Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Cavalera píše: 31 led 2023 10:49 Dědek mluvil o trejdu,tak to Ruzicka nebude trejd je něco za něco,takže ocekavam ještě jednoho hráče
Včera sem se ptal fóra někdo mi psal, pár stránek zpátky to je, asi 2-4 stránky, když si projdeš, že to měl být ten Gazda, ale tak se to dohodlo jinak...takže asi už nic bych u nás nečekal
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Prej trojskej kůň :crazy: Koukám, že v Mechově většinově nepochopili, že jejich sněhulák k nám nejde jako posila do PO, ale jen jako další náhradník pro strýčka příhodu :wave: Navrch, když vzpomenu jeho předchůdce zahradníka Růžičku, tak to taky nebyl nejvíc topovej gólman, ale za dobrým týmem i on udělal úspěchy. Konečně i ten Kacetl by mohl vyprávět, že.... :shifty:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

av69 píše: 31 led 2023 09:56 Růžička ofiko. S jedním Růžičkou v bráně jsme už udělali dobrou zkušenost, tak snad tomu tak bude i tentokrát.
Dobrou zkušenost? Ano, byl titul. Ale nevím, jestli někdy někdo udělal titul s horším brankářem :crazy: neskutečně mi ty jeho věčný brambory pily krev. K němu jsem si fakt vztah nikdy neudělal. Úplně jsi to ve mně probudil :wave:
Tesla a Devils
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Georgre píše: 31 led 2023 10:51 Tak končí mu smlouva a pokud neudělají semifinále jak chce Mirek, tak třeba bude volnej....
Řekl bych, i když se s Dědkem léta znají, tak by mohlo dojít ke srážce dvou eg, Dědkovo nemyslím, a to nikdo riskovat nebude. Do klubu nikterak nevidím, ale spolupráci Heřman - Kmoníček si moc představit nedokážu. Tedy podle toho, co zde občas někteří zasvěcenější napíší.
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Cavalera píše: 31 led 2023 10:49 Dědek mluvil o trejdu,tak to Ruzicka nebude trejd je něco za něco,takže ocekavam ještě jednoho hráče
Uz nic asi nebude. Na trejd se nabizel Bucko.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

acrylic píše: 31 led 2023 10:56 Dobrou zkušenost? Ano, byl titul. Ale nevím, jestli někdy někdo udělal titul s horším brankářem :crazy: neskutečně mi ty jeho věčný brambory pily krev. K němu jsem si fakt vztah nikdy neudělal. Úplně jsi to ve mně probudil :wave:
Když jsem si to pouštěl zpětně, zase tak špatně nechytal. Vyhrávali jsme na nájezdy a párkrát podržel. Nejhorší bylo čtvrtfinále, ale pak šel hodně nahoru. Krom jednoho zápasu s Kometou už chytal dobře. Ale jasné, dva roky před tím s Haškem to srovnávat nejde, ten pokazil jen první čtvrtfinále s Třincem, možná ještě ten první zápas v Třinci mu nevyšel. Pak už postavil zeď. :-)

U mne má Růža kredit za tu fantasticky odchytanou baráž, tam podržel a významně přispěl k záchraně. Bez něj bychom sestoupili..

Edit: Teď jsem koukal na Elite. Je zajímavé, že v tom play off má mnohem lepší čísla než v baráži. A teď se v tom vyznej.. :-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 31 led 2023 11:26, celkem upraveno 1 x.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

acrylic píše: 31 led 2023 10:56 Dobrou zkušenost? Ano, byl titul. Ale nevím, jestli někdy někdo udělal titul s horším brankářem :crazy: neskutečně mi ty jeho věčný brambory pily krev. K němu jsem si fakt vztah nikdy neudělal. Úplně jsi to ve mně probudil :wave:
Tak na tohle se samozřejmě můžou názory lišit a rozhodně to nebyl nejlepší brankář, který kdy v naší brance stál. Jeho šílené kiksy si vybavujeme asi všichni, ale pokud budeme jeho pardubickou kariéru hodnotit jako celek, tak trvám na tom, že její vyznění je pro mě osobně rozhodně spíše pozitivní. Zejména skvěle odchytanou baráž mu nikdy nezapomenu.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Do áčka už bych nezasahoval. Spíše posílit to béčko, jestli bude ofiko ten Svoboda s Hruskou, popř. nějaké střídavě starty? Snad zítra z áčka někdo půjde pomocí, když hrajem "doma" a mistrak je az v pátek...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Jasný chlapáci, souhlasím s vámi, ale jakmile si na něj vzpomenu, tak se u mě bohužel jako první vybaví ty jeho strašidelný kiksy a že jich bylo. Ale samozřejmě měl i světlé momenty.
Akorát ty titulkové sezóny - Jánko/Hašan/Růža... Obrovský rozdíl. Ale titul má a to už mu nikdo nevezme.
Tesla a Devils
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Emil Havránek píše: 31 led 2023 10:46 Machovský by se nám do té role "případné trojky" asi moc nehodil a nedělalo by to patrně dobrotu. Jen bych i dodal, že nás to finančně asi něco stálo a to dost. Kmoníček, i když pracuje pro blbý klub, rozhodně není žádný samaritán, leč protřelý bafuňář. Rád bych viděl u nás. Ale to asi nevyjde.
Ale tohle Kmonda nezvládl, jsme ho přetáhli....

https://www.charvat.cz/ a nasraný byl pěkně
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Muf píše: 31 led 2023 10:43 Má zde platnou smlouvu a odpovím Ti slovy p. Dědka - "Z Dynama se neodchází", na druhou stranu Frodl chce pravidelně chytat, což ho pochopitelně k těmto úvahám vede.

Současně se ještě neuzavřelo vše kolem hráčů z Traktoru....

Osobně bych si tipnul, že zde bude pokračovat.
Minulé zvyklosti, kdy bylo vše vsazeno na jednoho bránaře se mění.
Doba je taková, že buď chceš chytat ve dvou o titul, nebo sám, v týmu na opačným konci tabulky.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Na isportu rozhovor s K. Kubátem, když vzpomíná na titul s Litvínovem, Hořava kliďas, kdo uměl pořádně zařvat v kabině Rulík....a vzpomíná na svého kamaráda Trondu...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Se nedivím, že ČT sport půjde do hajzlu brzo a seberou jim kromě fotbalu i hokej...velkej šlágr a dají přednost cyklokrosu, neřeknu kdybychom tam měli medailové naděje, ale vždyť tam nikoho nemáme...nechápu :grr: :grr: :grr: :grr:

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Georgre píše: 31 led 2023 12:30 Se nedivím, že ČT sport půjde do hajzlu brzo a seberou jim kromě fotbalu i hokej...velkej šlágr a dají přednost cyklokrosu, neřeknu kdybychom tam měli medailové naděje, ale vždyť tam nikoho nemáme...nechápu :grr: :grr: :grr: :grr:

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Však ti Robert nabídl adekvátní náhradu, atraktivní duel Litvínov - Karlovy Vary v Nedělu. A cyklokros má v naší kotlině nemalé zastoupení fanoušků. Již se těším na budoucnost, ČT jako veřejnoprávní služba divákům nabídne přenos z mezinárodního turnaje v kuličkách Belize vs Pakistán. Po skončení tohoto dech beroucího utkání nabídne přímý přenos finálové jízdy volného plachtění kategorie B4. Pokud nebude foukat vítr, bude se vysílat Krajský přebor akvabel.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Will je zvyklej odchytávat celý série, ale co si budeme, případná ztráta Froda by byla citelným oslabením.

Předpokládám, že se s Růžičkou najede na předchozí systém střídání....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

V průběhu sezóny jsem si říkal, že přestupní termín na konci ledna může být s ohledem na situaci v KHL zajímavý a může přivést nějaké kvalitní jméno do ELH.

Evidentně jsem se ve svém úsudku spletl.

Předpokládám, že pokladny naprosté většiny klubů jsou i s předchozích covidových let dosti vyčerpané a v klubech se šetří a Ti opravdu kvalitní hráči dávno našli angažmá ve Švajcu apod. :think:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jarůšek Vítkovice
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Už se ty trhy docela začaly hýbat, uvidíme ještě spoustu překvapení? A co ten Hruška se Svobodou? Kdy to bude offic?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Georgre píše: 31 led 2023 12:30 Se nedivím, že ČT sport půjde do hajzlu brzo a seberou jim kromě fotbalu i hokej...velkej šlágr a dají přednost cyklokrosu, neřeknu kdybychom tam měli medailové naděje, ale vždyť tam nikoho nemáme...nechápu :grr: :grr: :grr: :grr:

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Mě to je fuk budu tam 👍😀 ale vím jak to myslíš 👍
🔴⚪
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Všechno je opět jinak aneb chytrá horákyně slavně zvítězila.
https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... lu-3945285
Bajule95
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Jirka. píše:Už se ty trhy docela začaly hýbat, uvidíme ještě spoustu překvapení? A co ten Hruška se Svobodou? Kdy to bude offic?
Na znojemským webu je to ofiko od včerejška - tak snad to u nás zveřejní co nejdřív Obrázek

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pec92 píše: 31 led 2023 14:43 Mě to je fuk budu tam 👍😀 ale vím jak to myslíš 👍
Taky mi to nevadí. Navíc všechny zápasy se dají sledovat i jinde. A taky budeme na místě :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Honejsek do Plzně... Čekal bych že bude Zlín táhnout ale zase tak nezářil na to že hrál o patro níž.... Jsem rád že tenkrát nevyšel
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Tak kdo vsechno jede v nedeli? :-)
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Propulse píše: 31 led 2023 15:20 Tak kdo vsechno jede v nedeli? :-)

Čt sport nakonec přenos zrušilo půjde to na webu
Odpovědět