Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 16 led 2023 12:51 V Blesksportu je rozhovor se sousedovic Mirkem. Asi jediná informace, která stojí za zmínku, je, že v kabině má tamní áčko jenom jeden hajzl...
Jenom jeden? No uz jenom lamaci akce libereckejch hokejek se ucastnily minimalne tri hajzly.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Rokytnice píše: 16 led 2023 11:05 Fandění je o emocích každý to máme jinak. Tvůj pohled je logický a legitimní. Já to mám jinak. Pamatuju si, že jsem jednou v té době ležel doma nachcípaný a díval se na YouTube. Pořady o hokeji. A tak nějak tam na mě vyskočila mechovská tv a vysílání s dílem, kde nějaký vytlemený týpek a ta tanečnice že Star dance dělali rozhovor s Koukalem u něj v Srchu. Otírali si tam držku o Dynamo a pokud si dobře vzpomínám, tak slavný kapitán jim přizvukoval a dobře se bavil. Já mu ten podpis v Hradci nikdy neodpustím. Uvidíme, kolik lidí mu v té vyprodané aréně zatleská a kolik vypíská. Jen si myslím, že to má být oslava Petra Sýkory bez kontroverze, pokud si tam souseda nepřál on sám. Ale je to ve finále Dědkův klub, jeho vedení a rozhodování. Takže respektuji.
Nebude se piskat vic nez na kamionaka behem Haskova ceremonialu pred 10 lety
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 16 led 2023 12:22 Ano přesně to tam psal, že chtěl až po baráži, se rozhodnout, někdo nebyl schopen ani počkat.....když si vzpomenu na zápas ve Varech v baráži, když jsme prohrávali 3 : 1 a otočili jsme to, Rolas rozhodl z trestného střílení... Sejček a spol. to tam snad hrali v 8 lidech...legenda, Koukal ne
Nerikam ze je legenda nejlegendovatejsi a zaslouzi dres pod strop. Ackoliv.. no rozhodne na nej nebudu bucet.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, každý má právo na svůj názor. Nicméně bych Sejčkovi nekazil tu událost pískáním a bučením. Kdo má s Koukalem problém, ať prostě mlčí, netleská, neskanduje až se bude mluvit o něm, ale projevy nevole bych tam netahal. Kdo ho chce vypískat, ať si uvědomí, že tím v první řadě zkazí zážitek Sejčkovi...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »



Myslel jsem si, že Cienciala měl smlouvu i na příští sezónu bez opce. Tak to Říčka na tom asi bude podobně, snad to u něj tak využijí, i když v tom útoku je velká konkurence.
av69
Příspěvky: 2590
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 958 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

pepa píše: 16 led 2023 15:45 No, každý má právo na svůj názor. Nicméně bych Sejčkovi nekazil tu událost pískáním a bučením. Kdo má s Koukalem problém, ať prostě mlčí, netleská, neskanduje až se bude mluvit o něm, ale projevy nevole bych tam netahal. Kdo ho chce vypískat, ať si uvědomí, že tím v první řadě zkazí zážitek Sejčkovi...
:goodpost: Přesně vystiženo.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše: 16 led 2023 15:45 No, každý má právo na svůj názor. Nicméně bych Sejčkovi nekazil tu událost pískáním a bučením. Kdo má s Koukalem problém, ať prostě mlčí, netleská, neskanduje až se bude mluvit o něm, ale projevy nevole bych tam netahal. Kdo ho chce vypískat, ať si uvědomí, že tím v první řadě zkazí zážitek Sejčkovi...
Souhlasím, osobně se těším až Sejkovi ve stoje zatleskám. Ovšem jak píšu výš, já nemám problém ani s Koukalem, takže já jsem v pohodě :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 16 led 2023 15:45 No, každý má právo na svůj názor. Nicméně bych Sejčkovi nekazil tu událost pískáním a bučením. Kdo má s Koukalem problém, ať prostě mlčí, netleská, neskanduje až se bude mluvit o něm, ale projevy nevole bych tam netahal. Kdo ho chce vypískat, ať si uvědomí, že tím v první řadě zkazí zážitek Sejčkovi...

Souhlasím s tebou. Tady jsou lidé rozumní, ale bojím se, že se pár primitivů určitě najde. Stačí se podívat na diskuze na FB, a teď je úplně jedno o čem..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

JirkaPCE píše: 16 led 2023 15:53

Myslel jsem si, že Cienciala měl smlouvu i na příští sezónu bez opce. Tak to Říčka na tom asi bude podobně, snad to u něj tak využijí, i když v tom útoku je velká konkurence.
Já jsem si to myslel taky, i podle elliteprospects to tak vypadalo
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 16 led 2023 15:53

Myslel jsem si, že Cienciala měl smlouvu i na příští sezónu bez opce. Tak to Říčka na tom asi bude podobně, snad to u něj tak využijí, i když v tom útoku je velká konkurence.
Pokud by byl volnej Kaut, tak bych Říčku klidně obětoval...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 16 led 2023 16:11 Pokud by byl volnej Kaut, tak bych Říčku klidně obětoval...
Uvidíme, jak to s Kautem po sezóně bude. Sice je teď v prvním týmu, ale ten čas na ledě co většině zápasů má, jeho kariéru spíš brzdí. To je tak dobré pro nějakého hráče, který je na sklonku kariéry.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 16 led 2023 16:22, celkem upraveno 1 x.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sparta docela zajímavý nákup. Ještě že máme urostlé obránce. I když bude to asi solidní buldozer, bekům nezávidím. :-)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Sweník píše: 16 led 2023 16:22 Sparta docela zajímavý nákup. Ještě že máme urostlé obránce.
Co na to Robert? :) POmůže to rozvoji čekého hokeje? :) Těch 40 bodů za sezónu, co píšou že "sbíral", sebral v kariéře přesně jednou. :) Ale jo, asi třikrát ještě kolem třiceti bodů ..
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Se něco nepovedlo.
Na fb nějací ultras. Dynamo legion.
No nevím
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3437
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Bože to zase budou nějaký takový žampioni vrze 2.0, který budou každýmu cpát svůj styl fandění. To už tady bylo. A pak slavnostně odpálej při derby v kotli světlici a budou mít z toho orgasmus.
Naposledy upravil(a) Dynamík Jistič dne 16 led 2023 18:12, celkem upraveno 1 x.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
SiderOut
Příspěvky: 245
Registrován: 01 srp 2015 09:23
Dal "To se mi líbí": 35 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od SiderOut »

pepa píše: 16 led 2023 16:25 Co na to Robert? :) POmůže to rozvoji čekého hokeje? :) Těch 40 bodů za sezónu, co píšou že "sbíral", sebral v kariéře přesně jednou. :) Ale jo, asi třikrát ještě kolem třiceti bodů ..
Robert ho uvítá jako super posilu pro Spartu, která ukáže mladým nadějným talentům svůj um. Vysvětlí nám, jak kolem něj všichni mladí porostou, uvidí jeho zápal pro hru, šikovnost a vezmou si z něj příklad, což hokeji rozhodně pomůže a posune ho na jinou úrověň.

A na závěr by nám byl i schopný říct, že místo abychom byli rádi, že oživí extraligu, tak jenom rejpeme. A komu tím jako asi prospějeme?! :crazy:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Dynamík Jistič píše: 16 led 2023 18:12 Bože to zase budou nějaký takový žampioni vrze 2.0, který budou každýmu cpát svůj styl fandění. To už tady bylo. A pak slavnostně odpálej při derby v kotli světlici a budou mít z toho orgasmus.
V tomhle si musí JIH udělat pořádek sám. Sice dopředu neodepisují něčí snahu, ale že bych prahnul po nějaké rádobyradikalizaci fandění, to opravdu ne. :think:

Problém Dynamofans je úplně někde jinde než ve fandění.

Tímto zdravím Grimleyho, ten se musí za břicho popadat :wave:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sejcek - to bude velka slava! A za nej osobne kloboucek.

Jednou by bylo fajn podekovat tem klukum 2010 a 2012 - spousta z nich pak zmizelo, nejakou akci by si zaslouzili. Vzdy me to napadne, kdyz vzpomenu na Rado Somika.
Pro me ale byly hodne blizke i ty 2 stribrne mansafty - 2003 a 2007.

P. Dedek dobre o Becku. Opet zacinam drzet palce, ale nesmi to tam proste drzet dva kluci, teda spis chlapi, ze Znojma.

Fin ve Sparte - 113 kilo. To tu mel napoledy Cecek! :) Duvod jeho angazovani je asi jasny ...holt jim odesel Jurcina se 123 kg. Snad nikoho nezrani!
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4480
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1021 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mechanik píše: 16 led 2023 18:54
Mirečkovi už Čínské sekačky nesypou ? .-)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2382
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 188 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Muf píše: 16 led 2023 18:21 V tomhle si musí JIH udělat pořádek sám. Sice dopředu neodepisují něčí snahu, ale že bych prahnul po nějaké rádobyradikalizaci fandění, to opravdu ne. :think:

Problém Dynamofans je úplně někde jinde než ve fandění.

Tímto zdravím Grimleyho, ten se musí za břicho popadat :wave:

Tady vidíme, že se historie neustále opakuje.... :clap: každopádně Dynamo legion, jestli to nebudou samí 120kg a 2m hovada, bude dost faux pas :D ....ono už poslední verze ultras byla až na 2-3 lidi, kteři byli proste ultras v tom pravým smyslu, taky dost k smíchu.... tímto nikomu nechci kazit radost, ani křivdit, už jsem starej fotr.... ale tyhle z ničeho vzniklý skupiny fanoušků s drsným názvem jsou už dopředu trochu k smíchu... no.... neustálou potřebu zavádět v Pardubicích nějaký hokejový ultras jsem nikdy nepochopil :shifty: ... snad budou mít aspoň hlasitější megafon a nějaký drsný logo a spoustu samolepek :think:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Autobusák píše: 16 led 2023 19:02 Mirečkovi už Čínské sekačky nesypou ? .-)
"...my vyprodáme (jen) Pardubice a někdy Spartu. Nepotřebujeme větší kapacitu."
Odpovědět