3 a když to bude Mechov, tak zaslouženě, ale svou vinu má i Třinec, neměl to nechat takhle dojít...a mohl mít klid, teď i v jejich hlavách bude neklid...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

maggot.87 píše: 26 dub 2023 19:34 Netřeba psát obdobné příspěvky. Pokud HK otočí, proč ne, zaslouží si to. My můžeme kopat jak chceme, ale zůstali jsme v semi, to je jediný tvrdý fakt. A to z dvojnásobným rozpočtem.
ano hlavně, zmínit rozpočet, vy jste snad nemocný ......řeší někdo v evropě rozpočty, česká specialita a závist
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: 26 dub 2023 19:39 Jednou se to někomu povést musí otočit z 0:3 na 4:3 a když to bude Mechov, tak zaslouženě, ale svou vinu má i Třinec, neměl to nechat takhle dojít...a mohl mít klid, teď i v jejich hlavách bude neklid...
Nemyslím si, že zrovna je to nějak rozhodí.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

maggot.87 píše: 26 dub 2023 19:34 Netřeba psát obdobné příspěvky. Pokud HK otočí, proč ne, zaslouží si to. My můžeme kopat jak chceme, ale zůstali jsme v semi, to je jediný tvrdý fakt. A to z dvojnásobným rozpočtem.
A pokud neotočí, což je pravděpodobné, tak se pouze zjistí, že finále už se hrálo sérii před tím.. :-) Taky na tom nic nezměníš. A může na to být klidně trojnásobný rozpočet.. :-))

Mimochodem, myslím si, že Třinec si to zkrátka chce vychutnat doma. Teď jim to nevyšlo, ale v dalším zápase budou soustředěni nejvíc ze všech zápasů play-off..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 26 dub 2023 19:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 26 dub 2023 19:42 ano hlavně, zmínit rozpočet, vy jste snad nemocný ......řeší někdo v evropě rozpočty, česká specialita a závist
dvojnasobnej rozpočet, dvakrát tolik titulů. To dá rozum, neasi.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pamatuju si, jak v roce 2012 začalo docházet Kometě proti nám. Dnes mi přišlo, že poprvé Třinec působil vyčichle.

Hudáček po návratu z trestu zatím velký špatný.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

jimmypop píše: 26 dub 2023 19:44 dvojnasobnej rozpočet, dvakrát tolik titulů. To dá rozum, neasi.
A kdo jim vlastně brání, mít dvojnásobný rozpočet? Oni nechtějí?
Odpovědět