Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Liga mistrů : Přistoupíme k tomu se vší vážností a naplno, tak jako pod panem majitelem ve všem. O tom vůbec nepochybujte. Těším se na tuto soutěž a věřte, že se Dynamo bude chtít ukázat. Široký kádr máme a budeme mít, cíle Dynama musí být ve všech soutěžích ty nejvyšší... :whistle: :whistle:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jak je to s Pohárem pana Pouzara, ten se předává v posledním domácíím utkání nebo v posledním kole? Že by to bylo symbolické na stadionu Mechova, to by se asi posrali :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bpa-v ... .seznam.cz

Jsem zvědaví na pana Dědka, jestli podá nabídku...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

9
Georgre píše: 20 úno 2023 14:56 https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bpa-v ... .seznam.cz

Jsem zvědaví na pana Dědka, jestli podá nabídku...
Tak tady asi nabídku nepododá, já myslel, že to je místo BPA, ale ta tam bude ještě dlouho smrdět...takže sorry...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dědek tehdy říkal, že BPA chce vyšachovat ČT. Tak uvidíme, možná už jsou dohody tajně upečené.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Sweník píše: 20 úno 2023 15:04 Dědek tehdy říkal, že BPA chce vyšachovat ČT. Tak uvidíme, možná už jsou dohody tajně upečené.
no dohody, ono jestli je to v ČT nastaveno tak, jak teď prezentují, že na nic nejsou peníze a musí se šetřit, tak tam pošlou takovou nabídku, že je přeplatí i SoukupTV.... :think:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 20 úno 2023 15:13 no dohody, ono jestli je to v ČT nastaveno tak, jak teď prezentují, že na nic nejsou peníze a musí se šetřit, tak tam pošlou takovou nabídku, že je přeplatí i SoukupTV.... :think:
Třeba Dědek hodí občas přenos ke golfu. ;-)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Hokej na ČT končí....pan Dědek to chtěl nechat na ČT, ale jak to dopadlo....viz. kecy Zamazala o střetu zájmů, no může si hledat práci, ve sportu se bude propouštět
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Vůbec nevím, jak tohle funguje, ale proč nemít vedle GOLFChannel i HockeyChannel? :) Upřímně, nevím, kolik se platí za golchannel ale asi by mi nevadilo něco si zaplatit, kdyby to vypadalo k světu.
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Orosená_desítka píše: 20 úno 2023 14:09 Liga mistrů : Přistoupíme k tomu se vší vážností a naplno, tak jako pod panem majitelem ve všem. O tom vůbec nepochybujte. Těším se na tuto soutěž a věřte, že se Dynamo bude chtít ukázat. Široký kádr máme a budeme mít, cíle Dynama musí být ve všech soutěžích ty nejvyšší... :whistle: :whistle:
A pak by bylo zajímavější i pro oba gólmany tu zůstat.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Odcházení prvoligovýho fotbalu z ČT šlo postupnou cestou. Předloni ještě měli jeden neatraktivní (respektive atraktivní jen pro fanoušky těch dvou klubů) přenos. Na tom tenkrát docela vydělali Pitterboys.

Uvidíme, jak to půjde s hokejem. Jestli tam bude mezikrok s jedním přenosem v úterý nebo čtvrtek, což by byl trochu retro návrat do devadesátek. A nebo jestli extraliga zmizí z ČT naráz a maximálně budou mít něco jako Dohráno.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 20 úno 2023 15:23 Vůbec nevím, jak tohle funguje, ale proč nemít vedle GOLFChannel i HockeyChannel? :) Upřímně, nevím, kolik se platí za golchannel ale asi by mi nevadilo něco si zaplatit, kdyby to vypadalo k světu.
Mám to stejně, ale nějak si neumím představit, že by PD dal prachy Óbrmajerové, aby si nechala provizi a do klubů pak poslala méně..

Vyštípat BPA, pak věřím, že by do něčeho takového šel. Možná by zaměstnal i Zárubu.. Ale v téhle situaci asi naprosto nereálné.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Orosená_desítka píše: 20 úno 2023 14:09 Liga mistrů : Přistoupíme k tomu se vší vážností a naplno, tak jako pod panem majitelem ve všem. O tom vůbec nepochybujte. Těším se na tuto soutěž a věřte, že se Dynamo bude chtít ukázat. Široký kádr máme a budeme mít, cíle Dynama musí být ve všech soutěžích ty nejvyšší... :whistle: :whistle:
myslím, že to je i zajímavá motivace pro hráče....
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4480
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Kde to mám Antošovi podepsat ? :-)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Autobusák píše: 20 úno 2023 17:50 Kde to mám Antošovi podepsat ? :-)
Jo tak on se začíná ztrácet? Takže ty roky před tím mu to smysl dávalo? I to, že to měl jako vedlejšák? Protože tak se to v profi soutěžích dělá...:)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 20 úno 2023 13:26 Jinak ten Janošek včera fakt neskutečná petelice. Koukám na to furt dokola :D
Ten gól by si měli pustit všichni, za něj by se nemusel stydět ani sám CR7

Nejlepší je ten záběr od protější brány, ale nemůžu ho už najít
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 20 úno 2023 18:17, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... abizi.html

Máte to někdo celé? předem děkuji za sdílení
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Já osobně doufám že to získá O2 a udělá to ve stylu fotbalu každý fanoušek si může vybrat zápas který chce vidět .. myslím si že 150 měsíčně za sportovní balíček není tolik na to kolik toho nabízí...já osobně mám stříbrnou za nějakých myslím 250 Kč měsíčně a jsem spokojený...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Podle mě českýmu televiznímu vysílání chybí hokejový pořad typu fotbalového Tiki Taka....
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jirka. píše: 20 úno 2023 18:08 Ten gól by si měli pustit všichni, za něj by se nemusel stydět ani sám CR7

Nejlepší je ten záběr od protější brány, ale nemůžu ho už najít
Tady máš všechny záběry :)

https://tv.isport.blesk.cz/video/820629 ... nosek.html
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 863 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Alex145 píše: 20 úno 2023 18:13 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... abizi.html

Máte to někdo celé? předem děkuji za sdílení
Třinečtí Oceláři vypadli z elitní čtyřky a ve finiši základní části jsou v těžké výsledkové krizi. Z posledních dvanácti zápasů vyhráli jen dvakrát. Fanoušci volají po návratu Václava Varadi, který je jako hlavní trenér podepsaný pod třemi předchozími tituly. Co na krizi, její případné řešení i pozice trenérů Zdeňka Motáka s Vladimírem Országhem říká sportovní ředitel klubu Jan Peterek? Na dotazy webu iSport.cz reagoval mailem, odpovědi jsou v plném znění.

Jak řešíte, či budete řešit, aktuální výsledkovou krizi, která na Třinec padla?
„Současná situace nikomu v klubu na pohodě nepřidá. A protože je po posledním lednu a tedy i uzávěrce přestupů, je jasné, že si musíme pomoci v prvé řadě sami. Všichni si to uvědomujeme, každý hráč ví, že je nutné začít od sebe, po malých krůčcích a být hlavně trpělivý. Mančaft je kvalitní, většinu sezony se pohyboval v první čtyřce tabulky, jen se teď nedaří. Například poslední čtyři zápasy jsme prohráli o gól a z toho dva až v prodloužení. Sám jsem hrál hokej na profesionální úrovni 25 let, takže vím, čím si hráči prochází, vím, jak se cítí. A stejně tak vím, že někdy stačí úplná maličkost, kdy se odrazíte od pomyslného dna a začne se všechno otáčet. Pamatuji si na situaci, kdy mi jednou těsně před zápasem vedení řeklo, že jestli nejbližší duel neodehraju dobře, tak mě okamžitě vyhodí. Asi si dovedete představit, v jakém rozpoložení jsem do toho utkání šel. Navíc jsem v tom duelu neubránil svého hráče, který otevřel skóre a mně bylo jasné, že je to úplně v řiti. A právě tento moment mi paradoxně pomohl k tomu, že mi hlava přepnula z režimu, co budu dělat, když se to nepovede, na režim, už jsem to podělal, ale ještě není konec, protože ještě můžu zabrat a zkusit to napravit. Nakonec jsme zápas vyhráli a já na jeho konci měl dva góly a jednu asistenci. Takže hlava umí být mocnou čarodějkou. A to je teď naše práce. Neklesat na mysli a bojovat. O každý puk, o každý metr ledu, pomyslně se zakousnout do každého soupeře a nepustit. Ani na vteřinu.“

Jsou trenéři Zdeněk Moták a Vladimír Országh v ohrožení? Uvažujete o změně, případně o doplnění realizačního týmu?
„Trenéři mají naši podporu. Není to pro ně jednoduché, přijít po třech titulech v řadě. To si všichni uvědomují a uvědomovali si to už v létě minulého roku. I vy, novináři, jste se už tehdy na to ptali. Samozřejmě, že s přibývajícími prohrami se atmosféra přiostřuje. Ale to je normální a je to v ambiciózních organizacích naprosto v pořádku. Ale můžu všechny ujistit, že všichni děláme maximum proto, abychom současnou situaci otočili. A věříme, že nás toto těžké období jenom posílí.“

Vnímáte, že se v tuto chvíli hraje i o vaši pozici sportovního ředitele klubu?
„Nikdo není ve světě sportu nesmrtelný a s tímto pocitem žiju u Ocelářů od prvního momentu, kdy mi byla svěřena funkce sportovního ředitele. Nebyl jsem vnitřně v klidu ani po prvním titulu, ani po druhém a ani po třetím. Tlak patří ke každé exponované funkci. Ale to k této funkci patří, že o ni pořád svým způsobem bojujete. Jako sportovní ředitel jsem zodpovědný za výsledky všech našich týmů.“

Může být ve hře návrat Václava Varadi?
„Vencovi jsme vděční za mnohé, je klubovou legendou a nyní je bez angažmá, takže je přirozené, že se tato spekulace nabízí. Ale otázka trenérů se vždy v Třinci řešila v širším plénu nejvyššího klubového vedení, své si k tomu řekli pokaždé i majitelé. Stále však platí, že naši současní trenéři Zdeněk Moták s Vladimírem Országhem mají naši důvěru.“
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 20 úno 2023 18:48 Tady máš všechny záběry :)

https://tv.isport.blesk.cz/video/820629 ... nosek.html
díky ten poslední záběr, ten si pořád pouštím :party: :party: :party:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tak Kauly teď poprvé za Žraloky..
Odpovědět