Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

24cenda píše: 07 dub 2023 23:42 Tak mě dnes manželka zabavila televizi. Celý zápas jsem sledoval na mobilu, ale v pondělí chci na zimák 😂
Tak to jseš u mne mrtvej Homolka, jestli si ten hokej nevybojuješ.... :nene:
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

FOGLIK píše: 08 dub 2023 00:42 Pánové, právě jsem se vrátil, jsem úplně na kaši :) takhle to nejsem schopný celý vydržet :)
v pondělí na stadionu :)
A defibrilatory s sebou
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2741
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 613 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tvl Darina komentuje.......to si dejte 🤣🤣🤣...kam se sere Záhuba 🙈
dtaire
Příspěvky: 534
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Pick píše: 08 dub 2023 01:13 Tvl Darina komentuje.......to si dejte 🤣🤣🤣...kam se sere Záhuba 🙈
Mohla by komentovat i v pondělí stejným stylem :pivko:
"Není to žádná sněhulačka..."
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Propulse píše: 07 dub 2023 20:52 Pamatuju si, ze jsme s kamosem jeli, vezla nas jeho teta a jeli jsme kolem 2-3h rano pred zimak cekat na listky. Bylo nam asi 14. Prijeli jsme tam v domeni, ze budem prvni a tam uz bylo nekolik lidi - nezapomenutelny!
Doba mého studia na VŠ v PCE, jel jsem navečer okolo a lidi tam pomalu rozdělávali stany. Ani nevím kolik to tehdy stálo, v té době mimo mé možnosti, byl jsem rád za pár zápasů základní části, když jsem byl v PCE.
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

fido píše: 07 dub 2023 23:57 Tak bylo to daný hlavně tou přesilovkou. Přesilovky mají oproti nám dobrý celou serii a v podstatě hrozili hlavně z nich a pak haluzema. Na druhou stranu díky tomu, že začali hrát tak se nám líp dostávalo přes střední pásmo a hrozili jsme z brejků. Já věřím, že jim dojdou síly. Přeci jen mají o 5 zápasů víc a zatím každý zápas byl hrozně náročnej. JInak do prvního gólu jsme měli jasnou převahu my.
Ale tak hlavně ono to bylo logický, druhý zápas, šílenej tlak na tobě, poprvé "vedeš", tak tam je hlava úplně v pejru, hlavně to neposrat. S hokejovostí to nemá nic společného, ale je to logické vyústění. Třinci pomohla ta přesilovka, ale co si budeme povídat, oni tam ty nohy tahali taky pěkně, ale ve výsledku prostě totální hokej z obou stran. Nic pro kardiaky.

Ale komplexně respekt Třinci, já bych se teda na ten hokej nechtěl ani moc dívat, kdyby tohle hráli naši, nelíbilo se mne to, ale kdyby vedl ke kýblu, tak by se nad tím nikdo nepozastavil. Oni jsou prostě takticky dokonalý. Já už jen sakra doufám, že jim ty síly konečně dojdou. :modlitba:

Nikoho nechválím raději, navrhoval bych v rámci nastartování a tlaku na hráče zde na fóru, z druhé lajny udělat čtvrtou. Jen drobná výjimka, Válič byl skvělý.
fansDKnL
Příspěvky: 1677
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 220 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

OnPce píše: 08 dub 2023 00:22 Smekám a tleskám nasazení a disciplíně, jsme zpátky ve hře. Co je s Poulíčkem?
Poula má nějakou virozu, v pondělí už by mohl být
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Museli jsme dotáhnout ztrátu a vyšlo to. Super výkon, výsledek musí Třinec mrzet, měli superšance skórovat. Naši výborně blokovali.

Na barometru nálady v týmu máme doufám drobný náskok. V pondělí bude hořet led

Vítězná sestava se nemění...dostane se Poula na led? Bambus rozhodně nezklamal. A Vála? Kolik hnoje jsem tu přečetl a slyšel na zimáčku. Sweník rozumí hokeji, viz Váličova paralela s Količem II

Po včerejším zápase věřím, že jsme konečně nakopli play off mód. Na únavu soupeřem nespoléhejte. Adrenalin ji během zápasu komplet vyžene. Trénování hokejisté to dají v poho až do sedmého finále. Pak třeba padnou, ale pokud se o něco hraje, nevnímáš únavu, bolest....nic
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 08 dub 2023 07:59 Museli jsme dotáhnout ztrátu a vyšlo to. Super výkon, výsledek musí Třinec mrzet, měli superšance skórovat. Naši výborně blokovali.

Na barometru nálady v týmu máme doufám drobný náskok. V pondělí bude hořet led

Vítězná sestava se nemění...dostane se Poula na led? Bambus rozhodně nezklamal. A Vála? Kolik hnoje jsem tu přečetl a slyšel na zimáčku. Sweník rozumí hokeji, viz Váličova paralela s Količem II

Po včerejším zápase věřím, že jsme konečně nakopli play off mód. Na únavu soupeřem nespoléhejte. Adrenalin ji během zápasu komplet vyžene. Trénování hokejisté to dají v poho až do sedmého finále. Pak třeba padnou, ale pokud se o něco hraje, nevnímáš únavu, bolest....nic
Díky, ale zase třeba v Kloudym se zatím dost mýlím.. :-)

Jinak Válič byl i kůň kolegy Mufa. Ten se mu tady taky snažil držet prapor. ;-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5343
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 462 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak ta je kruta…. 🤭

“Vítkovickou frustraci podtrhnul rozhodující sedmý zápas. Ostravané vedli 4:3, 107 sekund před koncem trefil Peter Húževka z dálky tyčku prázdné brány. A pardubický Martin Bartek vyrovnal v čase 59:t29. Když mě chce manželka vytočit, tak si občas rýpne: ‚Co ta tyčkaz v Pardubicích?‘, vykládal dodatečně Húževka. Autor vítězného gólu v prodloužení? Daniel Rákos.”

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... kapse.html
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 08 dub 2023 08:12 Díky, ale zase třeba v Kloudym se zatím dost mýlím.. :-)

Jinak Válič byl i kůň kolegy Mufa. Ten se mu tady taky snažil držet prapor. ;-)
Jo jsem jeho advokát už velmi dlouho, ten borec to má v sobě a nikdy jsem o tom nepochyboval. Bude velmi brzy hodně žádaným zbožím na hokejovém trhu :thumbup:
Jakub82
Příspěvky: 2661
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Já to říkám už dlouho, že je O. Vála skvělý obránce. A hraje ty zápasy fantasticky.
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

Jakub82 píše: 08 dub 2023 09:38 Já to říkám už dlouho, že je O. Vála skvělý obránce. A hraje ty zápasy fantasticky.
No skvělý není,ale strašně mu pomohl Honza Kolář a vedle něj se z něj stává dobrý defenzivní bek. Ale i ti jsou potřeba, v sestavě nemůže být 6 obránců styl Čero, Koště
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jakub82 píše: 08 dub 2023 09:38 Já to říkám už dlouho, že je O. Vála skvělý obránce. A hraje ty zápasy fantasticky.
Myslím, že má velkou šanci na MS v Rize, z NHL moc beků nebude, a takový borec by se nám hodil....včera nám i s Willdou vyhrál zápas, nebýt jeho tam tam ta branka na 1:1 spadla....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Jakub82
Příspěvky: 2661
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mech
Je skvělý. Občas udělá chybu (už jich je méně a méně), ale hraje čím dál lépe. Ano Kolář mu pomáhá (to je PAN obránce), ale je to i oboustranné.
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Doufám že dnes Vítkovice vyhrajou ať ta série není moc krátká
🔴⚪
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Jakub82 píše: 08 dub 2023 09:38 Já to říkám už dlouho, že je O. Vála skvělý obránce. A hraje ty zápasy fantasticky.
Ja uz tu nekdy pred vanocema psal, ze udelal neskutecnej vykonnostni vzestup. A to v dobe, kdy z nej obcas vypadla obr-minela. A nikdy jsem moc nechapal tu zast nekterych proti nemu (jako teda nechapu zast proti jakemukoliv hraci - i ten Smolenak je mi sympatickej :crazy: )On podle me nikdy nebude tvorivej bek hyrici napaditejma prihravkama, ale spolehliva defenzivni jistota.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2741
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 613 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Pick píše: 08 dub 2023 01:13 Tvl Darina komentuje.......to si dejte 🤣🤣🤣...kam se sere Záhuba 🙈
A teď.... Teď.... Pozor teď.... nedokončená myšlenka, nedokončená myšlenka, hledání slova.... No co mi to jen připomínalo....? .... aha, před nějakým časem byla v TV soutěž dětí v komentování :)
Dassty
Příspěvky: 1045
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Pick píše: 08 dub 2023 11:21
V ty třetí třetině měl Třinec akorát tu presilovku. Ta byla fakt skoro smrtící. Jinak to bylo přesně, jak když vedou oni. Opticky soupeř vypada, ze je tlaci, ale žádná velká šance. Při té hre 6/5 neměli nic
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Holly833 píše: 07 dub 2023 23:52 Situační zpráva: Dnes pro jistotu nebyl Csaplár vpuštěn ani do prostoru poblíž hajzlu, natož aby něco líčil. 😁
Jo jo je to tak, včera jsem byl ve svém království (garáž s hajzlem) a tam nikdo bez pozvání nemůže. :joy:
Naposledy upravil(a) Autobusák dne 08 dub 2023 13:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1116
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 134 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Hemskyho koncepce přinesla ovoce za 8 let ve funkci má letos Dynamo v repre U 15 0 hráčů a to ne v týmu, ale už v přípravným repre kempu. V U 16 jednoho, ovšem Krčal přišel letošní sezónu ze Slavie. Takže úspěšnost Hemskyho je obdivuhodná. Čeká nás teď období bez odchovanců. Protože ročníky pod jsou stejný nikdo nevyčnívá. Je dva dny okurková pauza tak jen malá vsuvka.
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Čirou náhodou nebude někdo prodávat vstupenky na pondělí 😀 že by mu do toho něco přišlo nebo tak ... myslel jsem že budu muset do práce a nakonec mám volno
🔴⚪
OnPce
Příspěvky: 244
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 53 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Pec92 píše: 08 dub 2023 13:10 Čirou náhodou nebude někdo prodávat vstupenky na pondělí 😀 že by mu do toho něco přišlo nebo tak ... myslel jsem že budu muset do práce a nakonec mám volno
Jednu, nebo dvě? Možná mně 1 zbude, budu vědět dnes večer.
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

OnPce píše: 08 dub 2023 14:45 Jednu, nebo dvě? Možná mně 1 zbude, budu vědět dnes večer.
Právě že dvě no ale díky
🔴⚪
Odpovědět