Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Nevíte, jakou smlouvu podepsal Koffer ve Varech ve smyslu platnosti i pro 1. ligu? Ony můžou mít ještě hoňku udržet extraligu, tak aby místo střídavých startů do 1. ligy příští rok nemusel mít střídavý starty do extraligy.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Omlouvám se za případný flame a vím, že se na těch internetech nemá věřit všemu. Klub plánuje při slavnostním vyvěšování dresu #37 nějakou roli #42? Odloveno na facebooku
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Taky už doma a dnes ta rovina byla nakloněná hodně. To co předváděl Kika je neuvěřitelné. Třetí třetinu neměl Litvínov puk cca 15 minut. Kousymu se vůbec nedivím, protože první vyloučení byl úlet (měl jít spíše soupeř) a na co čekal Kika, když ho tam Šalda drží a rozhodčí nic, tak bych taky vytekl. Vsadím se, že dostane dva zápasy, aby nehrál derby.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Řekl bych, že včerejší výkony hlavních sudích budou v našich zápasech čím dál častější...Šéf nasral hodně lidí nahoře....
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Novináři rádi statistiky, divím se že se ještě nikdo nepozastavil nad tím ,jak všechny týmy "hrají čistě proti nám ", že vedoucí mužstvo má nejmíň přesilových her .....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

kedar píše: 16 led 2023 07:32 Novináři rádi statistiky, divím se že se ještě nikdo nepozastavil nad tím ,jak všechny týmy "hrají čistě proti nám ", že vedoucí mužstvo má nejmíň přesilových her .....
Sleduji to cca. poslední měsíc a jak přibývají zápasy, tak je to již zcela evidentní ta statistika je neúprosná. My asi vyloženě všechny ostatní nutíme hrát proti nám čistě :crazy:

Snažím se na to dívat nezaujatě a s nadhledem, mám už něco s hokejem odžito, ale trend je za mne jasný.... :think:

Celé se to snažím omlouvat možná horším pohybem našich hráčů.....

https://46.234.119.228/tipsport-extrali ... ynqns1rk86
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... včera mi to přišlo, jakoby na litvinovske střídačce stal Hrouzek a nabádal k tomu, čím se proslavil ve Slavii, málo hokeje, provokace atd... Není možný, že s tím stylem co hrála Červa, jsme neměli jedinou přesilovku. Ale občas tu píšeme, že pro nás jsou přesilovky za trest, tak si to tady asi Kika přečetl a nepiskl nám ani jednu :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Rokytnice píše: 15 led 2023 23:11 Omlouvám se za případný flame a vím, že se na těch internetech nemá věřit všemu. Klub plánuje při slavnostním vyvěšování dresu #37 nějakou roli #42? Odloveno na facebooku
Nemam s #42 sebemensi problem
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Seva
Příspěvky: 49
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Údajně si na ten den pozvali koukala jako hosta, ze to býval jeho kapitán… Pardon, ale přezdívku co u nás dostal si zaslouží…
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

WalkingDude píše: 16 led 2023 07:59 Nemam s #42 sebemensi problem
.... Do béčka bych ho bral, kdyz skončí v lednu Svoboda a Hruška, tak nějakého zkušeného, co se nepodela, bych bral..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

subris píše: 16 led 2023 09:24 .... Do béčka bych ho bral, kdyz skončí v lednu Svoboda a Hruška, tak nějakého zkušeného, co se nepodela, bych bral..
Přesně tak, dokonce jsem doufal, že to bude jedna z variant.

Kouky mi svým uměním rozdal tolik hokejové radosti, že jsem mu dávno ten zbytečný podpis u sousedů dávno odpustil. :thumbup:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Koukal je pro mě jidáš, tleskat mu už nikdy nebudu.....Sejček to je jiná kategorie, kdo četl Bez frází tak mohl jit také do Hradce.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ráno byli v Studiu 6 na ČT pánové Dufek, Rolinek a Mroviec. Tématem bylo 100 let hcpce a blížící se otevření výstavy.


Jinak pitváme se tu v lecčems, co se týká hry Dynama, nároky jsou oprávněně velký, od toho nakonec fórum je... Ale bez jakýhokoli posměchu, pokud někdo chce vidět nefunkční mančaft, tak stačilo včera koukat na Kometu. Sfinga se ze střídačky přesunula do VIPky. Na střídačce konkurencí čerstvě vyhození trenéři. Všichni beci, který tam přivedli, totálně vybouchli. Ščotku ani Kundrátka bych nechtěl ani zadarmo.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Seva píše: 16 led 2023 08:59 Údajně si na ten den pozvali koukala jako hosta, ze to býval jeho kapitán… Pardon, ale přezdívku co u nás dostal si zaslouží…
Ze sel jinam se nedivim a chapu, kdyz videl jak to tu vedeme cu grunt. Ze zrovna na sever je holt logictejsi nez nekam do Sudet. Zamrzelo, ale jsme jen lidi a slozenky se neptaj. Nepamatuju si ze by picoval a kdyl spinu. A za to co tu dokazal tak klobouk dolu. Za me uzavrena kapitola, boure ve sklenici vody. Kouky je fajn
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Stars píše: 16 led 2023 10:29 Koukal je pro mě jidáš, tleskat mu už nikdy nebudu.....Sejček to je jiná kategorie, kdo četl Bez frází tak mohl jit také do Hradce.
Kdyby Hradec na něho tak netlačil, tak tam skončil
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

WalkingDude píše: 16 led 2023 10:44 Ze sel jinam se nedivim a chapu, kdyz videl jak to tu vedeme cu grunt. Ze zrovna na sever je holt logictejsi nez nekam do Sudet. Zamrzelo, ale jsme jen lidi a slozenky se neptaj. Nepamatuju si ze by picoval a kdyl spinu. A za to co tu dokazal tak klobouk dolu. Za me uzavrena kapitola, boure ve sklenici vody. Kouky je fajn
Fandění je o emocích každý to máme jinak. Tvůj pohled je logický a legitimní. Já to mám jinak. Pamatuju si, že jsem jednou v té době ležel doma nachcípaný a díval se na YouTube. Pořady o hokeji. A tak nějak tam na mě vyskočila mechovská tv a vysílání s dílem, kde nějaký vytlemený týpek a ta tanečnice že Star dance dělali rozhovor s Koukalem u něj v Srchu. Otírali si tam držku o Dynamo a pokud si dobře vzpomínám, tak slavný kapitán jim přizvukoval a dobře se bavil. Já mu ten podpis v Hradci nikdy neodpustím. Uvidíme, kolik lidí mu v té vyprodané aréně zatleská a kolik vypíská. Jen si myslím, že to má být oslava Petra Sýkory bez kontroverze, pokud si tam souseda nepřál on sám. Ale je to ve finále Dědkův klub, jeho vedení a rozhodování. Takže respektuji.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

fansDKnL píše: 16 led 2023 10:56 Kdyby Hradec na něho tak netlačil, tak tam skončil
Na kdyby se nehraje. Nikdy tam neskončil a to je fakt.

Díky Koukymu jsem zažil taky spoustu radosti s naším hokejem a už jsem se přes to přenesl, ale vídat ho nepotřebuju. Tleskat mu nebudu, ale ani bučet a nadávat. Těším se na Sejčkův den a jestli tam Koukal bude, nebo ne, mi je celkem jedno. Především by si to měl rozhodnout Sejk :thumbup:
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Naposledy upravil(a) mechanik dne 16 led 2023 11:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tomaso25 píše: 16 led 2023 10:40 Ráno byli v Studiu 6 na ČT pánové Dufek, Rolinek a Mroviec. Tématem bylo 100 let hcpce a blížící se otevření výstavy.
dobrej tip.. přidávám odkaz

https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... st/957013/
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 16 led 2023 10:40

Jinak pitváme se tu v lecčems, co se týká hry Dynama, nároky jsou oprávněně velký, od toho nakonec fórum je... Ale bez jakýhokoli posměchu, pokud někdo chce vidět nefunkční mančaft, tak stačilo včera koukat na Kometu. Sfinga se ze střídačky přesunula do VIPky. Na střídačce konkurencí čerstvě vyhození trenéři. Všichni beci, který tam přivedli, totálně vybouchli. Ščotku ani Kundrátka bych nechtěl ani zadarmo.
Rekl bych, ze to je o prostredi, atmosfere a nastaveni v organizaci. Kundratek nebude horsi bek nez pred 9 mesici.

Ale zazili jsme si to. Tyhle stracky se hrozne tezko otaci…a v urcitym momentu je skoro jedno, kolik penez se do toho pumpuje….

Je az neuveritelny, kam se Kometa dostala….
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

WalkingDude píše: 16 led 2023 10:44 Ze sel jinam se nedivim a chapu, kdyz videl jak to tu vedeme cu grunt. Ze zrovna na sever je holt logictejsi nez nekam do Sudet. Zamrzelo, ale jsme jen lidi a slozenky se neptaj. Nepamatuju si ze by picoval a kdyl spinu. A za to co tu dokazal tak klobouk dolu. Za me uzavrena kapitola, boure ve sklenici vody. Kouky je fajn
Pod to bych se klidně podepsal.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fansDKnL píše: 16 led 2023 10:56 Kdyby Hradec na něho tak netlačil, tak tam skončil
Ano přesně to tam psal, že chtěl až po baráži, se rozhodnout, někdo nebyl schopen ani počkat.....když si vzpomenu na zápas ve Varech v baráži, když jsme prohrávali 3 : 1 a otočili jsme to, Rolas rozhodl z trestného střílení... Sejček a spol. to tam snad hrali v 8 lidech...legenda, Koukal ne
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fansDKnL píše: 16 led 2023 10:56 Kdyby Hradec na něho tak netlačil, tak tam skončil
Ale neskončil....historie se neptá
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

fansDKnL píše: 16 led 2023 10:56 Kdyby Hradec na něho tak netlačil, tak tam skončil
Ale to bychom se asi nebavili o tom, čí dres budou věšet v lednu pod strop a hráli ten prales místo Béčka s Áčkem...

Sejk je výjimečný nejen tím, jak hrál hokej, ale že tu s námi vydržel i všechny ty sračky... jsem rád, že tu tehdy zůstal.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

V Blesksportu je rozhovor se sousedovic Mirkem. Asi jediná informace, která stojí za zmínku, je, že v kabině má tamní áčko jenom jeden hajzl...
Odpovědět