Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

woe píše: 26 led 2023 21:14 Akce se vyvedla náramně, dresy moc pěkný, výsledek bezva, za tu druhou třetinu, kdy kluci spustili masonlejn, to je spravedlivě za tři body. Druhá třetina ukázala, kde jsme my a kde oni

Čtvrtá lajna výborně, to může rozhodovat zápasy. Musilovi to evidentně svědčí. No a co ten Činel? Ještě stále ho tu chce někdo posílat do prdele? Oni se totiž kluci v tý lajně čím dál víc sehrávaj, v PO sklidíme ovoce...
Mno zrovna jsem se Činela vždycky zastával. Ale dneska párkrát zbytečně zpomalil kombinaci.
Uživatelský avatar
fredy10
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2016 16:58
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fredy10 »

maggot.87 píše: 26 led 2023 22:03 Nemyslím to nijak zle, jen mám dotaz. Proč nebyl na vyřazování přítomen Michal Sýkora, případně Otakar Janecký? Oba bych viděl také jako klíčové prvky Petrovi kariéry. Napadá mě jedno slovo - Heřman?
U Michala určitě faktor Heřman.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Včera to byl úžasný zážitek. Důstojný a místy dojemný ceremoniál. Sejk si to fakt zaslouzi.
Máme čtyři nebezpečné lajny, z nichž může dát gola úplně každá. Honza Mandát se hodně snaží a prožívá to. Po tom solu mi ho bylo líto, v jeho ocich bylo videt hodne zmaru z promarnene šance. Adam a Kousy byli hodně hokejove nadrzeni. Den neměl Vilda, vypadlych puku bylo neobvykle příliš. Ale naopak párkrát podržel. Trochu se trápí Ráďa, kteremu jakoby chybí od té nemoci síla. Dostane se do toho. Slabinou jsou stále přesilovky. Málo strilime. Máme dva beky s bombou od modré a téměř je nevyuzivame.
Celkově to je hodně positivni. Nebudu komentovat tradičně debilní disko, které zase rusilo velmi dobré fandění. A co mě fakt neladi, je ten nový pokřik Pardubice, oleoleole. Nemůžu mít hold všechno. Těším se na neděli do Bolky. Úspěšný den všem.
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Bob1900 píše: 27 led 2023 07:51 .....
Celkově to je hodně positivni. Nebudu komentovat tradičně debilní disko, které zase rusilo velmi dobré fandění. A co mě fakt neladi, je ten nový pokřik Pardubice, oleoleole. Nemůžu mít hold všechno. Těším se na neděli do Bolky. Úspěšný den všem.
k fandění bych měl jednu připomínku.

Pokaždé, když jdeme do oslabení, tak jih si od vhození buly začně něco brblat pod fousy a potichu rozezpívává chorál. Trvá to asi 30 sekund, než se trochu nahlas rozjedou. To znamená, že první půlminuta oslabení je v podstatě bez podpory diváků, protože jih není slyšet a gaučáci se nemají čeho chytit. Pokud se jede skandování, gauč se chytí bubnů a když jsou naši zamčení, tak tleská celá hala. Tohle řešení mi přijde nešťastné.
Z jihu to tak možná nevypadá, ale jako gaučák z druhé strany haly to na tribuně takhle cítím. Pokud tu je někdo, kdo má na jihu nějaké slovo, zkuste se nad tím zamyslet. Díky.
Jinak repráky pod stropem na plné kule spolehlivě zabijí napojení gaučáků na jih během meziher. To se může jih snažit jak chce, ale ve chvíli, kdy spustí repráky, tak je konec...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... jinak k tomu ceremoniálu ještě, skvěly byl řečník Rolas ale i p. Dědek to řekl jasně, že si to budu dlouho pamatovat, když řekl, že nám Sejk DÁVAL NADĚJI v těch horších časech, naprosto výstižné popsání tě klinické smrti v barazovych sezónách.
.... #zadynamo
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jirka. píše: 26 led 2023 20:53 Podle statistik dneska ice-time celkem rovnoměrně rozložen mezi všechny útočníky, snad až na Zemana, bylo to logické vzhledem k zápasovému vytížení posledních 9 dnů, kdy jsme v těch 9 dnech odehráli 5 zápas, 4. lajna moc hezky, ten prostor si i zaslouží, jen tak dál..
Už jsem tu psal dřív: od 30.12.2022 hrajou kluci ob den nebo max ob dva. Včera v tomto tempu odehráli 12. zápas, skončí to 13 zápasem v neděli v Bolce. Pak mají konečně celé 4 dny bez zápasu. 13 zápasů v 30 dnech! Ale řekl bych, že jim to jde k duhu. :)

Za Sejčka moc díky, bylo to krásné, důstojné, zamáčkl jsem slzu. Nejkrásnější bylo to, že všichni, kdo o něm mluvili, zmínili ne jen to, že uměl praštit do puku, ale že dobrý člověk a fajn chlap! Sejčku, děkujeme a vše nej do dalšího života..

Klub měl dát do prodeje ty dresy, ve kterých se hrálo, 14 dní před akcí. Myslím, že by jich prodali tak 2 tisíce. :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

4 lajna Vondrc, Muska, Mandy je mazec. Lajna by v klidu mohla v x týmech dělat lajnu první. Bezpečně druhou...

Koště to zrychlil, paráda.

Sedlák je jak kulovej blesk. Kam vlítne, tam udělá čurbes, chaos a všechno přeháže. Je to pro mně fakt mimozemšťan, všechno dělá v neskutečný rychlosti a obratnosti. Obrany na to nejsou připravený. Připsali mu 3 hity, ale já tam viděl nejmíň jeden další. Podobnej hráč v Tipsport extralize dlouho nebyl...

Plzeň respekt, jak to dělají s těma mladejma. Jinak ta fyzická převaha Dynama byla nepřehlédnutelná....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ještě bych vyzdvihl progres Bučka. Řekl bych, že malinko změnil styl. Zdá se mi, že to začíná hrát trochu jako Koště. Rychle dopředu, trochu na riziko se snaží držet modrou, střílí. Zatím takové "Košťátko", ale líbí se mi a když vydrží, taky dobře pomete. :)

A včera byla vidět síla týmu. Žádná lajna tam není, aby nedostala gól, každá tam je, aby ho dala a z pohledu soupeře je to peklo, prostě pořád musí myslet na obranu, žádné útočení... Možná nejvíc se nechává zamknout lajna Sedláka, ale to je myslím tím, že oni tak moc chtějí dopředu, že jen jakmile to vypadá, že jsme na puku, už hledají ofenzivní postavení a ono to vždycky nevyjde.. :)
Naposledy upravil(a) pepa dne 27 led 2023 09:17, celkem upraveno 1 x.
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Jinak včera jsme se posunuli na 95 bodu a překonali loňský zisk za celou sezonu , kdy jsme měli na 93 bodu ... neskutecnej mazec...
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Fotka, která sice není ze včera ani v našem dresu, ale pobaví. Takhle jsem taky kolikrát čuměl a říkal si, že to snad není možný...

Obrázek
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Náhodou někde píseň Dej to Sejkovi na volej v mp3 apod.?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Doufam, ze ve vedeni klubu nikdo ani vterinu neuvazuje, ze by #60 casem nepovesili taky. Neni vetsi srdcar a hrac co pro klub tolik udelal. Ze hral par let za Spartu je mi srdecne jedno. Navic vime jak to bylo. Rolas proste patri mezi nase legendy. Tecka
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Včera jsem se poprvé v tomto roce taky zúčastnil. Moje postřehy:
1) Skvělá atmosféra, jih skandoval snad celou dobu.
2) Ceremoniál bezva. Pro mě ale byla nejdojemnější chvíle až závěrečná děkovačka, kdy Sejk jako poslední odcházel z ledu a ten poslední ohromnej aplaus. To bylo něco :)
3) Plzeň jsme krom první půlky první třetiny skoro k ničemu nepustili. Gol na 4:3 byla ojedinělá akce. Jinak jsme válcovali.
4) 4. útok bezva. Neskutečně silní na puku. Zaměřil jsem se na Mandyho - jeho hlad a energie jít za pukem - neuvěřitelný. Tohle je útok pro play off a nebál bych se říct, že oni budou jedním z nejdůležitějším střípků pro úspěch.

A nakonec - o přestávce jsem si dal klobinu a celkem jsem si pochutnal. Když to shrnu, včera jsem byl naprost spokojen :)
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

pepa píše: 27 led 2023 09:11 Ještě bych vyzdvihl progres Bučka. Řekl bych, že malinko změnil styl. Zdá se mi, že to začíná hrát trochu jako Koště. Rychle dopředu, trochu na riziko se snaží držet modrou, střílí. Zatím takové "Košťátko", ale líbí se mi a když vydrží, taky dobře pomete. :)

A včera byla vidět síla týmu. Žádná lajna tam není, aby nedostala gól, každá tam je, aby ho dala a z pohledu soupeře je to peklo, prostě pořád musí myslet na obranu, žádné útočení... Možná nejvíc se nechává zamknout lajna Sedláka, ale to je myslím tím, že oni tak moc chtějí dopředu, že jen jakmile to vypadá, že jsme na puku, už hledají ofenzivní postavení a ono to vždycky nevyjde.. :)
Tohle bylo vidět hodně v Třinci, 4 lajny vyrovnané. Třinec to hraje už asi 5 let, že Růžičkova lajna se snaží chodit na čtvrtou lajnu soupeřů. Teď, Růžička celý zápas nadával a rozhazoval rukama, nevěděl co hrát
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

fansDKnL píše: 27 led 2023 10:06 Tohle bylo vidět hodně v Třinci, 4 lajny vyrovnané. Třinec to hraje už asi 5 let, že Růžičkova lajna se snaží chodit na čtvrtou lajnu soupeřů. Teď, Růžička celý zápas nadával a rozhazoval rukama, nevěděl co hrát
Souhlas. Jen u Růžičky je potřeba jedním dechem dodat, že ten má formu jak Zohy s Ráďou téměř celý leden. 7 zápasů bez bodu. U něho málo vídaná věc.
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Přidá se někdo zase na ISPORT PREMIUM? Jedeme tak už několik let tady a funguje to myslím skvěle. Více jak 100,- Kč na rok to nebude. Více info do SZ.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

WalkingDude píše: 27 led 2023 09:46 Doufam, ze ve vedeni klubu nikdo ani vterinu neuvazuje, ze by #60 casem nepovesili taky. Neni vetsi srdcar a hrac co pro klub tolik udelal. Ze hral par let za Spartu je mi srdecne jedno. Navic vime jak to bylo. Rolas proste patri mezi nase legendy. Tecka
Tak vo tom žádná, v tomhle snad panuje shoda napříč základnou. Rolas je legenda už dávno a za mě Kapitán kapitánů. Jeho zdrženlivá reakce byla sympatická, chápu i že nechtěl rozebírat tu Spartu. Kdyby byli na O2 normální, tak ji tam zrovna včera ani netahaj.
No a až budou pod stropem viset i Crha s Blažkem, budem si moct dát od ceremoniálů pauzu a čekat, až do zapíchne Poula.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

David007 píše: 27 led 2023 09:24 Náhodou někde píseň Dej to Sejkovi na volej v mp3 apod.?
https://www.hokej.cz/dej-to-sejkovi-na- ... vi/5071193
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Mimochodem jak se těšíte v příští sezoně na zápasy v Champions Hockey League ? :whistle: :whistle:
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Jo to jsem našel, myslel jsem ke stažení, dal bych si to jako zvonění :party:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Orosená_desítka píše: 27 led 2023 11:16 Mimochodem jak se těšíte v příští sezoně na zápasy v Champions Hockey League ? :whistle: :whistle:
V tu doufám, hrozně si přeju nějaký pěkný výjezd třeba do Švajcu :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

maggot.87 píše: 26 led 2023 22:03 Nemyslím to nijak zle, jen mám dotaz. Proč nebyl na vyřazování přítomen Michal Sýkora, případně Otakar Janecký? Oba bych viděl také jako klíčové prvky Petrovi kariéry. Napadá mě jedno slovo - Heřman?
Jako že Heřman proškrtal Sejkovi pozvaný hosty? Co když Michal prostě jen nechtěl pozornost, kterou by jeho přítomnost vzbudila? Prostředí hokeje opustil před mnoha lety.
Seznam pozvaných přímo na led musel být nějak přiměřenej. Spoluhráče z Pardubic tam zastupovali Divoch, Rolas a formou dojemný vzpomínky i Adam Svoboda, se kterými toho odehrál víc než s Otou. Asi bych v tom nehledal něco, co v tom vůbec nemusí být.
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

tomaso25 píše: 27 led 2023 11:50 Jako že Heřman proškrtal Sejkovi pozvaný hosty? Co když Michal prostě jen nechtěl pozornost, kterou by jeho přítomnost vzbudila? Prostředí hokeje opustil před mnoha lety.
Seznam pozvaných přímo na led musel být nějak přiměřenej. Spoluhráče z Pardubic tam zastupovali Divoch, Rolas a formou dojemný vzpomínky i Adam Svoboda, se kterými toho odehrál víc než s Otou. Asi bych v tom nehledal něco, co v tom vůbec nemusí být.
Já to myslel spíš tak, že tam kluci nešli právě kvůli dotyčné osobě už sami o sobě. Ale to je jen spekulace. Napadlo mě, že minimálně Michal byl pro Petra určitě klíčový a po letech bych ho rád viděl
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

maggot.87 píše: 27 led 2023 11:56 Já to myslel spíš tak, že tam kluci nešli právě kvůli dotyčné osobě už sami o sobě. Ale to je jen spekulace. Napadlo mě, že minimálně Michal byl pro Petra určitě klíčový a po letech bych ho rád viděl
Jako taky mě napadlo, jestli v rámci rodiny přijde i brácha. Nepřišel. Mám pocit, že v tomhle jsou oba podobní, pozornost moc nevyhledávají. Petr jí teď ujít nemohl :wave: , Michal ano. Koukám, že už je mimo hokej přes osmnáct let.

Vztahy Oty s klubem byly v posledních skoro dvaceti letech dost zvláštní, to je fakt. A nemyslím, že by to bylo vždy chybou klubu. Teď je snad radní pro sport, přinejmenším je koaliční zastupitel, už z tohoto titulu dveře zavřený určitě nemá. Jestli chodí nebo ne, to ví asi jiní. Takovej Fanouš Brendl, známej přítel pardubickýho hokeje, do VIPu chodí a v lesku vzestupu se ohřeje rád, pokud se nemýlím.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Odpovědět