Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Georgre píše: 13 dub 2023 09:02 Pardubáci, chce se zeptat, dá se projet Náměstím republiky k Sukově třídě autem? Vím, že se opravuje Třída Míru, tak jestli to tam není uzavřené, jedu od Sezemic přes Husovu ulici pak na Náměstí republiky a k Sukově třídě...díky
Dá se projet všude tak jak píšeš. Uzavřena je jen Třída Míru (část)... Pernerovka je obousměrná.
Sukovka, Náměstí republiky, Husovka bez omezení zítra...
Omezení dopravy v centru bude až v sobotu - na půlmaraton. Ale to se ještě netýká pátečního hokeje.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

I ja bych se rad podival na zaber zaroven s brevnem. Pokud gol uznali na zaklade zaberu, co slo do TV, tak to gol nebyl ani omylem. Chtelo by to videt, at je klid :) a jak se zde uz psalo. Druhy gol Trince jasne podkopnuti a dve minuty pro Kurovskeho.
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Koukám na program a oni faktu budou na čt dávat radši jeden z mnoha zápas playoff, navíc týmů, které nikoho moc nezajímají, místo čtvrtfinále MS ženských? jinak ten kurz proti nám mi přijde jako dobrý ústřel 4.2 na naší výhru vs 1.6 na Finsko? Tak snad holky nebyly 3 ve skupině za Kanadou a USA jen omylem, ne?
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Propulse píše: 13 dub 2023 09:53 I ja bych se rad podival na zaber zaroven s brevnem. Pokud gol uznali na zaklade zaberu, co slo do TV, tak to gol nebyl ani omylem. Chtelo by to videt, at je klid :) a jak se zde uz psalo. Druhy gol Trince jasne podkopnuti a dve minuty pro Kurovskeho.
No nevím jestli je podkopnutí dvě minuty. Paulovič za to dostal dodatečnou stopku a to by asi za dvouminutový faul nedostal..
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

lucas003 píše: 13 dub 2023 10:18 No nevím jestli je podkopnutí dvě minuty. Paulovič za to dostal dodatečnou stopku a to by asi za dvouminutový faul nedostal..
PRAVIDLO 160 – PODKOPNUTÍ
DEFINICE: Hráč bezohledně podkopne soupeřovu brusli zezadu nebo bezohledně přitáhne soupeře zpět, zatímco ve stejné chvíli ho zdola zasáhne
nebo podkopne.
i. Hráči, který podkopne protihráče, bude uložen větší trest a automatický osobní trest do konce utkání.
ii. Hráči, který bezohledně ohrozí soupeře podkopnutím, bude uložen
trest ve hře.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Propulse píše: 13 dub 2023 09:53 I ja bych se rad podival na zaber zaroven s brevnem. Pokud gol uznali na zaklade zaberu, co slo do TV, tak to gol nebyl ani omylem. Chtelo by to videt, at je klid :) a jak se zde uz psalo. Druhy gol Trince jasne podkopnuti a dve minuty pro Kurovskeho.
Oficialniho zaberu se asi nedockame. Skoda.
Co se tyka toho podkopnuti, lze toto poslat jako podnet DK? Pokud ano, proc to pred 7mym zapasem nezkusit?
P.S.: jn moje poznamka obecne k ty serii - je neskutecna a marne vzpominam, kdy na sebe narazily takhle vyrovnany tymy. A navic (i pres par drobnosti) je na to, ze jde o SF hrana dost férově. Za to respekt obema tymum.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

frysta
Příspěvky: 3346
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Větší halu určitě ano, ale většinou nám stačí i 10000. Takové akce tu nejsou každý týden. Hlavně, ať to plní kritéria pro mezinárodní soutěže a další sporty. Mít tady kapacitu 15000 nebo i 30000 na finále je stejně málo, ale až přijdou slabší roky, tak to spadne zase na město. Raději bych ty peníze vrazil do mládeže a lepší podmínky pro ně. Přijde mi, že to téma je už dlouho ve stínu.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Presne. Lepsi 9k v 13k hale nez v 20k hale. Budeme jak Slavie v O2 arene
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

frysta píše: 13 dub 2023 11:14 Větší halu určitě ano, ale většinou nám stačí i 10000. Takové akce tu nejsou každý týden. Hlavně, ať to plní kritéria pro mezinárodní soutěže a další sporty. Mít tady kapacitu 15000 nebo i 30000 na finále je stejně málo, ale až přijdou slabší roky, tak to spadne zase na město. Raději bych ty peníze vrazil do mládeže a lepší podmínky pro ně. Přijde mi, že to téma je už dlouho ve stínu.
Jestli si pamatuji, tak plány pro novou halu počítají s kapacitou kolem 13 000 diváků, ta by byla naprosto dostačující. Kde jsou nyní obrovské rezervy, tak to je kapacita parkování, již neodpovídající catering, nízký komfort pro diváka, nedostatečné prostory, současně malý počet skyboxů, více prostoru pro invalidní návštěvníky. Multifunkčnost současné haly také není zcela ideální atd...

Pokud toto vše by nová hala zajistila, nevidím problém v tom, aby průměrná návštěva trvale překročila 10 000, návštěva hokeje dnes ve světě již není pouze o sportu, jde o celkový zážitek.

Ten je nyní takový, že půl hodiny hledám kde zaparkuji, potom se nemám možnost pohodlně občerstvit, abych na konci měl dřevěné nohy, protože mi prostor před sedačkou umožňuje asi tak jedinou strnulou polohu - tady rovnou obdivuji návštěvníky většího vzrůstu, já při svých 182 cm mám kolena opřené o řadu přede mnou....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

frysta píše: 13 dub 2023 11:14 Větší halu určitě ano, ale většinou nám stačí i 10000. Takové akce tu nejsou každý týden. Hlavně, ať to plní kritéria pro mezinárodní soutěže a další sporty. Mít tady kapacitu 15000 nebo i 30000 na finále je stejně málo, ale až přijdou slabší roky, tak to spadne zase na město. Raději bych ty peníze vrazil do mládeže a lepší podmínky pro ně. Přijde mi, že to téma je už dlouho ve stínu.
Ono to není jen o tom, že přibude matematicky těch 3.500 míst.
Ono jde hlavně o to, že se bude jednat o 13.500 míst z kterých bude skvěle vidět - zmizí ta veškerá místa s omezeným nebo horším výhledem.
Tedy dnes máš 6.000 až 7.000 "dobrých" míst, na které si rád koupíš celosezonní permanentku (případně lístek).
V nové areně takových míst ale bude 2 x tolik.
Takže není žádný důvod si myslet, že se nová arena nebude plnit i v základní části - divácký potenciál Dynama je neskutečný !
Nová arena bude úžasná - uvidíte !!!!

A samozřejmě reakce na kolegu Mufa - možnost parkování u nové areny oproti parkování u stávajíci areny !!!!

Nová arena = nový rekord v počtu prodaných permanentek, na to si můžete vsadit....
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Pcehockeyfan25 píše: 13 dub 2023 10:51
No nevim odkud ma pan informace , ale k dispozici je stale nekolik stovek vstupenek... nepochybuji , ze vyprodano bude... ale pamatuji , ze listky byly opravdu vyprodany do nekolika minut.... a novou halu ANO
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

denyip píše: 13 dub 2023 11:46 No nevim odkud ma pan informace , ale k dispozici je stale nekolik stovek vstupenek... nepochybuji , ze vyprodano bude... ale pamatuji , ze listky byly opravdu vyprodany do nekolika minut.... a novou halu ANO
No ještě deset minut jsou rezervována místa pro permanentky, potom se na těch pár desítek míst vrhne dalších několik set či tisíc zájemců a večer je hotovo. "Pán" dal info o tom, kolik zájemců bylo včera v elektronické frontě na volná místa....
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

pepa píše: 13 dub 2023 11:53 No ještě deset minut jsou rezervována místa pro permanentky, potom se na těch pár desítek míst vrhne dalších několik set či tisíc zájemců a večer je hotovo. "Pán" dal info o tom, kolik zájemců bylo včera v elektronické frontě na volná místa....
No tim spis.. bez vstupnek rezervonanych pernamenkarum je k dispozici nekolik stovek vstupenek ve volnem prodeji....Nevim proc lide stali ve fronte ,kdyz si listky nekoupili .. mozna je odradila cena... jak rikam vyprodano urcite bude..
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Orosená_desítka píše: 13 dub 2023 09:32 Dá se projet všude tak jak píšeš. Uzavřena je jen Třída Míru (část)... Pernerovka je obousměrná.
Sukovka, Náměstí republiky, Husovka bez omezení zítra...
Omezení dopravy v centru bude až v sobotu - na půlmaraton. Ale to se ještě netýká pátečního hokeje.
Díky příteli :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

ještě tam je asi 652 permic , kteří buď zapomněli nebo na to nemají nervy :)
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Spíše nechápu , že kdo má permice a nejde , že to nekoupí pro známé, aby se nedostali do nepovolaných Slezských rukou.
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

ještě plno permic odpadne pro firmy co to mají na fakturu
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

zdendik píše: 13 dub 2023 12:44 ještě plno permic odpadne pro firmy co to mají na fakturu
Ano je to tak kolego, předběhl jsi mne.... Je to tak.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ten jasný záběr, kde prokazatelně bez jakýchkoliv pochyb je puk za brankovou čarou se tedy již našel? Nebo se to rozhodlo na základě křiku Zeteka, že to je gól?
frysta
Příspěvky: 3346
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Gumid píše: 13 dub 2023 13:03 Ten jasný záběr, kde prokazatelně bez jakýchkoliv pochyb je puk za brankovou čarou se tedy již našel? Nebo se to rozhodlo na základě křiku Zeteka, že to je gól?

Zrovna na tomhle by je Dědek mohl krásně uvařit, ale to by museli asi jako klub něco podniknout. Třeba se už ptali, nevím. Kdyby to ale opravdu někdo hledal, visí to od večera na hokejce. Já si dovolím tipnout, že udělali chybu jako prase a teď si hrajou na Šebka. Úplně vidím ty výrazy...tvl, to byla nakonec brusle, jo? No, no, ale to nemůžeme pustit ven, tvl. :)
Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

I já se tou bruslí zmýlil, ale ani ta "brusle" není prokazatelně za brankovou čarou, protože v tu chvíli byl puk 20-30 cm nad ledem a tím pádem je to zkreslené.
frysta píše: 13 dub 2023 13:13 Zrovna na tomhle by je Dědek mohl krásně uvařit, ale to by museli asi jako klub něco podniknout. Třeba se už ptali, nevím. Kdyby to ale opravdu někdo hledal, visí to od večera na hokejce. Já si dovolím tipnout, že udělali chybu jako prase a teď si hrajou na Šebka. Úplně vidím ty výrazy...tvl, to byla nakonec brusle, jo? No, no, ale to nemůžeme pustit ven, tvl. :)
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Klub by se mel jednoznacne dozadovat zverejneni. Stejne tak pozadovat informaci, jestli se tedy muze podkopavat a naskakovat na hrace kolenem napred. Jednozapasova stopka pro Kurovskyho a Hudacka by jim za ty vcerejsi zakroky slusela.
Na vsech dostupnych zaberech se puk dotyka brankovy cary, jenze je cca 30 cm nad ledem, takze celym objemem za carou byt (na tom zaberu) nemohl. Pokud maji brankovy kamery detailnejsi snimani a v nejakym momentu se tam dostane, meli by to zverejnit. Prip. pustit rozhodcim nasledujici video.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 13 dub 2023 13:13 Zrovna na tomhle by je Dědek mohl krásně uvařit, ale to by museli asi jako klub něco podniknout. Třeba se už ptali, nevím. Kdyby to ale opravdu někdo hledal, visí to od večera na hokejce. Já si dovolím tipnout, že udělali chybu jako prase a teď si hrajou na Šebka. Úplně vidím ty výrazy...tvl, to byla nakonec brusle, jo? No, no, ale to nemůžeme pustit ven, tvl. :)
Asi to Pešina poslal do Pixaru, ať tam ten gól domalujou
Odpovědět