Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Mám už na lístku 9 piv (Kozel 11), tak snad to napíšu jak to cítím a vnímám...

Jako, na výkon asi nelze dnes nic říct. Kluci makají, OK. Na to nelze nic říct.Ale jsme zkrátka moc hodný. To je to co jsem říkal před play-off. Máme technicky naprosto výborný tým, neřekl bych že v týmu něco nefunguje.

Podívejte se ale na příklad na mrchoff. Oproti nám jsou navíc "zlí", chodí do gólmana, nebojí se šarvátek atd. A tím dokáží soupeře rozhodit a využít toho. Hrají to teď na Vítky, hráli to na nás v derby. Někomu se to někomu nemusí líbit, ale funguje to. To neměla Sparta, nemáme to my. Třinec to zaberonuje a nikdo proti té "zdi" nejde. Pokud je nějaká cesta, tak je to to co jsme hráli dnes plus navíc to co jsem teď popsal.

Jssm jen fanoušek, můžu se mýlit. Jen to zkrátka tak vidím.

Nic, dám si poslední a jdu chrnět. Snad zítra...
Obrázek Za Dynamo!
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

stará hokejka píše: 06 dub 2023 22:05 Paulovič je tam proto, že má střelu, dokáže vrátit příhru přesně na hůl a udrží v tísni pásmo. Dnes se mu nepovedla křížná přihrávka, kterou mimochodem kazí Ciencala s danou pravidelností, střelu nemá, hru tělem u mantinelu slabou, ale jsme s ním v pohodě.
Počkej Činel je náš nejproduktivnější hráč v play off.. tady podle mě srovnání na hovno ... Paulo má střelu jak kráva ale ta s pravidelnou přesností letí buď na solar brankáři nebo vedle.. kolik letos dal gólů v pp z první nebo primárních asistencí??
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

stará hokejka píše: 06 dub 2023 22:05 Paulovič je tam proto, že má střelu, dokáže vrátit příhru přesně na hůl a udrží v tísni pásmo. Dnes se mu nepovedla křížná přihrávka, kterou mimochodem kazí Ciencala s danou pravidelností, střelu nemá, hru tělem u mantinelu slabou, ale jsme s ním v pohodě.
Mně tedy nepřijde, že by měl nějak kvalitní střelu, zvlášť přesnost je mizerná.
Dassty
Příspěvky: 1053
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Presilovky. To je alfa omega. Nechápu Pauloviče celou sezónu. Chybí mi tam Musil
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Teď už je podle mě pozdě na nějaké změny prostě buď se kluci kousnout a budou se rvat jak buldoci a přiklonil se knam i to štěstí nebo se prostě zase sejdeme v září jiné možnosti nejsou....
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 344 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

mach píše: 06 dub 2023 22:27 Teď už je podle mě pozdě na nějaké změny prostě buď se kluci kousnout a budou se rvat jak buldoci a přiklonil se knam i to štěstí nebo se prostě zase sejdeme v září jiné možnosti nejsou....
Ještě je ve hře návrat k osvědčenýmu receptu na střeleckou nemohoucnost - dávat to mezi nohama přímo do šibenice.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jako, nic není ztraceno, ale ⬇️⬇️⬇️
digitalmouse píše: 06 dub 2023 22:13 Mám už na lístku 9 piv (Kozel 11), tak snad to napíšu jak to cítím a vnímám...

Jako, na výkon asi nelze dnes nic říct. Kluci makají, OK. Na to nelze nic říct.Ale jsme zkrátka moc hodný. To je to co jsem říkal před play-off. Máme technicky naprosto výborný tým, neřekl bych že v týmu něco nefunguje.

Podívejte se ale na příklad na mrchoff. Oproti nám jsou navíc "zlí", chodí do gólmana, nebojí se šarvátek atd. A tím dokáží soupeře rozhodit a využít toho. Hrají to teď na Vítky, hráli to na nás v derby. Někomu se to někomu nemusí líbit, ale funguje to. To neměla Sparta, nemáme to my. Třinec to zaberonuje a nikdo proti té "zdi" nejde. Pokud je nějaká cesta, tak je to to co jsme hráli dnes plus navíc to co jsem teď popsal.

Jssm jen fanoušek, můžu se mýlit. Jen to zkrátka tak vidím.

Nic, dám si poslední a jdu chrnět. Snad zítra...
Obrázek Za Dynamo!
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Zítra vyhrajeme. Nemůže jim to vycházet dlouho, už dneska byli od druhý třetiny utahaný, pokud budeme hrát stejně a opravdu všichni budou dotírat do brankoviště, tak aby Kacetl nic neviděl tak to tam napadá, ale musí se vrátit k tomu co fungovalo první zápas a nepolevit z toho.

Ale ty přesilovky... celou sezónu jsme to tady říkali... Já si naivně myslel, že když budou mít ty dvě pauzy, že je fakt natrénují, ale my nejsme schopni ani zajet do pásma a když už se tam náhodou dostaneme, tak hrozíme tak maximálně sobě a v lepším případě trefíme prvního hráče, nebo to Kacetl vidí...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Trochu se obávám, že zítra Třinec nevyleze za půlku a bude čekat, až se v tom umlátíme sami....
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Co se týká toho chození do gólmana, tak Kacetl se tam valí na ledě, sotva kolem něj někdo projede. V téhle sérii už byly nejméně dvě situace, kdy jsme mohli střílet prakticky do prázdné brány, místo toho jsme byli vykázáni kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti, protože ty situace přihrává.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Ráno moudřejší večera přátelé 😉 Dneska je smáznem, žádný stromy nerostou do nebe!! 💪✌️✌️
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Co si budeme Mechov je má dobře na lopate jak po sportovní stránce tak po mentální....
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše: 07 dub 2023 07:22 Co si budeme Mechov je má dobře na lopate jak po sportovní stránce tak po mentální....
Pozor na Pepíka :-) :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dneska to zlomíme 1:3
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dnes prý na přesilovku nastoupí Pasta 😅 kurva to je střelec 👍
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Georgre píše: 07 dub 2023 07:55 Dneska to zlomíme 1:3
Mám v tipovacce to samé takže je to jasný 👍
🔴⚪
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

V naprosté většině případů, když Devils v noci vyhrajou, tak pak vyhraje i dynamo. Mám je tak hezky propojené, buď se daří oboum, nebo oba hrají kulový. Navíc se mi zdálo, že David Musil dal gól a vyhráli jsme 4:1, takže těch indicií už je tolik, že dnes to dopadnout prostě musí :))
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Krásný čistý hit, kde i komentátor říká že hlava není primární cíl.

Obrázek Za Dynamo!
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Georgre píše: 07 dub 2023 07:55 Dneska to zlomíme 1:3
Tvl to jsem musel po ránu trochu zapřemýšlet. Sem to prvně chápal jako 1:3 na zápasy. 😁
Ale již jsem to pochopil.
Dnes to dáme, to prostě musí 💪
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Oheň v krbu hoří, teď si dám hodinku na rotopedu, zahraju si Vietconga a pak jdeme na to...nejsem po včerejšku nasr..., ale byl to zvláštní zápas... zahoďme negativismus a jedem DYNAMO
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Konečně je tady zase bojovná nálada :thumbsup: Třinec není lepší. Ale zatím hraje prostě chytřeji než my. To uznávám. Musíme dát první gól. Jakmile dají první gól oni, tak absolutně rezignují na jakoukoliv ofenzivní hru a prostě jenom brání a čekají na brejky. A to mají tak dokonale sehraný, že je hrozně těžký ten jejich obranný val prolomit. Ve druhý třetině mi přišlo, že už Třinec fakt dost tahal nohy. Toho by chtělo využít. Káci se zatím drží štěstí. Puk místo, aby spadl někam do brankoviště, tak mu spadne přesně do kalhot. To je fakt neskutečná klika. Samozřejmě štěstí přeje připraveným.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sem se z toho vychrapal a nevim proc, ale dneska mam od rana pocit, ze to klapne a uz najedeme na viteznou vlnu. Nebude to uragan ani brankostroj asi, ale proste vyhrajeme celou serii.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Zohy říkal, že PO rozhodují špinavé góly. Prosím pár velikonočních špinavých gólů. Důraz před brankou, Káca není jogín, beci taky ne. Když bude muset uskakovat od souboju na brankovišti a občas na něj někdo upadne, rozhodí se Teď si věří kurwa. Za 120 min. dostal jeden blbej gol. .Dostat se mu do palice. Sebrat mu pohodu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět