Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4872
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 07 dub 2023 19:41 hlavně si všichni zapamatujte, jaké byli dnes rituály, co jste pili, jedli, kdo šel na procházku...prosím žádné změny, děkuji za kladné vyřízení
Tyve ja mel 2x salat s rizkem. Ja uz nedam zase 2x tohle.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 07 dub 2023 20:22 Jste mě rozesmáli.....to jsou věci od betonu až po střevní potiže :clap: :clap:
Já dnes vyráběl gril, takže jsem hokej nestihl. Nevadí, stejně bych se nevydržel nervovat u přenosu. :joy:
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 798 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jak jednoduché... :wave:

Buky před 6 hodinami:

Dědek do sezóny napumpoval šílené milóny, tak pokud vidí že to nepůjde na ledě tak to bude zkoušet přes rozhodčí. V dalších zápasech čekejme prasečiny od zeber. Taková úvaha: Dědek přes 4 známe nasype 1 hlavnímu at to není nápadné vzhledem k důležitosti situace 200-300 litrů. Sudí pískne 3 fauly navíc, nebo uzná neregulérní gól, nebo pískne samostatný nájezd a tím ovlivní zápas. Co se mu může stát? Nic. Komise po zápase řekne že to to rozhodl špatně, dostane pokutu 20% z platu za zápas, nebo zastavení činnosti na 1 zápas a hotovo. Ten zápas a výsledek už nikdo nevrátí. Jak jednoduché.
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5341
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 462 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Rahmed píše: 07 dub 2023 21:31 Jak jednoduché... :wave:

Buky před 6 hodinami:

Dědek do sezóny napumpoval šílené milóny, tak pokud vidí že to nepůjde na ledě tak to bude zkoušet přes rozhodčí. V dalších zápasech čekejme prasečiny od zeber. Taková úvaha: Dědek přes 4 známe nasype 1 hlavnímu at to není nápadné vzhledem k důležitosti situace 200-300 litrů. Sudí pískne 3 fauly navíc, nebo uzná neregulérní gól, nebo pískne samostatný nájezd a tím ovlivní zápas. Co se mu může stát? Nic. Komise po zápase řekne že to to rozhodl špatně, dostane pokutu 20% z platu za zápas, nebo zastavení činnosti na 1 zápas a hotovo. Ten zápas a výsledek už nikdo nevrátí. Jak jednoduché.
Zrejmne dukaty dosly ….
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1107
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 317 krát
Obdržel "To se mi líbí": 306 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

A proto hrajeme nejmíň přesilovek v extralize 😀
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5341
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 462 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Rahmed píše: 07 dub 2023 21:31 Jak jednoduché... :wave:

Buky před 6 hodinami:

Dědek do sezóny napumpoval šílené milóny, tak pokud vidí že to nepůjde na ledě tak to bude zkoušet přes rozhodčí. V dalších zápasech čekejme prasečiny od zeber. Taková úvaha: Dědek přes 4 známe nasype 1 hlavnímu at to není nápadné vzhledem k důležitosti situace 200-300 litrů. Sudí pískne 3 fauly navíc, nebo uzná neregulérní gól, nebo pískne samostatný nájezd a tím ovlivní zápas. Co se mu může stát? Nic. Komise po zápase řekne že to to rozhodl špatně, dostane pokutu 20% z platu za zápas, nebo zastavení činnosti na 1 zápas a hotovo. Ten zápas a výsledek už nikdo nevrátí. Jak jednoduché.
Ty lidi fakt nemají zdravé hovno...
🔴⚪
frysta
Příspěvky: 3427
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Série je náročnější na nervy, ale je fakt skvělá a díky Třinci za dosavadní nasazení, byť je vidět, že jim síly dochází. Vožuch jako soupeř strašně vysírá, až z něj mám radost. Pamatuju, jaký tady dostával hodnocení, tehdy celkem po právu, a ten pokrok je obdivuhodný. Jinak si hokej neskutečně užívám a postupně vytěsňuju období, kdy Káca pomáhal nám. ;)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 753
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 301 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tohle byla oslava týmovosti a bojovnosti. Dneska by nám nedali góla ani Bruins.

Hráč zápasu: Wilda. Tu zeď jsem čekal už včera, tak jsem ji aspoň přivolal. To prostě muselo přijít.
Moment zápasu: Nevídaná trma vrma před naší kisnou. Od tý chvíle jsem se nervil už jen normálně.
Hláška zápasu: "Tak tohle udělal excelentně!" Zetek, když hráč Třince vyvezl puk do středního pásma při hře 5 na 5...
Průser zápasu: Ani jeden odpískanej faul na nás, ale z dua Kika/Pražák jsem měl větší hrůzu.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2740
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 613 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak to má byt, protože tak je to správne 🍻 Dynamo je víc než hokej!!
Obrázek
havlitom
Příspěvky: 616
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Dneska šílenej nervák. Eště že sem musel ve třetí třetině po gólu ven předat zboží. Hned se mi zítra pojede do Bamberku líp a to pivo panečku, jak tam bude chutnat! :pivko:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Pick píše: 07 dub 2023 22:26 Tak to má byt, protože tak je to správne 🍻 Dynamo je víc než hokej!!
Obrázek
Kvak koňak a plný popelník..... :joy: Tady mě někdo statně konkuruje. :rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

zeno píše: 07 dub 2023 20:14 ¨No nevim....dnes jsem mel prujem, takze casto odbihal....to nevim,, jestli to takhle priste dam....prosim o vyjimku ze zakazu zmen :crazy:
Ser na to :)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

stará hokejka píše: 07 dub 2023 22:39 Ser na to :)
Dnes na to sral prej celý den. :see_no_evil:
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Autobusák píše: 07 dub 2023 22:42 Dnes na to sral prej celý den. :see_no_evil:
vy ste blbci :-) ... zas vam neco reknu :-)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

zeno píše: 07 dub 2023 22:50 vy ste blbci :-) ... zas vam neco reknu :-)
Dnes se dařilo, tak je dobrá nálada. :pivko:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5341
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 462 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pick píše: 07 dub 2023 22:26 Tak to má byt, protože tak je to správne 🍻 Dynamo je víc než hokej!!
Obrázek
Koukam, ze ses koukal z prace :smile:
Dassty
Příspěvky: 1045
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Tak hlavně v pondělí! Dnešek už par panakama zapitej
Kl.Dynamo
Příspěvky: 132
Registrován: 16 lis 2016 10:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kl.Dynamo »

Propulse píše: 07 dub 2023 19:36 1+1 Hycmen dnes :)
Ale vždyť já jsem za to vděčný, jen jsem čekal od něj větší přínos né jen dnes. Každopádně za dneska jsem šťastný. A co mě povíš k nulovém přínosu lajny Kousal Zohorna Radil? Jsem samozřejmě nadšený, že je tu máme, ale proč hrají několik měsíců takovou sracku a motání po prknech nechápu.
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Abych trosku zchladil mistni euforii po dnesnim vitezstvi - kdyz Trinec odhodil svoji obrannou taktiku a zatlacil (prohraval, tak musel), dokazal vytvorit neskutecnej tlak a prinutit nas ke spouste chyb v obrannym pasmu a jen diky obetavosti a hromady stesti jsme to nakonec dotahli. Takovej tlak jsme teda my, kdyz jsme prohravali v predeslych zapasech, nedokazali vyvinout ani nahodou.
Bude to tezky....hrozne tezky.......
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
24cenda
Příspěvky: 270
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 73 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Stars píše: 07 dub 2023 19:41 hlavně si všichni zapamatujte, jaké byli dnes rituály, co jste pili, jedli, kdo šel na procházku...prosím žádné změny, děkuji za kladné vyřízení
Tak mě dnes manželka zabavila televizi. Celý zápas jsem sledoval na mobilu, ale v pondělí chci na zimák 😂
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Autobusák píše: 07 dub 2023 21:29 Já dnes vyráběl gril, takže jsem hokej nestihl. Nevadí, stejně bych se nevydržel nervovat u přenosu. :joy:
Situační zpráva: Dnes pro jistotu nebyl Csaplár vpuštěn ani do prostoru poblíž hajzlu, natož aby něco líčil. 😁
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

zeno píše: 07 dub 2023 23:26 Abych trosku zchladil mistni euforii po dnesnim vitezstvi - kdyz Trinec odhodil svoji obrannou taktiku a zatlacil (prohraval, tak musel), dokazal vytvorit neskutecnej tlak a prinutit nas ke spouste chyb v obrannym pasmu a jen diky obetavosti a hromady stesti jsme to nakonec dotahli. Takovej tlak jsme teda my, kdyz jsme prohravali v predeslych zapasech, nedokazali vyvinout ani nahodou.
Bude to tezky....hrozne tezky.......
Tak bylo to daný hlavně tou přesilovkou. Přesilovky mají oproti nám dobrý celou serii a v podstatě hrozili hlavně z nich a pak haluzema. Na druhou stranu díky tomu, že začali hrát tak se nám líp dostávalo přes střední pásmo a hrozili jsme z brejků. Já věřím, že jim dojdou síly. Přeci jen mají o 5 zápasů víc a zatím každý zápas byl hrozně náročnej. JInak do prvního gólu jsme měli jasnou převahu my.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
OnPce
Příspěvky: 244
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 53 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Smekám a tleskám nasazení a disciplíně, jsme zpátky ve hře. Co je s Poulíčkem?
FOGLIK
Příspěvky: 5198
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 786 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pánové, právě jsem se vrátil, jsem úplně na kaši :) takhle to nejsem schopný celý vydržet :)
v pondělí na stadionu :)
Odpovědět