Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Konečně se klub ozval nic se nezmění ... Ale ty rozhodčí bych postavil vedle sebe a každého z nich proplesknul 😀
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pár poznámek.

Když poškozenej příslušným orgánům oznámí, že mu žádná škoda nevznikla, i když i slepej vidí, že vznikla, neudělá s tím nikdo nic.

Historie BPA je, myslím, docela známá. Charouzovo bačování v 90. letech bylo legendární. Když se mu to jeho impérium začalo otřásat, přišel jako zachránce Tipsport, kterej si logicky vytvořil podmínky k obrazu svému.

Náš majitel je "oblíben", ale jednotlivým klubům jeho pro řadu lidí nepopulární aktivita přinesla objektivně víc peněz. A na faktu, že přibývá klubů, který si uzavírají sponzorský smlouvy se sázkovkami, je vidět, že Tipsport chtě nechtě tuhle téměř exkluzivitu (tři výjimky) pouští. Takže v něčem se pokrok udělal. A peněz do hokeje připlave víc. A po tom snad všichni roky volají.

K vyjádření nespokojenosti s rozhodčími. Pokud má tým z absolutní špičky tabulky nejméně přesilovek, je to přinejmenším podivný. Protože pomalej mančaft s mizernými statistikami a individuálními schopnostmi po skoro 3/4 soutěže není na špici náhodou. Toť vše.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

zeno píše: 17 led 2023 09:16 I presto, ze si myslim, ze se nic nezmeni, mozna spis naopak, jsem rad, ze se klub ozval.
P.S.: ze na ostatnich forech dostanem nalepku "uplakanku" je mi celkem fuk :-)
Ano přesně, na některých forech kde si již v letošní sezoně cca 10x stěžovali na katastrofální výkon rozhodčích a volali po jejich vetu ?
Ale samozřejmě u nich je to konstruktivní oprávněná kritika a jinde brečení....
Úsměvné : Dobře že jsme se ozvali, stejně už to být horší nemůže. Jsem rád, že nesedíme v koutě a dali jsme najevo rozladění. Už to bylo a je moc okaté... Mstít se za vyřčenou krutou pravdu (o fungování svazu, čachry machry malá spíše velká domů atd...) takto na ledě ? Při hře která se hraje pro diváky ? A vysmívat se do ksichtu hráčům na ledě ? Souhlasím s článkem. (mimochodem ve všech ohledech bojujeme i za jiné kluby, což oni veřejně nepřiznají.. jen šoupali nohama a zvedali na schůzích ruku, alibisti.... oni přece nevěděli o čem se hlasuje, chlebíčky byly a předseda řekl ať zvednou ruku, proč přemýšlet, přemýšlení přece bolí...)

..... Jinak klobouk dolů za to, jak to vidí větší část fanoušků Motoru na jejich diskusi... Jak vzpomínají na svou sezonu v Chance lize a pískání rozhodčích...
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Co mě mrzí, že už se nevymezili loni. Zvláště ohledně Camary. Na něho bylo spousta likvidačních faulů , které byli nepotrestané a když stejnou měrou odpověděl on , byla z toho stopka.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Koukal byl pro me hvezda a srdcar. Drzel jsem mu palce kamkoliv sel a bez neho by mozna ty tituly nebyly. Ale taky byl soucasti dobre promazanyho kola, ktery slapalo.
Kdyz byl ale opravdu potreba - tak proste ztratil nervy, neunesl tu zodpovednost a roli co si tu vybudoval, a tim rozhodnutim pak ztratil i tvar.

A asi ma pravdu - on byl v jedne dobe na stejne urovni jako Rolas a kdyby tenkrat podepsal zde, dost mozna mel nejen kapitolu v knize.

Proste odesel v tu nejhorsi moznou dobu a jeste hodne nestastnym zpusobem (a vubec tim nemyslim, ze sel do HK - tam je kazdy prestup peprny, ale deje se to - sel tam i Bambus a dnes za nas hraje).

Nerad soudim lidi a jen velmi nerad vnimam svet cernobile.
Jen se ptam, jestli opravdu nemohl udelat nekdy krok - treba i letos a pozadat HK o odstoupeni a pomoci Rolasovi v Chrudimi. Nevim, chybi mi u nej nejaky ten krok smerem k nam/klubu, nebo si na nej nepamatuju.

Bucet na nej nebudu, ale rozpolcenost u nej zustane. Jakkoliv jsem se pristihl, ze mam usmev na tvari, kdyz vzpominal co vsechno ten pohar v lete 2005-ho roku zazil
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Souhlasím s tím, že je to potřeba řešit. Může se to stát v PO v klíčovém zápase a máte po sezóně. Výkon Kiky aj. byl v Liberci i v Litvínově tristní. Vrcholem všeho bylo vyloučení Sedláka 4 minuty před koncem v Litvínově kde si hráč na něj najel a ten ho nemohl vidět.
A k tématu Petr Koukal. On nebyl největší talent v juniorech a k mému překvapení dostal šanci on a ne jiní (v pořádku) a on díky našemu klubu udělal obrovskou kariéru a je tam kde je. Přeji mu to, ale pro mě posral klub v tu nejhorší dobu a nemám mu za co tleskat. Zároveň na něj nebudu pískat, protože to pro mě nemá smysl.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Valda píše: 17 led 2023 11:33 Koukal byl pro me hvezda a srdcar. Drzel jsem mu palce kamkoliv sel a bez neho by mozna ty tituly nebyly. Ale taky byl soucasti dobre promazanyho kola, ktery slapalo.
Kdyz byl ale opravdu potreba - tak proste ztratil nervy, neunesl tu zodpovednost a roli co si tu vybudoval, a tim rozhodnutim pak ztratil i tvar.

A asi ma pravdu - on byl v jedne dobe na stejne urovni jako Rolas a kdyby tenkrat podepsal zde, dost mozna mel nejen kapitolu v knize.

Proste odesel v tu nejhorsi moznou dobu a jeste hodne nestastnym zpusobem (a vubec tim nemyslim, ze sel do HK - tam je kazdy prestup peprny, ale deje se to - sel tam i Bambus a dnes za nas hraje).

Nerad soudim lidi a jen velmi nerad vnimam svet cernobile.
Jen se ptam, jestli opravdu nemohl udelat nekdy krok - treba i letos a pozadat HK o odstoupeni a pomoci Rolasovi v Chrudimi. Nevim, chybi mi u nej nejaky ten krok smerem k nam/klubu, nebo si na nej nepamatuju.

Bucet na nej nebudu, ale rozpolcenost u nej zustane. Jakkoliv jsem se pristihl, ze mam usmev na tvari, kdyz vzpominal co vsechno ten pohar v lete 2005-ho roku zazil
Já myslím, že tam byla párkrát výměna na stole, ale to Hradec nepřipustil. Dokonce v tom posledním barážovém roce. Třeba ví o tom někdo víc.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Výstava Dynamo 100 je bomba....
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pcehockeyfan25 píše: 17 led 2023 12:13
Bohužel celkem dle očekávání. Škoda, že přicházíme zrovna o Kousala, který je aktuálně spolu se Sedlákem naším asi nejviditelnějším útočníkem. Jakkoliv chápu jeho frustraci v dané situaci, tak jím zvolené řešení prostě bylo dost nešťastné.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Rokytnice píše: 17 led 2023 07:26 Když #42 podepsal u zlodějů, tak nevím proč mi do palice skočil komik z Letné Franta Straka jako trenér Slavie. Ten má BTW taky 4 tituly se Spartou. Tak na jeho úrovni mám #42. Bučet ani pískat nebudu, nemá cenu to Sejkoj kazit, ale přijď se podívat k nám na hajzl, #42 tam nenajdeš. Ten jsem spláchnul. A už se v tom tématu šťourat nebudu, slibuju. :rock:
:goodpost: :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pcehockeyfan25 píše: 17 led 2023 12:13
Ok, adekvátní reakce v tomto případě měla bát jaká? Ptám se pro kamaráda, pro příště.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

zeno píše: 17 led 2023 09:16 I presto, ze si myslim, ze se nic nezmeni, mozna spis naopak, jsem rad, ze se klub ozval.
P.S.: ze na ostatnich forech dostanem nalepku "uplakanku" je mi celkem fuk :-)
Za me medialne strasne nedomysleny. Nezmeni se nic a ctete si ty diskuze. Jsme za uplakanky kterych se nesmi nikdo dotknout. Z prvniho mista si stezovat na toto je jak pest na oko
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 17 led 2023 12:20 Ok, adekvátní reakce v tomto případě měla bát jaká? Ptám se pro kamaráda, pro příště.
Když ti ležící hráč na zemi drží nohu, tak se můžeš třeba snažit vysmeknout, u toho si pravděpodobně rozbiješ hubu a pak musíš doufat, že to rozhodčí vyhodnotí jako faul. Nebo můžeš ležícího hráče na zemi kopat způsobem, že je jasné, že to neujde dalšímu řešení. Jak jsem psal, tak Bobbyho frustraci chápu, ale kopáním do soupeře na zemi jen dává zbytečně munici Ujcikovi.
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Ujčík - nepřekvapil !!!
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ty vole trest jsem čekal, ale čtyři zápasy je docela pálka..
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Trest pro Bobbyho adekvátní. Navíc třeba požádá o zmírnění, když dřív nebyl trestán. Ale k zamyšlení skutečně je, proč k tomu všemu muselo dojít. Předpokládám, že budou potrestáni i rozhodčí.. Nebo už byli?
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Ujčík tady neměl moc na vybranou, za mě 4 zápasy ok. U toho Kousiho pohybu to bylo tak z 30% pokus o vytrhnutí se a 70% kopnutí (tak nějak bych odhadoval, že to v tu chvíli měl nastavené v hlavě :) ). Samozřejmě to chápu - nejsme stroje. Na druhou stranu má na nohách brusle a jakkoliv se mohl cítit oprávněně ukřivděně, tak kopat do ležícího nemůže.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

udělat titul v tomhle, bude opravdu těžké, ale jsem rád, že jsme klub s majitelem, který mluví tak, jak to je....nedivím se, že hokej je tam, kde je....uhrajem bronz na béčkovým turnaji, kde jsme schopni prohrát s Rakouskem, kam USA a Kanada jedou na školní výlet....a někteří u toho onanují do dnes, jsem zvědavý na Světový pohár, otázka jestli nás tam pozvou...to je měřítko

ten bordel dokresluje rozšíření extraligy juniorů....hokej je stejná žumpa, jako fotbal .....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Takže stopka je na 2x Kladno, 1x na derby a 1x v Třinci. Oni ho kluci nahradí... Trest se odpyká a Robert se zase vrátí na led.
Na Plzeň a tedy i na vyvěšení dresu Sejka je Bobby zpátky.
SiderOut
Příspěvky: 194
Registrován: 01 srp 2015 09:23
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od SiderOut »

Ujčík opravdu nezklamal. U Kousyho se projevila frustrace z rozhodčích. Jestli se mi to nezdálo, tak v zápase už to bylo podruhé, kdy mu ležící hráč držel nohu. A rozhodčí nic.

Asi si měl Kousy zahrát na wrestlera a teatrálně se na něj složit, jakože se snaží dostat ze sevření, ale bohužel se mu to nepovedlo. A když by ho trefil loktem nebo ramenem na hlavu, tak by to bylo určitě úplně v pohodě...
Ale bohužel, se nám tad, rozmohl takový nešvar, že naši hráči chtějí hrát hokej a ne se válet na zemi a zdržovat hru.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Mě by jen zajímalo jak by to dopadlo (trest) kdyby na něj Kousky kleknul a začal do něj bušit pěstma (s rukavicemi) místo kopnutí. Kopnutí v pořádku není, ale já bych taky vytekl.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Výstava vypadá velmi hezky. Těším se na ni.

Trest pro Bobbyho se bohužel dal čekat. Doufal jsem v dva nebo tři zápasy, ale bohužel za tyhle vyloženě nesportovní a frustrační věci se vyšší flastry dávají.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

WalkingDude píše: 17 led 2023 12:26 Za me medialne strasne nedomysleny. Nezmeni se nic a ctete si ty diskuze. Jsme za uplakanky kterych se nesmi nikdo dotknout. Z prvniho mista si stezovat na toto je jak pest na oko
Naopak, prave z prvniho mista je jako pest na oko ten nepomer trestu. Tim, ze jsme na spici a prehravame v hodne zapasech soupere by dle logiky veci mel byt ten pomer spis obraceny. Kdyz nestihas, pomahas si drzenim, hackama atd. Ale vylucovany jsme my.

Jinak trest pro Kousala se dal cekat.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Holt koušeme kyselý jablíčka za prořízlou šéfovu pusu... Dalo se to přece čekat....
Odpovědět