Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

mach píše: 12 dub 2023 09:26 To byla ta rudá žumpa taky a kde jsou teď 🤷‍♂️
Chlapče 😀 my nejsme rudá žumpa a dneska je vysekáme v čase 6:45 bude Kacetl v dece na střídačce 😂😂 Musíme věřit a být pozitivní!
🔴⚪
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 12 dub 2023 10:38 Snad nebudeš mít počasí jako včera tou dobou. To bylo na zahradničení přímo ideální. :wave:
ať prší, ať padají trakaře, chlebovou polévku mně dávejte, hlavně dneska naše vítězství.... :grin:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

fido píše: 12 dub 2023 09:11 Dneska se trefí Říčka
Aby ho ještě strejda Viki nevyndal za ten krosček do čárového v pondělí :))
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Hele, my jsme vážně nedali vikimu podnět za ty krosceky do klečícího Sedláka?
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Ja mam takove tuseni , ze dnes bude chytat Frodo ...
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 12 dub 2023 10:52 Chlapče 😀 my nejsme rudá žumpa a dneska je vysekáme v čase 6:45 bude Kacetl v dece na střídačce 😂😂 Musíme věřit a být pozitivní!
Hele vole, mě modrá, žlutá, červená v těle nekoluje jo 🤣🤣🤣já jsem konstantní červeno bílá 🤣🤣🤣
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jako před chvílí jsem vyslechl Polabinách hlasitou debatu dvou ženskejch 50+.... Nadávali na Šindlera, že to nepísk a že prej je sparťanskej srač 🤣 Pak se shodli, že dneska to dáme a v pátek je dorazíme 👍 Tvl fakt hockeytown tady 😁😁
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Krásně svítí sluníčko :) Dnes by to šlo :)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Teď Hašek na Impulsu o jeho vstupu do politiky - ten člověk je neuvěřitelnej nýmand, trapně mi za něj je i takhle přes radio ty kráso
Pardubice ole
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Grimley píše: 12 dub 2023 12:18 Teď Hašek na Impulsu o jeho vstupu do politiky - ten člověk je neuvěřitelnej nýmand, trapně mi za něj je i takhle přes radio ty kráso
Nymand v podnikani mozna, na lede legenda, a jeho glosy na RuSSaky na twitteru a neustale rejpani do toho tematu maji slusne renome u nas i ve svete. Nepodcenovat Hasana
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Borek píše: 11 dub 2023 22:00 Tož já naopak rád připomenu, že zajíci se počítaj až po honu. A nebál bych se říct, že teď je na tom Kradec stejně jako my. Taky v příštím zápase musí.
WalkingDude píše: 11 dub 2023 22:02 Obavam se, ze Kradec na tom opravdu NENI jako my...
Pravda, není. Je na tům hůř. My budem hrát sedmej doma, oni venku.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

WalkingDude píše: 12 dub 2023 12:28 Nymand v podnikani mozna, na lede legenda, a jeho glosy na RuSSaky na twitteru a neustale rejpani do toho tematu maji slusne renome u nas i ve svete. Nepodcenovat Hasana
Jo glosy na Rusaky jsou fajn, ale to neni uplne ten spravnej predpoklad na to, stat se senatorem, nebo dokonce prezidentem :) Rikal neco v tom smyslu, ze kandidaturu na prezidenta nevylucuje, ale do toho "evropskyho...parlamentu, nebo jak se to jmenuje" ho to nelaka.... ze by "nerad jezdil nekam do Bruselu, nebo kde to evropsky parlament sidli" .... chapu, ze Babis jako kandidat na prezidenta nasadil nizkou latku....ale to, ze se po Naganu kricelo "Hasek na hrad" myslim nebylo mysleno vazne :think:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Borek píše: 12 dub 2023 12:31 Pravda, není. Je na tům hůř. My budem hrát sedmej doma, oni venku.
Misto sedmyho zapasu se muzou taky zacit chystat na finale s Trincem :)

Tyhle kecy nemam vubec rad...stejne to hansovo onanovani na jejich foru :) ... je to detinsky... skoro bych rekl az trapny a nehodny vyspelymu hokejovymu fanouskovi :))
Pardubice ole
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Grimley píše: 12 dub 2023 12:46 Jo glosy na Rusaky jsou fajn, ale to neni uplne ten spravnej predpoklad na to, stat se senatorem, nebo dokonce prezidentem :) Rikal neco v tom smyslu, ze kandidaturu na prezidenta nevylucuje, ale do toho "evropskyho...parlamentu, nebo jak se to jmenuje" ho to nelaka.... ze by "nerad jezdil nekam do Bruselu, nebo kde to evropsky parlament sidli" .... chapu, ze Babis jako kandidat na prezidenta nasadil nizkou latku....ale to, ze se po Naganu kricelo "Hasek na hrad" myslim nebylo mysleno vazne :think:
ono je jedno jestli rozvědčík, politruk, nebo Babiš, nebo Hašek....ta laťka není vůbec žádná.....pryč s politikou fuj
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Grimley píše: 12 dub 2023 12:46 Jo glosy na Rusaky jsou fajn, ale to neni uplne ten spravnej predpoklad na to, stat se senatorem, nebo dokonce prezidentem :) Rikal neco v tom smyslu, ze kandidaturu na prezidenta nevylucuje, ale do toho "evropskyho...parlamentu, nebo jak se to jmenuje" ho to nelaka.... ze by "nerad jezdil nekam do Bruselu, nebo kde to evropsky parlament sidli" .... chapu, ze Babis jako kandidat na prezidenta nasadil nizkou latku....ale to, ze se po Naganu kricelo "Hasek na hrad" myslim nebylo mysleno vazne :think:
Jo tak tohle jeho presidentovani apod. beru s rezervou. Nonsense. On se casem najde v nejakym vykonnym vyboru "pro fair play" pocitam. Horsi nez Hnilicka nebude :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Grimley píše: 12 dub 2023 12:18 Teď Hašek na Impulsu o jeho vstupu do politiky - ten člověk je neuvěřitelnej nýmand, trapně mi za něj je i takhle přes radio ty kráso
Tak opatrne s tim nymandem prosim... dosahl toho docela dost a predevsim tvrdou praci, preciznosti v priprave, zapalem pro svoji "praci".. jako jeden z mala , regulerne vystudoval VS , za komaru pri hrani hokeje..
Ano lehce se , po skonceni kariery , pomatl a nema kam vrhnout svoje eregii , ale nymandem bych ho nenazyval ...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Co Poula dneska? Novy svezi vitr?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

denyip píše: 12 dub 2023 13:33 Tak opatrne s tim nymandem prosim... dosahl toho docela dost a predevsim tvrdou praci, preciznosti v priprave, zapalem pro svoji "praci".. jako jeden z mala , regulerne vystudoval VS , za komaru pri hrani hokeje..
Ano lehce se , po skonceni kariery , pomatl a nema kam vrhnout svoje eregii , ale nymandem bych ho nenazyval ...
Jeho sportovni kvality jsem nijak nezpochybnil :) nymand se tykalo jeho vyjadrovani k politice (respektive, ze ani poradne nevi jestli do senatu, na prezidenta nebo treba do evropy, ale chce do politiky)... a treba do ty ucasti na OH se zacina dost zamotavat....momentalne pokud tam budou rusaci, tak at Cesi startujou sami za sebe...bez dresu...bez hymny... nevim no
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Ale jak bylo receno, srat na politiku....dneska jsou dulezitejsi veci na praci... treba ze Paulovic by mohl dat aspon gola pri presilovce, jelikoz RR se ocividne boji jakykoliv zmeny ...
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Borek píše: 12 dub 2023 12:31 Pravda, není. Je na tům hůř. My budem hrát sedmej doma, oni venku.
Hrozny zvasty
Vždy jen Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dnes není kam uhnout, jestli chceme žít náš sen.....


Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Na FB Třince se píše že rozhodčí bude dnes náš šestý hráč 😂 trapas ještě neumí ani počítat tak ho dáme asi do brány nebo obrany
🔴⚪
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Grimley píše: 12 dub 2023 13:55 Ale jak bylo receno, srat na politiku....dneska jsou dulezitejsi veci na praci... treba ze Paulovic by mohl dat aspon gola pri presilovce, jelikoz RR se ocividne boji jakykoliv zmeny ...
Což mě celkem překvapuje. Čekal jsem , že to je ranař.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

FOGLIK píše: 12 dub 2023 14:20 Což mě celkem překvapuje. Čekal jsem , že to je ranař.
On by i chtěl, ale Richard mu to nechce dovolit :))
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 12 dub 2023 14:50 On by i chtěl, ale Richard mu to nechce dovolit :))
Že by tam vším otáčel Richard? :)
Odpovědět