Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

frysta píše: 10 dub 2023 22:35 Paulovič to ale hrál snad pod všemi trenéry tady od jeho přestupu. Zajímavé, ne? Buď to má ve smlouvě nebo jsou všichni mimoňové. :)
Tak v sezone 20/21 ji hral opravnene, sezonu 21/22 trenoval Kral a v tehle podle me ma na starosti presilovky taky on, treba to je z Rulikovy hlavy, ja nevim, ale at to je jakkoliv tak proste nechapu co tam dela, a to mam jinak Paula celkem rad, ale tohle proste nechapu.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pardubak1923 píše: 10 dub 2023 22:31 To ze pouzitelnejsi pravaci tam nejsou je jasny, ale stokrat radsi bych na presilovce videl klidne levaka nez Paulovice.
Já ho tam taky nemůžu ani vidět. Ale jak už jsem psal. Při rozbruslení to tam posílá z první k tyčce a přijde zápas a nejsou si schopni na tu střelu z první ani nahrát.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak jsem zvědavý kolik ta tento článek dostane :) A jak se v Třinci zebry předvedou , že umí pcím písknout všechno :)
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Nesouhlasím co zveřejnil pam Dědek! Spíš ostuuda a to máme bejt ve hře!
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Vítkovicím se kde kdo smál a hup...
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Kula píše: 10 dub 2023 23:03 Vítkovicím se kde kdo smál a hup...
Naprosto něco jiného .., promiň

Série se prohrává jinde a psal o tom Pceman jde všude o desetinky a vcelku to dela jeden gol navíc .

Kádr máme pohromadě cca 8 měsíců i s cestou a Třinec 5 let piluje systém . Letos to bude strop a příští sezónu pokud zůstane Sedlák a spol očekávám Titul .

Jediné co nedokážu pochopit je Paulo grande na přesilovce , vše se u něho zadrhne .
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Kely píše: 10 dub 2023 23:18 Naprosto něco jiného .., promiň

Série se prohrává jinde a psal o tom Pceman jde všude o desetinky a vcelku to dela jeden gol navíc .

Kádr máme pohromadě cca 8 měsíců i s cestou a Třinec 5 let piluje systém . Letos to bude strop a příští sezónu pokud zůstane Sedlák a spol očekávám Titul .

Jediné co nedokážu pochopit je Paulo grande na přesilovce , vše se u něho zadrhne .
Sparta takto titul očekává od roku 2007. Zdravě se nasrat a ta cesta tam pořád je. Když nebudou věřit fanoušci tak pak vlastně už hráči ani nemusí jezdit do Třince a můžou pogratulovat. Přece Třinec 2x nevstoupí do stejné řeky. Snad jsme se poučili z chyb Sparty ne.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

První radě něco musí změnit trenéři a ne pořad dokola Tvrdošíně to samé .

Paulovic nehraje 3 třetinu a stejně jde na presilovku …
Možná tam je klíč …

Nebo co třeba zkusit bijce Musila do 1 brázdy místo Cinnela .. Jyka se Sedlakem si pásmo uhrajou a další hracicku tam nepotrebujou.
Činel třeba zvedne Říčku ..
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 10 dub 2023 23:22 Sparta takto titul očekává od roku 2007. Zdravě se nasrat a ta cesta tam pořád je. Když nebudou věřit fanoušci tak pak vlastně už hráči ani nemusí jezdit do Třince a můžou pogratulovat. Přece Třinec 2x nevstoupí do stejné řeky. Snad jsme se poučili z chyb Sparty ne.
Jsou to haluzáci. Občas se dostanou do šancí po sérii odrazů a ještě tam Vožuch 2x brkne o puk. :) Tyčky taky zvoní o dost víc na jejich straně. Ono stačí mít jednou štěstí a můžeme tam vyhrát 5:1 a nikdo se nebude divit. Jako tenkrát na Slavii. Co mi bohužel celkově chybí, je pětka hladových vlčáků, jako byli KKP. U nich vůbec nešlo říct, když měli formu a kdy ne. Prostě tam pořád jezdili jako myši a pak byl konec sezóny. :)
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Kula píše: 10 dub 2023 22:58 Nesouhlasím co zveřejnil pam Dědek! Spíš ostuuda a to máme bejt ve hře!
Dedek si i v minulosti nebral servitky.Nikdy nam to nepomohlo,nepomuze to ani ted.Ale i presto s tim souhlasim.Popsal to presne.Sudi jsou obecne ostuda extraligy,doplaci na to tvorivi hraci a kdyz se s tim nezacne neco delat,vsichni budou mlcet a strkat hlavy do pisku,otraveni Sedlak a jemu podobni pujdou jinam a uroven hokeje pujde do kopru....Ja Dedkovi fandim.I kdyz na to asi kratkodobe jeste v Pardubicich budeme doplacet.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

fansDKnL píše: 10 dub 2023 20:01 Spíš je problém, že nemáme gólmana už od poloviny ledna to tvrdím
Výstižně.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 11 dub 2023 00:00 Výstižně.
Jeden sedí na střídačce.....
Ale ten dostal tady čočku loni :)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 11 dub 2023 00:08 Jeden sedí na střídačce.....
Ale ten dostal tady čočku loni :)

Dneska taky nebyl zrovna platný. Mohl Sedlákovi podat hůl rychleji. :)
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: 11 dub 2023 00:16 Dneska taky nebyl zrovna platný. Mohl Sedlákovi podat hůl rychleji. :)
Než to chytne do vyrážečky :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Pardubak1923 píše: 10 dub 2023 22:44 Tak v sezone 20/21 ji hral opravnene, sezonu 21/22 trenoval Kral a v tehle podle me ma na starosti presilovky taky on, treba to je z Rulikovy hlavy, ja nevim, ale at to je jakkoliv tak proste nechapu co tam dela, a to mam jinak Paula celkem rad, ale tohle proste nechapu.
No podstatný je na tom to, že ať je to klidně z Rulíkovy hlavy, tak za to může Král :)))
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Add Dědek ve Sportu: diametrálně odlišné od Pavlíka. Co si budeme povídat, Dědek za novinářem nešel, měl celou jejich frontu před sebou. Za mne to je napsané relativně slušně. Jestli Pešina s nikým nekomunikuje, tak sorry, ale proč to neříci. Jestli šéf rozhodčích řekne k jednomu zápasu série, že se to nepovedlo, a pak je vidět tenhle zápas?

Fauly co kritizují oceláři: sekera - ok, loket Sedláka, zde nesouhlasím. Hudáček dostal dvě minuty za podrážení, Sedlák mu dal loket, a Hudáček mu dal tak cca tři krosčeky do zátylku. Co tam mají dále? Dědek zmiňuje nějaké dva fauly v první třetině, ty jsem nezaznamenal, nicméně stačí ty "dva známé", na konci, dvě minuty před koncem, bylo by to 6:4, že to tam Hyka lajdácky dal je také jasné. V naší přesilovce, jasné nedovolené bránění na Říčku, jak z učebnice, měla být přesilovka 5:3.

Fakt je strašně zajímavé, že Třinec to takhle přitahuje. Vůbec si nemyslím, že to je nějaký záměr, to určitě ne. Tohle je prostě nekvalita rozhodčích obecně, je to vidět ve všech sériích. Alibismus že jiné rozhodčí nemáme, který šíří Záruba, Loukota a spol je jen alibismus. Ty hráče na tom ledě tohle nemusí zajímat. Oni dělají svojí práci, za kterou dostávají peníze, oni třeba nedostanou odměny, protože nepostoupí do play-off, nepostoupí do semifinále, finále, nevyhrají titul.

Add Will: zde jdu také proti proudu a souhlasím s PCE.MANem a ostatními. Vidět to bylo u těch dvou dorážek na konci. Třinec má prostě lepšího brankáře, přiznejme si to, bez toho že bych říkal, že Will je tragédie, to v žádném případě, ale není tam to "něco" navíc. tedy je, ale jen občas, na druhé straně to je každý zápas. Začalo to tím, jak jsme jako tým začali na konci sezóny občas prohrávat a ten výkon už nebyl takový.

Ale celkově tyhle zápasy, přiznejme si narovinu, sice jsme prohráli, ale že bych řekl, že se na to hráči vysrali? Ne, prostě jsme prohráli, s lepším týmem a kluci nechali na ledě vše. Je to první sezóna takhle složený kádr, v podstatě je skoro z poloviny nový.

Třinec s drobnými změnami takhle hraje několik let. Na nich jsou vidět drobnosti, protahování střídání, když potřebuješ polevit, tak jedeš diskutovat s rozhodčími a naprosté kravině, jako například Vrána a Růžička kteří tam jeli, když si Roman klepnul hlavou o led, vědí co si mohou dovolit, mají načtený rozhodčí, viz zakázané uvolnění a tři hráči hned odjedou než si toho rozhodčí všimnou na druhý konec hřiště. Tři hráče ty rozhodčí vrací blbě, pomalu, a vědí, že jim dvojku nedají, protože vědí, že rozhodčí na to obecně koule nemají. Diskutování u každého vhazování, průběžný tlak na rozhodčí. Podle mne to je cílená taktika, jak si podmanit jejich pozornost. Ty rozhodčí nevědí 100% jistě, jestli něco nepřehlédli, tak tam Vrána, Růžička, Marinčin (ten tam nemá co dělat), Jeřábek (ten také ne) jezdí každou chvíli a když už se protočí, vidí že to už je trochu volnější, na hraně, zavolá si je Moták. Tím je udržují v nejistotě. Podle mne jasná taktika (nevyčítám, spíše uznale pokyvuji hlavou). Tohle není náhoda. Dnes to bylo vidět tuším u jednoho zakázaného uvolnění nebo kdy. Vrána je na střídačce, chvilku počká a pak se zvedne a jede k nim. Je to strašně geniální. S tím protivník nic neudělá, maximálně tlak na rozhodčí, že to musí ukočírovat. Ale ty jsou přiznejme si narovinu zesraný, vědí že to stojí za hovno.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kely píše: 10 dub 2023 23:29 První radě něco musí změnit trenéři a ne pořad dokola Tvrdošíně to samé .

Paulovic nehraje 3 třetinu a stejně jde na presilovku …
Možná tam je klíč …

Nebo co třeba zkusit bijce Musila do 1 brázdy místo Cinnela .. Jyka se Sedlakem si pásmo uhrajou a další hracicku tam nepotrebujou.
Činel třeba zvedne Říčku ..
Dobré nápady, ale obávám se, že trenéři jedou to samé jako u U20. Každý má roli a žádné změny...

Mimochodem ta diskuse ohledně brankářů, neskutečná kravina. Káca je obyčejný průměrný brankář, proto skončil i u nás. Známe jeho slabiny. To jen média z něj dělají monstrum. Jasně, týmová hra Třince z něj dělá modlu, ale kluci by si měli uvědomit, že jinak bývá i poušťák.. Hovno monstrum.. Na těch superlativech se živí jiní..
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Nechtěj mě pustit k trenérům do kamrlíku s černou tlustou fixou.Prej by z toho byl průser.
Jednoduše. Jděte teď s tím krásným (ale složitým) hokejem do hajzlu. Potřebujeme dostat puk do brány. A nejlíp několikrát.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jinak za dnešní prohru jednoznačně může uživatel "Boban", byl totiž jediný, který dal v tipovačce výhru Třince :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Já jsem teda na ten závěr hrozně naštvanej.. v momentě kdy Zohy padal k zemi při tý power-play tak sem si říkal že v přesilovce 6na 4 to dáme, měli jsme an to minutu a půl nebo kolik... Vůbec jsem nepochyboval o tom že rozhodčí nezvedne ruku, to se před celým národem ztrapnili jak nevím co. S chutí jsem si zařval pruhovaná banda čuráků, to bylo hrubé ovlivnění zápasu, bez pardonu. Vyrovnali bysme. Průběh zápasu teď neřeším, byl jakej byl.. ale jak řekl Patera v Třinci pruhovatcům po tom co ho vyhodili do hlediště - neměli byste jít pryč radši vy? vy normálně rozhodnete zápas..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Projeďte si úspěšnost střel jednotlivých našich hráčů a bude hodně věcí jasných. Zohorna má 36,3% Sedlák 23,8% zbytek hluboko vzadu.
https://www.hokej.cz/tipsport-extraliga ... &position=
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Čukste vystřelí jedinou střelu v play off a zrovna potopí nás....
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 11 dub 2023 00:49 Dobré nápady, ale obávám se, že trenéři jedou to samé jako u U20. Každý má roli a žádné změny...

Mimochodem ta diskuse ohledně brankářů, neskutečná kravina. Káca je obyčejný průměrný brankář, proto skončil i u nás. Známe jeho slabiny. To jen média z něj dělají monstrum. Jasně, týmová hra Třince z něj dělá modlu, ale kluci by si měli uvědomit, že jinak bývá i poušťák.. Hovno monstrum.. Na těch superlativech se živí jiní..
Já bych výkony Kacetla neshazoval a kromě druhého zápasu se určitě nedá říct, že Třinec hraje bez chyb, má tam dost těžkých zákroků. Will se sem bral, protože se věřilo, že bude lepší než Frodl, ale s úspěšností brankáře kolem 86 procent jako už několikrát v téhle sérii, tak takové zápasy budeme vyhrávat těžko. Úspěšnost Kacetla zatím v téhle sérii bohužel úplně jinde.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

JirkaPCE píše: 11 dub 2023 01:47 Já bych výkony Kacetla neshazoval a kromě druhého zápasu se určitě nedá říct, že Třinec hraje bez chyb, má tam dost těžkých zákroků. Will se sem bral, protože se věřilo, že bude lepší než Frodl, ale s úspěšností brankáře kolem 86 procent jako už několikrát v téhle sérii, tak takové zápasy budeme vyhrávat těžko. Úspěšnost Kacetla zatím v téhle sérii bohužel úplně jinde.
Kacetl chytá excelentně, paradoxně až včera trochu některé kotouče hledal. Will nechytá excelentně, ale hodně nadprůměrně - tady také není problém.

Za mne by si Frodo zasloužil rozlučku s Pardubicemi po vítězném zápase, který odchytá. Současně chápu, že vzhledem k jeho avizovanému odchodu do KV však trenéři vsadí na jistotu a Wildu v bráně nechají, přeci jen Frodo hodně dlouho nechytal a pokud by jim tento tah nevyšel, tak to dostanou zase sežrat.

Jsem přesvědčen, že nebýt toho blbého a zbytečného zranění, tak by v únoru Willa přechytal a možná by celé playoff začínal v bráně. :think:

Usnul jsem až někdy ve 2 ráno, přeci jen nával emocí ze včerejšího utkání byl větší, než by si člověk připouštěl :wave:
Odpovědět