Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Itchy píše: 19 dub 2023 21:57 Tak je tam kus nadsazky :-) ale videl si treba Hertla pri NHL v Praze?
Přesně tak, též jsem to tak myslel.
speedmetal
Příspěvky: 1176
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Grimley píše: 19 dub 2023 20:08 Ja treba O2 TV u nas v dedine nechytam... mel jsem to predplaceny, ale neslo to sledovat, jak se to furt sekalo... takze jeslti bude komplet ELH pod O2, tak zacnu sledovat sachy :)
No ale jestli se ti seknou šachy tak je to na týden..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7550
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 603 krát
Obdržel "To se mi líbí": 811 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

in-spyder píše: 20 dub 2023 02:13 Zase tak bych to nepřeháněl, hrál tady dospělý hokej dva roky, neukázal naprosto nic, plus navíc tady doba byla taková jaká byla. Potom šel do Šumperka, tam nula. Následně Prostějov, tam vlastně taky nula. Pak do Litoměřic na zbytek sezóny a tam mu to najednou sedlo. Vzal si klub sem na pár zápasů a když byl na ledě, tak dostávali góly. Dal si dvě sezóny v Litoměřicích, kde se ukázal a pak si pro něj šáhli Budějky, tam to bylo taky takový nemastný neslaný, ono stejně tak v sezóně v Třinci. Teď mu to jde v play-off a já mu to přeju. Čili jediný kdo rozumí hokeji je asi někdo v Třinci když si ho brali a věřili, že sezóna bude tak nějak obyč a sedne mu play-off. Dle mne mu v Třinci sedl styl hry, stejně tak v Litoměřicích, jinak ho skoro všude jinde "hnali". Možná jediné kdy klub mohl udělat "chybu" tak bylo když šel do Budějovic, ale to hrál pár zápasů sezónu před tím tady a žádná hitparáda to nebyla.

Prostě někdy se to sejde tak, že to tomu hráči musí sednout. Jemu to sedlo v play-off v 27 letech, to je dost dlouhá doba.

Dodal bych, že si střihnul v Mestis za Rovaniemi jednu sezónu a tam pochopil, jak se věci mají

Za mě je to v současnosti hráč, kterého by bral každý extraligový tým. Dozrál prostě později. Dobrý scouting od Třince. Loni to nikdo nechápal, že ho berou. Letos vidíme, jak se jim to povedlo

Rovněž se dál bourají prognózy o únavě týmů v playoff. Mechov dokazuje, že je to hloupý mýtus
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

PL8 píše: 16 dub 2023 20:09 Uznávám, že ty jsi uvnitř.
Tohle napadání hlavy a krku je mnohdy prapodivné. Hudáček má 177 cm a 80 kg. V souboji nevyskočil, šel do něj čelem. Sedlák 184 cm a 96 kg. Kde byl, že mu Hudáček zaútočil na krk a hlavu? Kde byl kotouč? (Proto jsem chtěl vidět video, zatím jsem ho neviděl, ale podle tvé reakce byl někde na dosah...) Takže ne souboj o puk, o to mi vůbec nešlo, ale další souboj, Hudáček nehrál jako třetí do mariáše...
Nechci se hádat a nechci přivolávat na pomoc Voráčka... Dívám se na hokej svýma očima a neříkám, že mám vždycky pravdu. To ani náhodou. Hráč se musí o svoji schránku na ledě starat, jinak ho nachytají...
Ten debilní xicht na konci řádku je tvůj podpis?
Pravidla jaksi neřeší tělesné proporce hráčů

Víš co, to video si najdi, jestli to dokážeš a podívej se na to. To byl cílený útok bez úmyslu hrát puk. Už nejsou devadesátky...

A nerozjížděj tu prosím nějaké flame - řeči o nějakých debilech si laskavě nech někam jinam
Tesla
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

woe píše: 20 dub 2023 08:29
Rovněž se dál bourají prognózy o únavě týmů v playoff. Mechov dokazuje, že je to hloupý mýtus
Má to výhodu přeci jen a to, že můžeš doléčit zranění.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
pepa
Příspěvky: 2108
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

in-spyder píše: 20 dub 2023 02:13 Zase tak bych to nepřeháněl, hrál tady dospělý hokej dva roky, neukázal naprosto nic, plus navíc tady doba byla taková jaká byla. Potom šel do Šumperka, tam nula. Následně Prostějov, tam vlastně taky nula. Pak do Litoměřic na zbytek sezóny a tam mu to najednou sedlo. Vzal si klub sem na pár zápasů a když byl na ledě, tak dostávali góly. Dal si dvě sezóny v Litoměřicích, kde se ukázal a pak si pro něj šáhli Budějky, tam to bylo taky takový nemastný neslaný, ono stejně tak v sezóně v Třinci. Teď mu to jde v play-off a já mu to přeju. Čili jediný kdo rozumí hokeji je asi někdo v Třinci když si ho brali a věřili, že sezóna bude tak nějak obyč a sedne mu play-off. Dle mne mu v Třinci sedl styl hry, stejně tak v Litoměřicích, jinak ho skoro všude jinde "hnali". Možná jediné kdy klub mohl udělat "chybu" tak bylo když šel do Budějovic, ale to hrál pár zápasů sezónu před tím tady a žádná hitparáda to nebyla.

Prostě někdy se to sejde tak, že to tomu hráči musí sednout. Jemu to sedlo v play-off v 27 letech, to je dost dlouhá doba.
Souhlasím s tebou, máš pravdu. Ale... tady vyrůstal, tady ho měli znát a když někdo v jeho juniorském hokeji nepoznal, co je zač, tak mu bylo souzeno "taládrovat" po českém hokeji. Uznávám, že kdyby se dnes hrál pořád hokej se sevřenou prdelí, tak by si asi neškrtl. Teď mu hokej vyloženě sedí. Mně jde o to, že (téměř) nikdo nepoznal jeho možnosti. Dostal šanci i v Pardubkách, to je pravda, ale nevěřili mu a přitom - kolik se tady za ty roky vystřídalo hráčů, kteří se nijak nezapsali...? A možná stačilo málo...
V každém případě je to zajímavý příběh, ale v Třinci hrál dobře i v základní části. Nebyl tak hodně vidět jako v PO, ale hrál docela dost (nehledal jsem minuty...).
Abych jen nechválil - mám pocit, že jako junior lépe bruslil. Možná se mi to jen zdá, že už si to nepamatuji přesně. V porovnání s většinou třineckých hráčů má hodně rovné nohy. Ale góly dává a nebojí se jít do kontaktu a dobře vnímá hru.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3415
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 383 krát
Obdržel "To se mi líbí": 635 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
pepa
Příspěvky: 2108
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já myslím, že bruslí zhruba stejně. Dobře si ho pamatuju z těch pár zápasů za Pardubice a vím, že jsem si říkal, že na to, že je to mladý kluk, bruslí tak nějak zvláštně, jako by mu čtyřicet pryč...
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

woe píše: 20 dub 2023 08:37 Pravidla jaksi neřeší tělesné proporce hráčů

Víš co, to video si najdi, jestli to dokážeš a podívej se na to. To byl cílený útok bez úmyslu hrát puk. Už nejsou devadesátky...

A nerozjížděj tu prosím nějaké flame - řeči o nějakých debilech si laskavě nech někam jinam
Proč mu rozhodčí nenaložili hned? Stáli u toho. Chceš mi snad říct, že všechny fyzické souboje, které se ještě dnes v hokeji odehrávají mají za cíl hrát puk? Já bych řekl, že ne - možná půl na půl, možná spíš jde o to, aby hlavně soupeř nehrál. Devadesátky se odehrávaly převážně u mantinelů, to už je asi pryč, ale pokud vymizejí z hokeje zákroky typu "strom", bude po hokeji.
Samozřejmě, že pravidla neřeší proporce hráčů, ale technicky hokej omezují. Hudáček chtěl smáznout Sedláka. Tak to prostě je. A já si myslím, že to bylo čisté. Fandové Pardubek to vidí jinak. Ale snad mám na svůj názor právo. K tomu debilnímu obrázku už se vyjadřovat nebudu...flame neflame
pepa
Příspěvky: 2108
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

V případě, že by se vymkly charakteru utkání, předložili by je disciplinární komisi k projednání. Kluby by už podněty nepodávaly,“ uvedl Loukota pro iDNES.cz.

Může mi někdo vysvětlit, co to má znamenat? Když od začátku budou hrát jako prasata, tak se trestat nebude, protože se to nevymklo?

Celý ten článek to docela výstižně charakterizuje: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/za ... _hokej_ten
Naposledy upravil(a) pepa dne 20 dub 2023 11:11, celkem upraveno 1 x.
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

pepa píše: 20 dub 2023 10:53 Já myslím, že bruslí zhruba stejně. Dobře si ho pamatuju z těch pár zápasů za Pardubice a vím, že jsem si říkal, že na to, že je to mladý kluk, bruslí tak nějak zvláštně, jako by mu čtyřicet pryč...
Možné to je. Já se na něj byl několikrát podívat ještě v juniorce, když se o něm začalo mluvit ve smyslu, že na to nemá, že nechodí střídat, že se snaží všechno urvat sám... A zdálo se mi, že je dominantní, že asi trochu "chamtivý" je, ale taky se mi zdálo, že se pohybuje docela dobře. Spíš mě to srovnání překvapilo až teď po letech - ale klidně to může být ve světle pohybu většiny třineckých hráčů - ti jsou excelentní... (hlavně umějí vybrat Slováky).
Jakub82
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 215 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8 píše: 20 dub 2023 11:02 Proč mu rozhodčí nenaložili hned? Stáli u toho. Chceš mi snad říct, že všechny fyzické souboje, které se ještě dnes v hokeji odehrávají mají za cíl hrát puk? Já bych řekl, že ne - možná půl na půl, možná spíš jde o to, aby hlavně soupeř nehrál. Devadesátky se odehrávaly převážně u mantinelů, to už je asi pryč, ale pokud vymizejí z hokeje zákroky typu "strom", bude po hokeji.
Samozřejmě, že pravidla neřeší proporce hráčů, ale technicky hokej omezují. Hudáček chtěl smáznout Sedláka. Tak to prostě je. A já si myslím, že to bylo čisté. Fandové Pardubek to vidí jinak. Ale snad mám na svůj názor právo. K tomu debilnímu obrázku už se vyjadřovat nebudu...flame neflame
Proč rozhodčí nedal 5? Vážně?
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

in-spyder píše: 20 dub 2023 02:13 Zase tak bych to nepřeháněl, hrál tady dospělý hokej dva roky, neukázal naprosto nic, plus navíc tady doba byla taková jaká byla. Potom šel do Šumperka, tam nula. Následně Prostějov, tam vlastně taky nula. Pak do Litoměřic na zbytek sezóny a tam mu to najednou sedlo. Vzal si klub sem na pár zápasů a když byl na ledě, tak dostávali góly. Dal si dvě sezóny v Litoměřicích, kde se ukázal a pak si pro něj šáhli Budějky, tam to bylo taky takový nemastný neslaný, ono stejně tak v sezóně v Třinci. Teď mu to jde v play-off a já mu to přeju. Čili jediný kdo rozumí hokeji je asi někdo v Třinci když si ho brali a věřili, že sezóna bude tak nějak obyč a sedne mu play-off. Dle mne mu v Třinci sedl styl hry, stejně tak v Litoměřicích, jinak ho skoro všude jinde "hnali". Možná jediné kdy klub mohl udělat "chybu" tak bylo když šel do Budějovic, ale to hrál pár zápasů sezónu před tím tady a žádná hitparáda to nebyla.

Prostě někdy se to sejde tak, že to tomu hráči musí sednout. Jemu to sedlo v play-off v 27 letech, to je dost dlouhá doba.
A nebyl také chvilku ve Spartě. Nebo si to s někým pletu.
lucas003
Příspěvky: 2772
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Taky mohl klub udělat nějakou rozlučku se sezonou/podpisovku nebo tak něco..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2761
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

24cenda píše: 20 dub 2023 12:24 A nebyl také chvilku ve Spartě. Nebo si to s někým pletu.
to byl asi Beran
Emil Havránek
Příspěvky: 899
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Kautík do repre! Trochu jsem doufal, tak uvidíme ...
https://www.hokej.cz/repre-hlasi-pet-za ... zi/5073318
viky
Příspěvky: 65
Registrován: 25 říj 2016 14:57
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od viky »

Ve Spartě byl taky.
dáda74
Příspěvky: 243
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

24cenda píše: 20 dub 2023 12:24 A nebyl také chvilku ve Spartě. Nebo si to s někým pletu.
Jo byl. Spartu hned zvedl. HOstovani, myslim ze cb dostali formana ci nekoho takoveho....Líbil se jim, ale měl podepsáno třinec.
pepa
Příspěvky: 2108
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, on tady do ačka začal Vožuch pronikat jednak v nejhorší možné době, druhak při pohledu na jeho statistiky to je takové rozporuplné:
https://www.eliteprospects.com/player/1 ... -vozenilek

Jedna velmi vyvedená sezona v Litoměřicích, tam jsme si ho možná měli stáhnout a pokusit se s ním něco udělat, na druhou stranu, v Motoru, který ho vzal, to žádné bodové hody nebyly a nad to docela dost mínus bodů, až teď v Třinci to vypadá, že mu sedí systém, spoluhráči, srovnal si hlavu a pánbůh ví co ještě, že to nějak funguje. Uvidíme za rok, dva, kam to povede. Myslím, že zatím po jednom povedeném play-off křičet, že jsme si nechali utéct obrovský talent, je ještě brzo. To nechám Robertovi ...
lucas003
Příspěvky: 2772
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

pepa píše: 20 dub 2023 13:49 No, on tady do ačka začal Vožuch pronikat jednak v nejhorší možné době, druhak při pohledu na jeho statistiky to je takové rozporuplné:
https://www.eliteprospects.com/player/1 ... -vozenilek

Jedna velmi vyvedená sezona v Litoměřicích, tam jsme si ho možná měli stáhnout a pokusit se s ním něco udělat, na druhou stranu, v Motoru, který ho vzal, to žádné bodové hody nebyly a nad to docela dost mínus bodů, až teď v Třinci to vypadá, že mu sedí systém, spoluhráči, srovnal si hlavu a pánbůh ví co ještě, že to nějak funguje. Uvidíme za rok, dva, kam to povede. Myslím, že zatím po jednom povedeném play-off křičet, že jsme si nechali utéct obrovský talent, je ještě brzo. To nechám Robertovi ...
Jedno povedené play-off? Ty jsi byl loni v komatu??
pepa
Příspěvky: 2108
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

lucas003 píše: 20 dub 2023 14:08 Jedno povedené play-off? Ty jsi byl loni v komatu??
No, po tom vyřazení chvilku jo, ale rozhodně ne z Vožucha.... :) Jo, nevypadal tam špatně, ale když se podíváš na celou předcházející základní část, tak nic moc. A určitě nebyl i přes těch 7 bodů tak cíti, jako je letos. I když mi přijde, že paradoxně proti nám mu to moc nešlo, Na Hradec a Spartu má evidentně větší pifku.. :))
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

No Pardubice, no...

Opravy koupaliště Cihelna v Pardubicích budou o devět milionů korun dražší. "Ztratila se veškerá projektová dokumentace z roku 2000, tam, kde se předpokládalo, že nic není, tak tam vedly veškeré elektrické dráty. Když tam hrábl bagr, tak je poničil. Přes šest milionů korun bude stát jenom obnova elektrických kabelů," uvedl zastupitel Petr Klimpl (ODS). Náklady podle výběrového řízení byly původně kolem 140 milionů korun. (Zdroj ČTK).
lucas003
Příspěvky: 2772
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

pepa píše: 20 dub 2023 14:15 No, po tom vyřazení chvilku jo, ale rozhodně ne z Vožucha.... :) Jo, nevypadal tam špatně, ale když se podíváš na celou předcházející základní část, tak nic moc. A určitě nebyl i přes těch 7 bodů tak cíti, jako je letos. I když mi přijde, že paradoxně proti nám mu to moc nešlo, Na Hradec a Spartu má evidentně větší pifku.. :))
On je v tomhle něco jak Adam Musil. Může být rozdílovej, ale jen pro toho, kdo ho umí správně využít a dát mu správnou roli...
Odpovědět