Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

tomaso25 píše: 16 led 2023 19:27 "...my vyprodáme (jen) Pardubice a někdy Spartu. Nepotřebujeme větší kapacitu."
Zapocená stodola stačí. :-)
Danik23
Příspěvky: 727
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

lucas003 píše: 16 led 2023 16:11 Pokud by byl volnej Kaut, tak bych Říčku klidně obětoval...
Jeste celkem nedavno sly informace, ze po sezone se loucime jak s Rickou, tak s Cinelem, jestli to je pravda nevim, ale slysel jsem opakovane...
Cinel zpet Ocel...
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Danik23 píše: 16 led 2023 19:32 Jeste celkem nedavno sly informace, ze po sezone se loucime jak s Rickou, tak s Cinelem, jestli to je pravda nevim, ale slysel jsem opakovane...
Cinel zpet Ocel...
Tak u Ciencialy se to snad naštěstí změnilo, byl bych rád, kdyby to stejně dopadlo i u Říčky. Nevím, ale kolik plánují přivést útočníků na příští sezónu.
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Pokud by šlo o "ultras" ve smyslu kultivovaných fanoušků, kteří nechají v kotli hlasivky tak proč ne. V kotli je jádro kolem bubnů, které fandí po celý zápas, ale jinak je to občas slabota. Dokáže nás někdy převrat parta 30ti lidí z Boleslavi. Samozřejmě záleží na tom jak to pojmou, pokud budou používat pyro a chodit se rvát tak to dobré rozhodně nebude...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3085
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Danik23 píše: 16 led 2023 19:32 Jeste celkem nedavno sly informace, ze po sezone se loucime jak s Rickou, tak s Cinelem, jestli to je pravda nevim, ale slysel jsem opakovane...
Cinel zpet Ocel...
Tu psal Propulse že na Činela uplatnili opci.. Říčka nevim..ale ten by měl mít na příští rok smlouvu.. Uvolní se jedno místo po Paulovičovi
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6720
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 916 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nikdy bych nevěřil, že pojedu do kina na zimák v Pce, už se těším na film....jde někdo od 17?
24cenda
Příspěvky: 270
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 73 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Stars píše: 16 led 2023 20:03 Nikdy bych nevěřil, že pojedu do kina na zimák v Pce, už se těším na film....jde někdo od 17?
Já jdu v 17. Sektor 205
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

SPA 2m Fina do utoku ... Taky bych si jeste jednoho takoveho , ale obrance, u nas predstavoval ... play off je play off
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sektor 101 - Vol.2 ...žampioni jsou zpět 😂

Teď to ukážou celý planetě, jak se to kurva chlapácky ultrasuje, jak jsou drsný jak šmirgl papír z120 Pivo teklo proudem a samý genitální nápady 😂🫢

@pepa - souhlas s tvým postem o Koukalovi

Doufám, že nebude moc dementů, kteří budou pískat při Sejkově oslavě. Ale už teď je jasný, že se jich několik najde
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

SiderOut píše: 16 led 2023 18:12 Robert ho uvítá jako super posilu pro Spartu, která ukáže mladým nadějným talentům svůj um. Vysvětlí nám, jak kolem něj všichni mladí porostou, uvidí jeho zápal pro hru, šikovnost a vezmou si z něj příklad, což hokeji rozhodně pomůže a posune ho na jinou úrověň.

A na závěr by nám byl i schopný říct, že místo abychom byli rádi, že oživí extraligu, tak jenom rejpeme. A komu tím jako asi prospějeme?! :crazy:
On chce být zadobře s Karim. Tady podle mne kritika nehrozí.

Naopak chudák Kosťa to schytal snad ještě dřív, než tu vyjel na led. A to ten finský řízeček určitě taky nebude hrát v rukavičkách, navíc tam ani ta hokejová nadstavba jako u Kosti nebude.. Někdy se zkrátka stejným metrem neměří.

A to nemluvím o všeználkovi z Plzně. Už Kousala Spartě s jejich kádrem chválil, natož Fina, tam se zkrátka o místa prát asi nebudou.
To u nás jsou podle něj blbě Sedlák i Mandát..
Ten člověk musí mít fakt ukrutný přehled o hokeji.. :-)))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3085
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

woe píše: 16 led 2023 20:39

@pepa - souhlas s tvým postem o Koukalovi

Doufám, že nebude moc dementů, kteří budou pískat při Sejkově oslavě. Ale už teď je jasný, že se jich několik najde
Já na ten zápas nepojedu, chtěl jsem moc jet, ale když to je tak jak to je, tak nemám vůbec zapotřebí u toho být. Mě to Koukalovo já ti počkám Dušane, když už měl podepsáno v mechově připadá jak vytření si prdele s naším klubem. Bambus zachráňuje béčko a kdo si vzpomene že hrál 2 roky za mechov? Koukal se za celou dobu vůbec nesnažil nějak rehabilitovat a kolikrát si do nás ještě nepřímo někde při nečem kopnul. On je ten dement. Sorry jako.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Ray
Příspěvky: 10
Registrován: 21 led 2019 13:45

Re: Hokej

Příspěvek od Ray »

FOGLIK
Příspěvky: 5199
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 786 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jirka. píše: 16 led 2023 22:31 Já na ten zápas nepojedu, chtěl jsem moc jet, ale když to je tak jak to je, tak nemám vůbec zapotřebí u toho být. Mě to Koukalovo já ti počkám Dušane, když už měl podepsáno v mechově připadá jak vytření si prdele s naším klubem. Bambus zachráňuje béčko a kdo si vzpomene že hrál 2 roky za mechov? Koukal se za celou dobu vůbec nesnažil nějak rehabilitovat a kolikrát si do nás ještě nepřímo někde při nečem kopnul. On je ten dement. Sorry jako.
Ono myslím, že bychom se divili a pravda může být někde na půl cesty :think:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5341
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 462 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gratulace Krejcimu jak k 1000 zapasu, tak ke skvelemu vykonu.

Pasta skvelej taktez.

No a Zacha mne teda fakt prekvapuje. To, ze to v Bostonu chytne takhle za pacesy jsem absolutne necekal.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4872
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

digitalmouse píše: 17 led 2023 04:18
Presne. A kdo pomlouva #42 tak ma jeho plakat na hajzlu dodnes.. :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Až zas budou někteří kluboví bafuňáří brečet, že je málo peněz...

Smlouva s BPA přisuzuje Tipsportu exkluzivní práva na streaming hokejových přenosů. Ve fotbale je nabízí jakTipsport, tak i Fortuna. Tuzemská sázková dvojka, která patří investiční skupině Penta, na konci loňského roku nabízela BPA za streamingová práva v rozběhnuté sezoně 14 milionů korun. Šéfka Jana Obermajerová to ale odmítla s tím, že smlouvy na letošní rok jsou již uzavřené.

A kdo je vlastníkem BPA? No Tipsport... takže ukázkový střet zájmů.... Marketingový práva na extraligu defacto drží Tipsport...

Ve fotbalový lize žádný sponzorský monopol neexistuje. proto může jakykoliv klub podepsat sponzorskou smlouvu třeba s Fortunou nebo Betanem, aniž by musel žádat o nějaký omezený výjimky... a díky tomu do fotbalu jde od sázkovek mbohem víc peněz, než do hokeje. Tam neomezeně vládne a určuje Tipsport...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 264
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

WalkingDude píše: 17 led 2023 05:55 Presne. A kdo pomlouva #42 tak ma jeho plakat na hajzlu dodnes.. :pivko:
Když #42 podepsal u zlodějů, tak nevím proč mi do palice skočil komik z Letné Franta Straka jako trenér Slavie. Ten má BTW taky 4 tituly se Spartou. Tak na jeho úrovni mám #42. Bučet ani pískat nebudu, nemá cenu to Sejkoj kazit, ale přijď se podívat k nám na hajzl, #42 tam nenajdeš. Ten jsem spláchnul. A už se v tom tématu šťourat nebudu, slibuju. :rock:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 17 led 2023 06:49 Až zas budou někteří kluboví bafuňáří brečet, že je málo peněz...

Smlouva s BPA přisuzuje Tipsportu exkluzivní práva na streaming hokejových přenosů. Ve fotbale je nabízí jakTipsport, tak i Fortuna. Tuzemská sázková dvojka, která patří investiční skupině Penta, na konci loňského roku nabízela BPA za streamingová práva v rozběhnuté sezoně 14 milionů korun. Šéfka Jana Obermajerová to ale odmítla s tím, že smlouvy na letošní rok jsou již uzavřené.

A kdo je vlastníkem BPA? No Tipsport... takže ukázkový střet zájmů.... Marketingový práva na extraligu defacto drží Tipsport...

Ve fotbalový lize žádný sponzorský monopol neexistuje. proto může jakykoliv klub podepsat sponzorskou smlouvu třeba s Fortunou nebo Betanem, aniž by musel žádat o nějaký omezený výjimky... a díky tomu do fotbalu jde od sázkovek mbohem víc peněz, než do hokeje. Tam neomezeně vládne a určuje Tipsport...
Podle mne v případných hlasováních o právech rozhodnou z velké části i zájmy menších klubů, které se nemohou opřít o příjem z diváků a obecně je o ně nižší zájem. Pro ně současná smlouva zaručuje svým způsobem zaručený příjem.....

V případě, že by to fungovalo stejně jako ve fotbale by se hodně otevřeli nůžky mezi bohatými a chudšími kluby (asi by se např. Fortuna nervala o podporu MB nebo Litvínova, ale cílila by na PCE, Kometu, SPARTU možná Vítkovice). Třinec je potom samostatná kapitola - t.j. Moder a dál...
pepa
Příspěvky: 2083
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Muf píše: 17 led 2023 07:31 Podle mne v případných hlasováních o právech rozhodnou z velké části i zájmy menších klubů, které se nemohou opřít o příjem z diváků a obecně je o ně nižší zájem. Pro ně současná smlouva zaručuje svým způsobem zaručený příjem.....

V případě, že by to fungovalo stejně jako ve fotbale by se hodně otevřeli nůžky mezi bohatými a chudšími kluby (asi by se např. Fortuna nervala o podporu MB nebo Litvínova, ale cílila by na PCE, Kometu, SPARTU možná Vítkovice). Třinec je potom samostatná kapitola - t.j. Moder a dál...
No ale vždyť když by tam pustili někoho dalšího, dostali by těch rozdělovaných peněz víc. I v tom fotbale dostávají za práva dost peněz kluby, na které naživo nikdo moc nechodí a v televizi by se na ně díval snad jen masochista... Aspoň tak to vnímám já. Oni se prostě jen podle mně báli, že když to nedopadne, tak se jim BPA mafie pomstí a přijdou ono to málo. Navíc, když se řešila ta prava a BPA porazila Dědka, tak byl ještě u vesla Král a spol, takže si dovedu představit ty zákulisní tlaky a pohrůžky.
kedar
Příspěvky: 2023
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Bajule95
Příspěvky: 86
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=D ... icky-12660

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Bajule95 píše: 17 led 2023 09:02 https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=D ... icky-12660

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
:clap:

Sice se nic nezmění, ale za tuhle připomínku klubu tleskám.

Sleduji poměr vyloučených pozorně už asi měsíc a ta rovina je nakloněná rozhodně více než je zdrávo (poslední dvě utkání tomu dali punc)
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Bajule95 píše: 17 led 2023 09:02 https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=D ... icky-12660

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
I presto, ze si myslim, ze se nic nezmeni, mozna spis naopak, jsem rad, ze se klub ozval.
P.S.: ze na ostatnich forech dostanem nalepku "uplakanku" je mi celkem fuk :-)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

"Když jsme ale za hraniční faul čtyřikrát za zápas vyloučení a na druhé straně se to čtyřikrát přejde, je to frustrující. Hráči jsou podráždění a v kabině musíme neustále apelovat na to, že nebudeme řešit osobní věci, ale pouze hokej."

Myslím, že v téhle větě je řečeno téměř vše. :think:
Odpovědět