Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 740 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Štenkovan píše: 25 bře 2023 13:27 Nezbláznil je podle mě prostě blbej. A jelikož v ČT není žádná konkurence tak se dostal do pozice jako každej blb. Začal si myslet, že je nejlepší či možná dokonce Bůh. Tohle vždycky začíná nenápadně a končí stavem do kterého se Pospíšil blíží. Tenhle pocit vlastní neomylnosti a pravdy dožene plno lidí.
Neboli ve zkratce řečeno, Pospíšil zezárubovatěl....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Davejar píše: 25 bře 2023 18:18 Chlapy já mám na Vás skromnej dotaz...přišlo Vám, že jsme v sérii s Olmíkem hráli dostatečně tvrdě? Myslím dohrávání u mantinelů, potyčky u obou branek atd......beru v potaz, že se snižuje riziko vyloučení, ale když sleduju ostatní série, tak mě příjde, že když hrajem my, je to dost v rukavičkách...
V sérii s Olomoucí jsme až na jednu dvě třetiny hráli přesně to, co jsme potřebovali.... Nebyl důvod se v tý sérii zbytečně vysilovat a riskovat zranění nějakým dohráváním u mantinelů nebo potyčkama před brankou....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Libe nedal podnět na Okuliara. Asi ho budou chtít sestřelit sami. No, proč ne...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

tomaso25 píše: 26 bře 2023 12:53 Libe nedal podnět na Okuliara. Asi ho budou chtít sestřelit sami. No, proč ne...
Tyhle zákroky by se měly řešit automaticky.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tomaso25 píše: 26 bře 2023 12:53 Libe nedal podnět na Okuliara. Asi ho budou chtít sestřelit sami. No, proč ne...
Vlach nebo Nedomlel?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

4 střely Třince a 4 góly, junioři 3 krát sami na bránu, nic
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

fansDKnL píše: 26 bře 2023 14:15 4 střely Třince a 4 góly, junioři 3 krát sami na bránu, nic
Velká škoda že nevyhráli i ten druhý v Třinci nebo alespoň jeden doma no
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Chodi nekdo na juniorku? Radek Tomas ma slusne cisla na to, ze mu je 17..
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Frodo Vary od nové sezóny...isport
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše: 26 bře 2023 15:44 Frodo Vary od nové sezóny...isport
Je to tak.. Delsi dobu domluveny. “Traktoristi” minimalne dalsi tri roky u nas. Resp. velmi blizko k dohode ohledne ukonceni smlouvy v Rusku.
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stars píše: 26 bře 2023 15:47 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... hlizi.html

Někdo celé děkuji
Napnutý trh s gólmany. Vary odpálí bombu mezi tyčemi, Liberec vyhlíží

Odškrtnuto, Karlovy Vary by měly mít pro příští sezonu silnou brankářskou jedničku. Klub míří výš, snaží se vylepšit kádr. Podle informací iSport.cz do Energie nejspíš zamíří pardubický gólman Dominik Frodl. Vše má samozřejmě podstatný háček, Čeljabinsk musí dát zelenou svým Čechům a netrvat na plnění kontraktu v KHL. Podle našich informací by k tomu mělo být blízko, takže v Pardubicích dál zůstane Roman Will a Dynamo nebude chtít Frodla brzdit v kariéře.

Původní pardubická vize zněla, že Dynamo podepíše Dominika Frodla na tři roky. Během prvních dvou let pomůže klubu k výraznému úspěchu v extralize a teoreticky ve třetím může odejít do zahraničí, když si už přeroste českou soutěž.

Jenže vše změnila politická situace ve světě a vlastně i Frodlovo zranění. Pardubice podepsaly Romana Willa z Čeljabinsku, kterému ruský klub na rok zmrazil kontrakt. Jedničkou se v sezoně tak stal právě reprezentant, jenž dorazil z KHL. Frodlovi se dařilo, držel extrémně vysokou úspěšnost zákroků na hranici 94,61 %. Jenže se zranil. Poslední zápas odchytal 22. prosince, pak chodil jen na zápasy jako divák s rukou v sádře. K nějakému velkému souboji s Willem nakonec ani nedošlo.

V ročníku odchytal Frodl jen 12 zápasů a místo v pardubické bráně pro sebe právem získal zkušenější konkurent. Takže co dál? Nechat si oba? Luxusní dvojice se Dynamo nejspíš vzdá. S podobnou variantou samozřejmě kalkulují i ostatní extraligové kluby a začaly se vyptávat, jestli oba brankáři setrvají v Pardubicích. Navíc to na nějaké snové angažmá v zahraničí pro Frodla v tuhle chvíli nevypadá. Do Ruska se hrne jen málokdo, Švýcarsko i Švédsko jsou plné právě díky odlivu hráčů z KHL. Navíc bývalý plzeňský brankář nevyletěl tak, aby se o něj kluby v cizině praly.

S nabídkou měl přispěchat údajně Liberec.

Filip Pešán tvoří u Bílých Tygrů nový tým a hledá brankářskou jedničku po Petru Kváčovi, který si vychytal laso ze Švédska. Jenže tady k dohodě údajně nedošlo. Reakci Pardubic server iSport.cz nezískal, klub odvětil pouze, že během rozehraného play off nebude komentovat pohyby v kádru.

Ovšem velký zájem o Dominik Frodla projevily Karlovy Vary, které by rády vyšláply z pozice týmu, od kterého se toho zase tak moc nečeká. Vedení Pardubic se nakonec mělo údajně shodnout, že pokud zůstane Roman Will, sportovně by Frodl zakrněl, už druhý rok v řadě by moc nechytal. Takže nakonec údajně svolilo, že brankáře uvolní.

Dynamo má s většinou hráčů podepsané dlouhodobé smlouvy, kádr udrží pohromadě i pro další sezonu. A nejspíš se mu bude i líbit, že pokud uvolní Frodla do Varů, neposílí přímou konkurenci.

Nabízí se tak, že v hierarchii klubu se posune výš Milan Klouček, o kterém se už roky mluví, že v něm dřímá obrovský potenciál. V uplynulé sezoně si prošel solidním peklem, když měl za cíl držet B tým v 1. lize a pomoci k záchraně. Tým se pohyboval většinu ročníku na dně soutěže, ale díky nákupům před přestupovou uzávěrkou soutěž udržel. Klouček tedy uspěl a je čas na krok nahoru, ať vybalí, co dokáže. Pokud zůstane celý rok vedle Willa s tím, že si občas odskočí do 1. ligy, může udělat velký výkonnostní progres. Nebo aspoň se v takových obrysech může rýsovat další pardubický plán.

Takže: Dominik Frodl se v posledním roce smlouvy přesune do Karlových Varů, z Kloučka si klub vychová brankáře, který časem zvládne převzít brankoviště po Willovi. Frodl vydělá na tom, že bude chytat hodně zápasů, Pardubice ušetří a Karlovy Vary získají opravdu kvalitního gólmana.

Energie neměla zájem o další pokračování Štěpána Lukeše, nepodepsala ho. Tandem by tak měli vytvořit Frodl a Pavel Jekel, věčná dvojka až trojka v Kometě, který má za sebou velmi povedenou sezonu v Třebíči.

Do Liberce měl mít jednu chvíli nakročeno Matěj Machovský, který ho teď trápí v play off v dresu Mountfieldu, ale tam údajně k dohodě nedošlo. Aktuální jednička Hradce měla jít původně do Komety, ale tahle varianta taky údajně padla, když se brněnský klub domluvil s Dominikem Furchem. V play off teď Machovský chytá i o svoji budoucnost, protože i kdyby vybláznil Mountfield tak, že s ním dojde klidně k titulu, s klubem si těžko plácne. Hradec má pro příští sezonu nachystanou dvojici Patrik Bartošák + Henri Kiviaho.

Pokud by Machovský zůstal v Česku, nabízí se ale ještě jeden klub s vysokými ambicemi, který shání brankáře. Vítkovicím odejde nejspíš do zámoří Aleš Stezka. Zkušená jednička by se jim hodila. Machovský, rodák z Opavy, by se přiblížil domů.
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše: 26 bře 2023 16:01 Je to tak.. Delsi dobu domluveny. “Traktoristi” minimalne dalsi tri roky u nas. Resp. velmi blizko k dohode ohledne ukonceni smlouvy v Rusku.
Já mu to i přeju...je to výborný gólman
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

děkuji za článek, asi logické vyústění situace
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2986
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 644 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Stars píše: 26 bře 2023 15:44 Frodo Vary od nové sezóny...isport
Odskok do kabiny a nenandání brankářských rukavic hned po navrátu.. Jak taková titěrná věc ovlivní cestu na dlouho dopředu jednoho skvělého brankáře, vše mohlo být jinak :grr:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Popsane duvody davaji smysl. Ale s loucenim s Frodem bych pockal, az bude jasne, jestli tu bude moct pokracovat Will. A pokud tu skutecne jako jednicka Will zustane, je otazka, jestli fakt pocitaji s Kloudym jako dvojkou, nebo ho chteji mit spis do becka a dvojku bude delat treba Ruzicka, ktery se s Willem kamaradi dlouhodobe. Ostatne proc jako trojka do Olomouce jel Ruzicka a ne Kloucek? Kvuli unave po sezone?
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Jirka. píše: 26 bře 2023 16:44 Odskok do kabiny a nenandání brankářských rukavic hned po navrátu.. Jak taková titěrná věc ovlivní cestu na dlouho dopředu jednoho skvělého brankáře, vše mohlo být jinak :grr:
Koreis by mu přestup nakonec vybojoval i tak
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

karfi píše: 26 bře 2023 16:46 Popsane duvody davaji smysl. Ale s loucenim s Frodem bych pockal, az bude jasne, jestli tu bude moct pokracovat Will. A pokud tu skutecne jako jednicka Will zustane, je otazka, jestli fakt pocitaji s Kloudym jako dvojkou, nebo ho chteji mit spis do becka a dvojku bude delat treba Ruzicka, ktery se s Willem kamaradi dlouhodobe. Ostatne proc jako trojka do Olomouce jel Ruzicka a ne Kloucek? Kvuli unave po sezone?
Béčko už pro kloučka nemá žádný smysl. Buď dvojka nebo odchod..
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Já teda nevím, ale to jako budou chtět zase křísit Kloučka?
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

karfi píše: 26 bře 2023 16:46 Popsane duvody davaji smysl. Ale s loucenim s Frodem bych pockal, az bude jasne, jestli tu bude moct pokracovat Will. A pokud tu skutecne jako jednicka Will zustane, je otazka, jestli fakt pocitaji s Kloudym jako dvojkou, nebo ho chteji mit spis do becka a dvojku bude delat treba Ruzicka, ktery se s Willem kamaradi dlouhodobe. Ostatne proc jako trojka do Olomouce jel Ruzicka a ne Kloucek? Kvuli unave po sezone?
Růžička už má myslím podepsáno zpět v Boleslavi..
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Kula píše: 26 bře 2023 17:08 Já teda nevím, ale to jako budou chtět zase křísit Kloučka?
Taky tomu nerozumím, budu rád když mne překvapí, ale jsem skeptický. Dva kvalitní brankáře s našimi ambicemi potřebujeme, však se podívejme co jedno takové lajdáctví s nenandanou rukavicí dokáže.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 740 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Nám se někdo smál za led v porovnání s tím, co je teď v nezastavíš?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Chtel bych verit, ze Kloudy je spis fantazií pisálka.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

in-spyder píše: 26 bře 2023 17:21 Taky tomu nerozumím, budu rád když mne překvapí, ale jsem skeptický. Dva kvalitní brankáře s našimi ambicemi potřebujeme, však se podívejme co jedno takové lajdáctví s nenandanou rukavicí dokáže.
To je hezký, ale jasnou dvojku s deseti zápasy za rok ti sem žádnej top gólman dělat nepůjde..
Odpovědět