Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mimochodem Vítci jsou také neskutečně silní, ten tým letos budí respekt. V prodloužení jim tak borci jako Koch padali po hubě do každé střely, neskutečná obětavost. A Mueller, když je konečně v pořádném týmu s jasným trenérem, je schopný dotáhnout je minimálně do finále..
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Chci Hradec vypráskat je a zavřít na dobu do klece!
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 23 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Proste kaslat na Trinec a Mechov. Pokud chceme být mistrem ve stoleté výroční sezóně, musíme zrušit oba. Vlastně kohokoli. Teď je tady semifinále A všechny kecy jdou stranou. A jestli si cestou k titulu máme prošlapat sérii se zmrdy, tak jí prostě prošlapeme. Hráči mají super podmínky, je tady skvělý trenér, nikoho se prostě bát nemusíme. A pro mě přidana hodnota je, když zloděje vykopneme, tak se ti vocassové nahoře zblázni a puknou vzteky. Já teď nic jiného než finále a nejlépe titul neberu.
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Sweník píše: 27 bře 2023 20:53 Já hlavně nechci číst ty blitky kolem případné série s MHK. Kdyby šlo jen o hokej, tak by byla hezká výzva porazit ten jejich aktivní hokej. Jenže v dnešní době médií a při zakomplexovanosti většiny jejich fanoušků by to byla série plná hnoje...

Kdyby ti lidé tam byli aspoň trochu normální, vůbec by mi střet s MHK nevadil. Jenže... :-/

Netreba si mazat med kolem pusy.
On ten shitstorm by spustili na socialnich sitich a diskuzich i fanousci Pardubic. Nejen Hradce. To, ze tady je 99% lidi rozumnych neznamena, ze to na fb a dalsich sitich nebude prehlidka raketovych inzenyru z obou stran :)
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Návrat Kloučka beru jako hloupý vtip!
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1549
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

No... co na to říct :think:
Já se v minulosti Kloudyho dost zastával, ale upřímně, myslel jsem, že tahle kapitola je za námi...
Zdá se, že odpovědní na to mají jiný názor... nehroutím se z toho :pivko:
Život jde dál...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak zase ale trenér brankářů pan František Brázdil asi není nějaký idiot. Předpokládám, že už má plán, jak v létě Kloudyho povede.. ;-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Za mne, Kloudy bude v pohodě.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2986
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 644 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

acrylic píše: 27 bře 2023 19:08 Si říkám, že těch posledních šancí je u Kloudyho nějak moc už.
Souhlas s tím, že Frodlika je na dvojku opravdu škoda a ten má úplně v pohodě na to, aby byl minimálně jasnou jedničkou v extraligovém mužstvu. Doufám, že ve Varech dá jenom rok a pak třeba zkusí zahraničí.
Kloučkovi nevěřím a pokud by se Wilík nedej bože zranil , tak si to nedovedu představit...
Tak by chytal Honzík, kdyby se Klouček nepotkal s formou a chytal by za béčko, kdyby to v áčku fakt hořelo, tedy hořel Klouček.. ale radost z toho úplně taky nemám.. Ono když tenkrát Heřman řval v kabině že Klouček je díra a po té inkasoval od Nakládala, tak asi nebyl daleko od pravdy, ale samozřejmě mu to neschvaluju co tenkrát udělal..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 27 bře 2023 23:08 Za mne, Kloudy bude v pohodě.
Souhlas. Za mne vzal Kloudy svojí roli v B v pohodě a s pokorou, již má něco odchytáno a věřím, že i za pozici 2 v A-týmu bude vděčný a bude se snažit odvézt maximum.

Samozřejmě je stejně jako kdysi Martin Růžička tak trochu bramborář a nejednou nás nemile překvapí, ale pořád se na tom soustředění dá pracovat. Takže já jsem s ním v pohodě, ale všem je jasné, že se bude jednat o poslední šanci.

Bohužel nenajde se brankář kategorie 1.A, který vezme s pokorou pozici druhého brankáře. Frodl měl dle mne prostě jen obrovskou smůlu na to zranění, každopádně potom co se víceméně potvrdilo, že Will by zde měl pokračovat je rozhodnuto. Dál by to nedělalo dobrotu.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Koukám, že bez ohledu na soupeře do SF budou první dva domácí zápasy vyloženě domácí.

Zbývá již relativně malý počet neprodloužených permic a po uvolnění se po zbytku jen zapráší :thumbup:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Muf píše: 28 bře 2023 08:08 Koukám, že bez ohledu na soupeře do SF budou první dva domácí zápasy vyloženě domácí.

Zbývá již relativně malý počet neprodloužených permic a po uvolnění se po zbytku jen zapráší :thumbup:
U spekulantů se možná pár nadšenců z Mechau či Trczynca obejde. Ale aréna bude naše

Všechno vypadá prostě až moc ideálně... až moc :]

Mmj od kdy je rasismus, když se řekne cikánovi, že je cigán/cikán... Podle mě tu cikáni žili vždy a i si tak sami říkali. Je to pojmenování etnika, žádná urážka. Alespoň jsem nečetl, že cikán je méně či více, než rom. Pan Holaň zbytečně jitří vášně. Nejsou devadesátky...cikáni jsou těžce na pohodu, společnost se zklidnila a nikdo je nijak neutlačuje. Normálně tu v pohodě žijí a oni jsou hrdí, že jsou co jsou. Žádné holé lebky tu nepobíhají, diskriminace skončila. Vyrábět rasismus je trapné, v Česku prostě není

A že se hráčům nadává sprostě...no tak to snad všem, ne? Tuhle tu někdo postoval video, jak šli hráči SPA v Třinci do kabin, co si vyslechli.... to už je snad i nějaký druh folklóru, ne?

Přeji si Mechof. Třinec má dnes jedinečnou šanci. Pokud to dnes nedají, maj vymalováno.
Furt se píše, že když chceš titul, musíš porazit všechny. Ok. Pokud se dostaneme do finále a Mechof nebudeme mít v semi, potkáme se s nimi ve finále. To je můj tip
Tesla
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

woe píše: 28 bře 2023 08:35 U spekulantů se možná pár nadšenců z Mechau či Trczynca obejde. Ale aréna bude naše

Všechno vypadá prostě až moc ideálně... až moc :]

Mmj od kdy je rasismus, když se řekne cikánovi, že je cigán/cikán... Podle mě tu cikáni žili vždy a i si tak sami říkali. Je to pojmenování etnika, žádná urážka. Alespoň jsem nečetl, že cikán je méně či více, než rom. Pan Holaň zbytečně jitří vášně. Nejsou devadesátky...cikáni jsou těžce na pohodu, společnost se zklidnila a nikdo je nijak neutlačuje. Normálně tu v pohodě žijí a oni jsou hrdí, že jsou co jsou. Žádné holé lebky tu nepobíhají, diskriminace skončila. Vyrábět rasismus je trapné, v Česku prostě není

A že se hráčům nadává sprostě...no tak to snad všem, ne? Tuhle tu někdo postoval video, jak šli hráči SPA v Třinci do kabin, co si vyslechli.... to už je snad i nějaký druh folklóru, ne?

Přeji si Mechof. Třinec má dnes jedinečnou šanci. Pokud to dnes nedají, maj vymalováno.
Furt se píše, že když chceš titul, musíš porazit všechny. Ok. Pokud se dostaneme do finále a Mechof nebudeme mít v semi, potkáme se s nimi ve finále. To je můj tip
Rvat sborove ze nekdo je cikan je rasismus ucebnicovej. Zase se uklidnime. Ze je to curak je jina vec.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

WalkingDude píše: 28 bře 2023 08:37 Rvat sborove ze nekdo je cikan je rasismus ucebnicovej. Zase se uklidnime. Ze je to curak je jina vec.
Zajímavá dedukce :)
Tesla
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 23 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

“Slovan jsem a Slovan budu! Až jindy Lakatoši.” Na tuhle scenu z Obecné školy se vždycky těším. Pro toho vítkovického mám slabost. Na rozdíl od jiných gaunerů to s hokejou vysloveně umí. Jak chtel dat po tlame Nemeckoj od rumunu, ma u me velke plus
Naposledy upravil(a) Rokytnice dne 28 bře 2023 09:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Vidím to stejně jako woe. Rasismus je úplně jiná disciplína (nezaměňovat s rasovou nenávistí 😉). Asi to souvisí s věkem. Pamatuju doby, kdy to takovej Tomáš Jelínek schytával do cikánů všude..... :shifty:
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jirka. píše: 28 bře 2023 00:36 Tak by chytal Honzík, kdyby se Klouček nepotkal s formou a chytal by za béčko, kdyby to v áčku fakt hořelo, tedy hořel Klouček.. ale radost z toho úplně taky nemám.. Ono když tenkrát Heřman řval v kabině že Klouček je díra a po té inkasoval od Nakládala, tak asi nebyl daleko od pravdy, ale samozřejmě mu to neschvaluju co tenkrát udělal..
To jestli Heřman řekl tak poprvé bych s ním souhlasil!
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

digitalmouse píše: 27 bře 2023 13:57 Němečka řešili automaticky, protože dostal 5+DKU. Jeden zápas si odpočine.
Kde a od koho? V tom zápase byl ze Sparty vyloučen jen Kempný.....
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

woe píše: 28 bře 2023 08:35 U spekulantů se možná pár nadšenců z Mechau či Trczynca obejde. Ale aréna bude naše

Všechno vypadá prostě až moc ideálně... až moc :]

Mmj od kdy je rasismus, když se řekne cikánovi, že je cigán/cikán... Podle mě tu cikáni žili vždy a i si tak sami říkali. Je to pojmenování etnika, žádná urážka. Alespoň jsem nečetl, že cikán je méně či více, než rom. Pan Holaň zbytečně jitří vášně. Nejsou devadesátky...cikáni jsou těžce na pohodu, společnost se zklidnila a nikdo je nijak neutlačuje. Normálně tu v pohodě žijí a oni jsou hrdí, že jsou co jsou. Žádné holé lebky tu nepobíhají, diskriminace skončila. Vyrábět rasismus je trapné, v Česku prostě není

A že se hráčům nadává sprostě...no tak to snad všem, ne? Tuhle tu někdo postoval video, jak šli hráči SPA v Třinci do kabin, co si vyslechli.... to už je snad i nějaký druh folklóru, ne?

Přeji si Mechof. Třinec má dnes jedinečnou šanci. Pokud to dnes nedají, maj vymalováno.
Furt se píše, že když chceš titul, musíš porazit všechny. Ok. Pokud se dostaneme do finále a Mechof nebudeme mít v semi, potkáme se s nimi ve finále. To je můj tip
Ja tipuji semifinale s Trincem a finale s Vitkama :)
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Pick píše: 28 bře 2023 09:47 Vidím to stejně jako woe. Rasismus je úplně jiná disciplína (nezaměňovat s rasovou nenávistí 😉). Asi to souvisí s věkem. Pamatuju doby, kdy to takovej Tomáš Jelínek schytával do cikánů všude..... :shifty:
Když se někomu nadává skrz rasu, tak to rasismus je... To snad není o věku, názoru, nebo o skvrnách na slunci ne?
Ale tohle je to nejmenší, co nás v playoff ještě čeká. Zvláště jestli se potkáme s Hradcem a pak se Spartou. Viděl bych to na zablokování sociálních sítí a médií, dokud to nevyhrajeme 😁
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pick píše: 28 bře 2023 09:47 Vidím to stejně jako woe. Rasismus je úplně jiná disciplína (nezaměňovat s rasovou nenávistí 😉). Asi to souvisí s věkem. Pamatuju doby, kdy to takovej Tomáš Jelínek schytával do cikánů všude..... :shifty:
Co Jelínek, ale co měl říkat Sršeň :) Problém je , že se všechno moc hrotí. Lakatoš to schytává, protože je provokatér sám a sám to potřebuje pro své výkony. Jako soupeře ho nesnáším, ale to samé v jiném pohledu byl Rákos, toho taky soupeři nesnášeli akorát toto na něho křičet nemohli.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Kula píše: 28 bře 2023 09:56 To jestli Heřman řekl tak poprvé bych s ním souhlasil!
Tohle když řekne v kabině, tak je debil. Zvláště mladému gólmanovi. Člověk musí být psycholog a musí vědět, co na koho působí.
Jediné co to bylo, že ulevil své osobní frustraci.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Cikán není rasa. Rasy rozeznáváme mongoloidní, negroidní, europoidní a australoidní. Nic víc, nic míň. Ale tak asi k tomuto tématu uz stačilo 🙂
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

pepa píše: 28 bře 2023 10:31 Kde a od koho? V tom zápase byl ze Sparty vyloučen jen Kempný.....
Konec zápasu, najdi si to.
EDIT a OMLUVA: Konečný, ne Němeček.
Obrázek Za Dynamo!
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

digitalmouse píše: 28 bře 2023 11:26 Konec zápasu, najdi si to.
Já v zapíše vidím jen toho Konečného, Němečka tam najít nemůžu.?
Odpovědět