Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5209
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 04 dub 2023 10:02 Já si 4-0 serii přál, páč si takhle o pomlázce nebudu moct dát nikde ani panáka, abych mohl odpoledne na hokej.... :))
Přesně, zkazili mi velikonoce a to bude zle :) Ale játra poděkují asi :)
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak pozor na Spartě už se píše že jestli nepostoupíme tak Rulík skončí budem lanařit Varaďu a k nim by mohl jít Rulík... Na jejich místě bych buď změnil doktora nebo prášky
🔴⚪
pepa
Příspěvky: 2084
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 435 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Je pravda, že včerejší výkon nebyl opticky z tribuny nic moc. Nicméně nevzpominam si, že by "třinecká mašina na tituly" v předchozích sezónách získávala tituly dvanactizapasovymi sériemi bez prohry. To myslím kdysi jednou zvládli nějaké Pardubice a to ještě první zápas prohráli s nějakým Třincem...
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

No trosku se vcera opakovaly jevy TRI-SPA... Vrana vygumoval Sedlaka stejne jako Repika... Vubec nechapu , proc jsem nevyuzili domaci vyhody dostridavat podle soupere , delame to same jak SPA.. takovy alibismus nebudeme se ohlizet na soupere..... ted tu vyhodu 2x mit nebudeme...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Včera jsem se nechtěl vyjadřovat, jelikož jsem byl pln zloby. Co mne tedy nenechává chladným, je nulová reakce trenérů na vývoj zápasu.
OnPce
Příspěvky: 246
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 54 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Třinec je hodně dobrej, je to hodně vyrovnaný, neboť i my jsme hodně dobří. Před Třincem zatím klobouk dolů, jsou lepší než jsem čekal. Třetí zápas ale vyhrajeme, jsem o tom naprosto přesvědčen.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 04 dub 2023 11:22 Včera jsem se nechtěl vyjadřovat, jelikož jsem byl pln zloby. Co mne tedy nenechává chladným, je nulová reakce trenérů na vývoj zápasu.
Tak to jsme dva. Moták si včera náš triumvirát normálně protáhl mezi půlkami s úsměvem na rtech.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2742
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 615 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Gumid píše: 04 dub 2023 11:22 Včera jsem se nechtěl vyjadřovat, jelikož jsem byl pln zloby. Co mne tedy nenechává chladným, je nulová reakce trenérů na vývoj zápasu.
Mám to stejně. OK, den blbec, od začátku se nedařilo prakticky nic. Stane se, nejsme kapela,aby pořád jen vyhrávali. Nicméně absence jakékoliv viditelné snahy od koučů s tím něco dělat mě značně zaskočila.... :snooty: Ale tak zas třeba vědí něco, co mi ani netušíme a vlastně všechno dál běží dle plánu zpracovaného do síťového grafu..... :shifty:
av69
Příspěvky: 2568
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1480 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sport je krásný a někdy těžko pochopitelný. První dva zápasy byly skoro totožné, jen si oba týmy prohodily role. Je až neuvěřitelné jak rychle se může obraz hry mezi stejnými soupeři měnit. Je to jako občas vídané výsledky v tenise ve stylu 6:0, 0:6. Snad jsme ve čtvrtek na řadě zase my v roli toho, kdo tahá za delší provaz :-)
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pick píše: 04 dub 2023 12:11 Mám to stejně. OK, den blbec, od začátku se nedařilo prakticky nic. Stane se, nejsme kapela,aby pořád jen vyhrávali. Nicméně absence jakékoliv viditelné snahy od koučů s tím něco dělat mě značně zaskočila.... :snooty: Ale tak zas třeba vědí něco, co mi ani netušíme a vlastně všechno dál běží dle plánu zpracovaného do síťového grafu..... :shifty:
A potom už samá pozitiva a sociální jistoty. První dovolená v Jugoslávii.. :-))
JirkaPCE
Příspěvky: 3553
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Zase bych Motáka tak nevychvaloval. V playoff hrají to, co měli roky zažité pod Varaďou, on tam s ničím novým nepřišel. Bylo to hlavně o nás, že jsme oproti prvnímu zápasu ve všem zaostávali a Třinci to hodně usnadnili.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3085
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 710 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pick píše: 04 dub 2023 12:11 Mám to stejně. OK, den blbec, od začátku se nedařilo prakticky nic. Stane se, nejsme kapela,aby pořád jen vyhrávali. Nicméně absence jakékoliv viditelné snahy od koučů s tím něco dělat mě značně zaskočila.... :snooty: Ale tak zas třeba vědí něco, co mi ani netušíme a vlastně všechno dál běží dle plánu zpracovaného do síťového grafu..... :shifty:
Trochu to odlehčím.. A nebo třeba oni ani netuší, co my dávno víme - Paulo na přesilovce.. Už to tu padlo já vím.. Ale prostě radši Mandát před banku, Adam Musil, klidně i Bambus do přesilovky, hlavně ne zas on proboha!!!😣
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2742
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 615 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Njn, to pásmo bylo fakt zavřený.... :sadd:
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kdyz vidime v nasi hre problemy a nebo co nefunguje, tak ho urcite vidi i treneri. Ja bych se nebal udelat smerem do DULEZITYHO tretiho zapasu zmeny. Do deuhy presilovky bych dal pred golmana na brankoviste Musila. Mozna bych ze sestavy vyndal Reku nebo Paulovice a na jeho misto Musila. Do ctvrtyho utoku pak Rakose. Mozna i Mandat misto Paulovice/Ricky jako pravak na strelu? Horsi to byt nemuze.
Jakub82
Příspěvky: 2661
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Já bych vyndal Pauloviče a zkusil bych zvednout Říčku Matýsem, ale až v pátek. Čtvrtek bych ještě neměnil a nechal to jak to je.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4872
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jirka. píše: 04 dub 2023 12:48 Trochu to odlehčím.. A nebo třeba oni ani netuší, co my dávno víme - Paulo na přesilovce.. Už to tu padlo já vím.. Ale prostě radši Mandát před banku, Adam Musil, klidně i Bambus do přesilovky, hlavně ne zas on proboha!!!😣
Se bojim ze uz neco nazkouseli a meli za celej rok dost casu a Rulik neni dement, ze by nedelal to nejlepsi co umime. Asi to s ostatnima je jeste horsi
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3553
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Když hrál Říčka ten jeden zápas v první lajně, tak hrál dobře. Potřebuje k sobě nějaké kreativní hráče. Letos už se s tím asi moc nenadělá, pokud nebudou chtít trhat první dvě lajny.
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pick píše:Njn, to pásmo bylo fakt zavřený.... :sadd:
Tohle bylo krásné vidět i na živo od první minuty. My na to ale reagovali naprosto nepochopitelně tak, ze jsme ještě více zalezli a stali z brankou ještě déle. Neodtrenoval jsem tisíc špílů, ale i oko laika museli po par minutách vidět, ze to je cesta do pekel. Par okamžiku s extrémně aktivní hrou od našich tam bylo (par, rovna se asi tak dva), s bylo vidět ze jim to děla problém. Dělala to 4 petka. Proč jsme to neotocili, a nezměnilo taktiku na totální ofenzivu, nechápu. Prešovský beton s Trincem proste nevyhrajeme, ne, na to nemáme hráče, nemáme to zažité, což je vidět prave na této statistice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

JirkaPCE píše: 04 dub 2023 13:06 Když hrál Říčka ten jeden zápas v první lajně, tak hrál dobře. Potřebuje k sobě nějaké kreativní hráče. Letos už se s tím asi moc nenadělá, pokud nebudou chtít trhat první dvě lajny.
Pořád by bylo lepší kdyby hrál s Vondrcem a Musilem sice to taky jsou spíš buldoci ale sedí mi tam víc naopak Mandát by třeba Paula a Poulu trochu rozpohyboval
🔴⚪
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

denyip píše: 04 dub 2023 11:14 No trosku se vcera opakovaly jevy TRI-SPA... Vrana vygumoval Sedlaka stejne jako Repika... Vubec nechapu , proc jsem nevyuzili domaci vyhody dostridavat podle soupere , delame to same jak SPA.. takovy alibismus nebudeme se ohlizet na soupere..... ted tu vyhodu 2x mit nebudeme...
Včera se o to Rulík snažil. Jenže, bohužel, když na Vránu šla jiná lajna, tak jsme hořeli jak papír.
FOGLIK
Příspěvky: 5209
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

JirkaPCE píše: 04 dub 2023 12:43 Zase bych Motáka tak nevychvaloval. V playoff hrají to, co měli roky zažité pod Varaďou, on tam s ničím novým nepřišel. Bylo to hlavně o nás, že jsme oproti prvnímu zápasu ve všem zaostávali a Třinci to hodně usnadnili.
Za mě do toho Moták zasáhl a přidal Olomouckou nekoukatelnost.
FOGLIK
Příspěvky: 5209
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak zatím statistika z letošní sezóny proti Třinci. Dvě výhry a pak jedna porážka 0:3 pak zase dvě výhry a porážka 0:3.
Přemýšlím jestli na pondělí lístky nepustit :)
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

in-spyder píše: 04 dub 2023 13:10 Tohle bylo krásné vidět i na živo od první minuty. My na to ale reagovali naprosto nepochopitelně tak, ze jsme ještě více zalezli a stali z brankou ještě déle. Neodtrenoval jsem tisíc špílů, ale i oko laika museli po par minutách vidět, ze to je cesta do pekel. Par okamžiku s extrémně aktivní hrou od našich tam bylo (par, rovna se asi tak dva), s bylo vidět ze jim to děla problém. Dělala to 4 petka. Proč jsme to neotocili, a nezměnilo taktiku na totální ofenzivu, nechápu. Prešovský beton s Trincem proste nevyhrajeme, ne, na to nemáme hráče, nemáme to zažité, což je vidět prave na této statistice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pokud budeme chtít praktikovat co oni ....je konec serie

My musíme hrát něco mezi a na to mame hráče ....za mě mame lepší utok než Sparta
lucas003
Příspěvky: 2734
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 136 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Mně spíš přijde jako celkem výsměch, že první náhradník je Rákos místo někoho, kdo by tam přinesl pohyb a rychlost (Rohlík) nebo trochu hokejovosti a myšlení (Matýs), ale co už. Rákos tam nepřinese vůbec nic, poslední tři roky byl v lize víceméně do počtu a my jako ambiciozní tým čekáme, že nějak převrátí sérii nebo něco případně změní. Vtipné. Vždyt už nevyčníval ani v béčku. Už snad i ten Kaut by dával větší smysl, protože by aspoň pár buly vyhrál nebo vybojoval pár puků u mantinelu :))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3085
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 710 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 04 dub 2023 14:47 Mně spíš přijde jako celkem výsměch, že první náhradník je Rákos místo někoho, kdo by tam přinesl pohyb a rychlost (Rohlík) nebo trochu hokejovosti a myšlení (Matýs), ale co už. Rákos tam nepřinese vůbec nic, poslední tři roky byl v lize víceméně do počtu a my jako ambiciozní tým čekáme, že nějak převrátí sérii nebo něco případně změní. Vtipné. Vždyt už nevyčníval ani v béčku. Už snad i ten Kaut by dával větší smysl, protože by aspoň pár buly vyhrál nebo vybojoval pár puků u mantinelu :))
Prosímtě viděl si vůbec jak si dobře odvedl svoji práci, když měl Sedlo ten trest?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět