Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dneska vyhrajeme 1:3 :-) góly Sedlo, Hyka a Čero
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Georgre píše: 21 bře 2023 06:58 Dneska vyhrajeme 1:3 :-) góly Sedlo, Hyka a Čero
... Díky za potvrzení, tenhle tip sem dával do tipovacky :wave: :party:
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ahoj má někdo zkušenost s parkováním v Olomouci? Dnes vyrážíme...Děkuji
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Pec92 píše: 20 bře 2023 20:16 každopádně Antoš nás lehce pomluvil já nevím co každý čeká je to play-off nová soutěž i když máme kvalitnější tým ale prostě nic není zadarmo oni si ty takzvaní experti snad myslí že jim dáme čtyřikrát 10:0
Tak včera se Robertek taky mohl posrat jak výjimečný zápas se na Spartě hraje. Ale zatímco Sparta hraje 1:1, my vedeme 2:0. Ale samozřejmě hrajeme tužku.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tužku hrajeme podle Antoše....tomu se dlouhodobě naše hra nelíbí, povídal včera 😁
A Záhuba ať si to ještě užije..... příští rok už nejspíš bude hledat příběhy jen v Chance lize nebo Univerzitní lize.... :wave:
Naposledy upravil(a) Pick dne 21 bře 2023 09:05, celkem upraveno 1 x.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Lukáš
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2023 09:56
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Lukáš »

Stars píše: 21 bře 2023 07:28 Ahoj má někdo zkušenost s parkováním v Olomouci? Dnes vyrážíme...Děkuji
čau čau já tam byl o Vánocích a parkoval jsem hned vedle v takových parkovacích garážích a úplně v pohodě bylo to jen přes silnici
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Lukáš píše: 21 bře 2023 09:58 čau čau já tam byl o Vánocích a parkoval jsem hned vedle v takových parkovacích garážích a úplně v pohodě bylo to jen přes silnici
Děkuji
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 21 bře 2023 10:30
Spartani no. Nikda nebyli nejostrejsi tuzky v penale...
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Vyspělé publikum :wave:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Stars píše: 21 bře 2023 11:49 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ubice.html

Někdo celé děkuji
Mnohem častěji opatrně vyhazují puky z pásma a útočníci za nimi dojíždí. Taky nefaulují a snaží se neudělat chybu.

Ale mohli by se dnes vrátit k prvnímu zápasu a dát více gólů...
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stars píše: 21 bře 2023 11:49 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ubice.html

Někdo celé děkuji
Zkusili jsme rozluštit Rulíkův tajný návod: takhle nachystal Pardubice

Pardubický trenér Radim Rulík dopředu zahlásil, že nikdo neuslyší ani slabiku, jak tým chystal na play off. Chcete se něco dozvědět? Dívejte se a pátrejte. Fajn, výzva přijata! „Měli jsme dvanáct dní bez zápasu, tak jsme se víc věnovali systémovým věcem,“ naznačil bek Peter Čerešňák. Pojďme si rozebrat, jak se Dynamo připravilo na Olomouc. Vede 2:0 na zápasy, zatím vše funguje znamenitě.

V první řadě je potřeba si ujasnit, jaký plán Pardubice pro čtvrtfinále potřebují namalovat, kde začít. Napadne vás, že se musí koncentrovat předně na olomouckou defenzivu, jak ji překonat? Chyba. Klíč vězí jinde. Abyste partu z Hané uměli porazit, musíte se v první řadě koncentrovat na Musila, Bambulu, Pláška... Tedy na útočníky.

Hlavní zbraň vězí v tom, že z nevýhody umí udělat přednost. V ofenzivě Olomouc nemá vyloženou hvězdu, žádného bombarďáka typu Davida Krejčího. O to lepší je jako celek. Sice hraje odstoupenou obranu, to znamená, že na první pohled jezdíte pořád do plných. Ale útočníci mají dobře nabiflovaný režim, že jakmile vám skočí puk, nepovede se nahrávka nebo dáte hlavu dolů, vyletí napadat. Hned, rychle, agresivně.

Pokud s tím nepočítáte, Olomouc jde do šance. Co se týká zisku puků v ofenzivním pásmu, které vedly ke střele, byl tým Jana Tomajka šestý nejlepší v základní části. Tohle je podceňovaná olomoucká zbraň, ale zásadní. Žádná tuhá defenziva, jak si možná někdo chybně myslí. Ale Olomouc nenechá soupeře rozehrát, nutí ho k chybám, tím je tak nepříjemná.

„Měli jsme dvanáct dní bez zápasu, tak jsme se víc věnovali systémovým věcem,“ pronesl pardubický bek Peter Čerešňák. Když zaslechl termín „školení“, usmál se a kývl: „Přesně! Řešili jsme, jak bychom chtěli hrát, co nám předtím nešlo. Klasika před play off. Ale je to jenom začátek, tak je potřeba víc pokračovat ve své práci.“

Když už to vypadalo, že něco prozradí, zastavil se. „Ani ťuk, už nemluvím, jdu pryč,“ rozesmál se. Taky před play off Radim Rulík pronesl slavné, že co se týká pracovního plánu, nikdo z něj nedostane ani slabiku. Drží to i dál. Třeba k hodnocení druhého zápasu, kdy Pardubice vyhrály 2:0, nepotřeboval ani 20 slov. V kostce? Obecné věty o boji a houževnatosti.

Když analyzujete, jak Pardubice vystavěly svoji hru pro čtvrtfinále? Dva zápasy jsou velmi malý vzorek, abyste mohli definitivně říct, že oproti základní části vidíte velký posun. Ale jeden najdete.

Dynamo hraje na jistotu, je si dobře vědomo možného olomouckého presinku. Když není čas a prostor na rozehrávku, puk obránci jen vyhodí z pásma. V základní části takhle tým na 60 minut hry udělal 36,61 vyhození kotouče z pásma, teď je na hodnotě 51,32. Z toho se už určitý trend vypozorovat dá. Najednou třeba i David Musil, který má horší rozehrávku, působí ve hře daleko lépe. Takový hokej mu sedí, nehrozí, že by se dostal pod tlak.

A teď pojďte dál. Nejde totiž o nahození v panice, jde o programovou věc, takže s ní počítají i útočníci. Vědí, co přijde, naberou rychlost a jdou do předem určených prostorů ve středním pásmu. Sbírají kotouče a v tu chvíli se projevují vysoké individuální dovednosti Lukáše Sedláka, Roberta Kousala, Lukáše Radila a spol. Umí si poradit na malém prostoru, případně prostrčí puk najíždějícímu spoluhráči. Několikrát jako kdyby za vyhozeným kotoučem jeli cíleně i dva útočníci, aby vytvořili tlak a zvýšili pravděpodobnost vyhraného souboje.

Klíčové? Tohle dělají Pardubice celý zápas, nikdo nemá svoji hlavu, tým se drží plánu. Když do kontextu zasadíte následující větu Petera Čerešňáka? „Úspěšní můžete být jen tak, když si razíte svoji cestu. Jsem rád, jak jsme k tomu všichni přistoupili. Druhý zápas, který byl až do poslední minuty 0:0, se pro nás stal velkou zkouškou. A myslím, že i kdybychom šli do prodloužení, pořád hrajeme to samé. Šance si postupně vytvořit dokážeme, hlavní je, aby je nedostával soupeř.“ Jeho slova zapadají do obrázku, který nabízí data.

S pukem pak Dynamo diktuje tempo, nenechá dobré olomoucké bruslaře pracovat, napadat, dýchat. Naopak tlačí na méně obratné defenzivní hráče soupeře. Ti jsou sice velmi dobře silově vybavení, ale mají své pohybové limity.

A výsledek? Pardubicím plán funguje, protože Olomouc v základní části dokázala průměrně na 60 minut hry získat v útočné třetině 17,23 puků a následně vystřelit. Teď je číslo nižší: 12,83.

K tomu má Dynamo ještě vysokou vnitřní disciplínu, nenechá se rozhodit. „Máme zkušený mančaft, každý ví, jak k zápasu teď přistoupit, abyste neztratili hlavu. Pořád jdete to svoje, nesmíte se pouštět do žádných šarvátek ani slovních přestřelek. Potřebujete být psychicky odolní,“ vyjmenoval Čerešňák. Za 120 minut hry Pardubice dostaly jen dvě trestné minuty. Teď je na Olomouci, jestli na Rulíkova pravidla dokáže v úterý a ve středu zareagovat a narušit je.

Pardubice
Vyhození puku/60 minut hry
základní část 36,61
play off 51,32
kontrolované výstupy z defenzivní zóny/60 minut
základní část 41,17
play off 34,03
Olomouc
získané puky v útočné třetině vedoucí ke střele/60 minut
základní část 17,23
play off 12,83
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Největší sranda je jak spartani brečí na rozhodčí, ale ono když nejsi ze základní části zvyklej na rovinu, tak je to asi těžký no :)))
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

WalkingDude píše: 21 bře 2023 11:11 Spartani no. Nikda nebyli nejostrejsi tuzky v penale...
Já jsem byl na našem druhém utkání proti Olomouci. Atmosféra super, ale projevy některých našich fanoušků vůči hráčům Olomouce taky nebyly úplně z nejerudovanějších :). Myslím, že to bude všude stejné ..
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Georgre píše: 21 bře 2023 12:04 Zkusili jsme rozluštit Rulíkův tajný návod: takhle nachystal Pardubice
...
K tomu má Dynamo ještě vysokou vnitřní disciplínu, nenechá se rozhodit. „Máme zkušený mančaft, každý ví, jak k zápasu teď přistoupit, abyste neztratili hlavu. Pořád jdete to svoje, nesmíte se pouštět do žádných šarvátek ani slovních přestřelek. Potřebujete být psychicky odolní,“ vyjmenoval Čerešňák. Za 120 minut hry Pardubice dostaly jen dvě trestné minuty. Teď je na Olomouci, jestli na Rulíkova pravidla dokáže v úterý a ve středu zareagovat a narušit je.
Díky za článek. Sice na tyhle setinový rozborky a sborky úplně nedám, ale z mýho pohledu zaznělo i to hlavní. Disciplína. S výkonem druhý lajny pro mě nejpříjemnější překvápka domácích špílů. Kéž by to nám i zebrám vydrželo co nejdýl.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

dtaire píše: 21 bře 2023 12:02 Mnohem častěji opatrně vyhazují puky z pásma a útočníci za nimi dojíždí. Taky nefaulují a snaží se neudělat chybu.

Ale mohli by se dnes vrátit k prvnímu zápasu a dát více gólů...
Není důvod, stačí vyhrát 1:0 😁
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sali67 píše: 21 bře 2023 12:22 Není důvod, stačí vyhrát 1:0 😁
Ja bych zkombinoval oba zapasy a vyhral 5:0
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

WalkingDude píše: 21 bře 2023 12:46 Ja bych zkombinoval oba zapasy a vyhral 5:0
Nebo vyhrát celou sérii 5:0, to už by experty snad přesvědčilo.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Nevím jestli to někdo viděl, já to vidím poprvé...tak se omlouvám
Přílohy
337149325_3365640423751855_700433190897726648_n.jpg
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Stars píše: 21 bře 2023 10:30
tohle není nic strašnýho co by se muselo rozmazávat, taky jsem na Růžičku z Třince tenkrát v tý čtvrtfinálový sérii řval že je zmrd a debil a nebyl jsem sám, jestli si pamatujete jak se tam vztekal a utrhoval na naše fanoušky.. Z tohohle vědu nedělám, nic strašnýho.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Stars píše: 21 bře 2023 07:28 Ahoj má někdo zkušenost s parkováním v Olomouci? Dnes vyrážíme...Děkuji
Já parkuju u koupaliště ze zadu. Když dorazíš cca hoďku před tak tam bejva místo. Nebo se dá v pohodě parkovat u fotbalistů, ale je to tak 10 minut pěšky. Parkoviště u zámku je nereálný.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Štenkovan píše: 21 bře 2023 13:39 Já parkuju u koupaliště ze zadu. Když dorazíš cca hoďku před tak tam bejva místo. Nebo se dá v pohodě parkovat u fotbalistů, ale je to tak 10 minut pěšky. Parkoviště u zámku je nereálný.
Děkuji
Odpovědět