Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jsem zvědavý na Třinec, jestli to da. Dneska už bylo vidět jak strašně tahají nohy na konci, i lehce po střídání do souboje, pro puk, vůbec nešli. Bude to záviset dle mne na to, zdali Sparta vydrží být tak šíleně nemohoucí, jako v posledních dvou zápasech.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Neprojevilo se na Liberci už působení Fildy? Prý už skládá tým na příští sezonu a je otázka, komu všemu že stávajícího kádru řekl, že s ním nepočítá.... :)
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Takže, jestli to chápu dobře, tak Jankovi ten jeho blikanec projde? Série skončila, takže Liberec bude těžko dávat podnět a Viktor to sám od sebe přezkoumávat nebude, že?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ale copak Miško? Hlavně, že Sedláka jsi nedávno nechápal viď chudinko..

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... jadrit.htm
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Krosček do obličeje, rovnou 5+DKU bez diskuze...

Obrázek Za Dynamo!
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dynamík Jistič píše: 26 bře 2023 21:50 Takže, jestli to chápu dobře, tak Jankovi ten jeho blikanec projde? Série skončila, takže Liberec bude těžko dávat podnět a Viktor to sám od sebe přezkoumávat nebude, že?
Ano, přesně tak. To je zhýralost tohoto systému. Hlavně že Loukota, Záruba budou dále kydat ty jejich kecy, že si to kluby odsouhlasili. Jasně že si to kluby odsouhlasily, ale kluby si asi neodsouhlasily to, že na ledě bude fungovat banda pitomců, kde za jasné 5+DKU se dávají jenom dvojky, ba dokonce někde se nedává nic a komise jenom čeká, co jim přistane na stole, kromě 5+DKU.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

in-spyder píše: 26 bře 2023 23:10 Ano, přesně tak. To je zhýralost tohoto systému. Hlavně že Loukota, Záruba budou dále kydat ty jejich kecy, že si to kluby odsouhlasili. Jasně že si to kluby odsouhlasily, ale kluby si asi neodsouhlasily to, že na ledě bude fungovat banda pitomců, kde za jasné 5+DKU se dávají jenom dvojky, ba dokonce někde se nedává nic a komise jenom čeká, co jim přistane na stole, kromě 5+DKU.
Tak ono je to jasné. Ujčíka ta kritika taky netěší. Sám hledat fauly nemůže, ani by na to neměl čas. A když už si kluby stěžovaly moc, v podstatě i my s Olmikem, tak už má strach, aby do jakékoliv série nezasáhl příliš, proto netrestá vůbec. Anebo dá alibisticky jeden zápas..

Všichni mají pravdu, tahle komise musí být zkrátka profesionální. Akorát APK nesmí šetřit, ale pár milionů na to uvolnit. Ono by se to extralize vrátilo, tomu věřím... Zaplatit odborníky na plný úvazek..
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

in-spyder píše: 26 bře 2023 23:10 Ano, přesně tak. To je zhýralost tohoto systému. Hlavně že Loukota, Záruba budou dále kydat ty jejich kecy, že si to kluby odsouhlasili. Jasně že si to kluby odsouhlasily, ale kluby si asi neodsouhlasily to, že na ledě bude fungovat banda pitomců, kde za jasné 5+DKU se dávají jenom dvojky, ba dokonce někde se nedává nic a komise jenom čeká, co jim přistane na stole, kromě 5+DKU.

Jasné je tedy hlavně to, že kluby už dlouhá léta nemají zájem o koncepční řešení a začnou fňukat vždy, když cítí výrazný zářez. Jako jo, i tomu se dá říkat systém. :)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Můžu poprosit nemá někdo celé ? Jestli jo předem díky :)
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... kapitola=5
🔴⚪
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak přej traktoristi zůstávaj a do brány s Willem, Kloučkem Honzík...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pec92 píše: 27 bře 2023 08:18 Můžu poprosit nemá někdo celé ? Jestli jo předem díky :)
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... kapitola=5
Niccmoc objevnýho v článku není. Redaktor Bárta tipuje hráče z NHL pro MS
Prý se může počítat s - Vejmelka, Jiříček, Kubalík, Vladař, Vrána..
Prý jsou na hraně - Dostál, Hronek, Šimek
Prý nejspíš nepojede - Gudas, Zadina
Prý určitě nepojede - Hertl
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Kula píše: 27 bře 2023 09:25 Tak přej traktoristi zůstávaj a do brány s Willem, Kloučkem Honzík...
Honzík Kovářů? :)
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pec92 píše: 27 bře 2023 08:18 Můžu poprosit nemá někdo celé ? Jestli jo předem díky :)
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... kapitola=5
Hvězdy z NHL a MS? Hertlův důvod nejet. Tahouni útoku a výběr gólmanů

Hokejové mistrovství světa začíná až skoro v polovině května, generální manažer reprezentace Martin Havlát ale už teď jedná s případnými posilami z NHL. Kdo téměř určitě pojede, kdo váhá a jaké české hvězdy budou šampionát sledovat z domova? Vybrali jsme jedenáct hvězd, které připadají v úvahu, projděte si šance, že je v Rize uvidíte.

Určitě nepojede: Tomáš Hertl.

29 let, útočník San Jose Sharks
Bilance v sezoně: 70 zápasů, 57 bodů (20+37)


Šance podle Sportu: 5 %

Loni pomohl Tomáš Hertl k zisku bronzových medailí. Sharks skončí už po základní části, ale tentokrát si podle všeho dá pohov. K tříletému Tobiasovi totiž přibyl do rodiny koncem února další synek Theo. Útočník, který se klubu upsal loni na dalších osm let, prožívá bodově velice dobrou sezonu, z hlediska výsledků však skončí dalším zklamáním. Tým procházející rekonstrukcí se uhnízdil na spodku Západní konference.

Spíš nepojede: Radko Gudas
32 let, obránce Floridy Panthers
Bilance v sezoně: 63 zápasů, 13 bodů (2+11)


Šance podle Sportu: 25 %

Po odchodu MacKenzieho Weegara a zranění Aarona Ekblada se mohl Radko Gudas vymanit se ze škatulky ranaře a předvést, že taky umí hrát hokej. Jako v reprezentaci, kde hrál naposledy před čtyřmi lety, mezitím přišel o olympiádu, což ho hodně mrzelo. Florida se musí rvát o play off, tvrdému bekovi končí smlouva. Myslel, že budoucnost už bude mít vyřešenou, jenže nemá. Navíc v poslední době trochu bojoval se zraněními.

Spíš nepojede: Filip Zadina
23 let, útočník Detroitu Red Wings
Bilance v sezoně: 30 zápasů, 7 bodů (3+4)


Šance podle Sportu: 30 %

Začátkem listopadu utrpěl Filip Zadina zranění v horní části těla. Doma se staral o štěně a s mentálním koučem nabíral duševní sílu. Po třech měsících se vracel s tím, že chce zase být zase platným hráčem. Místo našel ve třetím útoku Red Wings, chodil na druhou přesilovku. Vytížení žádná sláva, bodově taky ne. Mluvilo se o výměně, z té nebylo nic. V Rize si zahrál už na „bublinovém“ šampionátu před dvěma lety.

Na hraně: Radim Šimek
30 let , obránce San Jose Sharks
Bilance v sezoně: 36 zápasů, 2 body (1+1)


Šance podle Sportu: 45 %

Na začátku sezony šel Radim Šimek v Praze na čestné buly, pod novým vedením klubu i trenérem nakonec prožil další nejistou sezonu. Chvíli se dařilo, chvíli bojoval o místo, nebo se zranil. Kvůli otřesu mozku a zranění nohy přišel ve druhé polovině ročníku o 30 zápasů. Před rokem se po zámořské šichtě připojil k reprezentaci, na šampionátu získal bronz. Uvidíme, jak letos, výstupní prohlídky jsou taky prevít.

Na hraně: Filip Hronek
25 let, obránce Vancouveru Canucks
Bilance v sezoně: 62 zápasů, 39 bodů (9+30)


Šance podle Sportu: 55 %

Čtyřikrát po sobě na mistrovství světa Filip Hronek nechyběl, jedno bylo zrušeno. Před uzávěrkou trejdů se stěhoval z Detroitu do Vancouveru. Mezitím prodělal zranění ramena, takže za nový tým naskočil poprvé po víc než třech týdnech. Při premiéře zvládl největší porci minut v týmu, záleží, v jaké kondici a rozpoložení se nejlepší obránce šampionátu 2019 bude nacházet. Je na něm, jak se rozhodne.

Na hraně: Lukáš Dostál

22 let, brankář Anaheim u Ducks
Bilance v sezoně: 13 zápasů, průměr 3,85, úspěšnost 89,9 %


Šance podle Sportu: 60 %

V úvodním utkání loňského mistrovství světa proti Velké Británii si Lukáš Dostál zranil koleno. Zápas dochytal, zbytek turnaje sledoval jako divák. Většinu sezony strávil opět na farmě, v Anaheimu může brzy být stálicí, jednička John Gibson se stane volným hráčem. Ducks do play off nepostoupí, záložní celek ze San Diega rovněž ne. Záleží, zda by český tým měli jistit tři gólmani ze zámoří, jestliže nevybojuje play off ani Calgary s Danielem Vladařem.

Dá se s ním počítat: Jakub Vrána
27 let, útočník St. Louis Blues
Bilance v sezoně: 15 zápasů, 10 bodů (7+3)


Šance podle Sportu: 70 %

Jedna z největších krádeží před uzávěrkou trejdů v NHL. Po návratu z asistenčního programu už ho v Detroitu nechtěli, dlouhý herní výpadek i problémy kolem ledu se na něm podepsaly. Po výměně do St. Louis se mu do tváře vrátil úsměv. Jakub Vrána se chytil nové šance, teď chce úspěšně dohrát sezonu. K reprezentaci byl vstřícný v časech dobrých i zlých. Dostat roli, jaká mu sedne, najde se jako střelec i tam.

Dá se s ním počítat: Dominik Kubalík
27 let, útočník Detroitu Red Wings

Bilance v sezoně: 71 zápasů: 41 bodů (18+23)


Šance podle Sportu: 85 %

Loni se účastník tří šampionátů a jedné olympiády poprvé omluvil. Dominik Kubalík byl hokejem otrávený, v Chicagu bojoval s trenérem i sám se sebou. V létě podepsal Detroitu. Prožil vynikající i slabší období. Asi se neprostřílí na 30 gólů jako v nováčkovském ročníku 2019/20, což je osobák celé jeho kariéry, ale bodově pořád může mít nejlepší sezonu ze čtyř, které v NHL působí. Má zase chuť, bude se hodit i do přesilovek.

Dá se s ním počítat: David Jiříček
19 let, obránce Clevelandu/AHL

Bilance v sezoně: 45 zápasů, 34 bodů (6+28)


Šance podle Sportu: 70 %

Má hodně náročnou sezonu. Šanci na dospělém šampionátu dostal David Jiříček už loni, vybojoval stříbro na dvacítkách, vzhledem k postavení Columbusu i jeho farmy bude k mání. V NHL naskočil jen dvakrát začátkem sezony, v AHL přišel o dost zápasů kvůli juniorské reprezentaci. Přesto je nejproduktivnějším bekem týmu. Při neúčasti jiných by mohl dostat v národním celku významnější roli.

Dá se s ním počítat: Daniel Vladař
25 let, brankář Calgary Flames
Bilance v sezoně: 26 zápasů, průměr 2,91, úspěšnost 89,6 %


Šance podle Sportu: 75 %


V každém zápase mu jde o všechno, což je jeho výhoda. Pokud Flames nakonec nezvládnou dostih o play off, je Daniel Vladař další jistotou v českém brankovišti. V Calgary dostával coby dvojka za Jacobem Markströmem zase víc prostoru, s blížícím se koncem základní části ho budou nasazovat častěji, aby zůstal žhavý. V brance zaplní velký prostor, přitom je pohyblivý. Může dostat přednost a stát se i českou jedničkou.

Dá se s ním počítat: Karel Vejmelka
26 let, brankář Arizony Coyotes

Bilance v sezoně: 46 zápasů, průměr 3,33, úspěšnost 90,3 %


Šance podle Sportu: 90 %

Na loňském šampionátu byl Karel Vejmelka českou jedničkou, zápas o bronz dochytával Marek Langhamer. Za jedním z nejslabších týmů NHL prožil zápasy, kdy na něj šlo kolem 50 střel, v této sezoně si vede ještě líp než v předchozí. Coyotes nemají co ztratit, takže nechytá pod takovým tlakem jako gólmani jiných týmů. V těsných zápasech mistrovství světa na něj půjde míň střel, zato nebezpečnějších. Záležet bude na každém zákroku.
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

jimmypop píše: 27 bře 2023 09:47 Honzík Kovářů? :)
David Honzík

https://www.eliteprospects.com/player/5 ... vid-honzik

aspoňmyslím, že kolega myslí jeho
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

jimmypop píše: 27 bře 2023 09:47 Honzík Kovářů? :)
Ne Honzík v bráně
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Kula píše: 27 bře 2023 10:12 Ne Honzík v bráně
Honzík je taková starší verze Kloučka, to už mi větší smysl dával ten Růžička. Ale pokud zůstává Wilda, tak je to vlastně jedno.
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Borek píše: 27 bře 2023 10:32 Honzík je taková starší verze Kloučka, to už mi větší smysl dával ten Růžička. Ale pokud zůstává Wilda, tak je to vlastně jedno.
Taky tak myslím
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dynamík Jistič píše: 26 bře 2023 21:50 Takže, jestli to chápu dobře, tak Jankovi ten jeho blikanec projde? Série skončila, takže Liberec bude těžko dávat podnět a Viktor to sám od sebe přezkoumávat nebude, že?
Nemusí. Podle pravidel TELH může podnět dát jakejkoliv klub....😉

Btw ten Honzík asi bude primárně jednička pro Béčko, nebo ne? 🤔
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Georgre píše: 27 bře 2023 09:50 David Honzík

https://www.eliteprospects.com/player/5 ... vid-honzik

aspoňmyslím, že kolega myslí jeho
Ano, jednička do Chance Ligy. s Žalčíkem a Hrníčkem super posily
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pokračování z rána od pana Bárty

Skládání týmu pro MS v hokeji: z NHL brankářská síla, koho vzít z farmy?

Dominik Kubalík jako tahoun do útoku, návrat Jakuba Vrány a zástup brankářů na výběr? Už tento týden má generální manažer reprezentace Martin Havlát podat hlášení, jak pochodil u hráčů v NHL ohledně účasti na mistrovství světa v Rize a Tampere. Základní část v zámoří končí 10. dubna. Deník Sport mapoval situaci dopředu. Nic není definitivní, ale pár zajímavých posil se rýsuje. Ale nečekejte, že uvidíme český Dream Team.

Většina hráčů má v této době zcela jiné ambice, než se vrhat do obhajoby loňského bronzu z Tampere. Carolina s Martinem Nečasem, New York Rangers s Filipem Chytilem nebo Boston s početnou českou bojůvkou v čele se střelcem Davidem Pastrňákem.

To jsou všechno celky, jež hodlají útočit na Stanley Cup. Pro jiné týmy je play off ztracené už teď nebo balancují na hraně. Někdo by jel rád, jiní mají pádné důvody, proč říct díky za pozvání.

„Tomáši Hertlovi se nedávno narodil druhý syn, spíš bude chtít zůstat s rodinou,“ řekl Sportu o lídrovi San Jose důvěrný zdroj. Jiní prodělali zranění , nemusí projít zdravotní prohlídkou, nebo jim končí smlouvy. Podvědomě můžou zasáhnout různé okolnosti. „Sezona je dlouhá. Mistrovství světa se koná v Rize, ale lákavější bude Praha, kde se hraje příští rok,“ nastínil jiný insider.

Mezi brankáři určitě bude z čeho vybírat. Po základní části bude volný Karel Vejmelka. Za Arizonu si kolikrát zachytá víc než zdrávo, a vede si velmi dobře. Českou jedničkou byl už loni. Nabízí se taky další účastník minulého šampionátu v Tampere Lukáš Dostál, jenž pendloval v sezoně mezi Anaheimem a farmou. Ale pokud by se neprobilo do play off Calgary, může být žolíkem Daniel Vladař.

Před rokem zvolil trenérský štáb variantu dvou brankářů ze zámoří a jednoho z Evropy. Zdá se, že u toho zůstane. V čele fronty stojí Marek Langhamer z Ilvesu Tampere. Ne proto, že má za sebou i dva starty v NHL. „Přijel vždycky, chytal spolehlivě,“ zaznělo o něm. Ve finské lize má nejlepší čísla, laso dostal už před rokem. Začínal jako trojka a v posledním utkání zachránil bronz.

Nejlepší český gólman v NHL Vítek Vaněček pomohl New Jersey poprvé od roku 2018 do play off. V prvním kole můžou Devils narazit na některého z favoritů na Stanley Cup. Otázka je, zda na něj čekat, případně jak dlouho. Totéž účastník šesti mistrovství světa a vítěz Poháru z minulého roku Pavel Francouz. Jet může jedině v případě, že by šampioni z Colorada vypadli už na začátku.

Od brankoviště dál dopředu to na velkou hitparádu nevypadá. Filip Hronek byl poprvé v kariéře trejdován, za Vancouver nastoupil s měsíční podlevou. Florida se musí rvát o play off až do konce. Radko Gudas před uzávěrkou přestupů hlídal telefon. Nakonec zůstal, končí mu však kontrakt a musí řešit, co dál.

Pittsburgh taky bojuje o účast ve vyřazovací části. Jan Rutta se v polovině března zranil, navíc předchozí tři sezony měl hodně dlouhé. Ještě s Tampou se pokaždé prodral do finále.

Špičky z farmy
A jak to vypadá v útoku? Dominik Kubalík neodmítal, omluvil se jen po mizerné minulé sezoně v Chicagu, kdy potřeboval vysadit a dát se dohromady. Jakub Vrána prošel asistenčním programem NHL, Detroit se ho zbavil, v St. Louis mu to zase sviští.

Na mistrovství světa jezdil, i když neměl smlouvu nebo měl potíže s ramenem. Pozvánka by mu pomohla, ale záleží na trenéru Kari Jalonenovi, jestli ho nechá spíš v klidu. Ale při neúčasti jiných by se otevřela větší šance využít Vránu jako střelce.

Tím jsme s útočníky z NHL víceméně u konce. Martin Kaut po výměně z Colorada našel místo v San Jose, až play off může seslat největší esa jako Pastrňák, Nečas, Ondřej Palát, případně Pavel Zacha, o němž generální manažer Martin Havlát už začátkem února řekl, že by po několika odmítnutích nebyl proti.

Současně se otevírá příležitost pro české špičky z farem v AHL. Obránce David Jiříček v NHL debutoval na podzim. Zbytek sezony trávil v záložním celku Columbusu, s dvacítkou získal stříbro. Na šampionát dospělých si zahrál už loni, kdy patřil ještě Plzni.

Do play off nezasáhne ani Buffalo, jeho farma Rochester Americans se ovšem ještě může vynořit nad čáru postupu. Pokud se mu to nepovede, do kempu národního mužstva by mohli nastoupit juniorský vicemistr světa Jiří Kulich a Lukáš Rousek, druhý nejproduktivnější hráč Rochesteru, povolaný minulý týden poprvé „nahoru“.

Objev loňského mistrovství světa Matěj Blümel míří s Texas Stars do play off AHL, ale dá se předpokládat, že povýší minimálně do „taxi squad“ náhradníků Dallasu.

Nejproduktivnějším Čechem v AHL je Martin Frk, který působí v záloze St. Louis ve Springfieldu a s 59 body (28+31). V přípravě ho zkoušel už v roce 2018 trenér Josef Jandač, na šampionát do Dánska ho ovšem nevzal. K mání bude obránce Jakub Galvas z farmy Chicaga v Rockfordu. Nikdo další z více než třiceti českých farmářů nevyčníval natolik, že by měl nahradit někoho z hráčů evropských soutěží.
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Myslím, že v tom skyboxu s Pájou Richtrovým něco popili a pak to na ty sítě lítá samo. jeho následné vyjádření v tom článku : "Já nevím. Zdálo se mi, viděl jsem to ze sky boxu, byl jsem dost daleko, ale za mě regulérní souboj"

To je perla.. Mám Hrdinu docela rád, ale tenhle rozhovor se teda nepovedl.... :)

No a teď jsem se podíval na ten zákrok Němečka, co tam zmiňují a neříkejte mi, že Třinec na toho Němečka nepodá podnět??
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

pepa píše: 27 bře 2023 13:43 Myslím, že v tom skyboxu s Pájou Richtrovým něco popili ...
Je to klasickej zaujatej fanoušek. Jedno vyloučení proti Spartě bylo špatně písknutý a čtyři proti Třinci byly v pohodě. "A co ta hrazda do obličeje? Jestli je to hrazda, tak by se to možná písknout mohlo, ale asi to bylo v rámci strkanice a to fauly nejsou .. je to play off, má se pískat jinak .."

I kdyby tam Sparťani někoho přizabili tak k tomu zákroku se nebude chtít vyjadřovat, ten tak dobře neviděl a seděl daleko. Ale u spornýho zákroku na Sparťana - tam má jasno hned :)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

pepa píše: 27 bře 2023 13:43 No a teď jsem se podíval na ten zákrok Němečka, co tam zmiňují a neříkejte mi, že Třinec na toho Němečka nepodá podnět??
Němečka řešili automaticky, protože dostal 5+DKU. Jeden zápas si odpočine.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 27 bře 2023 13:18 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -vadi.html

a máme tu další plačku... :wave: :wave: :wave:
btw a ono to nebylo nedovolené bránění?
Odpovědět