Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3995
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 549 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

av69 píše: 06 úno 2023 09:53 No, tím zároveň asi dostáváme i odpověď na otázku, proč chyběl na Sejkově ceremoniálu. Doufám, že se z toho nějak vylíže, nevěřím, že by zrovna on chtěl někoho odrbat záměrně.
Také odhadnu, že jde spíše o důsledek špatného podnikatelského záměru a rozhodnutí.

Pokud má někdo rád trochu černého hůmoru, tak Michal bral zřejmě nějaká podnikatelská doporučení od Hejduka (respektive jeho ženy a jejich společníků). :ruleta:
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sparta vcera rozhodla zapas v presilovkach. A takhle se hraje v playoff. Skoda, ze jsme po prvni tretine nevedli 1:2/1:3. Tam jsme Spartu prehrali. Zapas se zlomil nesmyslnym faulem Zohorny, ktery nas poslal do tri. Od te doby bylo po nas. Nutno rict, ze tomu predchazelo vylouceni Sedlaka, ktere byt nemelo. Nase fauly ano. Kazdopadne Sparta mela jit min.2x ven a nesla. V rychlosti co si vzpomenu faul kolenem na Poulicka, podrazeni na Poulicka kdyz se dostaval pred Kovare.

Zbytecne jsme se nechali vyprovokovat a to nas stalo zapas. Hraci to lehce neumesli a citili krivdu a asi spravne. Tohle se do PO musi zlepsi. Ve hre pet na pet jsme za me byli lepsim tymem.

Musime zlepsit oslabeni a presilovky, tohle je alfa omega playoff.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4891
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kula
Příspěvky: 2148
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 825 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

denyip
Příspěvky: 660
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 64 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Ampersand
Příspěvky: 852
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 217 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Ach jo...Tak už asi víme, proč nebyl bráchovi na vyvěšení dresu...
Co ten bulvár všechno nevyčmuchá, co ?
Jméno autorky stojí v té souvislosti opravdu za pozornost¨.

https://www.extra.cz/byvaly-nhl-hrac-mi ... .sznhp.box
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Propulse píše: 06 úno 2023 10:39 Sparta vcera rozhodla zapas v presilovkach. A takhle se hraje v playoff. Skoda, ze jsme po prvni tretine nevedli 1:2/1:3. Tam jsme Spartu prehrali. Zapas se zlomil nesmyslnym faulem Zohorny, ktery nas poslal do tri. Od te doby bylo po nas. Nutno rict, ze tomu predchazelo vylouceni Sedlaka, ktere byt nemelo. Nase fauly ano. Kazdopadne Sparta mela jit min.2x ven a nesla. V rychlosti co si vzpomenu faul kolenem na Poulicka, podrazeni na Poulicka kdyz se dostaval pred Kovare.

Zbytecne jsme se nechali vyprovokovat a to nas stalo zapas. Hraci to lehce neumesli a citili krivdu a asi spravne. Tohle se do PO musi zlepsi. Ve hre pet na pet jsme za me byli lepsim tymem.

Musime zlepsit oslabeni a presilovky, tohle je alfa omega playoff.
Naprostý souhlas, jen bych ještě připoměl 2 krvavé fauly na Hyku. Ale jak dál. Já osobně vidím jako nutnost rozdělení lajny Zohorny, kde hráči s přibývající tvrdostí před PO, ztrácí nervy a nejsou schopni se přizpůsobit tomuto stylu hry. Pryč je doba prvních 20 kol, kdy se hokejem bavili. Vloni A.Musil s Kousalem vytvořili nejlepší lajnu v lize. Když jsem slyšel vyjádření pana Rulíka po zápase na Kladně, kde na otázku zda bude hrát Mandát za za A tým odpověděl, že toto určuje vedení klubu. A rovněž vyjádření pana Rulíka po zápase se Spartou, kdy říká, že máme výborné hráče, ale jejich přístup k faulům vychází z nálady v manšaftu. A jsme u rozdělení kompetencí. Byl jsem na všech trenincích v době nepřítomnosti pana Rulíka, ale bylo to především bago a některé byly i dobrovolné. Jsem přesvědčený, že pan Rulík ví co s tím, ale bude potřeba, aby za ním stál pan Dědek.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

mach
Příspěvky: 4382
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 100 krát
Obdržel "To se mi líbí": 279 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ampersand píše: 06 úno 2023 11:51 Ach jo...Tak už asi víme, proč nebyl bráchovi na vyvěšení dresu...
Co ten bulvár všechno nevyčmuchá, co ?
Jméno autorky stojí v té souvislosti opravdu za pozornost¨.

https://www.extra.cz/byvaly-nhl-hrac-mi ... .sznhp.box
Však tady někdo psal že se mu daří a vydělává miliardu ročně... tohle je pro mě teda šok...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1152
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

No.. na to, jak mi tady myslím Propulse psal, že se mu daří a jak má téměř miliardový obrat za rok, tak to moc nevypada. Jak píše av69. Teď už jeho absence na ceremoniálu dává jasnější obrysy.
Tesla a Devils
frysta
Příspěvky: 3457
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Simon s Tomáškem berou víc než Sedlák? Jako dohromady nebo jak to Dědek myslel? :)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4891
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

acrylic píše: 06 úno 2023 12:08 No.. na to, jak mi tady myslím Propulse psal, že se mu daří a jak má téměř miliardový obrat za rok, tak to moc nevypada. Jak píše av69. Teď už jeho absence na ceremoniálu dává jasnější obrysy.
Hlavne aby Peta nemel nejaky dusno v klubu skrz brachu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5347
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 463 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Emocí bylo hodně, ale byla to taky dobrá škola. Poděkoval bych za ni. Myslím, že se z ní poučíme.

První třetina byla od nás skvělá, byla rozjetá tak na 3 góly. Nicméně složitost a nekonečné křížné hledání spoluhráče znamenalo, že jsme kolikrát v nadějné pozici ani nezakončili.

Pak si ještě myslím, že 3-4 lajna tady nejsou od kudrlinek. Musí Tomáškům a Řepíkům ubrat kyslík, pocuchat dres. Chutnat jim to nebude a hráčů na to máme spoustu. Věřím, že tímto směrem se v play off budeme ubírat. Na krásu se hrát nebude...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4891
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Itchy píše: 06 úno 2023 12:13 Emocí bylo hodně, ale byla to taky dobrá škola. Poděkoval bych za ni. Myslím, že se z ní poučíme.

První třetina byla od nás skvělá, byla rozjetá tak na 3 góly. Nicméně složitost a nekonečné křížné hledání spoluhráče znamenalo, že jsme kolikrát v nadějné pozici ani nezakončili.

Pak si ještě myslím, že 3-4 lajna tady nejsou od kudrlinek. Musí Tomáškům a Řepíkům ubrat kyslík, pocuchat dres. Chutnat jim to nebude a hráčů na to máme spoustu. Věřím, že tímto směrem se v play off budeme ubírat. Na krásu se hrát nebude...
Vsechno jsme chteli zakoncovat do prazdny jak u prvniho golu, furt hledame lepe postaveneho hrace, kolikrat sam hrac na kruhach a misto aby vypalil tak nahravka nekam do prdele, kde to nezpracuji nebo blbe trefi. Musime STRILET z lozenek
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3995
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 549 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

frysta píše: 06 úno 2023 12:10 Simon s Tomáškem berou víc než Sedlák? Jako dohromady nebo jak to Dědek myslel? :)
:clap:
frysta
Příspěvky: 3457
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Itchy píše: 06 úno 2023 12:13 Emocí bylo hodně, ale byla to taky dobrá škola. Poděkoval bych za ni. Myslím, že se z ní poučíme.

První třetina byla od nás skvělá, byla rozjetá tak na 3 góly. Nicméně složitost a nekonečné křížné hledání spoluhráče znamenalo, že jsme kolikrát v nadějné pozici ani nezakončili.

Pak si ještě myslím, že 3-4 lajna tady nejsou od kudrlinek. Musí Tomáškům a Řepíkům ubrat kyslík, pocuchat dres. Chutnat jim to nebude a hráčů na to máme spoustu. Věřím, že tímto směrem se v play off budeme ubírat. Na krásu se hrát nebude...

Tohle přesně očekávám od 3. a 4. lajny a předpokládám, že Rulik ví mnohem líp, co dělat. :)
Máme bohužel dost labilní bejvalou první formaci a mám pocit, že Zohy s Kousalem úplně zabíjí Radilův potenciál. Jakmile se jim nedaří a někdo přitvrdí (ano, někdy i mimo pravidla), jsou neviditelní a pak přijde zkrat. Tohle bude oříšek. Jinak do PO máme dostatek hráčů, kteří umí vymazat hvězdy soupeře. Chybí mi trochu přístup Pišteka nebo Pineaulta, kteří po Lindrosovsku občas udělali kolečko, pověsili všechny po prknech a jeli střídat. Spartu výhra nebolela, nás jo.
kedar
Příspěvky: 2024
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Taky si myslím ,že by se mělo zkusit rozhodit Zohornův útok.
Nehnal bych se za rekordem, ale zbytek základní části, bych bral jako čas na vyzkoušení nových složení útoků
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše: 06 úno 2023 10:39 Sparta vcera rozhodla zapas v presilovkach. A takhle se hraje v playoff. Skoda, ze jsme po prvni tretine nevedli 1:2/1:3. Tam jsme Spartu prehrali. Zapas se zlomil nesmyslnym faulem Zohorny, ktery nas poslal do tri. Od te doby bylo po nas. Nutno rict, ze tomu predchazelo vylouceni Sedlaka, ktere byt nemelo. Nase fauly ano. Kazdopadne Sparta mela jit min.2x ven a nesla. V rychlosti co si vzpomenu faul kolenem na Poulicka, podrazeni na Poulicka kdyz se dostaval pred Kovare.

Zbytecne jsme se nechali vyprovokovat a to nas stalo zapas. Hraci to lehce neumesli a citili krivdu a asi spravne. Tohle se do PO musi zlepsi. Ve hre pet na pet jsme za me byli lepsim tymem.

Musime zlepsit oslabeni a presilovky, tohle je alfa omega playoff.
Na Hyku byly taky fauly, tekla mu i krev...takže nějaká vysoká a otáčel se za rozhodčím, nebo loket tam musel být
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 761
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 335 krát
Obdržel "To se mi líbí": 248 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Pcehockeyfan25 píše: 06 úno 2023 12:02
2/5: Urban
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1152
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Borek píše: 06 úno 2023 13:012/5: Urban
Už i Řeka 3/5
Tesla a Devils
in-spyder
Příspěvky: 1749
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 329 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

frysta píše:Simon s Tomáškem berou víc než Sedlák? Jako dohromady nebo jak to Dědek myslel? :)
Vždyť Sedlák říkal, ze si chce zahrát hokej, hrát o medaile, proč by za to měl chtít ještě nějaké peníze? Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

acrylic píše: 06 úno 2023 12:08 No.. na to, jak mi tady myslím Propulse psal, že se mu daří a jak má téměř miliardový obrat za rok, tak to moc nevypada. Jak píše av69. Teď už jeho absence na ceremoniálu dává jasnější obrysy.
Ja jsem se vzhledem k blizicimu vyrazeni dresu Sejka ptal na brachu a bylo mi receno, ze hokej ho uz roky nezajima, ze ma business k miliarde rocne. Asi se tohle smerem k verejnosti nevedelo, v jaky je kasi. Strasny..
Kuba11
Příspěvky: 35
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

Včerejší zápas je pro nás ve své podstatě přínosný a obohacující, protože alespoň budou mít ještě čas hráče připravit na to, co nás bude v PO čekat a že si musí poradit a udržet nervy na uzdě i v případě, že hrají do kopce, protože včera to bylo evidentní a každý člověk to musel vidět. Jasné zákroky ze strany Sparty nepotrestány a hraniční od nás všechny, ale toho už zde zaznělo hodně.

Co jsem chtěl říct já, byl jsem teď na posledních 5ti domácích zápasech po sobě a i venku se snažím sledovat vše co čas dovolí a soustředil jsem se na 2.lajnu, kdy musím říct, jsem velmi zklamaný... Na začátku sezony, ať již s Hykou, či Kousalem tahle lajna působila jako mimozemšťani, jak dokázali kohokoliv přehrát, ale poslední dobou je tato lajna opravdu neviditelná, Radil se snaží, zkouší, ale přijde mi, že od nemoci se do toho nemůže pořádně dostat a působí na mě dost bez síly, Kousymu to taky od té nucené stopky nejde, ale je vidět, že se snaží, dává do toho emoce, ale kde vidím tepa opravdu, že se absolutně nepotkává s formou je Zohy (ikdyž včera nádherná přihrávka na 2gól), ale co je na tom ještě horší, svojí frustraci přenáší přijde mi na celou lajnu a je vidět, že se stará provokace, dělá nesmyslné fauly, ale on by se měl soustředit na hru, na toto si myslím, že máme v týmu další hráče, od kterých se nečeká tolik bodů.

Já osobně bych po přestávce zkusil tuto lajnu rozdělit, aby se všichni oživili, Kousala s Radilem bych nechal spolu a zkusil k nim Adama Musila se kterým to loni Kousymu neskutečně šlo a myslím, že s Radilem by to mohlo skvěle fungovat.

Zohyho do jiné lajny, klidně ať hraje tvrdě a provokuje, ale v lajně od které se to čeká a nikoliv v lajně, která by měla být naprosto rozdílová v extralize a čekají se od ní body. A pikud by měl mít Zohy v následujících zápasech pár takových ústřelků jako v posledních a především všera, kdy nas nesmyslně poslal do 3, nebál bych se ho na 1zápas posadit na tribunu.

Na koho jsem se ještě hodně zaměřil byli Honzové Mandát a Kolář. Mandát je vidět, že neskutečně šlape, nic nevypustí, maká a opravdu za ten klub dýchá a věřím tomu, až se mu povede dát gol, jeho výkon ještě poroste. A Honza Kolář, to je opravdu radost, se na něho dívat s jakou hraje lehkostí, přehledem, zkušenostmi a spolehlivostí, každého spoluhráče v obraném páru neskutečně posune. Pevně doufám, že tato sezona není jeho poslední, protože pro mě je to opravdu hráč, kterého chceš mít v týmu a věřím, že kdyby si neprošel těmi zdravotními problémy, které ho ted potkávali, byl by jeho výkon ještě uplně někde jinde.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1196
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kuba11 píše: 06 úno 2023 13:11 Včerejší zápas je pro nás ve své podstatě přínosný a obohacující, protože alespoň budou mít ještě čas hráče připravit na to, co nás bude v PO čekat a že si musí poradit a udržet nervy na uzdě i v případě, že hrají do kopce, protože včera to bylo evidentní a každý člověk to musel vidět. Jasné zákroky ze strany Sparty nepotrestány a hraniční od nás všechny, ale toho už zde zaznělo hodně.

Co jsem chtěl říct já, byl jsem teď na posledních 5ti domácích zápasech po sobě a i venku se snažím sledovat vše co čas dovolí a soustředil jsem se na 2.lajnu, kdy musím říct, jsem velmi zklamaný... Na začátku sezony, ať již s Hykou, či Kousalem tahle lajna působila jako mimozemšťani, jak dokázali kohokoliv přehrát, ale poslední dobou je tato lajna opravdu neviditelná, Radil se snaží, zkouší, ale přijde mi, že od nemoci se do toho nemůže pořádně dostat a působí na mě dost bez síly, Kousymu to taky od té nucené stopky nejde, ale je vidět, že se snaží, dává do toho emoce, ale kde vidím tepa opravdu, že se absolutně nepotkává s formou je Zohy (ikdyž včera nádherná přihrávka na 2gól), ale co je na tom ještě horší, svojí frustraci přenáší přijde mi na celou lajnu a je vidět, že se stará provokace, dělá nesmyslné fauly, ale on by se měl soustředit na hru, na toto si myslím, že máme v týmu další hráče, od kterých se nečeká tolik bodů.

Já osobně bych po přestávce zkusil tuto lajnu rozdělit, aby se všichni oživili, Kousala s Radilem bych nechal spolu a zkusil k nim Adama Musila se kterým to loni Kousymu neskutečně šlo a myslím, že s Radilem by to mohlo skvěle fungovat.

Zohyho do jiné lajny, klidně ať hraje tvrdě a provokuje, ale v lajně od které se to čeká a nikoliv v lajně, která by měla být naprosto rozdílová v extralize a čekají se od ní body. A pikud by měl mít Zohy v následujících zápasech pár takových ústřelků jako v posledních a především všera, kdy nas nesmyslně poslal do 3, nebál bych se ho na 1zápas posadit na tribunu.

Na koho jsem se ještě hodně zaměřil byli Honzové Mandát a Kolář. Mandát je vidět, že neskutečně šlape, nic nevypustí, maká a opravdu za ten klub dýchá a věřím tomu, až se mu povede dát gol, jeho výkon ještě poroste. A Honza Kolář, to je opravdu radost, se na něho dívat s jakou hraje lehkostí, přehledem, zkušenostmi a spolehlivostí, každého spoluhráče v obraném páru neskutečně posune. Pevně doufám, že tato sezona není jeho poslední, protože pro mě je to opravdu hráč, kterého chceš mít v týmu a věřím, že kdyby si neprošel těmi zdravotními problémy, které ho ted potkávali, byl by jeho výkon ještě uplně někde jinde.
Velmi dobře napsáno ! :thumbup:
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Borek píše: 06 úno 2023 13:012/5: Urban

.... docela mě překvapilo, že píšou u Paulovice smlouva na rok, já slyšel poměrně z dobrého zdroje že podepsal na dva roky... U Urbana sem myslel, že podepíše nějakou delší smlouvu, vzhledem k jeho věku a potencionálu. Není to u Řeky opce, že kdy přišel, že měl 2 plus 1? To samý bude asi Cinel nebo někdo kdo přišel před těmi dvěma roky.
.... #zadynamo
Odpovědět