Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

mach píše: 23 bře 2023 19:56
Na takový vychcánky jsem úplně alergickej. Bohužel je asi prodá i za hodně přestřelenou cenu. Ale přál bych mu, aby je dvě hodiny před zápasem nabízel za kilo.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 23 bře 2023 18:48 No money, no party :wink:

I Kája, bojovník už tuší, že těžko chovat lvy, když není na žrádlo…. :face_with_hand_over_mouth:
Na hokej se jde i kdyby na žrádlo nebylo. I když Dáš 850 za lupen a pak koukáš na zebry v hlavní roli. Doufám , že se uklidní nebo bude vzteklý. Místa máme kousek od jejich vstupu.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 568 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

:shh:
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

speedmetal píše: 23 bře 2023 19:35 Ani nemluv. Já sehnal dva do bufetu na chodbu. Opakuju to každý rok - v základní části na nějaké Vary v pohodě a pak na play off naráz vytáhnou paty i svátční diváci.
To máš pravdu, teď volá lidí , jestli by šli permice.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 568 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

av69 píše: 23 bře 2023 19:45 Tak podle Vorase titul vyhraje vítěz série Třince se Spartou.
Voras teď marodí s hlavou, ne?🤔😁
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 23 bře 2023 19:45 Tak podle Vorase titul vyhraje vítěz série Třince se Spartou.
Však předčasné finále..

Já doufám, že my si užijeme to opravdové a kluci ho vyhrají.. ;-)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 23 bře 2023 20:27 Však předčasné finále..

Já doufám, že my si užijeme to opravdové a kluci ho vyhrají.. ;-)
Pokud je série Sparta :vs: Třinec „předčasné finále“, proč by se pak měl vítěz ještě o něco snažit, když už ho vyhrál a vše další bude všechno možné jen už ne finále?
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Holly833 píše: 23 bře 2023 20:33 Pokud je série Sparta :vs: Třinec „předčasné finále“, proč by se pak měl vítěz ještě o něco snažit, když už ho vyhrál a vše další bude všechno možné jen už ne finále?
Hele, já si to nevymyslel. To tvrdí ostatní. A za mne pro nás jen dobře.. ;-)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 23 bře 2023 20:37 Hele, já si to nevymyslel. To tvrdí ostatní. A za mne pro nás jen dobře.. ;-)
To není kritika tebe. Jen mi ta fráze nedává smysl. Resp. je to podle mě jen další vata/vycpávka.
A souhlasím, pro nás asi dobře. :slight_smile:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Teď koukám na včerejší konec zápasu a podávání rukou. Všimli jste si někdo, že většina hráčů Olmiku se s Mandym zastavila maličko déle? Jako by mu přáli po tom gólu i ke skutečnému návratu do top hokeje.. Zkrátka že to zvládl. To se mi moc líbilo. :thumbup:

Edit: Jsem moc rád, že ho máme zpátky a v docela solidní formě. Strašně nerad bych ho viděl při všech těch okolnostech v jiném dresu. Něco mi říká, že v play-off neřekl letos ještě poslední slovo.. ;-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 23 bře 2023 21:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Jelíííínéééék :clap: :nanana:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sweník píše: 23 bře 2023 21:32 Teď koukám na včerejší konec zápasu a podávání rukou. Všimli jste si někdo, že většina hráčů Olmiku se s Mandym zastavila maličko déle? Jako by mu přáli po tom gólu i ke skutečnému návratu do top hokeje.. Zkrátka že to zvládl. To se mi moc líbilo. :thumbup:

Edit: Jsem moc rád, že ho máme zpátky a v docela solidní formě. Strašně nerad bych ho viděl při všech těch okolnostech v jiném dresu. Něco mi říká, že v play-off neřekl letos ještě poslední slovo.. ;-)
Já už to jednou psal... golostroj si nechává na finále. :sunglasses:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 23 bře 2023 19:46 Mantinely, buďto je neumíme namontovat a ve všech okolních zemích ano, nebo to tímto není. V okolních zemích problém s ledem není. Loukota to vyřeší semináři. V létě.

Edit: Přizná někdo veřejně, že šetří?
Tuším že všechny mantinely montovala jedna firma, nebo alespoň většinu. U těch mantinelů je problémů více, obecně vůbec nedrží. Pak technologie plexi a jejich uchycení mezi sebou a následně i plexi které je na reklamách, je tam jenom nacvaklé. Nevím jak to je přesně nyní, ale dříve byl led pod mantinelem, tady tuším asi není, pak se to může odlamovat celkem logicky. Možná to vypadá že se šetřilo hlavně na tomto, ale ona to asi levná záležitost úplně nebyla.
frysta
Příspěvky: 3346
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Kromě dlouhých sérii jsme zapomněli všem popřát taky co nejdelší prodloužení. :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

in-spyder píše: 23 bře 2023 21:47 Tuším že všechny mantinely montovala jedna firma, nebo alespoň většinu. U těch mantinelů je problémů více, obecně vůbec nedrží. Pak technologie plexi a jejich uchycení mezi sebou a následně i plexi které je na reklamách, je tam jenom nacvaklé. Nevím jak to je přesně nyní, ale dříve byl led pod mantinelem, tady tuším asi není, pak se to může odlamovat celkem logicky. Možná to vypadá že se šetřilo hlavně na tomto, ale ona to asi levná záležitost úplně nebyla.
Lepší foto jsem nenašel, asi to bude možné, že led není pod mantinelem. Ten čas ale kvaltuje strašně. Když se to montovalo, bylo tam představení Količe pro fanoušky. https://photos.google.com/share/AF1QipO ... REZ0R1WVZR
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Orosená_desítka píše: 23 bře 2023 19:11 Jen na odlehčení : Víte že vám naši chlapci ušetřili penízky za páté a sedmé čtvrtfinále ? :whistle: :whistle:
A co teprv co penez nam usetrili Salfa aspol. za ty minuly roky...to jsme v pohode mohli nasetrit na letosni ceny :-)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, Spartu s Třincem jsem viděl dnes potom, conjim konečně zamrzlý díry, a jako nějaká reklama na hokej mi to nepřišlo. ale asi to bylo tou pauzou.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Dneska Rumuni a Mechováci zvýší vedení na 3:1.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Caesar píše: 24 bře 2023 06:13 Dneska Rumuni a Mechováci zvýší vedení na 3:1.
Bude to tak, svého soupeře přehrávají. Třinec i Koťata všude o krok později. Pokud navíc Liberec bude bez Kváči, tak není o čem.

Jak se často psalo, že ve čtvrtfinále by mohlo být jedno překvapení, tak to bude dle mne Kometa. Vítkovice jsou sice opticky lepší, ale jsou nedisciplinované a na to v celé sérii dojedou :think:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Muf píše: 24 bře 2023 06:30 Bude to tak, svého soupeře přehrávají. Třinec i Koťata všude o krok později. Pokud navíc Liberec bude bez Kváči, tak není o čem.

Jak se často psalo, že ve čtvrtfinále by mohlo být jedno překvapení, tak to bude dle mne Kometa. Vítkovice jsou sice opticky lepší, ale jsou nedisciplinované a na to v celé sérii dojedou :think:
ano, pouze Brno s tím může trochu zamíchat. Vítkovice jsou však doma výborné!
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Caesar píše: 24 bře 2023 06:13 Dneska Rumuni a Mechováci zvýší vedení na 3:1.
Včera mi ten rychlej a blbej konec prodlužka nepotěšil, ráno jsem si ale říkal, že vlastně dobře, když třetí špíly uhrály hostující týmy, že domácím se bude líp dotahovat, než kdyby to bylo opačně. A věřím, že to obojí zvládnou srovnat a série prodloužit.
Třinec si to včera podělal už tou bilancí 5minutový přesilovky -1 a Daňo taky nebude věčně jalovej. Z těch Růžičkovo pasů bych dával góly snad i já. Stejně tak čekám, že se konečně probuděj klíčový liberecký opory, tohle není možný, ani Macho nebude věčně takovou zdí.
Naopak to vidím i s Kometou, za mě Vítky herně lepší, doma to v sedmým rozhodnou.

Jinak si člověk může říct stokrát, že už nechá plavat ty komentátorský perly, ale když se Hölzel po 20 letech v hokejovým studiu pozastaví nad Willovou "nic moc" úspěšností ve čtvrtfinálový sérii pod 92%, tak tě to v klidu nenechá. Buď už je taky úplně mimo nebo si specialně z nás dělá prdel.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tygříka bych nepodceňoval nejen ve volné přírodě...

Myslím, že vidíme slabší Třinec než jindy.

Vítek s Brnem na férovku, dal bych tady spíš těsně na Brno.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, teď jsem viděl sestřih Tři x Spa a musím říct, že pro Třinec včera vše špatně, co gól Sparty, to gól blbec. Dnes si myslím, že to srovnají.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tak 25 let zpět byl led cca 30 čísel i víc za mantinelem. bylo to taj na všech zimácích... ale s tím podle mě současný problémy nesouvisí... led zároveň s mantinelem už tady dost sezon máme a problémy jsou až teď....
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Itchy píše: 24 bře 2023 07:55 Tygříka bych nepodceňoval nejen ve volné přírodě...

Myslím, že vidíme slabší Třinec než jindy.

Vítek s Brnem na férovku, dal bych tady spíš těsně na Brno.
Mě upřímně Liberec zatím přijde poloviční než v minulých sezonách. Styl hokeje jako Olomouc. Ne nadarmo se trápili a postoupili se štěstím už přes marnou Plzeň, teď koušou v podstatě jen při přesilovkách, jinak tahají celý zápasy za kratší konec. Birner, Bulíř, Fillipi jsou zatím spíš na obtíž a první lajna s Flynnem a Kváčou to nemají šanci utáhnout. Obzvlášť, jestli se Kváča ještě zranil. Navíc Hradec hraje strašně rychlej hokej. třeba v oslabení neskutečně rychle dostupujou hráče. Tam doufám, že v tomhle tempu v případným semifinále budou docházet rychle síly. Ideálně, aby to s nima Liberec natáhnul aspoň na 6-7 zápasů, ale jsem skeptik. Nedivil bych se, kdyby to Liberec položilo a skončilo to 4:1

Sparta se ještě hodně zapotí, ale předpokládám, že i díky domácím zápasům si to už pohlídá. To samý čekám u Vítek, i když tam dávám největší šanci na postup "outsidera"...ale i tak si myslím, že v semifinále nastane vyhrocený derby time :-)
Odpovědět