Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Georgre píše: 23 bře 2023 05:55 Zas trošku pokory, přehrávali jsme je, ale klidně to mohlo být jinak....takže vyrovnané zápasy to byli....2. zápas mohl dopadnout jinak, 3. taky a mohli jsme prohrávat, zas bych uznal kvalitu soupeře, že nám to nedali zadarmo...chápu, že 4:0 vypadá jasně, ale pokora by neuškodila...5:1,2:0 (19 sekund stačilo na prodloužení) 4:5 (stačil jeden odraz a bylo by to jinak), 2:3 (šance na vyrovnání měli), takže ano byla to vyrovnaná série, zas nelítejme v oblacích, že jsme je přejeli...

A klidně se ostatní a ty tau do mě pusťte, ale já si za tím stojím, že jsme je nepřejeli...a sám Radim to řekl, že to bylo těžký...
těžký to bylo, to nerozporuju... jo, odehrály se dva a půl vyrovnaných zápasů. První zápas a dvě třetiny čtvrtého jsme dominovali, druhý, třetí a třetina čtvrtého zápasu byly vyrovnaný... jenže všechny zápasy jsme vyhráli... výsledek série je jednoznačný 4:0 a proto to nebyla vyrovnaná série.... vyrovnaný série jsou takový, který se hrají na šest sedm zápasů...
prostě jsme soupeře vyřadili jak nejrychleji to šlo... proč to sebevědomě nepřiznat?
I ten včerejší zádrhel na konci druhý a v části třetí třetiny, kdy se soupeř vymáčknul na krev, protože neměl už co ztratit, byl z naší strany vcelku bez problémů odbráněnej. Dali náhodnýho góla na 2:3. Nebýt toho, odehráli bychom závěr zápasu úplně v klidu...
A dobře za ten včerejší zádrhel. Naši hráči si na vlastní kůži vyzkoušeli, že pokud i jen na chvíli přestanou hrát důsledný playoff hokej, i papírově horší tým jim může zavařit... teď to vědí, což je pro semifinále s mnohem silnějším soupeřem důležitý..
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

S úctou k soupeři bych vyzdvihl a považuji za důležité, že se nám nikdo nezranil a nikdo neodstoupil, i když dobití budeme patrně dost. Pauza přijde rozhodně vhod.
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tau píše: 23 bře 2023 06:33 těžký to bylo, to nerozporuju... jo, odehrály se dva a půl vyrovnaných zápasů. První zápas a dvě třetiny čtvrtého jsme dominovali, druhý, třetí a třetina čtvrtého zápasu byly vyrovnaný... jenže všechny zápasy jsme vyhráli... výsledek série je jednoznačný 4:0 a proto to nebyla vyrovnaná série.... vyrovnaný série jsou takový, který se hrají na šest sedm zápasů...
prostě jsme soupeře vyřadili jak nejrychleji to šlo... proč to sebevědomě nepřiznat?
I ten včerejší zádrhel na konci druhý a v části třetí třetiny, kdy se soupeř vymáčknul na krev, protože neměl už co ztratit, byl z naší strany vcelku bez problémů odbráněnej. Dali náhodnýho góla na 2:3. Nebýt toho, odehráli bychom závěr zápasu úplně v klidu...
A dobře za ten včerejší zádrhel. Naši hráči si na vlastní kůži vyzkoušeli, že pokud i jen na chvíli přestanou hrát důsledný playoff hokej, i papírově horší tým jim může zavařit... teď to vědí, což je pro semifinále s mnohem silnějším soupeřem důležitý..
Souhlasím...jo já si to taky přiznávám, ale pořád je tu ta karma, tak bych rád i pokoru, aby se nám to nevymstilo :-) Ale jinak souhlasím, že na nás neměli...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

digitalmouse píše: 23 bře 2023 05:37 Fandit Liberci a ... Třinci? 😁
Proc Trinci? Jednak je tezkej a jednak chci Spartu do finale
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Georgre píše: 23 bře 2023 05:55 Zas trošku pokory, přehrávali jsme je, ale klidně to mohlo být jinak....takže vyrovnané zápasy to byli....2. zápas mohl dopadnout jinak, 3. taky a mohli jsme prohrávat, zas bych uznal kvalitu soupeře, že nám to nedali zadarmo...chápu, že 4:0 vypadá jasně, ale pokora by neuškodila...5:1,2:0 (19 sekund stačilo na prodloužení) 4:5 (stačil jeden odraz a bylo by to jinak), 2:3 (šance na vyrovnání měli), takže ano byla to vyrovnaná série, zas nelítejme v oblacích, že jsme je přejeli...

A klidně se ostatní a ty tau do mě pusťte, ale já si za tím stojím, že jsme je nepřejeli...a sám Radim to řekl, že to bylo těžký...
Presne. Trochu pokory. Jsme v prvnim semifinale po asi ctvrtstoleti. Vysledek 4:0 jasnej je, ale krome prvniho zapasu nervy do konce, dat tam neco oni, tak je to ted 2:2 a kouseme si nehty. Neurazejme soupere, tesme se na dalsiho.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

WalkingDude píše: 23 bře 2023 06:54 Proc Trinci? Jednak je tezkej a jednak chci Spartu do finale
Sparta je pro mě nejtěžší soupeř.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Za mne čtvrtfinále s Olomoucí nebylo vyrovnané. Stav 4:0 hovoří jasně, vyjma dvou desetiminutovek jsme vždy udávali tempo. Současně pokud by výkon rozhodčích ve všech zápasech odpovídal důležitosti utkání, tak bychom měli ještě o chlup méně starostí.

Každopádně Olomouc byla dobrou prověrkou a je dobře, že zápasy nekončili jednoznačně v náš prospěch.

Z mého pohledu bych vyzdvihl výkon především Willa, střel na něj šlo poměrně málo a ještě to většinou bylo po ne zrovna předvídatelných herních situacích - v podstatě většina nějaké haluz nahození apod... tak jak to s týmy jako má Olomouc bývá. Udržet proti tomuto koncentraci je dle mne těžší než např. proti tvořivému celku.

Odpočinek bude O.K. , Sedlo po pauze 2x tolik hladový, a fanoušci o třídu nažhavenější :thumbup:
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... výsledek beru, čas na léčení a odpočinek přijde vhod... Výhru 4:0 beru s pokorou a částečným nadhledem. Sem rád, že si kluci museli maknout ve třech zápasech a že to nedostali zadarmo. Ač ten olomoucký hokej nemám a některé hráče už vůbec pro jejich styl hokeje, tak hráli na co měli a dlouhodobě ukazují, že s malým rozpočet umí zahrát dobrý výsledek...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

digitalmouse píše: 23 bře 2023 07:21 Sparta je pro mě nejtěžší soupeř.
Imo Trinec. A ty zapasy v O2 budou uplne nejhustejsi
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Z možných soupeřů do semifinále by s Třincem byly asi nejhezčí hokeje, zároveň nejtěžší možný soupeř....ale v týhle fázi si člověk už moc nevybere.
Rád bych se vyhnul Hradci...už jen kvůli těm hnojometům co by byly na fórech, diskuzích a vlastně úplně všude. Tam by se asi fans obou táborů předháněli.

Jinak je skvělý vidět Sedla, jak si to v Pardubicích strašně užívá (viz. včerejší fandění, odpovídačky kotli atd..)
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Georgre píše: 23 bře 2023 05:55 Zas trošku pokory, přehrávali jsme je, ale klidně to mohlo být jinak....takže vyrovnané zápasy to byli....2. zápas mohl dopadnout jinak, 3. taky a mohli jsme prohrávat, zas bych uznal kvalitu soupeře, že nám to nedali zadarmo...chápu, že 4:0 vypadá jasně, ale pokora by neuškodila...5:1,2:0 (19 sekund stačilo na prodloužení) 4:5 (stačil jeden odraz a bylo by to jinak), 2:3 (šance na vyrovnání měli), takže ano byla to vyrovnaná série, zas nelítejme v oblacích, že jsme je přejeli...

A klidně se ostatní a ty tau do mě pusťte, ale já si za tím stojím, že jsme je nepřejeli...a sám Radim to řekl, že to bylo těžký...
Tak hlavně Olmik je pro nás velmi nepříjemný soupeř od jakživa. Hraje urputný hokej, který nám nesedí. Nerad chodím na zápasy s Olmikem. Většinou to je nekoukatelný. První zápas vypadli z role a byl to super zápas.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Souhlas s Mufem. Zdaleka jsme nemuseli ukázat vše a taky neukázali.

Will je špička a mentálně sillnej. Bez diskuze.

Líbil se mně náš systém a podpora od obrany. Ta byla famózní.

RR je kulišák a zase něco nachystá.

Olmík hrál na co měl a bojoval srdnatě. Nikdo další to tak těsně hrát nebude. To nám vyhovuje víc.

V klidu si počkáme. Nemyslím si, že je tam ze zbylých soupeřů někdo, kdo si přeje Pardubice :-)

A já si přeju dlouhé čtvrtfinálové série ;-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nechci být namachrovaný, ale Olomouc šanci neměla, 4 : 0 hovoří za vše....jela na 100%, na nás to prostě nestačilo, a ty jejich prasácký zákroky, s tim ať jdou na dovolenou....
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Do semifinále bych nechtěl Liberec. celkem by se mi líbilo zavřít držku zmrdům . Tak ať se ukáže. Vidět bulet lva a tu bezzubou tlamu k nezaplaceni 🙂
Naposledy upravil(a) Rokytnice dne 23 bře 2023 09:06, celkem upraveno 2 x.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Skoncit serii na 4 zapasy a diky tomu mit vice dni volna je obrovska vyhoda. Pro nas by bylo dobry, kdyby se ostatni serie klidne na 7.

Ja bych chtel do SF asi Liberec. Jinak venkovni zapasy v SF jsou pristi ctvrtek a patek. V patek statni svatek, takze krasnej dvoudenni vyjezd :))
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pida11 píše: 23 bře 2023 08:29 Z možných soupeřů do semifinále by s Třincem byly asi nejhezčí hokeje, zároveň nejtěžší možný soupeř....ale v týhle fázi si člověk už moc nevybere.
Rád bych se vyhnul Hradci...už jen kvůli těm hnojometům co by byly na fórech, diskuzích a vlastně úplně všude. Tam by se asi fans obou táborů předháněli.

Jinak je skvělý vidět Sedla, jak si to v Pardubicích strašně užívá (viz. včerejší fandění, odpovídačky kotli atd..)
Hradec věřím, že vypadne, 4:2 na zápasy...Liberec je lepší...doma si to Liberec pohlídá oba zápasy
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

FOGLIK píše: 23 bře 2023 08:33 Tak hlavně Olmik je pro nás velmi nepříjemný soupeř od jakživa. Hraje urputný hokej, který nám nesedí. Nerad chodím na zápasy s Olmikem. Většinou to je nekoukatelný. První zápas vypadli z role a byl to super zápas.
Souhlasím, stejně jako Zlín, defenzivní hokeje nám nesedí..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Bjinko
Příspěvky: 19
Registrován: 03 kvě 2021 20:12
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bjinko »

Příští pátek není státní svátek
Bjinko
Příspěvky: 19
Registrován: 03 kvě 2021 20:12
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bjinko »

Georgre píše: 23 bře 2023 09:14 Souhlasím, stejně jako Zlín, defenzivní hokeje nám nesedí..
Přesně
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Bjinko píše: 23 bře 2023 09:16 Příští pátek není státní svátek
vyjezdy jsou až 6-7.4 :) Příští pátek budeme ještě užívat volna před semifinále...
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Georgre píše: 23 bře 2023 09:13 Hradec věřím, že vypadne, 4:2 na zápasy...Liberec je lepší...doma si to Liberec pohlídá oba zápasy
Uvidíme. Zase bych je nepodceňoval. Nehrajou špatnej hokej.
Fyzicky strašně náročnej, otázka jestli s jejich stylem hokeje jim nebudou docházet v play off síly.

U Liberce bude strašně záležet taky na tom kolik sil budou mít po předkole a hlavně, jestli se chytnou zkušení hráči. Birner, Filippi, Bulíř zatím celkem nulový. Zatím to u nich táhnou mladší ročníci jako Flynn, Najman, Rychlovský +samozřejmě Kváča a Balinskis...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pida11 píše: 23 bře 2023 09:39 vyjezdy jsou až 6-7.4 :) Příští pátek budeme ještě užívat volna před semifinále...
Samozrejme, ten dalsi, pardon :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jsem rád, že si mančaft v každým zápase něco ozkoušel.

V prvním zápase nástup po pauze a pak jednoznačnej zápas. V druhým trpělivost, kdy soupeř objektivně neměl gólový šance. V třetím dohánění manka a opět trpělivost v prodloužení. Plus hra bez prvního centra. A čtvrtej zápas ukázal, že i menši podcenění soupeře, kterej vypadá odevzdaně, přináší hned komplikace. Ale i to zodpovědný bránění v třetí třetině je pozitivní zpráva.

Olomouc se vyždímala. Za to jí patří kredit. Ale vyrovnanou sérii, když v celý sérii byli ve vedeni asi 22 minut, úplně nehráli.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Takže zkusíme fakta :
Přípravný letní turnaj v Dolomitech = pohár číslo 1
Před sezonou názory některých .... moc hvězd, nesedne si to, neukočírují to, nezvládnou tlak atd... Výsledek ? První místo po ZČ. Pohár č.2.
Konec ZČ : Před čtvrtfinále obavy ve stylu je to špatný, nepřepnou, atd... Ve čtvrtfinále soustředěný i bojovný výkon - pevná obrana, skvělý Wilda, obrat v zápase, bojovnost, síla překlopit zápasy na svou stranu, trpělivost, psychická odolnost, zastupitelnost...

Tak teď tu máme volno před semifinálovou sérií : připravme se na ni, užívejme si jubilejní "100" sezonu !!!! ZA DYNAMO. :dance: :dance:
Odpovědět