Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

WalkingDude píše: 29 bře 2023 07:04 Tohle sedi jak prdel na hrnec. Jen bych dodal ze tech 11k divaku maji vyhnany akcema kdy jsou mnozi pozvani zdarma

https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... ky-4085748
Neda se svitit, sparta bavi. Neni to tak uplne prekvapivy, ale potesi. Mozna by mohli na PO pokud se tam priste dostanou zvazit edici nahnědlých dresů, nebo aspon hnedych kalhot.
:see_no_evil:

Tahle citace bavi, byt je mozna trochu prisna:
Tahouni Sparty sice mají dlouhé vousy, jsou potetovaní, možná mají krásné ženské. Ale v zápase do toho nedají vůbec nic.
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

WalkingDude píše: 29 bře 2023 07:04 Tohle sedi jak prdel na hrnec. Jen bych dodal ze tech 11k divaku maji vyhnany akcema kdy jsou mnozi pozvani zdarma

https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... ky-4085748
Proč to neřekl před sérii? Tlučhuba, který mění názor z hodiny na hodinu....
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Borek píše: 28 bře 2023 22:24 TRI - SPA jsem při 2:0 vyhodnotil jako hotový a zašel na hokej Příbram - Chomutov. Přes divočinu v prvním špílu (1:14) jsme sérii otočili (4:2 a 2:0) a dneska měli mečbol. Vedli jsme 2:0, 3:2, poprvý prohrávali až 40 vteřin před koncem gólem na 3:4 v oslabení za zalehnutí puku... Mužem zápasu byl St. Vrhel (2+1), klíčovým momentem nevyužitá dvouminutová přesilovka 5/3 v půlce utkání za stavu 2:2. Ve čtvrtek rozhodující mač ve městě od "C".

Už velké překvapení, že jste vyřadili Tábor...., co Hubl, jak mu to jde?
subris
Příspěvky: 3179
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 306 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3316
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 548 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Georgre píše: 29 bře 2023 06:02 Koukám v Mechově to je samá kartářka, že už ví jak to dopadne....pořád nemáme šanci, nemáme šanci, Třinec nás přejede, doufám, že Peťa Muller jim ukáže, co je hokej.

Nebude Třinec jednoduchý, ale my máme ještě kvalitnější kádr, než Třinec....já věřím, že 4:2 je dáme....kluci si odpočali a budou nažhaveni...Rulda s Zadinou něco vymyslí, Zadina všechny zná, to bude naše výhoda...
V Mechově nemají jednu věšteckou kouli, ale dokonce hned dvě. Jeden z trojice Jank, Lev, Okuliar vždycky hladí Smolimu gule a ze Smoliho pak vypadne nějaký proroctví.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

WalkingDude píše: 29 bře 2023 07:09 ON je Spartan? Ja myslel ze Hradecak
Je Hradečák no, ale při každé příležitosti nezapomněl zdůraznit, že Pardubice titul nevyhraji a že jasným favoritem je Sparta.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4870
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 808 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

acrylic píše: 29 bře 2023 08:08 Je Hradečák no, ale při každé příležitosti nezapomněl zdůraznit, že Pardubice titul nevyhraji a že jasným favoritem je Sparta.
Jj, on opakovane rika ze nevyhrajeme titul, ale Spartu konkretne nezminoval. To jeste nemusi byt Spartam. Navic jeho tipy mu legendarne nevychazeji
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

WalkingDude píše: 29 bře 2023 08:33 Jj, on opakovane rika ze nevyhrajeme titul, ale Spartu konkretne nezminoval. To jeste nemusi byt Spartam. Navic jeho tipy mu legendarne nevychazeji
No, on nezmiňoval nikoho, ale vždycky, když tam Spartu někdo velebil, tak vehementně přitakával. Naposledy myslím Pešoutovi.
Ale s těmi tipy máš pravdu :))
Tesla a Devils
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Péťa Nedvěd taky spartu viděl na titul, páč má jeho slovy "o parník nejlepší mužstvo v extralize". :) Tak nevím, co se do nás furt všichni ser.... ? :)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 750
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Stars píše: 29 bře 2023 07:33 Už velké překvapení, že jste vyřadili Tábor...., co Hubl, jak mu to jde?
Tož u nás celkem je na koho koukat. Top je Kafka, s kterým loni vyjebala Slavie, mladý Hasman, Eret, vyrovnaný gólmani, nesmrtelnej Laďa Gengel.. To je stejnej případ jak Hübl, můžou hrát ještě sto let a budou v týhle soutěži platný. Včera Franta s Vantou vyrovnali na 2:2, důležitej moment před koncem druhý peroidy.
S Táborem se nám v sezoně nedařilo, v PO se to otočilo, přesnej opak loňska. Vyřadit Chomutov by byla pecka, včera zas tolik nechybělo (za stavu 3:2 tyč, puk na čáře). Dvěma gólama v poslední třetině rozhodnul Vrhel, mladej kluk ze Sokolova, hokejovej, důraznej, svižnej. Nevím jak to má nastavený v hlavě, ale hokejista to je/bude.
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Můj názor je, že Kézr a Sára dělají daleko nejlepší podcast. Je to děláno s nadhledem a podle mě naprosto korektně. Kézr je Hradečák, ale nás vždycky vystihuje naprosto přesně. Pojmenuje slabý stránky, ale i ty silný. To samé u Hradce. Není to dement typu Šprynara. V jejich podcastech fakt slyším objektivitu a nadhled celkově. Ne jen k nám a Hradci. Navíc se vždycky vyvarují jak laciným útokům, tak trapnostem.

Stačí si to porovnat s jinými. Podcast na ČT, kde je Záruba, tak to je klasika. Ať řekne kdokoli cokoli, tak pravdu má jenom Záruba. Ten všechno ví, všude byl třikrát a všechno mu je dopředu jasný.
Zimák s Ryšavým, to je totální trapnost v úrovni základní školy, kde víc než hokej řeší dementní narážky, ideální myslím tak na šestou třídu základky. Zejména moderátor toho podcastu, to je teda extra materiál. Kdo neslyšel, tak vřele doporučuju. Jediný, kdo je tam schopen kloudně, souvisle a občas i logicky mluvit je právě Ryšavý, jen ho pohříchu ten přiblblý moderátor nenechá bez přerušení říct víc jak dvě holý věty.
No a Bomby k tyči jsem slyšel dvakrát nebo třikrát a už to nikdy neudělám. To je na můj vkus úplně marný.

Jestli existují i jiné zajímavé podcasty, tak mi kdyžtak napište jaký. Já bohužel o jiných nevím. .
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7694
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

pepa píše: 29 bře 2023 08:53 Péťa Nedvěd taky spartu viděl na titul, páč má jeho slovy "o parník nejlepší mužstvo v extralize". :) Tak nevím, co se do nás furt všichni ser.... ? :)
Tohle řekl, když zrovna ve svý Střídačce na Staromáku dopíjel osmej škopek. :rock:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 750
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

in-spyder píše: 28 bře 2023 23:36 V tipovačce máte vypsány zápasy na semifinále, tak tipujte.
Za celý 1/4 jsem byl nejblíž přesnýmu tipu včera, šest bodů mi zhatila až Růžičkova nestřela. Ale nevzdávám to, ty ceny berou dech, i když mě by spíš mělo zajímat, jestli nebude i cena útěchy.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4870
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 808 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

PCE.MAN píše: 29 bře 2023 09:19 Můj názor je, že Kézr a Sára dělají daleko nejlepší podcast. Je to děláno s nadhledem a podle mě naprosto korektně. Kézr je Hradečák, ale nás vždycky vystihuje naprosto přesně. Pojmenuje slabý stránky, ale i ty silný. To samé u Hradce. Není to dement typu Šprynara. V jejich podcastech fakt slyším objektivitu a nadhled celkově. Ne jen k nám a Hradci. Navíc se vždycky vyvarují jak laciným útokům, tak trapnostem.

Stačí si to porovnat s jinými. Podcast na ČT, kde je Záruba, tak to je klasika. Ať řekne kdokoli cokoli, tak pravdu má jenom Záruba. Ten všechno ví, všude byl třikrát a všechno mu je dopředu jasný.
Zimák s Ryšavým, to je totální trapnost v úrovni základní školy, kde víc než hokej řeší dementní narážky, ideální myslím tak na šestou třídu základky. Zejména moderátor toho podcastu, to je teda extra materiál. Kdo neslyšel, tak vřele doporučuju. Jediný, kdo je tam schopen kloudně, souvisle a občas i logicky mluvit je právě Ryšavý, jen ho pohříchu ten přiblblý moderátor nenechá bez přerušení říct víc jak dvě holý věty.
No a Bomby k tyči jsem slyšel dvakrát nebo třikrát a už to nikdy neudělám. To je na můj vkus úplně marný.

Jestli existují i jiné zajímavé podcasty, tak mi kdyžtak napište jaký. Já bohužel o jiných nevím. .
Vesmes velkej souhlas.

Oba Kezrovic podcasty (Za mantinelem a Priklep) jsou hodne dobry imo. S nadhledem, hodne informaci, obcas vkusna prdel, a proste to rozeberou pekne od shora dolu a hodne se dozvis.
Zimak neco podobnyho, ale fakt vic crazy, me to neva, porad si to rad poslechnu. Rysavy je tam zdaleka nejlepsi recnik, neco se dozvis, ti dalsi dva spis tak delaj humor a to uplne nemusim. Bohuzel Rysavec chce taky dal humorniho gola, tak kolikrat skouzne s nima.
Zarubuv podcast jsem slysel jen jednou (nedavno), ale moc sem se nedozvedel o nicem. Zaruba jel straslive bizardni statistiky ktery mi o zapase nebo tymu moc nereknou (napr. (od roku 2009 je to poprve kdy tym XXX vystrelil na branu ve vetsim pomeru nez bylo zablokovanych strel oproti icingum. apod) WTF?
Bomby k tyci a Puk pak pivo posloucham jen kdyz je zajimava osobnost, ale jejich rozbory neznam
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 750
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Dizzy píše: 28 bře 2023 12:08 Takhle zpatecnickej postoj, u takového blogerskeho “mistra” pera, kterej si hlídá svoji líbivost, bych radši nikam jinam netahal….

Muj Praděd rikaval: “To je smrad, jak když pichnes do C.kána”. Na konci 80tek by ho, včetně mne a jeho samotného, nikdo nezaradil mezi rasisty. Jak by asi dopadnul dnes?

A sebeoznaceni (sebeoznaceni nikoliv označení) cikán” je jen jedna z mnoha verzi (stačí si prolistovat zaklady Romistiky), kterou si pitomci, jako ty (Bez pardónu) privlastnuji, již také několik dekád.

Bez na předměstí Baltimore a veřejné oznacuj místní obyvatele slovem od N. Tam jistě hnedle budes hnedle za pašáka…..

Všem ostatním se omlouvám, ale na tenhle pračlovečí postoj hodný pitomce, jsem proste musel reagovat….
Ba, cikán není cikán, černoch není černoch, buzerant není buzerant, válka je mír, svoboda je otroctví a nevědomost je síla...
Vím, co doba žádá, ale stejně je mi ten "pračlověčí zpátečnickej" postoj hodný pitomce mnohem bližší než pseudokorektní pokrytectví, který mně i na hokejovým fóru velí napsat "slovo od N" místo negr.

Co se Baltimoru týká, běloch tam už není za pašáka ani v centru, což má na svědomí demografický trend oficiálně zvaný Bílý útěk (white flight). Fenomén, který přináší obrovské problémy nejen v Baltimoru (https://jirkova.blog.respekt.cz/rasismus-v-baltimore/), ale už i v Evropě (př. Paříž).
Georgre
Příspěvky: 4910
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Já to vidím pozitivně, i když jsme byli ve srač.kách těch 7 let, tak se celkem s Třincem dařilo...a já myslím, že už jim to stačilo, teď je náš čas postoupit, takže já se toho nebojím, nebudeto lehké, ale říkám 4:2 na zápasy je uděláme....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Dizzy
Příspěvky: 3551
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Borek píše: 29 bře 2023 10:40 Ba, cikán není cikán, černoch není černoch, buzerant není buzerant, válka je mír, svoboda je otroctví a nevědomost je síla...
Vím, co doba žádá, ale stejně je mi ten "pračlověčí zpátečnickej" postoj hodný pitomce mnohem bližší než pseudokorektní pokrytectví, který mně i na hokejovým fóru velí napsat "slovo od N" místo negr.

Co se Baltimoru týká, běloch tam už není za pašáka ani v centru, což má na svědomí demografický trend oficiálně zvaný Bílý útěk (white flight). Fenomén, který přináší obrovské problémy nejen v Baltimoru (https://jirkova.blog.respekt.cz/rasismus-v-baltimore/), ale už i v Evropě (př. Paříž).
Můj praded by s tebou jistě souhlasil….
Seva
Příspěvky: 49
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Nemá někdo lístek na stání navíc? Na nedeli
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3316
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 548 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Seva píše: 29 bře 2023 11:59 Nemá někdo lístek na stání navíc? Na nedeli
Na Mech fóru se včera někdo chlubil, že se mu podařilo pro sichr ukořistit jeden lístek na neděli. Ale to asi nebylo na stání :grinning:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2733
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 606 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dizzy píše: 29 bře 2023 11:53 Můj praded by s tebou jistě souhlasil….
Praděda byl zjevně rozumnej chlap :thumbup: Kdoví, jak by se dnes tvářil na pravnuka....... :think:
Každopádně praděda mě připomněl jeden stejnojmennej song :
Praděda byl u husarů
Proti Turkům válčíval
Šavličku měl nabroušenou
U boku jí nosíval
A když sem byl mrňavej
Vo bitvách mi vyprávěl.....

.....Hodně let už uběhlo
A já nechodim do školy
To že umřel praděda
To mě tolik nebolí
Jen jedno mi zůstalo
A to asi natrvalo
Evropa byla bílá
Pradědovi se líbila
....
Pro ty později narozené: Orlík - Praděda, album Demise!, rok 1991 :rock:

Sorry za OT, ale nemohl jsem si pomoct...a ano, Orlík si občas pouštím dodnes, jsem tedy zavrženíhodný rasista :red:
avalance
Příspěvky: 111
Registrován: 04 srp 2014 13:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od avalance »

Třinec posledních let je za me trochu ekvivalent Tampy v NHL, Třinec už tři roky neprohrál serii, stejne jak predtím Tampa, skoro také tři sezony,,,oba jsou two-way a play-off týmy, umi hrát podle potřeby dopředu i dozadu a v play-off jejich výkon diametrálně roste...Tampu zastavilo až Avalanche, kterýmu fandím - "totálním hokejem" a doufám, že se to letos podaří stejně i našemu Dynamu, máme proti Třinci podle mě o něco lepší obránce, a vyrovnanější čtyří utoky...ale oni mají proti nám obrovské týmové zkušenosti z play-off...bude to pekná, vyrovnaná serie a moc se těším...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Budu optimista. Každého jednou štěstí na čas opustí, nás koncem základní části, Spartu teď a Třinec...?
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Pick píše: 29 bře 2023 12:41 Praděda byl zjevně rozumnej chlap :thumbup: Kdoví, jak by se dnes tvářil na pravnuka....... :think:
Každopádně praděda mě připomněl jeden stejnojmennej song :



Pro ty později narozené: Orlík - Praděda, album Demise!, rok 1991 :rock:

Sorry za OT, ale nemohl jsem si pomoct...a ano, Orlík si občas pouštím dodnes, jsem tedy zavrženíhodný rasista :red:
Tak to jsme dva :thumbup:
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sparta holt musí změnit daleko více věcí ...to je ale na nich. Spíš se budu soutředit na nás, protože věřím sice, že Třinec bychom přejet měli, ale nebude to vůbec lehký!

Vítkovicím věřím. Ne že bych to nepřál Hradci, ale podle mě mají lepší kádr i hru. HK udělal od téměř posledního místa neskutečný skok až mezi 4 nejlepší. Nevím ale jestli to bude na finále stačit.

Nesmíme pustit Třinec "na koně". Bude to boj, ale měli bychom být uspěšní.
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jinak Robert Záruba má týdeník HOKEJ za plátek pardubického klubu?
Roberte, to je už poměrně dobrá demagogie!
Za mě osobně se jednalo v tu dobu jedno z mála (jediný?) periodikum, který o hokeji (a hokejbalu) podáválo dost podrobný informace a k tomu velmi zajívamý čtení!

A už tenkrát na Týdeníku bylo bohužel vidět to, co přetrvává v našem klubu (bohužel) do dnes - dost věcí je "děsně tajných" :) Takže spíš důkaz, že se o "hlásnou troubu" nejednalo.

Fakt toto má pan Záruba zapotřebí?
Odpovědět