Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Georgre píše: 20 led 2023 22:35 Byl to jen muj nazor..tak se omlouvam
Nemáš za co. Já jen prostě říkám že dokud není hotovo tak není hotovo :slight_smile: :wink:
Obrázek Za Dynamo!
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tak vedle solidní kvičení.Ze jim chybi hraci kromě Okuliara samé nicky na které stejne nadávají na Řeka,Koště,Kousy a Frodo a ze netrefi za 4 minuty presilovky kloudne zařízení to je k smichu.No nic letos to dojedou a příští sezonu začne estrada bude tam bida
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

woe píše: 21 led 2023 07:24 Český rozhlas - podcast se Sedlákem. Dobrej kluk, v hlavě to má srovnané. Na ledě lítá jako v NHL, je ho stále plno. On baví. Je si vědom, že jeho lajna obdržela dost gólů, makají na tom, zlepší se to. S Činelem se sehrávají, jeho hra mu vyhovuje, chce to čas a my ho máme. Teď už se myslím tato lajna trhat nebude a za mě je to cajk

Jeví se mi, že #11 trochu ožil, za mě hrál dobře a mohl by se vyladit do dobré formy na play off

Wilda včera čapal, za mě je dobře, že vzali Kloudyho jako dvojku. U gólmanů je to hodně o hlavě a kdoví, kdy bude Frodova zlomeninka zahojená, lepší držet v záloze i Kloudyho

Ad sudí. Vyloučení 8:8, pohlídali "rovinu"... stejně je to ale stále o kompromisu a vynechávání potrestání. My i zmrdi jsme během zápasu občas cítili špatnou práci sudích

Zápas byl logicky vyhecovaný a v jednu chvíli ve třetí třetině už jsem čekal, že se to zvrhne....

Oba celky byly oslabené, i my dost citelně, ale nutno dodat, že zmrdi nemají žádná "slavná" jména a i přesto celkem drželi krok. Hokejovosti poméně, ale odbojovali to solidně. Ale výsledek je spravedlivý, hokej jsme hráli hlavně my

Vondrc. Opět. Skvělý zápas, aspiruje na titul Kauf sezóny. Putuje různě po sestavě a vždy zahraje. Ten kluk si tu buduje skvělou pozici. Držím mu moc palce

Mandy dostane čas, jen snílek by čekal, že to bude hned super
Kloudyho vzali, protože Will byl ráno na kapackach a nevědělo se jestli bude vůbec chytat nebo jestli to dochyta
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Statistické okénko:

Hyka, Vondrc , Količ - všichni mají v kolonce trestů nula minut !!! (odehráno 14-19 zápasů). Na opačným pólu jsou Muska, Boby a Zohy. Když odečtem u prvně dvou jmenovanych tresty DKU, tak tu máme premianta Zohyho, kterej ty dvojky sbírá s železnou pravidelností. Ale takovej byl vždycky :). V tom ho ale velmi rychle dohání Sedlo.

Činel - byl suveréně u nejvíc gólů pri hře 5 na 5 z celýho mančaftu. V tomto "žebříčku" ční zájmena jako útočník - za ním totiž pak následují 4 obránci. Až na šestém místě je teprve další forvárdr (Řeka), kterej už má v této kolonce o třetinu méně zápisů než Činel.
Naposledy upravil(a) jimmypop dne 21 led 2023 09:46, celkem upraveno 1 x.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Stars píše: 21 led 2023 07:01 To doopravdy řekl? Tak to si pustím, cca v jakém čase přibližně? Díkes
Bylo to cca minutku nez byl pusten sestřih z naši výstavy a zapasu .
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Béčko dnes další důležitej mač se Sokolovem... Šumperk hraje se Vsetínem... Dnes je šance bodově Šumperku odskočit...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Kely píše: 20 led 2023 23:39 Tak v buly Kouky prohlásil , ze Pce jsou pro něho klub srdce …a Zaruba se di něho pustil , ze to odvážné tvrzení od hráče rivala 😂😂😂
Takový "Chcete mě?" v přímým prenosu 🐕
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 21 led 2023 09:33 Takový "Chcete mě?" v přímým prenosu 🐕
Kouky! Krásnej ksízeneček zmrda s Jidášem :rat: Je trošku nedůvěřivej k lidem, protože předchozí páníček v Dynamu ho tejral a nechal čekat a on už čekat více nemohl. A proto podepsal v Mechově.

Teď vážně. Jestli bude na Sejčkově holdu, tak na něj pískat určitě nebudu.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Kdyby někdo zítra chtěl zdarma na mou permici na Kladno, je to 404 první řada na balkoně. Rád půjčím. Stačí do SZ
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Mě strašně mrzí, jak je Sedlo(oprávněně) zklamanej z úrovně naší ligy, tedy hlavně jejich sudích. To jestli bude jeden z hlavních důvodů jeho případného odchodu ve mě ještě upevní nenávist k těm pruhovaným zmrdům
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

tau píše: 21 led 2023 07:07 opakuju to už asi po sté.... jsme první s příjemným náskokem.... a tady se opět mění sestava... kdo kde hraje špatně a jestli by v týhle lajně byl lepší tamten než tenhle... jako je pravda, že je rady určitej progres, nedávno se trejdovalo, vyhazovalo nebo minimálně na dva tejdny posílalo do béčka.... teď už se v týmu, kterej je v čele ligy, jen přehazují hráči mezi lajnama..... já doufám, až budeme v tomhle složení třeba hrát finále, že se tady po každým zápase přestanou tyhle hovadiny řešit.... je to věc hlavně trenérů. oni hráče vidí na každým tréninku, v kabině, na výjezdech... a poznají, kdo si s kým nejlépe sedne jak hokejově, tak lidsky... protože to, jak spolu tři hráči z jednoho útoku vycházejí mimo led, je taky hodně důležitý... přece nedám Fandovi na křídlo Pepu když vím, že se v kabině před tréninkem leda tak pozdraví a nic víc si neřeknou.... mezi hráči v jednotlivých lajnách musí zkrátka fungovat chemie jak na ledě, tak mimo něj.... a s kým by to mohlo fungovat a s kým hůř, nejlépe vědí samotní hráči a trenéři.... internetoví mudrlanti vědí s prominutím hovno....
Ano, chlapi se tu sice moří s ideální sestavou, hráči pod jejich návrhy různě virtuálně putují pětkama. Nikdo z nich ale nikdy nevymyslí nic nového, o čem by se už stokrát v týmu nemluvilo :)
dynamak
Příspěvky: 22
Registrován: 22 kvě 2019 18:30
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dynamak »

Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

jimmypop píše: 21 led 2023 09:33 Takový "Chcete mě?" v přímým prenosu 🐕
Udělal debila ze sbe i ze svého chlebodárce. Takže win-win
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sedlo už si pomalu balí věci, jo?

Některý hlášky tady by se daly tesat…..
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Rokytnice píše: 21 led 2023 10:20 Udělal debila ze sbe i ze svého chlebodárce. Takže win-win
Kdyby byl k mání pro béčko, tak bych ho okamžitě podepsal a nechal si i do PO, kdyby něco. Vůbec bych v celé jeho kauze nezapomínal na umění tehdejšího vedení a jak to tady později dopadlo s Rolasem.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

frysta píše: 21 led 2023 10:51 Kdyby byl k mání pro béčko, tak bych ho okamžitě podepsal a nechal si i do PO, kdyby něco. Vůbec bych v celé jeho kauze nezapomínal na umění tehdejšího vedení a jak to tady později dopadlo s Rolasem.
K mání určitě byl. Nabízel se sem a byl připravenej na výraznou redukci mzdy. Ale šéf to viděl kategoricky jinak. Je to už ale rok či dva….
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já si tu sezónu užívám. Sic jsme diskusní fórum, ale nad některými příspěvky mi zůstává rozum stát. Buďto řešíme pravěké křivdy nebo hledáme hnidy. A přitom jsme první. Zatím ne o parník, ale to ještě přijde. Na třetího máme náskok osmnáct bodů. Osmnáct bodů!
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Nechme už koukala ať si to v klidu doťukne v mechu/kolíně. Nějak se rozhod, za svým rozhodnutím si stojí a myslím, že už vůbec není potřeba ho řešit. Schon mu jako bývalému kapitánovi jistě chystá permici na příští sezonu. To už snad bude konec příběhu. Nakonec to vlastně všechno dopadlo, tak jak mělo. No ne?
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

car píše: 21 led 2023 11:39 Nechme už koukala ať si to v klidu doťukne v mechu/kolíně. Nějak se rozhod, za svým rozhodnutím si stojí a myslím, že už vůbec není potřeba ho řešit. Schon mu jako bývalému kapitánovi jistě chystá permici na příští sezonu. To už snad bude konec příběhu. Nakonec to vlastně všechno dopadlo, tak jak mělo. No ne?
Tak obral je o dost peněz a nic s nima nevyhrál takže :rock:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Rulík: Žijete v Karlových Varech a trénujete Pardubice. Dojíždíte každý den?

Mám v Pardubicích bydlení, takže tu spím po zápasech. Na noc domů nejedu úplně každý den, ale tak čtyřikrát do týdne ano. Ve 4:15 ráno vstávám, ve 4:40 vyjíždím, v 7:20 jsem na pardubickém zimáku a v 10 hodin začíná trénink. Pak se zase vracím a okolo čtvrté jsem doma.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pcehockeyfan25 píše: 21 led 2023 11:55 Rulík: Žijete v Karlových Varech a trénujete Pardubice. Dojíždíte každý den?

Mám v Pardubicích bydlení, takže tu spím po zápasech. Na noc domů nejedu úplně každý den, ale tak čtyřikrát do týdne ano. Ve 4:15 ráno vstávám, ve 4:40 vyjíždím, v 7:20 jsem na pardubickém zimáku a v 10 hodin začíná trénink. Pak se zase vracím a okolo čtvrté jsem doma.
To je nejakych 22 hodin tydne jen cesty do/z prace. Mazec
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Lol
Přílohy
IMG_20230121_121112.jpg
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Bikhu píše: 21 led 2023 12:04
Hahahaha. A tyhle nám budou kázat, že máme tým feťáků :speak_no_evil:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dynamík Jistič píše: 21 led 2023 12:20 Hahahaha. A tyhle nám budou kázat, že máme tým feťáků :speak_no_evil:
Oni jsou zásadový, budou mu nakládat stejně. Sníh dozrál. :joy:
Odpovědět