Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Rokytnice píše: 15 bře 2023 08:20 Co si myslím že bude hodně důležité, je fakt, že naše opory zatím nikde nic nevyhrály. Teda kromě Sedláka a a Calderova poháru. Čerešňák, Dvořák, Hyka, Will, Košťálek nic. Já věřím tomu, že i oni cítí, že v takovém týmu se setkat nebývá pravidlem a druhá šance na titul nemusí přijít. Jsou v nejlepším hokejovém věku, jsou jedni z nejlepších Čechů a Slováků mimo NHL, kabina snad drží při sobě, tak prostě tu kváitu prodají
Dost dobry point :)) takhle to berou a je citit velky odhodlani a touha udelat uspech. Presne proto, jak pises. Ale rozhodne se na lede a ja se na to uz strasne tesim.
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Mne nejvice , z poslednich dnu , zaujala informace.. ze Becko , kteremu skoncila sezona , trenuje s Ackem a je mu k dispozici ... :clap: :clap:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

denyip píše: 15 bře 2023 09:12 Mne nejvice , z poslednich dnu , zaujala informace.. ze Becko , kteremu skoncila sezona , trenuje s Ackem a je mu k dispozici ... :clap: :clap:
Ještě přijdou zápasy s Kladnem pro Bčko :)
subris
Příspěvky: 3178
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 305 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

denyip píše: 15 bře 2023 09:12 Mne nejvice , z poslednich dnu , zaujala informace.. ze Becko , kteremu skoncila sezona , trenuje s Ackem a je mu k dispozici ... :clap: :clap:
https://pardubice.rozhlas.cz/z-prvni-se ... av-8949573
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Nakonec postoupila do čf kompletní první osmička. I když sledovat, jak jeden gól může úplně převrátit složení všech sérií bylo zábavný.

Všichni víme, že cíl majitele a jistě nejen jeho je jinej, ale když několikrát řekl, že doufá, že to letos "cinkne", tak k jistým bronzovým plackám stačí vyřadit Olmik. Po umístění v top4 po ZČ by to bylo splnění druhýho základního mezikroku.

Těším se na hokejovej víkend.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 157
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 31 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Moje tipy:

Pardubice-Olomouc 4:2
Vítkovice-Brno 4:2
Sparta-Třinec 3:4
Hradec-Liberec 3:4
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Už to předkolo ukázalo jedno - hokej je krásná hra, a hraje se 60 minut :))
Vše je otevřený a budu si hokej užívat. My máme velkou šanci něco dokázat ...v podstatě máme na to porazit každýho.
Bude to o hlavách.

Myslím, že by bylo dobře, kdyby Baďouček pokračoval jako trenér "B". I ta rezerva potřebuje na lávce zkušenost, jsem zvědav jak se bude kádr "B" vyvíjet pro další sezónu.
pepa
Příspěvky: 2081
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já se přiznám, že tipovat vítěze jednotlivých sérii si vůbec netroufam. Vyjma naší, tam to musíme dát, i kdyby nám to nešlo. Ale v těch ostatních vůbec netuším. Nejméně věřím Třinci proti Spartě, protože Moták. Ale třeba se pletu. Zbývající série jsou pro mne naprosto neodhadnutelne.
Bajule95
Příspěvky: 86
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Osky píše:zdravím nevíte proč nejdou koupit lístky na pátek ani sobotu ? díky za odpověd :pivko:

pce : olo 4:1
vit : kom 2 : 4
Spa : Tri 2: 4
MHK : Lib 3:4
Do včerejší půlnoci měli rezervace permanentkáři a teď se připravuje systém na spuštění prodeje těch nevyužitých. Podle webu by to měli opět pustit dnes v 16:00.

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Podle mně jedna věc je jasná, nikdo netuší jak na tom v PO budeme :-)) Jeden krok je za námi a víme, že pro ZČ máme skvělej tým....

Týmy hrající delší dobu pospolu by teoreticky mohly mít výhodu. Což platí o zbytku celé první čtyřky, Liberci plus třeba i o Olmíku. Navíc týmy prolezlý play offem, nebo třeba ligou mistrů a Spengler cupem by tyto zkušenosti mohly zúročit.

Líbí se mně, jak RR mluví a jako to má nastavený. Stejně jak chrání tým. Nijak bych ho ale nedémonizoval.

Jsem moc zvědabej na ten náš systém. Nemyslím si, že to uhrajeme stylem hurá dopředu. Velká část sezony tak vypadala, a oba golmani pochytali spoustu jistejch gólů nad plán..

Určitý obavy mám o naší odolnost a až "vojenskou" oddanost systému a týmu. Proti nám bych nastoupil s hrou úplně na hraně pravidel a s jasným cílem rozhodit hvězdy a gólmany. Chci věřit, že přemýšlíme stejně. Tohle nechutná žádnému týmu. I Olmík má své Nahodily, Káňata, Konotky nebo bambuly :-)

Věřím že na přesilovky máme i modely s power forwardy před bránou. Čekám, že poroste role hráčů jako je Bambus, Adam, Vondrc, ale i Mandy.

Je strašně dobře, že je připravenej Frodo. To může být klíčový...

Nesdílím zkratky o hnusnejch hokejích. Pro mně je blbej hokej jen ten, kterej nepřinese body. A klobouk dolů, jak třeba ten Olmík hraje.

Suma sumárum, těším se moc a Dynamu spíš věřím :-)

No a rád bych, aby se předvedl i fanoušek. U všeho jsem nebyl, ale mám pocit, že čtvrtfinále s Třincem před pár lety jsme od té doby nenapodobili.....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5821
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Soupeře zničit tvrdou až brutální ofenzivou. V první třetině dát tři čtyři góly, ve druhý přidat další dva a třetí třeinu na pohodu dohrát... :-) A takhle v každým zápase....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 15 bře 2023 12:16 Soupeře zničit tvrdou až brutální ofenzivou. V první třetině dát tři čtyři góly, ve druhý přidat další dva a třetí třeinu na pohodu dohrát... :-) A takhle v každým zápase....
Oběd teda dnes nic moc, ale tohle mi zvedlo náladu :thumbup:
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

docela zajímavá informace, že se snažíme dostat na Spengler cup.....
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Stars píše: 15 bře 2023 12:31 docela zajímavá informace, že se snažíme dostat na Spengler cup.....
a odkud?
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25 píše: 15 bře 2023 13:01 a odkud?
v rozhovoru to říkal pan Baďouček....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 15 bře 2023 12:16 Soupeře zničit tvrdou až brutální ofenzivou. V první třetině dát tři čtyři góly, ve druhý přidat další dva a třetí třeinu na pohodu dohrát... :-) A takhle v každým zápase....
Pokud myslis nelidskou az nadpozemskou ofenzivou, tak to jo. Du si vsadit :-)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5821
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše: 15 bře 2023 13:03 v rozhovoru to říkal pan Baďouček....
takže béčko bude o vánocích hrát v Davosu... :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Naposledy upravil(a) Gumid dne 15 bře 2023 14:04, celkem upraveno 1 x.
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ceny pro tipovačku

Zatímco kluci budou bojovat o Masarykův pohár, tak mnoho z vás bojuje už od září v naší tipovačce a ještě nevíte o co. Teď přišel čas ceny odhalit, ale ještě předtím je třeba veřejně poděkovat.

První velké díky si zaslouží jeden z předchozích vítězů, který se rozhodl svůj voucher rozpustit do cen pro tento ročník a tak tu máme mnoho cen z fanshopu. Jakkoliv je toto gesto hezké, tak doufám, že si nebudete brát inspiraci a své výhry si převezmete a pořádně užijete :slight_smile:

Druhé obrovské poděkování si za svou štědrost zaslouží sponzor tipovačky firma Floorwood.cz a.s.( https://www.floorwood.cz/ ). Bez tohohle sponzora by seznam níže vypadal úplně jinak a opravdu smekám klobouk před velkorysostí při darování cen, protože díky tomu dostane i finále naší tipovačky pořádný náboj :clap: A teď k samotným cenám, něco si z tipovačky odnese hned 9 z vás:

1.místo - https://www.alkohol.cz/produkty/malteco ... -40-12632/ Doufám, že mě vítěz pozve na panáčka, protože tohle bude dobrota. Navíc letos stylově k vyřazení čísla 37 právě 37 let zrající rum. :party:
2.místo - poukázka do fanshopu na 1500 Kč
3.místo - bílý fandres Lukáše Radila. Tady je třeba, aby vyhrál někdo s velikostí XL :grinning:
4.místo - poukázka do fanshopu na 1000 Kč
5.místo - https://www.destilerka.cz/fleret-beskyd ... li-40-0-7l . Velice sympatická lahvinka z našich luhů a hájů.
6.místo - kšiltovka Dynamo
7.místo - kulich Dynamo
8.místo - šála Dynamo
9.místo - klasika mezi vodkami, Finlandia.
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 15 bře 2023 14:01 Vstupenky do mrazáku.

olomouc.jpg

https://www.hc-olomouc.cz/clanek.asp?id ... -DNES-7365
Udělal bych jim to taky, my jedem v úterý..takže do kotle
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 15 bře 2023 14:01 Vstupenky do mrazáku.

olomouc.jpg

https://www.hc-olomouc.cz/clanek.asp?id ... -DNES-7365
V takovém případě předpokládám stejné opatření pro hostující fans i u nás.
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Jako , ze nemuzes jit na cizi stadion , kam chces v klubovych barvach soupere je zcela bezprecendtni a dalsi skandalni stripek z Olomouce...
V zahranici maji sice v nekterych pripadech , zakaz na cizi stadion... Napriklad fotbal Rotterdam - Amsterdam , Amsterdam - Den Haag... ale je to TREST pro hostujici tym , za predchozi incidenty ... nikoliv jako obava ohledne chovani domacich blbecku...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2733
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 606 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

....tak po tom co jsem viděl ty policejní a pořadatelský manévry v Chrudimi jenom kvůli Chujčíkovi, tak mě už nepřekvapí v tomto směru vůbec nic :wave: :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3080
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 707 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

denyip píše: 15 bře 2023 15:26 Jako , ze nemuzes jit na cizi stadion , kam chces v klubovych barvach soupere je zcela bezprecendtni a dalsi skandalni stripek z Olomouce...
V zahranici maji sice v nekterych pripadech , zakaz na cizi stadion... Napriklad fotbal Rotterdam - Amsterdam , Amsterdam - Den Haag... ale je to TREST pro hostujici tym , za predchozi incidenty ... nikoliv jako obava ohledne chovani domacich blbecku...
Takže když tam přijedu bez klubových barev, tak mě tam pustí, nebo to bude na občanku? Co to je tvl? Je jasné, že nemáš co dělat v cizím kotli, jako kometa tenkrát u nás, ale na ostatních místech stadionu?

Chci reciproční odvetu pro olomoučáky u nás...To je hnus syrečkovej smradlavej. Místo aby si zajistili odpovídající dohled a ochranu tak nás vyházej kvůli svým problémovým fans.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Odpovědět