Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Co se týče útoku zatím největší zklamání play-off je Radil ten si pořád hraje to svoje co hrál v základní části a už to všichni vědí bez efektu a bez střelby nebo bez vytvoření šance pro spoluhráče
🔴⚪
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tvl, onanovat tady nad Kacetlem? :crazy: :crazy:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

vh9913 píše:Hrali jsme slusny zapas, s porazeneckou naladou at jdou nekteri fandove do haje.

Jediny co bylo spatny, jsou nase presilovky.

Ve stredu vyhrajeme!
Měli jsme 3, dali jsme jeden gól, čili asi tak. Jen presilovky to nebudou, i když je hrajeme strašně


Sent from my iPhone using Tapatalk
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Bohužel, je hotovo. Jsme horší o kousek, ale jsme. Jsou to maličkosti, ale ty dělají výsledek.
Bojují, nechávají tam všechno, ale není tam ten důraz co má být. Pokud by Třinec měl tolik šancí co my, tak nám dají v každém zápase šestku.
Nevím, jestli je to nedostatek důrazu, lajdáckost nebo všechno dohromady, ale tak to prostě je. U nich se nestane, že by v průběhu přesilovky najednou odjel hráč a neblokoval střely, jako dneska Sedlák. U nich se nestane, že někdo lacině vyhodí puk z hřiště, jako dneska Koště. U nich se ani nestane, že by někdo dal lajdáckou přihrávku, jako třeba Hyka v power play, kde stojí u mantinelu a tak ledabyle do toho plácne směrem k obránci a je z toho čtvrtý gól do prázdné branky.
Možná je to z přemíry snahy, možná je to vážně lajdáckost, ale v důsledku je to jedno. Prostě tyhle maličkosti to překlopily na stranu Třince.
No a rozdíl je i v brance. Káca nepustil ani jednu bramboru. Neprojde mu jediné laciné nahození na branku, jako dneska první gól. On to prostě má. Puky nevyráží, ale chytá. Vypadne mu málokdy. Můžete se tady zlobit jak chcete na ty, kteří napíšou pravdu jako třeba @Stars ale nepřestane to být pravdou. Will určitě nechytá blbě, ale není tam to něco navíc. Jeho čísla byla 92,1%. To není žádná mizérie, ale v play off vyhrává ten, kdo má v bráně 95,8%. To je ten jeden gól navíc.
Ve středu si to Třinec pohlídá. Zalezou, první třetinu nás nechají hrát a zahazovat šance, potom nám jednoho dají a dohrají to.
Hráčům bych nic nevyčítal. Makají naplno, rvou se, dělají co mohou. Potřebovali bychom čtyři lajny a máme jenom tři. Paulovič s Říčkou jsou totálně mimo a Poula nemocný. To jsme jedna lajna mínus a to je znát.
Přesilovky nemá smysl komentovat, to je naprostá katastrofa. Když je Paulo s Řekou mimo mísu, nechápu, proč na přesilovku nejde Musil s Vondráčkem, kteří žerou led a před brankou by byli velmi platní. To mi hlava prostě nebere.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

in-spyder píše: 10 dub 2023 21:37 Měli jsme 3, dali jsme jeden gól, čili asi tak. Jen presilovky to nebudou, i když je hrajeme strašně


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je jen 33,3% úspěšnost bo co není 100% je špatně :) Dnes zebry jak hlavní tak čárový totální úlety. A můžeme si říkat co chceme , ale Will byl dnes strašně nejistý, pak to z něho padalo. Ve třetí třetině se srovnal. Po třetím gólu tam měli jako impuls postavit Froda ať se ukáže. Podívejte jakou čočku dostal Frodo tady po čtvrtfinále s Budějkami a to ty čísla měl lepší .
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

PCE.MAN píše: 10 dub 2023 21:45 Bohužel, je hotovo.
Není 😉
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

PCE.MAN píše: 10 dub 2023 21:45 Bohužel, je hotovo. Jsme horší o kousek, ale jsme. Jsou to maličkosti, ale ty dělají výsledek.
Bojují, nechávají tam všechno, ale není tam ten důraz co má být. Pokud by Třinec měl tolik šancí co my, tak nám dají v každém zápase šestku.
Nevím, jestli je to nedostatek důrazu, lajdáckost nebo všechno dohromady, ale tak to prostě je. U nich se nestane, že by v průběhu přesilovky najednou odjel hráč a neblokoval střely, jako dneska Sedlák. U nich se nestane, že někdo lacině vyhodí puk z hřiště, jako dneska Koště. U nich se ani nestane, že by někdo dal lajdáckou přihrávku, jako třeba Hyka v power play, kde stojí u mantinelu a tak ledabyle do toho plácne směrem k obránci a je z toho čtvrtý gól do prázdné branky.
Možná je to z přemíry snahy, možná je to vážně lajdáckost, ale v důsledku je to jedno. Prostě tyhle maličkosti to překlopily na stranu Třince.
No a rozdíl je i v brance. Káca nepustil ani jednu bramboru. Neprojde mu jediné laciné nahození na branku, jako dneska první gól. On to prostě má. Puky nevyráží, ale chytá. Vypadne mu málokdy. Můžete se tady zlobit jak chcete na ty, kteří napíšou pravdu jako třeba @Stars ale nepřestane to být pravdou. Will určitě nechytá blbě, ale není tam to něco navíc. Jeho čísla byla 92,1%. To není žádná mizérie, ale v play off vyhrává ten, kdo má v bráně 95,8%. To je ten jeden gól navíc.
Ve středu si to Třinec pohlídá. Zalezou, první třetinu nás nechají hrát a zahazovat šance, potom nám jednoho dají a dohrají to.
Hráčům bych nic nevyčítal. Makají naplno, rvou se, dělají co mohou. Potřebovali bychom čtyři lajny a máme jenom tři. Paulovič s Říčkou jsou totálně mimo a Poula nemocný. To jsme jedna lajna mínus a to je znát.
Přesilovky nemá smysl komentovat, to je naprostá katastrofa. Když je Paulo s Řekou mimo mísu, nechápu, proč na přesilovku nejde Musil s Vondráčkem, kteří žerou led a před brankou by byli velmi platní. To mi hlava prostě nebere.
Hotovo není, hotovo je až se vyhraje 4 zápas do té doby se maká. Jako je vidět , že v Třinci se budovala dlouho vítězná mentalita a nám to ještě taky potrvá než se vybuduje.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Paulovič na přesilovce je největší fór sezony. Píšeme to a smějeme se tomu celou dobu, až nás to v play off dožene. Dokud se do toho nehrábne a něco nezmění, není šance. Přesilovky jsou něco, čím si musíme pomoct, a to hlavně v play off dělá zápasy.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak se glorifiloval všude i Zadina jak ten Třineckej systém budoval tak nelžeme si! Triumfy měly bejt na naši straně"
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Teď jsem viděl v televizi ten faul na Říčku a fakt co chtěl ten pruhovanej čurák víc. Že to pak podělal Hyka , tak to bylo vidět , že už má hlavu jinde, že se bude pískat a pak než naskočil, tak bylo pozdě.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nemůžu rozporovat nic z těch kritických příspěvků, protože máte prostě bohužel smutnou pravdu, ale já stejně i tak pořád věřím, že se ještě v pátek na ten zimák vrátíme. Všechny zápasy jsou vyrovnané, otevřené, ve středu to nebude jiné a na konci budeme snad šťastnější my.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Bejt Richard letos hlavní trenér tak by za toho furt dokola hrajícího Pauloviče na přesilovce už dávno visel na šibenici..
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Jak uz tu nekdo psal-my se snazime, hraci tam nechavaji uplne vsechno, nekomu se dari vic, nekomu min, ale tak to ve sportu proste je. Ale makaj na krev. Bohuzel Trinec hraje jako stroj-proste nedela chyby, nebo jen drobny.
Srovnavat Kacu a Willa jde blbe-oni pred Kacou vytvarej neskutecnej val , my tam okynka mame.
Obavam se, ze tak zkusenej tym, jakym Trinec je, si to doma pohlida. Pul zapasu bude hrat opet prd, pred Kacou to zavre, bude cekat na jednu chybu a tu vyuzije.
Ale samozrejme budu fandit a drzet palce, zazraky se obcas deji.
P.S.: rozhodci-no comment. Pokud s tim se neco neudela, pujde nas hokej v mezinarodnim meritku do kytek.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

lucas003 píše: 10 dub 2023 21:59 Bejt Richard letos hlavní trenér tak by za toho furt dokola hrajícího Pauloviče na přesilovce už dávno visel na šibenici..
Je to asistent trenera, taky musi mit nejake slovo, nechci ho obvinovat a je to ciste moje domnenka, ale Paulovic je tam podle me pres Krale.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

zeno píše: 10 dub 2023 22:00 Jak uz tu nekdo psal-my se snazime, hraci tam nechavaji uplne vsechno, nekomu se dari vic, nekomu min, ale tak to ve sportu proste je. Ale makaj na krev. Bohuzel Trinec hraje jako stroj-proste nedela chyby, nebo jen drobny.
Srovnavat Kacu a Willa jde blbe-oni pred Kacou vytvarej neskutecnej val , my tam okynka mame.
Obavam se, ze tak zkusenej tym, jakym Trinec je, si to doma pohlida. Pul zapasu bude hrat opet prd, pred Kacou to zavre, bude cekat na jednu chybu a tu vyuzije.
Ale samozrejme budu fandit a drzet palce, zazraky se obcas deji.
P.S.: rozhodci-no comment. Pokud s tim se neco neudela, pujde nas hokej v mezinarodnim meritku do kytek.
Za mě , když jsme v pásmu v pohybu a začnou si to dávat, tak se ten Třinecký val začne bortit.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pardubak1923 píše: 10 dub 2023 22:00 Je to asistent trenera, taky musi mit nejake slovo, nechci ho obvinovat a je to ciste moje domnenka, ale Paulovic je tam podle me pres Krale.
Však jo. Všechno špatné je přes Krále a vše dobré přes Rulíka. Zodpovídá za to Rulík a jestli to nevidí, tak se nemáme o čem bavit..
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Ze mě se prostě stává obdivovatel Sedláka s Hykou, je radost se na ně dívat :-). První lajna první lajnu Třince přehrává. Jsou to borci.

Dnes kluci bojovali, prohra se blbě kouše, ale není důvod k naštvání, dali jsme do toho všechno, a prostě to nestačilo.

Výhře v Třinci nevěřím, jejich obrana prostě náš útok zatím předčí, ale je to sport, možný je vše, je super, že nic nebalíme a bojujeme až do konce.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pardubak1923 píše: 10 dub 2023 22:00 Je to asistent trenera, taky musi mit nejake slovo, nechci ho obvinovat a je to ciste moje domnenka, ale Paulovic je tam podle me pres Krale.
Praváci na střelu v týmu Paulovič, Musil, Zeman , Hyka, Říčka. Toť vše. Pak nechápu proč to nezkouší raději přes druhou stranu.
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 10 dub 2023 20:25 Ještě to domu vrátíme
Tak teď nevím jestli jsi realista nebo optimista 🤣🤣🤣
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Venku je zařízneme!
Vždy jen Dynamo!
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Caesar píše: 10 dub 2023 22:11 Venku je zařízneme!
Stojíte a cumite
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

OK já byxh to povýšil:
Jestli to letos nevyjde tak to byla poslední šance na delší dobu!
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 443 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Přišlo mně, že v minulých sezónách jsme měli lepší přesilovky, i když tady taková kvalita nebyla. Takže bych ty špatné přesilovky na Krále nesváděl.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 10 dub 2023 22:33, celkem upraveno 1 x.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

FOGLIK píše: 10 dub 2023 22:06 Praváci na střelu v týmu Paulovič, Musil, Zeman , Hyka, Říčka. Toť vše. Pak nechápu proč to nezkouší raději přes druhou stranu.
To ze pouzitelnejsi pravaci tam nejsou je jasny, ale stokrat radsi bych na presilovce videl klidne levaka nez Paulovice.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Pardubak1923 píše: 10 dub 2023 22:00 Je to asistent trenera, taky musi mit nejake slovo, nechci ho obvinovat a je to ciste moje domnenka, ale Paulovic je tam podle me pres Krale.
Paulovič to ale hrál snad pod všemi trenéry tady od jeho přestupu. Zajímavé, ne? Buď to má ve smlouvě nebo jsou všichni mimoňové. :)
Odpovědět