Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

denyip píše: 15 bře 2023 15:26 Jako , ze nemuzes jit na cizi stadion , kam chces v klubovych barvach soupere je zcela bezprecendtni a dalsi skandalni stripek z Olomouce...
V zahranici maji sice v nekterych pripadech , zakaz na cizi stadion... Napriklad fotbal Rotterdam - Amsterdam , Amsterdam - Den Haag... ale je to TREST pro hostujici tym , za predchozi incidenty ... nikoliv jako obava ohledne chovani domacich blbecku...
No jo, jenže to dáváš příklad z Evropy, Olomouc už je jiný civilizační okruh a v takovém Turecku nemůžou fanoušci hostí na stadion vůbec, natož aby chodili do kteréhokoliv sektoru.
Jak říkal jeden můj profesor: „Evropa končí u Litomyšle.“
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

A ským hrajeme to čtvrtfinále?
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

monfils88 píše: 15 bře 2023 17:24 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... edeni.html
Můžu poprosit někdo celé
Kdybyste měl popsat aktuální sezonu jednou větou, jak by zněla?
„Zákeřná otázka takhle na začátek. (přemýšlí) Asi bych řekl, že to je psychicky strašně náročná sezona.“

Přežívání u dna je náročné? Dávno víte, že se vás play off týkat nebude. Jen chcete sezonu důstojně dohrát.
„Strašně těžké, nikomu bych to nepřál. Když nevyhráváte zápasy a jen se plácáte, je to na prd. Nálada je blbá, nikdo si to neužívá. Celá sezona je pro hlavu náročná. Dlouho doufáte, že se to zlomí, pak vám ale dojde, že už je pozdě. V první půlce ročníku jsme hráli dobré zápasy. Často jsme byli lepší, ale v závěru jsme je ztráceli. Kolik my jsme si nechali dát gólů v poslední minutě, raději ani nechci vědět. Neskutečné množství. Stálo nás to strašně bodů. Tyhle ztráty tým sráží o to víc, posílají vás mentálně hrozně dolů. Když vznikne tak velká bodová díra, je těžké se dostat zpátky.“

Po podpisu smlouvy jste věřil, že pomůžete San Jose zase zpátky na play off pozice. Ukazuje se teď realita, že přestavba Sharks potrvá ještě hodně dlouho?
„Upřímně nevím, co bude. Před pár dny jsme vytrejdovali Tima Meiera a další kluky. Teď je jasné, že tak brzo zpátky nahoře nebudeme. Pořád ale věřím, že se to otočit dá. Prohodí se pár hráčů, někdo přijde a najednou může být vše úplně jiné. V NHL je to fakt nevyzpytatelné. Že jsem ale podepsal prodloužení smlouvy, rozhodně nelituju. Mohl jsem jít jinam, kde to ale klidně mohlo být taky špatné. Podívejte na Johnnyho Gaudreaua. Šel do Columbusu, věřil, že budou nahoře. A oni jsou vedle nás úplně vzadu. Prostě musím bojovat a být platný pro tým.“

Opravdu jste ani na chvíli nezalitoval, že jste nevzal kramle a nešel jinam? Nabídky jste měl.
„Vy ale vůbec nevíte, jestli nabídky máte, nebo ne. Jestli to nejsou jen spekulace. Píšou se různé věci. Nikdo ale nepřišel, že by řekl: Hele, máme tady Boston, chtějí tě na tři roky za tolik a tolik peněz. Jenže takhle to není. Nějak jsem se rozhodl. Teď si určitě někdo říká, že jsem se rozhodl blbě. Já ale chtěl dostat smlouvu, jakou jsem si zasloužil. Nechci hrát u dna. Na druhou stranu, mám to sám v rukách. Jsem jedním z lídrů týmů. Na mně je, aby se to zlomilo, abychom situaci otočili. Týmy si krizemi prochází. Nikdo neví, kde budou za pět let ti, co jsou teď top. Musíte podepsat nějaké hráče za velké peníze a celé se vám to rozpadne. Určitě si ale nebudu říkat, že podpisu lituju. Musím bojovat. Chci pomoct San Jose zpátky do play off.“

Hertlova sezona

Zápasy 64
Body 53 (19+34)
Střely 149
Hity 76
Vyhraná buly 641
Nabídku z Bostonu jste jen plácnul, nebo máte povědomí o tom, že byla reálně ve hře?
„To jsem jen tak střelil. Je ale fakt, že zrovna tam by to bylo hezký.“ (smích)

Jejich ročník? Velká jízda.
„Sešlo se jim to. Před sezonou netušili, jestli vůbec Krejča s Bergeronem budou ještě hrát. Nakonec tam jsou, navíc za malé peníze. Mají spoustu skvělých hráčů. Taky ale nevíte, jak tým bude vypadat za tři roky. Jak moc se změní, jestli vůbec budou hrát play off. Někde podepíšete s ambicemi na dlouho, ale pak se to pokazí. NHL je hrozně vyrovnaná liga.“

Zmínil jste odchod Tima Meiera k Devils. Jaká byla vaše první reakce? Asi jste museli tušit, že sezonu u vás nedohraje, že?
„Dlouho se o tom mluvilo. S Timem jsme si byli blízcí, jsme kamarádi. Byl absolutní jednička v NHL mezi hráči, kterým končila smlouva. Když nebyl ani náznak toho, že by se v San Jose dohodl na prodloužení, bylo jasné, že odejde. Je vždycky těžké, když vidíte odcházet kluka, který dá za sezonu čtyřicet gólů. Navíc od nás, tedy z týmu, kterému góly už tak hodně chybí.“

Diskutovalo s vámi jako s jedním z lídrů tenhle odchod i vedení Sharks?
„Ne, o tomhle jsme se nebavili. Na konci sezony se ale budu generálního manažera ptát, co je v plánu. Jakou mají vizi pro další roky. Chci vědět, co mě za rok, za dva čeká, abych se na to mohl připravit.“

Aktuálně budoucnost Sharks růžově nevypadá. Možná to bude znít tvrdě, ale říkám si, jak dlouho vás tohle může bavit. Sluníčko, skvělé peníze, ale play off jen v televizi.
„Zrovna tuhle zimu nebylo ani to sluníčko! Nejhorší zima, jakou tady za deset let pamatuju. (směje se) Ale teď vážně, opravdu budu chtít znát plán, co mě čeká. Nechám to na konec sezony. Nevidím věci ale tak černě. Hokej hraju pro fanoušky, pro radost z vítězství, pro úspěch. Snad se naše situace opravdu v dohledné době zlepší.“

Opravdu věříte, že byste třeba do pěti let mohli myslet na Stanley Cup?
„Tenhle horizont je na NHL opravdu velký. Za tu dobu tady může být jiný tým. Stačí jeden dobrý draft a může se to celé otočit. Musí se sejít spousta věcí. Podívejte na Toronto. Každý rok si říkáte, jak jsou nabití, a přitom dvacet let nevyhráli první kolo play off. V San Jose před mým příchodem za dvacet let naopak nepostoupili do play off jen jednou, teď ale přišly horší časy. Colorado bylo před pěti lety nejhorší v NHL, vloni vyhráli Stanley Cup.“

Sám jste musel vyklizení elitních pozic kousat těžce. Z prvních šesti sezon u Sharks jste hráli play off pětkrát. Jednou dokonce finále Stanley Cupu.
„Vyrovnává se mi s tím těžko. Když play off NHL jednou okusíte, chcete ho zažít znovu a znovu každý rok. Někteří hráči mají smůlu, nedostanou se do něj třeba celý život. Mně to chybí strašně. O to víc si teď vážím úspěšných let, které máme za sebou. Snad další přijdou.“
Co sezona z osobního hlediska? Aktuálně jste na 53 bodech. Dlouho jste měl ročník rozjetý na kariérní maximum, teď už to na něj ale nevypadá.
„No, taky trochu nahoru dolů. Poslední dva týdny se ale cítím výborně, asi nejlíp za celou sezonu. Pořád od sebe ale čekám víc. Můžu být ještě lepší, platnější pro tým. Klidně bych mohl bodovat v každém zápase. Jsem na sebe tvrdý. Pořád je ve mně mnohem víc. Hlava ale občas nebere situaci, ve které jsme, úplně dobře. Věčně máme odvolaného brankáře, protože v závěru dotahujeme. Inkasujeme góly, já kasíruju minusy. Je to frustrující. Nesnáším pocit, kdy se vracím na střídačku po tom, co jsme dostali gól. Když se vyhrává, je samozřejmě všechno snazší.“

Opět můžeme ukázat na příklad Bostonu.
„Přesně tak. Co ti si dovolí! A všechno vychází z jejich sebevědomí, že jsou nahoře a v pohodě. Jejich čtvrtá lajna si dovolí věci, na jaké si teď netroufne naše první. Mají sebedůvěru. I když prohrávají, vědí, že jsou schopní otočit a vyhrát. A když jednou za čas prohrají? Tak se nic neděje. Nás hlava naopak drtí. Vedeme, jdeme za výhrou, ale stejně se kvůli předchozím zkušenostem strachujeme, abychom o body zase nepřišli. Čím víc chcete hrát na jistotu a bez rizika, tím víc chybujete a dáváte šanci soupeři.“

Jedním z mála pozitiv sezony je úžasný ročník obránce Erika Karlssona. Jak se vám s ním v zádech hraje?
„Je radost se na něj koukat! Být s ním na ledě je fantazie. Pokud je možnost přihrávky, tak vás najde. Nemusíte ani koukat před sebe, že by vás někdo trefil. On všechno vidí, do takové situace by vás nikdy nevystavil. Vždycky musíte čekat nahrávku. Máte pocit, že na vás vůbec nekouká, pak na vás ale najednou letí puk. Hraje neskutečně. Vyhrál nám spoustu zápasů.“

Pokud udrží bodové tempo, dostane se na 102 kanadských bodů.
„Masakr. Mít nakročeno na stovku? Jako obránce?! Neskutečné. Ještě nedávno měl nejvíc bodů ze všech hráčů ve hře pět na pět. Víc než McDavid! Zasloužil by si Norris Trophy. Aspoň to by byla malá radost pro nás všechny.“

Jaký je spoluhráč? Z Ottawy o něm dřív nešly jen pozitivní zprávy.
„Občas je na ostatní přísný, protože sám je hráč z úplně jiné dimenze. Stejně to měl třeba i Jumbo (Joe Thornton). Přijde jim normální, že oni vidí přes dva hráče a jsou o krok napřed. Jenže to úplně normální není. Chtějí to občas od kluka ze čtvrté pětky, což nejde. Já jsem s ním ale naprosto v pohodě, jsme kamarádi.“
Chtěl jsem říct, že jste se stal lídrem rychle, ale vy jste v NHL už deset let. Neuvěřitelné, jak čas letí.
(směje se) „Taky mi to přijde neskutečné. Hrozné. Nedávno jsem přišel, vyjukaně koukal. Teď jsem já jeden z těch starších a pomáhám mladým. Šílené, jak rychle se to přehoupne.“

Z tréninku na trénink

V říjnu 2020 se Tomáši Hertlovi s manželkou Anetou narodil syn Tobias. Na konci února 2023 přibyl další syn Theo. Jak zvládá roli dvojnásobného otce? „Tobík chce hrát pořád nějaké sporty. Přijdu domů, hned mě bere za ruku a jdeme mastit hokej, fotbal, basket nebo baseball. Není na autíčka nebo nějakou klidnou zábavu. Doma se nezastavím. Vlastně bych řekl, že jdu z tréninku na další trénink. Teď zrovna máme v San Jose na návštěvě manželčiny rodiče. Každý večer jdou spát úplně vyšťavení, protože malý je fakt ďábel,“ směje se útočník San Jose.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

car píše: 15 bře 2023 16:52 Jak říkal jeden můj profesor: „Evropa končí u Litomyšle.“
:thumbup:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... sezon.html

ještě, že ty pardubky jsou, o čem by tenhle pisálek psal... :sick: :sick:
Adam Kašpar
Příspěvky: 43
Registrován: 04 pro 2022 21:19
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam Kašpar »

zkušenosti ze života:ZKURVENÁ MORAVA!!! DOUFÁM,ŽE TY ZMRDY SMETEM 4:0 A PŘÍŠTÍ ROK KONEČNĚ VYSMAHNOU
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Adam Kašpar píše: 15 bře 2023 19:36 zkušenosti ze života:ZKURVENÁ MORAVA!!! DOUFÁM,ŽE TY ZMRDY SMETEM 4:0 A PŘÍŠTÍ ROK KONEČNĚ VYSMAHNOU
Ty budeš pěkná piča.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Adam Kašpar píše: 15 bře 2023 19:36 zkušenosti ze života:ZKURVENÁ MORAVA!!! DOUFÁM,ŽE TY ZMRDY SMETEM 4:0 A PŘÍŠTÍ ROK KONEČNĚ VYSMAHNOU
Nomen omen.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Gumid píše: 15 bře 2023 17:52:thumbup:
Hmm, já jsem často slýchával, že za Vysokým Mýtem 😂 Klasické špičkování, to snad nikoho neurazí...nutno to brát sportovně

K Olomouci mám respekt, jako ke všem týmům, které do toho nevalí nesmyslné prachy a přitom jsou schopni hrát v podstatě s každým

Na druhou stranu, jsem teď rád, že je u nás někdo, kdo tam ty prachy valí. Lepší je být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný

Pokud chceme medaili, tak někoho porazit musíme. Teď není v republice fanoušek, který by se alespoň trochu neobával, že by to nemuselo vyjít (postoupit)

Play off je nejhezčí část sezóny. Ty nervy! Už se těším, snad se dohrabem do semifinálové...pak už to bude otevřený

V semi čekám v jedné sérii překvápko...snad nebude na náš účet

Tak kolegové, zůstaňme sebevědomí a klidní. Kluci si nejdou užívat, oni jsou na válečné stezce. Užívání je pro fanoušky
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 15 bře 2023 21:30 Hmm, já jsem často slýchával, že za Vysokým Mýtem 😂 Klasické špičkování, to snad nikoho neurazí...nutno to brát sportovně

K Olomouci mám respekt, jako ke všem týmům, které do toho nevalí nesmyslné prachy a přitom jsou schopni hrát v podstatě s každým

Na druhou stranu, jsem teď rád, že je u nás někdo, kdo tam ty prachy valí. Lepší je být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný

Pokud chceme medaili, tak někoho porazit musíme. Teď není v republice fanoušek, který by se alespoň trochu neobával, že by to nemuselo vyjít (postoupit)

Play off je nejhezčí část sezóny. Ty nervy! Už se těším, snad se dohrabem do semifinálové...pak už to bude otevřený

V semi čekám v jedné sérii překvápko...snad nebude na náš účet

Tak kolegové, zůstaňme sebevědomí a klidní. Kluci si nejdou užívat, oni jsou na válečné stezce. Užívání je pro fanoušky
Přesně tak! Kluci si mohou říct až zpětně, že si vše užili. Ale to by musela být ta cesta se zážitky co nejdelší. Nebo i kratší, ale hlavně vítězná.. ;-)
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

woe píše: Hmm, já jsem často slýchával, že za Vysokým Mýtem Obrázek Klasické špičkování, to snad nikoho neurazí...nutno to brát sportovně

K Olomouci mám respekt, jako ke všem týmům, které do toho nevalí nesmyslné prachy a přitom jsou schopni hrát v podstatě s každým

Na druhou stranu, jsem teď rád, že je u nás někdo, kdo tam ty prachy valí. Lepší je být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný

Pokud chceme medaili, tak někoho porazit musíme. Teď není v republice fanoušek, který by se alespoň trochu neobával, že by to nemuselo vyjít (postoupit)

Play off je nejhezčí část sezóny. Ty nervy! Už se těším, snad se dohrabem do semifinálové...pak už to bude otevřený

V semi čekám v jedné sérii překvápko...snad nebude na náš účet

Tak kolegové, zůstaňme sebevědomí a klidní. Kluci si nejdou užívat, oni jsou na válečné stezce. Užívání je pro fanoušky
Málo se to ví, ale hranice Sudet kopírovala silnici mezi Litomyšli a Poličkou, každý si představuje, ze to byly jen hranice. V místních lesích (Vysoký les) lze najít i tankové zákopy, čili fakt raději až za Litomyšlí Obrázek, já jsem ještě těsně před linií, čili za mne vše “až za Litomyšlí


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

tau píše: 15 bře 2023 12:16 Soupeře zničit tvrdou až brutální ofenzivou. V první třetině dát tři čtyři góly, ve druhý přidat další dva a třetí třeinu na pohodu dohrát... :-) A takhle v každým zápase....
Proste typicky playoff :rock: :pivko: :thumbup:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak koukám, jak pořád píšou, že se v NHL obrodil Vrána. Já myslím, že to skončí jako ve všech předchozích štacích, protože i přes hodně gólů je zase v mínusu, takže myslím, že to, co mu vyčítali v Detroitu, pokračuje. No uvidíme.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pepa píše: 16 bře 2023 08:14 Tak koukám, jak pořád píšou, že se v NHL obrodil Vrána. Já myslím, že to skončí jako ve všech předchozích štacích, protože i přes hodně gólů je zase v mínusu, takže myslím, že to, co mu vyčítali v Detroitu, pokračuje. No uvidíme.
Sparta a lajna se Simonem by mu slušela
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Pokud by měl někdo zájem nabízím 2 lístky na pátek ( sektor 113, řada 8).
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pec92 píše: 16 bře 2023 08:11 Neměl by prosím někdo celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... enska.html
Poslední můj článek, pak pozastavuji :-D

Velké změny v Plzni: konec Kodýtka i Budíka, přijde brankář ze Slovenska

O pár centimetrů vedle a za siláky mohli být plzeňští Indiáni. Za stavu 3:0 pro ně měl v páté partii v Liberci obrovskou šanci Jan Schleiss. Jakub Pour trefil horní tyč. Jedno z toho dát, zacloumali by s Bílými Tygry ještě víc a možná je i skolili. „Věřili jsme, že je máme na lopatě,“ přiznal trenér Petr Kořínek. Scházelo hodně málo, aby příběh jeho kmene měl šťastný konec. Dopadlo to jinak. Do čtvrtfinále jde tým z Podještědí. Na západě už se chystá spousta změn. Víme jakých.

O povstání Západočechů v předkole play off se bude vyprávět. Před sérií jim nikdo nevěřil. Říkalo se, jak Liberec vyřídí Plzeň nejdřív ze všech, série však skončila ze všech nejpozději. „Po prvním prohraném zápase jsme si uvědomili, že k tomu musíme přistoupit úplně jinak. Hráči byli dobře nastavení, poslední zápasy hráli opravdu srdcem, bojovali. Bylo vidět, jak se zlepšují, věří si, hrají týmově. Kluků je mi líto, ale zaslouží respekt,“ povídal kouč Petr Kořínek.

K týmu nastoupil od dorostu s asistentem Františkem Bombicem už po druhém kole základní části. Šlo to ztuha, v jednu chvíli hráli s Litvínovem doma o to, kdo spadne na poslední příčku. Pak se jim podařilo mužstvo vytlačit až do pozic, odkud mělo výhled na přímý postup do čtvrtfinále. Následovala však šílená série porážek, ještě při vstupu do play off tým připomínal soubor duchů. Jenže pak nastal zlom. Velká bitva proti Liberci se protáhla až do prodloužení pátého zápasu.

„V sezoně byly úseky, kdy mužstvo hrálo velmi dobře, poslední čtvrtina nám vůbec nevyšla. Taky jsme měli hodně zraněných a kádr přitom není široký. To nás rovněž ovlivnilo. Ale jakmile jsme se dostali do předkola, věděli jsme, že mužstvo má sílu. V sérii proti Liberci se to ukázalo,“ pokračoval plzeňský trenér.



Pokud měl někdo v předkole překvapit, mohl to být Litvínov proti Třinci. Nakonec se málem postarala o senzaci podceňovaná Plzeň, která šla z poslední postupové pozice na pátý Liberec. V sérii, jež měla podle prognóz dopadnout jednoznačným triumfem Tygrů. „Něco jsme slyšeli, četli,“ připustil Petr Kořínek. „Právě proto se kluci ještě víc semkli. Je to škoda, věřili jsme, že je máme trošku na lopatě. Znervózněli, znejistěli, ale bohužel. Za stavu 3:0 jsme dostali dvě šťastné branky, nakonec rozhodlo prodloužení. První minuta a hned gól,“ vracel se.

Hodně zklamaný byl po vyřazení brankář Dominik Pavlát. Mužstvo neskutečně držel. Taky si rýpnul do všech, kdo Plzeň předem odepisovali. „Nechápal jsem to. Predikce před play off nemůže nikdo brát vážně. Nevěřili nám, nakonec musel rozhodnout jeden jediný gól. Bohužel padl do naší sítě. Do play off jsme šli tak, že to je nová soutěž. Tam jsme naplno ukázali, jaký jsme tým. Ve druhém zápase jsme se konečně chytli a hráli to, co od nás trenéři chtěli, táhli za jeden provaz. Jsme ale samozřejmě zklamaní, hodně nás to mrzí,“ líčil své pocity.

S Miroslavem Svobodou tvořili během základní části vyrovnanou dvojici, střídali se a oba si vedli velice dobře. V play off chytal pouze 23letý odchovanec Pavlát, jehož si v Plzni hýčkají do další sezony. O pět let starší parťák totiž míří do Finska a nadějný Jakub Vondraš, jehož draftovala loni Carolina, to chce zkusit za mořem. Ale náhradu už Indiáni vyřešili, má se jí stát Samuel Hlavaj ze Slovanu Bratislava.

Stěhování národů čeká obranu. Vojtěch Budík po čtyřech sezonách Plzeň opouští, vymění ji za Liberec. Marek Baránek se má vrátit do Litvínova, s nímž v roce 2015 vybojoval titul. Jedná se o budoucnosti nejproduktivnějšího beka týmu Petra Zámorského. Jan Jaroměřský byl zapůjčen před uzávěrkou přestupů na hostování z Třince, útočník Antonín Honejsek ze Zlína. Pokračovat pravděpodobně nebude ani Švéd Ludwig Blomstrand, jasno není kolem Sama Bittena.

Nejlepší útočník týmu Petr Kodýtek v závěru základní části i play off kvůli zranění citelně chyběl. Plzeň se bez něj musí obejít i nadále. Zálusk si dělá finský Ilves Tampere. V předkole se jeho role zhostil typově podobný dravec Filip Suchý. Taky on z Plzně odchází. Příští stanice Mladá Boleslav, kde má smlouvu hostující Martin Beránek. Je zájem, aby na Západě zůstal.

Z výčtu chystaných příchodů vystupuje dopředu avizovaný návrat Jakuba Lva, který válčí za hradecký Mountfield, pro obránce chce Plzeň zabrousit do severských soutěží. V zásobě má rovněž mladíky z vlastního chovu, Adam Jiříček a Jan Skok dostali velký prostor. „Uvidíme, jak se mužstvo obmění. Bylo v něm taky hodně mladých kluků, má perspektivu se zlepšovat. Musíme navázat na konec sezony a připravit se na další,“ uvedl Petr Kořínek.

Kdo odejde
Marek Baránek obránce Litvínov
Sam Bitten útočník konec smlouvy
Ludwig Blomstrand útočník konec smlouvy
Vojtěch Budík obránce Liberec
Antonín Honejsek útočník konec hostování
Jan Jaroměřský obránce konec hostování
Petr Kodýtek útočník Ilves Tampere (Finsko)
Filip Suchý útočník Mladá Boleslav
Miroslav Svoboda brankář Jukurit (Finsko)
Kdo má přijít
Samuel Hlavaj brankář Slovan Bratislava
Filip Jansa útočník Prostějov
Jakub Lev útočník Mountfield HK
Ondřej Matys útočník Pardubice
S kým se jedná
Petr Zámorský obránce
Martin Beránek útočník
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Georgre píše: 16 bře 2023 10:14 Poslední můj článek, pak pozastavuji :-D

Velké změny v Plzni: konec Kodýtka i Budíka, přijde brankář ze Slovenska

O pár centimetrů vedle a za siláky mohli být plzeňští Indiáni. Za stavu 3:0 pro ně měl v páté partii v Liberci obrovskou šanci Jan Schleiss. Jakub Pour trefil horní tyč. Jedno z toho dát, zacloumali by s Bílými Tygry ještě víc a možná je i skolili. „Věřili jsme, že je máme na lopatě,“ přiznal trenér Petr Kořínek. Scházelo hodně málo, aby příběh jeho kmene měl šťastný konec. Dopadlo to jinak. Do čtvrtfinále jde tým z Podještědí. Na západě už se chystá spousta změn. Víme jakých.

O povstání Západočechů v předkole play off se bude vyprávět. Před sérií jim nikdo nevěřil. Říkalo se, jak Liberec vyřídí Plzeň nejdřív ze všech, série však skončila ze všech nejpozději. „Po prvním prohraném zápase jsme si uvědomili, že k tomu musíme přistoupit úplně jinak. Hráči byli dobře nastavení, poslední zápasy hráli opravdu srdcem, bojovali. Bylo vidět, jak se zlepšují, věří si, hrají týmově. Kluků je mi líto, ale zaslouží respekt,“ povídal kouč Petr Kořínek.

K týmu nastoupil od dorostu s asistentem Františkem Bombicem už po druhém kole základní části. Šlo to ztuha, v jednu chvíli hráli s Litvínovem doma o to, kdo spadne na poslední příčku. Pak se jim podařilo mužstvo vytlačit až do pozic, odkud mělo výhled na přímý postup do čtvrtfinále. Následovala však šílená série porážek, ještě při vstupu do play off tým připomínal soubor duchů. Jenže pak nastal zlom. Velká bitva proti Liberci se protáhla až do prodloužení pátého zápasu.

„V sezoně byly úseky, kdy mužstvo hrálo velmi dobře, poslední čtvrtina nám vůbec nevyšla. Taky jsme měli hodně zraněných a kádr přitom není široký. To nás rovněž ovlivnilo. Ale jakmile jsme se dostali do předkola, věděli jsme, že mužstvo má sílu. V sérii proti Liberci se to ukázalo,“ pokračoval plzeňský trenér.



Pokud měl někdo v předkole překvapit, mohl to být Litvínov proti Třinci. Nakonec se málem postarala o senzaci podceňovaná Plzeň, která šla z poslední postupové pozice na pátý Liberec. V sérii, jež měla podle prognóz dopadnout jednoznačným triumfem Tygrů. „Něco jsme slyšeli, četli,“ připustil Petr Kořínek. „Právě proto se kluci ještě víc semkli. Je to škoda, věřili jsme, že je máme trošku na lopatě. Znervózněli, znejistěli, ale bohužel. Za stavu 3:0 jsme dostali dvě šťastné branky, nakonec rozhodlo prodloužení. První minuta a hned gól,“ vracel se.

Hodně zklamaný byl po vyřazení brankář Dominik Pavlát. Mužstvo neskutečně držel. Taky si rýpnul do všech, kdo Plzeň předem odepisovali. „Nechápal jsem to. Predikce před play off nemůže nikdo brát vážně. Nevěřili nám, nakonec musel rozhodnout jeden jediný gól. Bohužel padl do naší sítě. Do play off jsme šli tak, že to je nová soutěž. Tam jsme naplno ukázali, jaký jsme tým. Ve druhém zápase jsme se konečně chytli a hráli to, co od nás trenéři chtěli, táhli za jeden provaz. Jsme ale samozřejmě zklamaní, hodně nás to mrzí,“ líčil své pocity.

S Miroslavem Svobodou tvořili během základní části vyrovnanou dvojici, střídali se a oba si vedli velice dobře. V play off chytal pouze 23letý odchovanec Pavlát, jehož si v Plzni hýčkají do další sezony. O pět let starší parťák totiž míří do Finska a nadějný Jakub Vondraš, jehož draftovala loni Carolina, to chce zkusit za mořem. Ale náhradu už Indiáni vyřešili, má se jí stát Samuel Hlavaj ze Slovanu Bratislava.

Stěhování národů čeká obranu. Vojtěch Budík po čtyřech sezonách Plzeň opouští, vymění ji za Liberec. Marek Baránek se má vrátit do Litvínova, s nímž v roce 2015 vybojoval titul. Jedná se o budoucnosti nejproduktivnějšího beka týmu Petra Zámorského. Jan Jaroměřský byl zapůjčen před uzávěrkou přestupů na hostování z Třince, útočník Antonín Honejsek ze Zlína. Pokračovat pravděpodobně nebude ani Švéd Ludwig Blomstrand, jasno není kolem Sama Bittena.

Nejlepší útočník týmu Petr Kodýtek v závěru základní části i play off kvůli zranění citelně chyběl. Plzeň se bez něj musí obejít i nadále. Zálusk si dělá finský Ilves Tampere. V předkole se jeho role zhostil typově podobný dravec Filip Suchý. Taky on z Plzně odchází. Příští stanice Mladá Boleslav, kde má smlouvu hostující Martin Beránek. Je zájem, aby na Západě zůstal.

Z výčtu chystaných příchodů vystupuje dopředu avizovaný návrat Jakuba Lva, který válčí za hradecký Mountfield, pro obránce chce Plzeň zabrousit do severských soutěží. V zásobě má rovněž mladíky z vlastního chovu, Adam Jiříček a Jan Skok dostali velký prostor. „Uvidíme, jak se mužstvo obmění. Bylo v něm taky hodně mladých kluků, má perspektivu se zlepšovat. Musíme navázat na konec sezony a připravit se na další,“ uvedl Petr Kořínek.

Kdo odejde
Marek Baránek obránce Litvínov
Sam Bitten útočník konec smlouvy
Ludwig Blomstrand útočník konec smlouvy
Vojtěch Budík obránce Liberec
Antonín Honejsek útočník konec hostování
Jan Jaroměřský obránce konec hostování
Petr Kodýtek útočník Ilves Tampere (Finsko)
Filip Suchý útočník Mladá Boleslav
Miroslav Svoboda brankář Jukurit (Finsko)
Kdo má přijít
Samuel Hlavaj brankář Slovan Bratislava
Filip Jansa útočník Prostějov
Jakub Lev útočník Mountfield HK
Ondřej Matys útočník Pardubice
S kým se jedná
Petr Zámorský obránce
Martin Beránek útočník
Díky :)
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Georgre píše: 16 bře 2023 10:14 Poslední můj článek, pak pozastavuji :-D

Velké změny v Plzni: konec Kodýtka i Budíka, přijde brankář ze Slovenska

O pár centimetrů vedle a za siláky mohli být plzeňští Indiáni. Za stavu 3:0 pro ně měl v páté partii v Liberci obrovskou šanci Jan Schleiss. Jakub Pour trefil horní tyč. Jedno z toho dát, zacloumali by s Bílými Tygry ještě víc a možná je i skolili. „Věřili jsme, že je máme na lopatě,“ přiznal trenér Petr Kořínek. Scházelo hodně málo, aby příběh jeho kmene měl šťastný konec. Dopadlo to jinak. Do čtvrtfinále jde tým z Podještědí. Na západě už se chystá spousta změn. Víme jakých.

O povstání Západočechů v předkole play off se bude vyprávět. Před sérií jim nikdo nevěřil. Říkalo se, jak Liberec vyřídí Plzeň nejdřív ze všech, série však skončila ze všech nejpozději. „Po prvním prohraném zápase jsme si uvědomili, že k tomu musíme přistoupit úplně jinak. Hráči byli dobře nastavení, poslední zápasy hráli opravdu srdcem, bojovali. Bylo vidět, jak se zlepšují, věří si, hrají týmově. Kluků je mi líto, ale zaslouží respekt,“ povídal kouč Petr Kořínek.

K týmu nastoupil od dorostu s asistentem Františkem Bombicem už po druhém kole základní části. Šlo to ztuha, v jednu chvíli hráli s Litvínovem doma o to, kdo spadne na poslední příčku. Pak se jim podařilo mužstvo vytlačit až do pozic, odkud mělo výhled na přímý postup do čtvrtfinále. Následovala však šílená série porážek, ještě při vstupu do play off tým připomínal soubor duchů. Jenže pak nastal zlom. Velká bitva proti Liberci se protáhla až do prodloužení pátého zápasu.

„V sezoně byly úseky, kdy mužstvo hrálo velmi dobře, poslední čtvrtina nám vůbec nevyšla. Taky jsme měli hodně zraněných a kádr přitom není široký. To nás rovněž ovlivnilo. Ale jakmile jsme se dostali do předkola, věděli jsme, že mužstvo má sílu. V sérii proti Liberci se to ukázalo,“ pokračoval plzeňský trenér.



Pokud měl někdo v předkole překvapit, mohl to být Litvínov proti Třinci. Nakonec se málem postarala o senzaci podceňovaná Plzeň, která šla z poslední postupové pozice na pátý Liberec. V sérii, jež měla podle prognóz dopadnout jednoznačným triumfem Tygrů. „Něco jsme slyšeli, četli,“ připustil Petr Kořínek. „Právě proto se kluci ještě víc semkli. Je to škoda, věřili jsme, že je máme trošku na lopatě. Znervózněli, znejistěli, ale bohužel. Za stavu 3:0 jsme dostali dvě šťastné branky, nakonec rozhodlo prodloužení. První minuta a hned gól,“ vracel se.

Hodně zklamaný byl po vyřazení brankář Dominik Pavlát. Mužstvo neskutečně držel. Taky si rýpnul do všech, kdo Plzeň předem odepisovali. „Nechápal jsem to. Predikce před play off nemůže nikdo brát vážně. Nevěřili nám, nakonec musel rozhodnout jeden jediný gól. Bohužel padl do naší sítě. Do play off jsme šli tak, že to je nová soutěž. Tam jsme naplno ukázali, jaký jsme tým. Ve druhém zápase jsme se konečně chytli a hráli to, co od nás trenéři chtěli, táhli za jeden provaz. Jsme ale samozřejmě zklamaní, hodně nás to mrzí,“ líčil své pocity.

S Miroslavem Svobodou tvořili během základní části vyrovnanou dvojici, střídali se a oba si vedli velice dobře. V play off chytal pouze 23letý odchovanec Pavlát, jehož si v Plzni hýčkají do další sezony. O pět let starší parťák totiž míří do Finska a nadějný Jakub Vondraš, jehož draftovala loni Carolina, to chce zkusit za mořem. Ale náhradu už Indiáni vyřešili, má se jí stát Samuel Hlavaj ze Slovanu Bratislava.

Stěhování národů čeká obranu. Vojtěch Budík po čtyřech sezonách Plzeň opouští, vymění ji za Liberec. Marek Baránek se má vrátit do Litvínova, s nímž v roce 2015 vybojoval titul. Jedná se o budoucnosti nejproduktivnějšího beka týmu Petra Zámorského. Jan Jaroměřský byl zapůjčen před uzávěrkou přestupů na hostování z Třince, útočník Antonín Honejsek ze Zlína. Pokračovat pravděpodobně nebude ani Švéd Ludwig Blomstrand, jasno není kolem Sama Bittena.

Nejlepší útočník týmu Petr Kodýtek v závěru základní části i play off kvůli zranění citelně chyběl. Plzeň se bez něj musí obejít i nadále. Zálusk si dělá finský Ilves Tampere. V předkole se jeho role zhostil typově podobný dravec Filip Suchý. Taky on z Plzně odchází. Příští stanice Mladá Boleslav, kde má smlouvu hostující Martin Beránek. Je zájem, aby na Západě zůstal.

Z výčtu chystaných příchodů vystupuje dopředu avizovaný návrat Jakuba Lva, který válčí za hradecký Mountfield, pro obránce chce Plzeň zabrousit do severských soutěží. V zásobě má rovněž mladíky z vlastního chovu, Adam Jiříček a Jan Skok dostali velký prostor. „Uvidíme, jak se mužstvo obmění. Bylo v něm taky hodně mladých kluků, má perspektivu se zlepšovat. Musíme navázat na konec sezony a připravit se na další,“ uvedl Petr Kořínek.

Kdo odejde
Marek Baránek obránce Litvínov
Sam Bitten útočník konec smlouvy
Ludwig Blomstrand útočník konec smlouvy
Vojtěch Budík obránce Liberec
Antonín Honejsek útočník konec hostování
Jan Jaroměřský obránce konec hostování
Petr Kodýtek útočník Ilves Tampere (Finsko)
Filip Suchý útočník Mladá Boleslav
Miroslav Svoboda brankář Jukurit (Finsko)
Kdo má přijít
Samuel Hlavaj brankář Slovan Bratislava
Filip Jansa útočník Prostějov
Jakub Lev útočník Mountfield HK
Ondřej Matys útočník Pardubice
S kým se jedná
Petr Zámorský obránce
Martin Beránek útočník
Myslel jsem že Budík jedná tady se říkalo... Upřímně mi to je docela jedno jen pro zajímavost jsem chtěl vědět co tak o něm píšou
🔴⚪
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... s tím Budíkem docela překvapení, čekal sem, že bude chtít domu nebo do ciziny. Do obrany bych nesahal, nevím jen, jak Količ, zda má ještě smlouvu. Beku máme dost, navíc v becku by se mohli vyhrát další...
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pec92 píše: 16 bře 2023 08:11 Neměl by prosím někdo celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... enska.html
Autor se zbláznil, na co se bude vzpomínat? Že vypadli v předkole....ty pisalkové se předhánějí, kdo napíše větší sračku....
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Georgre píše: 16 bře 2023 10:14 Poslední můj článek, pak pozastavuji :-D

Velké změny v Plzni: konec Kodýtka i Budíka, přijde brankář ze Slovenska
Ty jo toho Matýse je škoda, až teď jsem zaregistroval, že půjde do Plně - nejproduktivnější hráč z "B" s 20 zápasy za "A". Celkem mě tyhle odchody mrzí, ale zase hráče asi chápu no, když tady i 4 lajnu hraje jiná kvalita :-/
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Jen zajímavost ohledně množství prodaných vstupenek na 1.ČF v tento moment:

Dynamo - prodáno 92% z celkové kapacity 10 134 míst

Pro srovnání:

Mechov - prodáno 64% z celkové kapacity 6 890 míst

:wave:
Odpovědět