Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Kdy že se teda spustí prodej na domácí utkání? Doufám že už se někdo neptal nemám teď čas to projíždět
🔴⚪
Bajule95
Příspěvky: 86
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Pec92 píše:Kdy že se teda spustí prodej na domácí utkání? Doufám že už se někdo neptal nemám teď čas to projíždět
Dneska v 16:00 Obrázek

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jestě tady nezaznělo, nebo jsem přehlídl, za včerejšek poklona pro Bambuse. Naskočil po dlouhý době do ostrýho zápasu a odehrál ho úplně v pohodě. Voňavý hokejový sólíčko před rozhodujícím gólem, stahovačka jako za starejch časů....asistence a +1... super... důležitej hráč pro náš klub. V béčku vedle něj rostou mladí, když je potřeba, odehraje svý i v áčku...
Naposledy upravil(a) tau dne 23 bře 2023 10:54, celkem upraveno 1 x.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Bajule95 píše: 23 bře 2023 10:41 Dneska v 16:00 Obrázek

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
Jo teď jsem viděl na FB díky 🙂
🔴⚪
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tau píše: 23 bře 2023 10:52 jestě tady nezaznělo, nebo jsem přehlídl, za včerejšek poklona pro Bambuse. Naskočil po dlouhý době do ostrýho zápasu a odehrál ho úplně v pohodě. Voňavý hokejový sólíčko před rozhodujícím gólem, stahovačka jako za starejch časů....asistence a +1... super... důležitej hráč pro náš klub. V béčku vedle něj rostou mladí, když je potřeba, odehraje svý i v áčku...
Příští sezonu by ho mohl napodobit Péťa "jidáš" Koukal. Chuť hrát prý ještě má. A takhle by to alespoň mohl klubu vrátit, že předá zkušenosti mladým v Béčku.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Mech
Příspěvky: 162
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Lukáš

Příspěvek od Mech »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... inska.html
To už se brankáři prodávají sami téma kecama? Jako Lukáš celkem něco chytl,ale , že jen v některých momentech jsme je neprehravali atd...snad jen ta 2zretina po vyloučení Sedla nám nevyšla. To, že se jim nedal gól za skoro 60m v druhém zápase neberu, že byli vyrovnaným soupeřem....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Lukáš

Příspěvek od Itchy »

Mech píše: 23 bře 2023 11:17 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... inska.html
To už se brankáři prodávají sami téma kecama? Jako Lukáš celkem něco chytl,ale , že jen v některých momentech jsme je neprehravali atd...snad jen ta 2zretina po vyloučení Sedla nám nevyšla. To, že se jim nedal gól za skoro 60m v druhém zápase neberu, že byli vyrovnaným soupeřem....
Ještě mohl zhodnotit Petra Dědka. pak by to bylo ještě čtenější.

Z některých vyjádření to skoro vypadá, že tam Dynamo prolezlo tak tak.

Ale měli pěkný dresy a vypadali v nich dobře. Jejich sebevědomí chápu. Třeba při rozbruslení dávali daleko víc gólů než Dynamo :sweat_smile:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Ježiši, ať jdou už s tou Olomoucí do řiti. Nezajímavej klub, hokej na hovno, debilní fanoušci, stará plechárna. Ty příběhy o chudém provinčním klubu, který si pomalu vyřezává hokejky z větví a jsou jedna rodina teda dojímají jak oliver Twist od Charlese Dickense.
Až bude mít Olomouc stejnou historii, stejnou podporu fanoušků, stejné renomé a marketingový potenciál, tak se jí třeba taky nějaký investor najde. Pro mě jestli řekneš Olomouc, Prostějov, Přerov nebo Šumperk všechno jedno.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Všechna pozitiva po sérii 4:0 už tu zazněla. Za mě jediný negativum - když vidím hokej v ostatních sériích, tak tento soupeř nás moc neprověřil, ani nepřipravil na ty potenciální další soupeře. Tam je to oboustranně jinej fičák.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

jimmypop píše: 23 bře 2023 11:58 Všechna pozitiva po sérii 4:0 už tu zazněla. Za mě jediný negativum - když vidím hokej v ostatních sériích, tak tento soupeř nás moc neprověřil, ani nepřipravil na ty potenciální další soupeře. Tam je to oboustranně jinej fičák.
Může být, nicméně si myslím, že můžeš hrát jen tolik, kolik Ti dovolí soupeř. Olomouc byla trpělivá a držela se pořád stejného vzorce, velmi těžko se proti ní prosazovalo - to není špatná zkušenost i takové zápasy můžou s vyspělejšími týmy přijít. Každopádně jsme si za 1. místo po ZČ takového soupeře zasloužili.

Např. u série Vítkovic a Komety mne překvapilo, jak snadno se dostávají hráči obou týmů do nebezpečných šancí.
Sparta x Třinec - zde je to zase o obrovské kvalitě a prakticky každá přesilovka může být smrtící.
Lib x Mechov - tady bych to popsal jako vytuněnou Olomouc - hrají dobře, je tam více kvality, ale zase ten styl hry je dle mne hodně fyzicky náročný a časem můžou síly chybět.

Každopádně, dnes si objednám lístky na SF a v klídku mrknu na potencionální soupeře :wave:
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Celý den tu řešíte opičárny a můj spolupracovník tu naši sérii shrnul do jedné věty. "Postoupili jste a ani to nebolelo". Líp bych to neřekl. Na dnešní den už mám jenom jednu starost. Sehnat dvě vstupenky.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Narazit můžeme na vítěze série Hradec/Liberec nebo na Kometu, pokud Vítkovice porazí. Na nikoho jiného. Preference nemám.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Na webech se zase řeší led, ale po včerejší dopolední smršti článků o špatných výkonech rozhodčích a Viktora se po tomto tématu slehla zem. APKLH se dokonce ještě ani nezmohla na to, aby zveřejnila tiskové zprávy o těch dalších rozhodnutích Viktora, která následovala po rozhodnutí o Sedlákovi. CHtěl bych ty zákroky totiž vidět. Ale evidentně už zase někdo všem zavřel hubu....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Emil Havránek píše: 23 bře 2023 12:26 Narazit můžeme na vítěze série Hradec/Liberec nebo na Kometu, pokud Vítkovice porazí. Na nikoho jiného. Preference nemám.
.... Ještě Třinec....
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Orosená_desítka píše: 23 bře 2023 12:34 .... Ještě Třinec....
Máš pravdu. Potencionální výběr je tedy velmi široký.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Emil Havránek píše: 23 bře 2023 12:43 Máš pravdu. Potencionální výběr je tedy velmi široký.
Jde to vzít obráceně : nemůžeme dostat jen Vítky a Spartu...
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Když čtu co se kde píše a co teď plácal Lukáš. Tak mám asi růžové brýle a základní část jsme museli mít obrovské štěstí , že jsme ho vyhráli. Skóre v serii bylo taky jen o fous 15:8....
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Teď koukám na ceny na semifinále a docela raketa :)
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... kurna, někomu chybí k postupu dvě až tři výhry a někde už se prodávají lupeny na semifinále :D :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

speedmetal píše: 22 bře 2023 21:19 Prodej lupenů na semi začne kdy? Bylo by rozumné otevřít prodej dřív než na něj budou moci zareagovat fans soupeře. Ať se nám nepřiřítí tisíc fanoušků Komety.
Pro tebe by bylo asi nejlepší kdyby jsme dostali právě tu Kometu...jestli bys teda sehnal lístek do Brna to nemáš daleko.. Upřímně já bych si jí přál taky, byl by to hratelnější soupeř než Třinec a Mechov
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tady někdo zmiňoval Sedla jak včera fandil že? Vedle Sejka s našimi fanoušky.. na konci řady je i usmívající se Bučko, kterej asi ví že si teď těžko zahraje.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

CENA
kategorie A 850
kategorie B 750
kategorie C 500
kategorie D 350
kategorie stání 250
kategorie omezená 250
:party:
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

zdendik píše: 23 bře 2023 13:36 CENA
kategorie A 850
kategorie B 750
kategorie C 500
kategorie D 350
kategorie stání 250
kategorie omezená 250
:party:
Zdrazeni logicky, jen jsem tipoval o neco mensi :)
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Já teda nechápu proč mají permice držená místa do úterý. To se jako někdo bude tejden rozhodovat jestli půjde na hokej? Navíc pak ty místa jak tu někdo psal může obsadit soupeř..
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

tau píše: 23 bře 2023 10:52 jestě tady nezaznělo, nebo jsem přehlídl, za včerejšek poklona pro Bambuse. Naskočil po dlouhý době do ostrýho zápasu a odehrál ho úplně v pohodě. Voňavý hokejový sólíčko před rozhodujícím gólem, stahovačka jako za starejch časů....asistence a +1... super... důležitej hráč pro náš klub. V béčku vedle něj rostou mladí, když je potřeba, odehraje svý i v áčku...
:rock:
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Odpovědět