Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Hlavně aby naši ještě v první třetině neseděli v autobusu. :laughing:
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Davejar píše: 08 led 2023 16:05 Mě vždycky příjde, že proti nám velmi často skóruje hráč co u nás hrál nebo nějakej sváteční střelec...a na soupisce za Kometu Kratochvíl...ten skórovat prostě nesmí...už když byl tady tak jsem ho neměl rád :D
Horký nám taky často dal gol, ale ten je dnes out
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Moc nechápu, proč dali Poulíčka a Musila do jedné lajny, když pak nemáme centra do čtvrté.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Frodo zítra za B nebo mu něco je, jak ho minule trefil puk?
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. včera za B nebyl ani Matýs či Puhony, tak sem myslel, že Matýs jde dnes s ackem..
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 08 led 2023 16:23 Moc nechápu, proč dali Poulíčka a Musila do jedné lajny, když pak nemáme centra do čtvrté.
Paulovič už tu hrával centra. Ale stejně tipuji, že na centra půjde Rohlík, ten ho hrál skoro vždycky.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jen výkřik do tmy, ale dostupnost a funkčnost streamů ať už hokejka nebo Tipsport, to je v roce 2023 tragédie. Nejde to, seká se to, dostupnost na píču. Posraná BPA...jen ždímat prachy ale dál nic 🤬🤮

Klidně bych za to dal víc než 500 na sezónu, ale ať to kurva funguje a je to pro uživatele jednoduché a dostupné.
Obrázek Za Dynamo!
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dynamík Jistič píše:Všiml jsem si, že v tipovačce je 37. kolo PCE - LIB, ale je přehozený pořadatelství a hrajeme v Liberci, Přehoďte to prosím kluci příležitostně. Díky.
Už jsem si toho všiml, prehozeno i prohozeny tipy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše:Jen výkřik do tmy, ale dostupnost a funkčnost streamů ať už hokejka nebo Tipsport, to je v roce 2023 tragédie. Nejde to, seká se to, dostupnost na píču. Posraná BPA...jen ždímat prachy ale dál nic ObrázekObrázek

Klidně bych za to dal víc než 500 na sezónu, ale ať to kurva funguje a je to pro uživatele jednoduché a dostupné.
Souhlas, seka se to, přehrávač nejde přepnout na AirPlay, musí se celá obrazovka a už se to 5x seklo během osmi minut. Hlavně ze tady 12 týmu nebo kolik bude adorovat BPA, tady leží prachy, marketing tohoto je v roce 2010 než 2023


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dobrý zavar teď.... Pohyb chlapci
🔴⚪
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Goool Sedlo
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Količ - Sedlo! :clap:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

digitalmouse píše: 08 led 2023 17:01 Jen výkřik do tmy, ale dostupnost a funkčnost streamů ať už hokejka nebo Tipsport, to je v roce 2023 tragédie. Nejde to, seká se to, dostupnost na píču. Posraná BPA...jen ždímat prachy ale dál nic 🤬🤮

Klidně bych za to dal víc než 500 na sezónu, ale ať to kurva funguje a je to pro uživatele jednoduché a dostupné.
Dost možná dobře hozená rukavice pro pana majitele a klubovou TV. Streamy z domácích i venkovních zápasů pro předplatitele a něco navíc. Ono si to své zákazníky časem najde, jako v západní Evropě ve fotbale. A návštěvnosti na stadionech to opravdu neublíží.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

in-spyder píše: 08 led 2023 17:09 Souhlas, seka se to, přehrávač nejde přepnout na AirPlay, musí se celá obrazovka a už se to 5x seklo během osmi minut. Hlavně ze tady 12 týmu nebo kolik bude adorovat BPA, tady leží prachy, marketing tohoto je v roce 2010 než 2023


Sent from my iPhone using Tapatalk
BPA jen pere prachy, jinak je to absolutně zbytečná firma. Jen brát, ale naopak nedělá nic. Proto nechápu kluby že s nimi spolupracují.
Obrázek Za Dynamo!
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Mě jede Tipsport v pohodě od začátku. Jen jsem se musel přihlásit na 2x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Emil Havránek píše: 08 led 2023 17:13 Dost možná dobře hozená rukavice pro pana majitele a klubovou TV. Streamy z domácích i venkovních zápasů pro předplatitele a něco navíc. Ono si to své zákazníky časem najde, jako v západní Evropě ve fotbale. A návštěvnosti na stadionech to opravdu neublíží.
Právě že je problém že pokud bude mít BPA práva, tak nic než TV/hokejku atd. nepovolí. Ale kurva když už si to mám zaplatit, tak chci fungující službu a jednoduše dostupnou. BPA nedělá nic. Je rok 2023 a streamy si přes hokejku pustíš jen na kompu v prohlížeči a ještě se to seká atd. Proč nemají kvalitnější technické zázemí? Proč není aplikace pro mobily/TV? Klidně za víc peněz, ale proč? Několik let je to stále to samé, žádný posun.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Holly833 píše: 08 led 2023 17:13 Količ - Sedlo! :clap:
Vypadl ti tam Činel :think: :wave:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Havlis píše: 08 led 2023 17:15 Mě jede Tipsport v pohodě od začátku. Jen jsem se musel přihlásit na 2x.
Mám Tipsport na TV přes doplněk Kodi a stejně se to seká, jakýkoliv zápas. Nemluvě o tom že to je neoficiální cesta a někdy ani nefunguje přihlášení, protože to Tipsport blokuje. Proč to sakra nejde oficiálně, klidně za víc peněz?

Prostě jen rejžovat, jinak na to srát... fanoušci, sázející... nezájem.
Obrázek Za Dynamo!
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

digitalmouse píše: 08 led 2023 17:18 Právě že je problém že pokud bude mít BPA práva, tak nic než TV/hokejku atd. nepovolí. Ale kurva když už si to mám zaplatit, tak chci fungující službu a jednoduše dostupnou. BPA nedělá nic. Je rok 2023 a streamy si přes hokejku pustíš jen na kompu v prohlížeči a ještě se to seká atd. Proč nemají kvalitnější technické zázemí? Proč není aplikace pro mobily/TV? Klidně za víc peněz, ale proč? Několik let je to stále to samé, žádný posun.
Pokud vím, smlouvu jsme ještě nepodepsali. Nikdo jiný takovou výjimku snad ani nepožadoval. Buďme první. BPA je s Tipsportem právně provázaná, domácí sreamy bychom asi vyráběli sami.

Já bych si to koupil.
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

digitalmouse píše: 08 led 2023 17:20 Mám Tipsport na TV přes doplněk Kodi a stejně se to seká, jakýkoliv zápas. Nemluvě o tom že to je neoficiální cesta a někdy ani nefunguje přihlášení, protože to Tipsport blokuje. Proč to sakra nejde oficiálně, klidně za víc peněz?

Prostě jen rejžovat, jinak na to srát... fanoušci, sázející... nezájem.

Jako otázka čím to je, protože mám puštěných 90% venkovních zápasů na PC přes tipsport a jestli se mě to od začátku sezóny seklo 3x tak je to hodně. A to jedu na nejvyšší kvalitu a úplně v pohodě...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Emil Havránek píše: 08 led 2023 17:23 Pokud vím, smlouvu jsme ještě nepodepsali. Nikdo jiný takovou výjimku snad ani nepožadoval. Buďme první. BPA je s Tipsportem právně provázaná, domácí sreamy bychom asi vyráběli sami.
Přenosy, pokud nejsou vyráběny TV, jsou vždy vyráběny klubem už teď. Video musí být, to je dáno pravidly a řádem. Akorát pokud nepodepíšeme tak hrozí vyloučení z ligy. Ale jen kvůli papírům. Tohle jsou věci které by chtělo do budoucna pořešit, napříč ligou. Proto fakt nechápu ostatní kluby že to podepsaly.

Když se zveřejnil audit hokeje, tak přišli na to že je BPA ojebává, ale v extralize je to "v pořádku".

Měla by být proti tomu nějaká obrana. Takhle jak to je teď můžeš akorát držet hubu a krok, jinak ahoj. Prasárna.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pida11 píše: 08 led 2023 17:27 Jako otázka čím to je, protože mám puštěných 90% venkovních zápasů na PC přes tipsport a jestli se mě to od začátku sezóny seklo 3x tak je to hodně. A to jedu na nejvyšší kvalitu a úplně v pohodě...
Nestíhají servery a linky, otázka je jestli na úrovni klubů nebo hokejky/Tipsportu. A prostě když se přihlásíš včas tak to jede, ale další lidi pak už mají smůlu.
Obrázek Za Dynamo!
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Mě Tipsport taky bez problémů.... Hraje zatím pouze Sedlákova lajna... První si zbytečně na můj vkus nahrává a nemá vůbec tah do brány ... Musil má asi zakletou hokejku nádherná přihrávka od Vondrce v oslabení
🔴⚪
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

digitalmouse píše: 08 led 2023 17:20 Mám Tipsport na TV přes doplněk Kodi a stejně se to seká, jakýkoliv zápas. Nemluvě o tom že to je neoficiální cesta a někdy ani nefunguje přihlášení, protože to Tipsport blokuje. Proč to sakra nejde oficiálně, klidně za víc peněz?

Prostě jen rejžovat, jinak na to srát... fanoušci, sázející... nezájem.
To bude tím Kodi myslím. Jak tu někdo píše výše, Tipsport mám dlouho a jestli se mi to seklo za celou dobu 5x, tak je to hodně
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Rahmed píše: 08 led 2023 17:20 Vypadl ti tam Činel :think: :wave:
Nj. :man_facepalming:
Zmátl mě komentátor Tipáče: „Dopředu jede Kolář.“ :laughing:
Količ :arrow_right: Činel :arrow_right: Čiliak :arrow_right: Sedlo
Díky za upozornění a opravu. :handshake: :thumbsup:
Odpovědět