Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Štenkovan píše: 16 dub 2023 11:25 Já teda vidím 13500
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Sheffield_Steelers
Koncerty: 13,600
Lední hokej: 9,300
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

FOGLIK píše: 16 dub 2023 12:26 Je Třinec favoritem série?

Stoprocentně, vůbec není nad čím polemizovat. Vědí, jak se play off hraje, dokazují to každý rok, i letos to ukazují, Pardubice vyškolili úplně s přehledem.
Machovský taky rychle nasákl HK
Nás rozhodně nevyškolili, ale doufám že je jo. Jinak je to samozřejmě to každého věc, ale nechápu, jak takovým zakomplexovaným zoufalcům kterými se to tam jenom hemží, tady ještě někdo bude gratulovat k postupu.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pida11 píše: 15 dub 2023 20:08 Hosi ja po vcerejsku ukoncil sezonu, dnes misto hokeje travim den v lese a jarni ocistou zahrady, na kterou nebyl doted cas.
V tydnu bude konecne cas na poradny cyklotreninky a po hokeji do srpna zase nesteknu a bude me krasne.
Takze me je vlastne i uplne jedno jestli vyhraje jeden nebo druhej tym. Kouknu vzdy vecer max na konecnej vysledek bez nervu..Mivam to takhle kazdorocne,kdyz vypadneme, ze me zbytek sezony uz nezajima. Zkuste to, setri to dost nervy :))
Dtto 👍

Jinak ještě bude MS. A to mě zajímat bude...
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

acrylic píše: 15 dub 2023 20:16 S extraligou to tak mám podobně s tím, že když čas vyjde, tak se klidně podívám a právě už bez nervů :)) ale mně teď začne play off NHL a konečně s účastí Devils, tak to je pro mě hokejový svátek :)
Sice nemám svůj tým, ale na play off NHL se moc těším. Parádní hokeje. Bez trapných sudích...
Tesla
robertd

Re: Hokej

Příspěvek od robertd »

Caesar píše: 16 dub 2023 09:24 To je hrozna zavist,ze my si muzeme dovolit kvalitni hokejisty a muzeme chodit na kvalitni podivanou. Zatimco jini nakupujou v outletu a divaci sleduji nezazivnou podivanou. Pravda na to bych fakt na stadion taky nechodil. Jedine Dynamo.
Nic proti, ale to je takové naše lhaní si do kapsy. Pokud tu máme kvalitní hokejisty a hrajeme kvalitní hokej tak kde jsou výsledky? Koneckonců i v té mládeži nám dávají ostatní na zadek. Jinak si myslím, že tady budou chodit lidi na hokej i kdyby se tady hrál spodek v Chance lize a to je asi tak jediné co nám můžou ostatní závidět.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

robertd píše: 16 dub 2023 14:29 Nic proti, ale to je takové naše lhaní si do kapsy. Pokud tu máme kvalitní hokejisty a hrajeme kvalitní hokej tak kde jsou výsledky? Koneckonců i v té mládeži nám dávají ostatní na zadek. Jinak si myslím, že tady budou chodit lidi na hokej i kdyby se tady hrál spodek v Chance lize a to je asi tak jediné co nám můžou ostatní závidět.
To je strašná zoufalost, se tady pořád registrovat a pak jenom trapně provokovat.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše: Koncerty: 13,600
Lední hokej: 9,300
Průměr za sezónu necelých 7tis, to jsem myslel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
robertd

Re: Hokej

Příspěvek od robertd »

dáda74 píše: 16 dub 2023 06:18 Výbuch? Prohrát v 7 zápase o gól je výbuch? A jaké myslíš že má takový třinec platové naklady? Všichni tihle marincinove, hudackove, daňové, ruzickove atd... opravdu legrace....
Nechat se jako vítěz základní části vyřadit týmem z předkola není výbuch? A to, že ty prachy v Třinci mají ti hráči až s bonusy (když má tým i hráč vysledky) a že u nás to dostávají hráči v základu je možná ta opravdová legrace.
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

robertd píše: 16 dub 2023 14:51 Nechat se jako vítěz základní části vyřadit týmem z předkola není výbuch? A to, že ty prachy v Třinci mají ti hráči až s bonusy (když má tým i hráč vysledky) a že u nás to dostávají hráči v základu je možná ta opravdová legrace.
Radši definuj, co tedy pro tebe jsou výsledky, protože přístup výhra, nebo nic je komický. I kdyby tady byli hráči až moc dobře zaplacení, neznamená to přece, že to jsou jediní kvalitní hokejisté v soutěži a musí automaticky vyhrát
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

robertd píše: 16 dub 2023 14:51 Nechat se jako vítěz základní části vyřadit týmem z předkola není výbuch? A to, že ty prachy v Třinci mají ti hráči až s bonusy (když má tým i hráč vysledky) a že u nás to dostávají hráči v základu je možná ta opravdová legrace.
Kdo tě učil takto lhát?
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

robertd píše: 16 dub 2023 14:29 Nic proti, ale to je takové naše lhaní si do kapsy. Pokud tu máme kvalitní hokejisty a hrajeme kvalitní hokej tak kde jsou výsledky? Koneckonců i v té mládeži nám dávají ostatní na zadek. Jinak si myslím, že tady budou chodit lidi na hokej i kdyby se tady hrál spodek v Chance lize a to je asi tak jediné co nám můžou ostatní závidět.
Ach jo....onanie je hezká věc
Bajule95
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tak máme po - velmi vydařené - sezóně. Bronz je děsně vzácnej, mnoho jich nemame ani za těch dlouhých 100 let.
Chtěl/Přál jsem si finále - nevyšlo to, a ukazuje to na fakt, že je třeba pořád na tom pracovat a zdokonalovat se ...

Kvituju, kam se dostal už pokolikátý Třinec a kam až se nakonec propracoval Hradec, přeju to hlavně Tomášovi.
Že jsme jim to ulehčili i my, a taky rozhodčí/současný stav našeho hokeje - o tom nepochybuju. Ale taky se na to nechci vymlouvat.

Okolo oslav "100" netřeba nic dodávat, máme placku, zachránili jsme B-tým, máme spolupráci s jednou z bašt hokeje, Žďárem (chybí mi Havlbrod). Mládež se úplně neztratila.

Co dál? Nevzdat se. Všichni musí věřit více, než teď (rozpaky na fóru, v klubu, na ledě ...), klub má pořád co dohánět v komunikaci (pořád jsou tam lidé s velkým egem) a kde nás tlačí bota je mládež.

Těším se na další sezóny, na další práci a taky na počtenou zde :)
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

robertd píše: 16 dub 2023 14:29 Nic proti, ale to je takové naše lhaní si do kapsy. Pokud tu máme kvalitní hokejisty a hrajeme kvalitní hokej tak kde jsou výsledky? Koneckonců i v té mládeži nám dávají ostatní na zadek. Jinak si myslím, že tady budou chodit lidi na hokej i kdyby se tady hrál spodek v Chance lize a to je asi tak jediné co nám můžou ostatní závidět.
No tebe nam ostatni fakt zavidet nebudou
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

zeno píše: 16 dub 2023 15:53 No tebe nam ostatni fakt zavidet nebudou
Skoro , přemýšlím, jestli to není jeden můj známý, kolega ho vzal v pátek na hokej a po zápase měl takový kydy ze jsem mu dal málem přes držku.
Výsledky dělá tým a ne jednotlivci. Všechno si musí sednou a taky to chvíli trvá.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Bajule95 píše: 16 dub 2023 15:25
Být teď nějaká výluka, už tuším, v jakém dresu by Pasťa hrál.. ;-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 16 dub 2023 16:23 Být teď nějaká výluka, už tuším, v jakém dresu by Pasťa hrál.. ;-)
1000% Hradec. Zdroj Špínař.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Gumid píše: 16 dub 2023 12:10 Ono těch pomatených novinářů je povícero.

Třetí nejnižší návštěvnost v extralize
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Koukám, co se přes noc vylíhlo mechovskejch patriotů.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dynamík Jistič píše: 16 dub 2023 17:13 Koukám, co se přes noc vylíhlo mechovskejch patriotů.
Áááleee ten co má šášu krastyho v profilu, ten už tady onanoval před nějakýma 3 rokama s nickem Teslička, divím se že ho digitalmouse nebo Grimley ještě nevyhnali.. pan Kula ten je náš, toho známe, že mění názory ja se vyspí, a ostatní ještě malinká frustrace, nic zvláštního. Já jsem s letošní sezonou celkově spokojen, loni jsem byl nasranej, letos ne..Bylo to předčasný finále, a být pavouk tak, že máme Vítky my a Třinec mechov, tak se sejdem až ve finále s Třincem. Od Vítkovic jsem čekal mnohem víc, my bysme je přejeli, ve finále dostane mechov 4:0 na zápasy jak nic..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jirka. píše: 16 dub 2023 18:01 Áááleee ten co má šášu krastyho v profilu, ten už tady onanoval před nějakýma 3 rokama s nickem Teslička, divím se že ho digitalmouse nebo Grimley ještě nevyhnali.. pan Kula ten je náš, toho známe, že mění názory ja se vyspí, a ostatní ještě malinká frustrace, nic zvláštního. Já jsem s letošní sezonou celkově spokojen, loni jsem byl nasranej, letos ne..Bylo to předčasný finále, a být pavouk tak, že máme Vítky my a Třinec mechov, tak se sejdem až ve finále s Třincem. Od Vítkovic jsem čekal mnohem víc, my bysme je přejeli, ve finále dostane mechov 4:0 na zápasy jak nic..
Já nemyslel tady, ale celkově všude. Hlavně na Twitteru. Kdyby jich alespoň polovina zašla občas na ten jejich debilní zimák (tímto zdravím Pavla Kantora), tak by určitě neměli tak zoufalou návštěvnost :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dynamík Jistič píše: 16 dub 2023 17:13 Koukám, co se přes noc vylíhlo mechovskejch patriotů.
Fanoušci úspěchu.
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Jinak do B Bukac-jsem na nej zvedav, zejmena, jestli se popere o post v Acku, Fyzicky predpoklady by na to mel.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Dynamík Jistič píše: 15 dub 2023 22:25 A já doufám, že to finále i vyhrajou! Aby si nám tady mohl potom vítězoslavně napsat, jak to tam dělají dobře. A hlavně levně.
Už se klepeš co?
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

acrylic píše: 15 dub 2023 22:35 Kulo, ty musíš mít strašně smutný život. Tak fandi Hradci a budeš ho mít třeba veselejší.
Jsem rád, že Ty máš veselej! :rock:
Komu mám či nemám fandit do toho Ti nic není!
Odpovědět