Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

WalkingDude píše: 11 led 2023 08:17 Ale taky mizej rychle, cca vcera ve 12 a pak po zapase vecer velkej rozdil. Dost to proridlo
Jojo… já jen, že dost lidí o tom neví
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8196
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 11 led 2023 07:46 Betano nový sponzor....je to tak budou mit vice peněz na hráče
Betano?
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

jimmypop píše: 11 led 2023 08:18Betano?
Fortuna a možná i Budvar.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Stars píše: 11 led 2023 07:46 Betano nový sponzor....je to tak budou mit vice peněz na hráče
Banes
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Emil Havránek píše: 11 led 2023 08:28 Fortuna a možná i Budvar.
Banes
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

kedar píše: 11 led 2023 08:41Banes
Ano, ale od nové sezóny i s Fortunou a Budvarem.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Já četl Betano řecká sázkovka, má to už Brno a Plzeň fotbal
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Protože se musi zažádat o výjimku....když je to sázkovka, a můžou ji mit jenom 3 mužstva....teď ji máme my, Brno, Sparta....od nové sezóny? My tu výjimku nemáme...uvidíme, jak to bude
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Díky za včerejší doporučení bufetu nad jihem. Ani bych neřekl, že to tam bylo neuklizený, dokonce nám chutnaly i klobásy a celkově bych řekl, že ta nabídka není tak zlá, jako jsem tu občas četl. Ale pravda přijdu dvakrát do roka, tak mám asi zkreslený pohled.

V neděli bych naopak vzal rodinku na výlet do Litvínova, nikdy jsem tam nebyl. Jeden kolega fanoušek mi cestou na vlak řekl, že už jsou vstupenky dostupné i na webu, tak sem na to mrknul a - kam byste doporučili kvůli dobrému výhledu? Spíše na stranu střídaček, nebo naproti k trestné? Tam je vidět i z první řady dobře nebo ne?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Poslední dva nejexponovanější zápasy jsme projeli o třídu. Jak s mechovem, tak se spartou. Oba s nulou. Jsou to jen dva zápasy, fajn, ale řekněme že dva play off zápasy jsme hrubě nedali.

První třetina vypadala vyrovnaně. Druhou jsme sehráli katastrofálně. A rozhodně ne poprvé. Nebudu to hledat, ale buly jsme prakticky všechny prohráli. Rozhodně všechny důležitý. Za mně nás to stálo zápas.

Na speciálních týmech máme už velkej problém. Panuje tady přesvědčení (asi víra :-)), že to na play off bude lepší. No a proč by mělo? Nevystřelit při přesilovce moc týmů neumí.... .Bývali jsme čitelní na Sejka, teď jsme zase čitelní, že to chceme vykombinovat, max nějaký střely ze stran, který nás obvykle vyženou z pásma. Hlavně při přesilovkách nevidím zatím náznak žádného zlepšení.

V těchto vyšponovaných zápasech jsme absolutně nezvládli intenzitu zápasu. Všude pozdě, kloudně jsme tam nic neměli. Váhově a výškově jsme na tom pravděpodobně nejlíp v lize, ale k čemu nám to je. Včera jsme se těch soubojů jen zúčastnili. Hru do těla jsem neviděl. Zase, proč bych měl doufat, že se to na play off zásadně změní?

Obecně si myslím, že i přes výhry nám intenzita hry mírně klesá. Zatím to ve většině zápasů stačí....

Koště chyběl. Hlavně pro to, že bychom měli více přechodů do pásma v čemž je skoro nejlepší a taky na útočníky bychom dostali víc přesnějších pasů. Řeka chyběl pro důraz.

Pro zbytek základní části je to na velký zamyšlení a hodně práce.....

Včera 9 tis lidí, ale zívačka jak na ledě....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Itchy píše: 11 led 2023 09:15 Poslední dva nejexponovanější zápasy jsme projeli o třídu. Jak s mechovem, tak se spartou. Oba s nulou. Jsou to jen dva zápasy, fajn, ale řekněme že dva play off zápasy jsme hrubě nedali.

První třetina vypadala vyrovnaně. Druhou jsme sehráli katastrofálně. A rozhodně ne poprvé. Nebudu to hledat, ale buly jsme prakticky všechny prohráli. Rozhodně všechny důležitý. Za mně nás to stálo zápas.

Na speciálních týmech máme už velkej problém. Panuje tady přesvědčení (asi víra :-)), že to na play off bude lepší. No a proč by mělo? Nevystřelit při přesilovce moc týmů neumí.... .Bývali jsme čitelní na Sejka, teď jsme zase čitelní, že to chceme vykombinovat, max nějaký střely ze stran, který nás obvykle vyženou z pásma. Hlavně při přesilovkách nevidím zatím náznak žádného zlepšení.

V těchto vyšponovaných zápasech jsme absolutně nezvládli intenzitu zápasu. Všude pozdě, kloudně jsme tam nic neměli. Váhově a výškově jsme na tom pravděpodobně nejlíp v lize, ale k čemu nám to je. Včera jsme se těch soubojů jen zúčastnili. Hru do těla jsem neviděl. Zase, proč bych měl doufat, že se to na play off zásadně změní?

Obecně si myslím, že i přes výhry nám intenzita hry mírně klesá. Zatím to ve většině zápasů stačí....

Koště chyběl. Hlavně pro to, že bychom měli více přechodů do pásma v čemž je skoro nejlepší a taky na útočníky bychom dostali víc přesnějších pasů. Řeka chyběl pro důraz.

Pro zbytek základní části je to na velký zamyšlení a hodně práce.....

Včera 9 tis lidí, ale zívačka jak na ledě....
presne tak, uz bylo vic "PO" zapasu a pokazdy tezce nestihame. Tady se rika, neblaznete, jsme furt prvni, nejsme kapela, ale jasne to ukazuje ze muzeme a asi budeme mit problemy v tehle zapasech. Za mesic a pul jsme se neposunuli skoro nikam. Viz. presilovky
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ono se tak dlouho bude říkat, že je čas, (že Ráďo) až se zjistí, že to nastartovat nejde.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pravda je, že když přijede soupeř, který poctivě brání, tak je to bída. Zápasy doma Sparta, Liberec, Třinec doma 0 bodů a jeden gól. Pořád je dost času, ale na toto se musíme připravit. Bohužel nám stačí na 3/4 týmů pohodové výkony a pak se těžko hrají tyto vyrovnané. Ano jsme většinu času na prvním místě, takže se nemusíme stresovat o základní část, ale v Play off by toto nemuselo stačit.
Ten tým je vynikající, ale některé výkony jsou za očekáváním. V tuto chvíli je za mě nejhorší hráč A.Musil. Neskutečně se trápí. A ještě jedna věc. Času je dost, ale my se na Play off musíme připravovat už teď. Zase na druhou stranu věřím, že máme tak zkušený a luxusní tým, že hráči vědí co je čeká.
Seva
Příspěvky: 48
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Za me nejhorší je teda Paulovič, ten hraje na své limity a nemá na to. U Musila to bude hlavou…
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Seva píše: 11 led 2023 10:56 Za me nejhorší je teda Paulovič, ten hraje na své limity a nemá na to. U Musila to bude hlavou…

Já bych ještě přidal i Poulíčka, to je trio, které si fakt nesedí, pominu Vondráčka, toho úplně zabijou. Buldoci, ale neustále se jen brání a dopředu maximálně něco u mantinelu.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Mně se předváděná hra v mnoha aspektech nelíbí už od druhé poloviny rekordní vítězné série. Jsme sice stále na špici tabulky, ale vzpomeňte na loňský rok. Teď je kádr jiný, ale něco se musí stát, než se mužstvo propadne do marnosti. První lajna že začátku byla před ostatními kombinaci a co nestíhali rychlostně, ustáli důrazem. Ten jim teď chybí. Rychlost u Zohorny a Radila zmizela úplně a už si ten puk ani nepokrejou, lehce jim ho kdekdo vezme. Kousal se snaží, řekl bych, že hraje z nich nejdůrazněji a nejrychleji. A to je co říct, že ho takto vidím já, jeho častý kritik. :) Adam Musil je případ sám pro sebe. Nevím, jestli za to nemůže to zranění, nebo jestli nezměnil kvůli zranění styl přípravy, ale ten je oproti loňsku jen stín. Nestíhá a silové to taky nedává. Vloni, když byl s pukem u mantinelu, nevzali mu ho ani dva protihráči. Letos první, který přijede do něho drcne zadkem, Adam odpadne a puk je fuč. Rychlostně nestíhá vůbec. Kolikrát napadá kolem útočné modré, hráč ho objede a on než vyjede z oblouku, soupeř je za červenou. Už z toho byly i nějaké góly. Snad se ta masina znovu rozjede, když na ni teď bude mít hlavní masinfira víc času.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Ja bych rekl, ze v hlavach to ma vice kluku ...proste nejaka ta deka tam je. Zminoval to i Martin Hostak pri komentovani - kluci vedi, ze jim to nejde, a o to hur jim to jde.
Problem je, ze i kluci, co si prinesli nejakou uroven, tak jejich vykonnost zacina klesat/stagnovat. Dobry bude v tomto sledovat Sedlaka.
Nechapu jak muzeme mit tak slaby presilovky. Pokud tedy neni nikde problem, jak se tu pise casto. Tak jediny mozny vysvetleni je, ze si schovavame vsechno na playoff!

Pokud si nekdo da tu praci - muze dohledat zpetne jak se postupne vyvijely bloky a hity u hracu od 1.kola - u koho klesa, stoupa, ci se drzi. Jako tym uz se lehce v techto aspektech propadame tabulkou, o vstrelenych golech nemluve.

Moc rad jsem za Rulika, ze vlastne neni z Pardubic a ze sem prinese neco z venku. Ze ma nadhled, nema vazby atd. Ze jsou za nim vysledky a pokud tym nebude slapat, tak asi nebudou problemy u treneru.

Pustim se do konspirace - jak se rika, jedna konspirace za den se jeste da stravit :)
Rulik chtel Stastnyho, ted evidnetne Kousala ci Najmana z Bolky. Na ukor koho asi by hrali? Co kdyz Radim vidi, ze je potreba omladit prvni lajnu? Nechci rikat, ze toto je hlavni duvod. Ale ruku na srdce - kdo by tihle kluky z Bolky nechtel - a rozum do hrsti - kam s nimi?

Takze urcite tu nechci sirit nejaky silenosti. Ale nektery veci nefunguji, nemela by to byt fyzicka - Rulik na tohle snad dohlizel a ten tlak na tym je obrovskej. A ten tlak si mozna zacina vybirat nejakou dan.

A k tem hracum jako Poulicek, Vondracek ci Musil. Jsem neskutecne rad za kazdyho z nich! A ano, smutne koukam, jak se letos Adam trapi. Protoze v nem vidim Bobbyho a hrace, kteryho jsme tu nemeli mozna nikdy. Ale vsichni uz si ve svych karierach 17-20 i vice brankovou sezonu zazili, nekteri i vicekrat, a to z nich pouze hromotluky/bijce nedela.

Co chci rict - tenhle tym je super a uzivam si ho stejne jako ostatni.
A drzim palce!
Ale nezapominam na to, ze muze ten tym hrat i o hodne lip a ze nektere veci nam muzou udelat v PO velky problem (nejen sezona 2003/04 me porad strasi).
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
fredy10
Příspěvky: 91
Registrován: 21 zář 2016 16:58
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fredy10 »

Gumid píše: 11 led 2023 14:40
Slušně vymeteno v palicích.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak za me, ze to neni OK, je videt uz jenom na tom, ze prispevku co bagatelizuji hru tim, ze jsme prvni rapidne ubyva:) alespon tak me to prijde pri letmem pruletu forem..
Cemu ja nerozumim, kazdy vidi jak spatne jsou presilovky, je to podporeno daty, patrime mezi nejhorsi v extralize a je to prakticky shodne- nemene celou dosavadni sezonu, nicmene jsem nezanamenal zadny pokus cokoliv zmenit (pokud nepocitam nasezeni mladeho Hercika...), je to furt dokola a zadny naznak neco udelat jinak, zde opravdu ocekavam neco od trenerskeho stabu, snad se nejak dockame..zmenou hry, osazenstva cimkoliv, horsi to byt nemuze a to zejmena v pripade prvniho komanda, kdyz vzpomenu na Zohyho jak po prvnim navratu k nam privadel s usmevem vsechny soupere kolem brany vcetne brankare k silenstvi a co predvadi nyni? Nechapu...

Druha vec, jak jsem rikal, zapasy s Hradcem, Spartou doma, televize atd., musi byt motivaci sami o sobe, to co se delo vcera od druhe tretiny, to byla cista zoufalost, tak jak neni reakce na presilovky tak vcera neprisla ani na deni na lede, prohrat se muze, ne vzdy to jezdi, a je to OK, ale aby to jen trapne odklouzali, borci, kteri maji parametry pro ciste tvrdou a fyzickou, nezkusili alespon virit vody kolem brankoviste, dohravat, proste zkusit ten team nastartovat jinak- klidne rvackou, kdyz na to prijde, to me take hlava nebere..mozna by i ti lide vcera zacali trochu fandit a zit tim zapasem, vcetne Jihu, vcera jsem moc velkych rozdilu od navsevy v Ne v Brne v atmosfere nevidel, s tim rozdilem, ze tam to kotel Brna aktivne bojkotoval..

Cas nejakej je, tak jsem zvedav, jestli se zacnou dit nejake zmeny (tim nemyslim trejdy atd:) ciste jenom, jestli se skutecne zacnem nejak ladit na PO..predchozi 2 sezony, respektive PO jsou mementem...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 11 led 2023 14:40
Tak tohle je solidní dno. Snad je třeba Špryňar na svůj klub náležitě pyšný a doufám, že nás tihle morální majáci ze severu nezapomenou brzy zase za něco moralizovat :sick:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak včera jsme propadli a za ten zápas je kritika na místě, ale jinak se zase tak nic neděje. Snad se nepotvrdí, že by měl být Říčka mimo do konce sezóny, to by byla mnohem horší zpráva než nějaká prohra v základní části.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Včera mi přišlo, že jedinej namotivovanej byl Kolář. Ten alespoň ze začátku ty soupeře dohrával, nekompromisně uklízel od brankáře atd., ale jinak opravdu nic, leklá ryba.
Stingy
Příspěvky: 171
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Vlastně včera byla jediná reakce na zápas prohození beků, ne? Količ + Vála, Hrádek + Dvořka
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

havlitom píše: 11 led 2023 09:05 Díky za včerejší doporučení bufetu nad jihem. Ani bych neřekl, že to tam bylo neuklizený, dokonce nám chutnaly i klobásy a celkově bych řekl, že ta nabídka není tak zlá, jako jsem tu občas četl. Ale pravda přijdu dvakrát do roka, tak mám asi zkreslený pohled.

V neděli bych naopak vzal rodinku na výlet do Litvínova, nikdy jsem tam nebyl. Jeden kolega fanoušek mi cestou na vlak řekl, že už jsou vstupenky dostupné i na webu, tak sem na to mrknul a - kam byste doporučili kvůli dobrému výhledu? Spíše na stranu střídaček, nebo naproti k trestné? Tam je vidět i z první řady dobře nebo ne?
Jestli to chceš vidět z první řady, tak nad střídačkami je první řada vysoko, nad trestnými je (myslím...) blíž ledu. Ale v Litvajzu je lepší mít lístek na dlouhou stranu nad trestnými na balkón (níže než u nás).
Doufám, že si to pamatuju dobře a pokud se to nezměnilo nějakou přestavbou...
Odpovědět