Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Stars píše: 30 pro 2022 20:58 3 třetina super, Motor nevěděl, kde je.....ono to půjde, těch šanci.....se kluci předháněli, kdo zazdí větší tutovku :ruleta:

Kousal otrávený? po děkovačce vysmátý a mával na lidi :thumbup:

Také jsme se sázeli na tribuně, jestli trefíme prázdnou bránu :wave:
Jebat do Kousyho je už klasika, to není nic neobvyklyho. A když dá gól nebo obecně hraje dobře tak se řeší sračky, jako že se neusmiva po gólu na 4:1 do prázdný :D Zoufalost tady někdy
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 950 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tohle bylo od klubu zbytečný, "dlouholetý fanoušek našeho klubu", jasně...
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Myslím, že posil bude dost Sparta, Třinec , Brno
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Podle mého je problém jinde. V podstatě je jedno, jaké se teď hrají výsledky. Díky vyrovnanosti hokeje (myslím, že výkonnostně nikdo není o parník vpředu) vůbec ("skoro vůbec") nebude znamenat výhodu začínat playoffs jako "1" proti "8"... Bude se dít spoustu věcí...
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Matess píše: 30 pro 2022 21:25 Jebat do Kousyho je už klasika, to není nic neobvyklyho. A když dá gól nebo obecně hraje dobře tak se řeší sračky, jako že se neusmiva po gólu na 4:1 do prázdný :D Zoufalost tady někdy
🙈🙈
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dnes zasloužené tři body, pár mých postřehů z tribuny:

Wilda- jistota, když bylo potřeba, podržel důležitým zákrokem. V brankovisti máme kvalitu.

Beci: dnes téměř bez velkých chyb. Koště dopředu dobrý, dozadu dnes spolehlivě, Vala bude dobrý čtvrtý, pátý bek. Super od něj, že těch pár vteřin před koncem druhé třetiny ještě podpořil útok a vyplatilo. Až bude zpet vedle Kolice, tak to bude stabilní kvalitní dvojka. D. Musil výborný u mantaku, spolehlivý Radan, nevycniva jako Dvořka, ale svoje si uhraje.

Utok: Kousy hraje dobře, je vidět vic jak Zohy, ale těch šanci co nedal.. Další mu však sekundovali. Mají však nárok na slabší období, táhli nás více než celou čtvrtinu. Věřím, že s návratem Radi a třeba nějaké haluze se to zlomí a začne jim to tam padat. Je vidět, že je to trápí. To samé A. Musil. V mých očích hráč pro play off ala Adam Pineault. Na něm bylo vidět, že chce dát gól, nebo aspoň připravit, ale hlavně v první třetině přehrávál nějaké akce pro sebe a střídání. Poté šel nahoru, ale ne a ne dát gól. Kdo je výborný, sice neefektivní Poula. Líbí se mi jeho styl, jak zaveze bezproblemu puk do pásma a přijde mi, že si víc věří a dovolí tvořit. Ač kritizují Cinela, musím potvrdit, že teď se vedle Hykse a Sedla zvednul, dokonce i bojuje u mantaku, ale otázka proč aspoň v tomhle nasazení nehrál, když měl jiné parťáky. Sedlo netřeba komentář, to byl kauf a Hykš se zlepšuje zápas od zápasu. Dobrý nápad s těma mladakama, měli tam dobrý pasáže, Gola nedostali, takže splnili úkol. Měli by hrat častěji v becku a tam pomáhat bodama.

A trochu příběh na konec. Díky Kousy, že sem se s tebou mohl před zápasem vyfotit, díky, že sem ti na tiketu věřil, že dáš gól a díky, že si gólem do prázdný mi pomohl k mému prvnímu přesnému výsledku v tipovacce. :)
.... #zadynamo
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Co jsem zaslechl já, tak Bobby, tedy jeho agent začal vyjednávat o nové smlouvě. Nu a nějak obligátní kličky o žhavých nabídkách jinde zatím nezabraly. Ne, v Brně se tentokrát údajně neptal. Na to jsem se zeptal já při novoročním přání svého letitého kamaráda, co do toho vidí. Nebo alespoň to okolo něj nešlo. Mají jiná jména "v hledáčku" Kristián Pospíšil, třeba, ten už prosákl i u nich na fóru, takže je to veřejná informace.
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Ma sanci se stat z naseho tymu hvezdou zapasu jeste nekdo jiny nez Sedlak? :whistle:
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Já vím že se to tu už psalo, ale od kdy může hrát Mandát?
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Liboros píše: 30 pro 2022 22:36 Já vím že se to tu už psalo, ale od kdy může hrát Mandát?
13.1. v Liberci
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

karfi píše: 30 pro 2022 22:04 Ma sanci se stat z naseho tymu hvezdou zapasu jeste nekdo jiny nez Sedlak? :whistle:
Výjimečně, když je o třídu lepší než ostatni
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Je vůbec Mandát ještě v Americe? Pár zápasů už za Indy nehrál... jasně, může být i nemoc/zranění...

EDIT: Narychlo podle Twitteru hrál naposledy 15.12. a pak žádná zmínka že už by to tam zabalil. Aspoň jsem si nevšiml...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Martin Kaut zranění, naposedy psáno week-to-week, trénuje v non-contact.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Mělo to být tak 6-1. Je až neuvěřitelný, co se dá nedat.

Ale jinak to byl krásnej hokejovej konec roku ve výborný atmosféře.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

karfi píše: 30 pro 2022 22:04 Ma sanci se stat z naseho tymu hvezdou zapasu jeste nekdo jiny nez Sedlak? :whistle:
Když se zaměříš na jeho (rychlost) bruslení a najíždění do správných prostorů a i poctivost při bránění, tak právem přebral od Zohorny pozici nejlepšího centra týmu a nejlepšího hráče vůbec. Je o level jinde. :whistle:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Sedlákovi by na webu HC Dynamo už mohli založit řádek s kanadskými body a hlavně celou tu statistiku udržovat ve správné kondici.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Emil Havránek píše: 30 pro 2022 22:01 Co jsem zaslechl já, tak Bobby, tedy jeho agent začal vyjednávat o nové smlouvě. Nu a nějak obligátní kličky o žhavých nabídkách jinde zatím nezabraly. Ne, v Brně se tentokrát údajně neptal. Na to jsem se zeptal já při novoročním přání svého letitého kamaráda, co do toho vidí. Nebo alespoň to okolo něj nešlo. Mají jiná jména "v hledáčku" Kristián Pospíšil, třeba, ten už prosákl i u nich na fóru, takže je to veřejná informace.
Končí mu čtyřletá smlouva, kterou uzavřel ve sračkách s omezeným rozpočtem. Nezdá se mi, že by mu pan Dědek chtěl nabídnout nižší smlouvu než měl. Přispěl významně k záchraně, o tom žádná. V play-off na něm vždy byla vidět touha dávat goly a vyhrávat. Ať už třeba s Boleslaví a nebo loni s motorem, kdy trefil dvě tyčky za zápas v asi klíčovým zápase. Jasně, někdy nechce hrát s každým a taky má za sebou pár průserů, ale je to hokejista nadstandartní. Nemyslím si že by musel mít letos potřebu si něco vymýšlet. Za něj letos hovoří výsledky. Já bych byl rád, kdyby dostal smlouvu na další 2 roky a pak se uvidí. Je odchovanec. Je to náš Kousy. Jen najít tu osu v jeho požadavcích a očekáváních(to samý u klubu)
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

subris píše: 30 pro 2022 21:58 ... dnes zasloužené tři body, pár mých postřehů z tribuny:

Wilda- jistota, když bylo potřeba, podržel důležitým zákrokem. V brankovisti máme kvalitu.

Beci: dnes téměř bez velkých chyb. Koště dopředu dobrý, dozadu dnes spolehlivě, Vala bude dobrý čtvrtý, pátý bek. Super od něj, že těch pár vteřin před koncem druhé třetiny ještě podpořil útok a vyplatilo. Až bude zpet vedle Kolice, tak to bude stabilní kvalitní dvojka. D. Musil výborný u mantaku, spolehlivý Radan, nevycniva jako Dvořka, ale svoje si uhraje.

Utok: Kousy hraje dobře, je vidět vic jak Zohy, ale těch šanci co nedal.. Další mu však sekundovali. Mají však nárok na slabší období, táhli nás více než celou čtvrtinu. Věřím, že s návratem Radi a třeba nějaké haluze se to zlomí a začne jim to tam padat. Je vidět, že je to trápí. To samé A. Musil. V mých očích hráč pro play off ala Adam Pineault. Na něm bylo vidět, že chce dát gól, nebo aspoň připravit, ale hlavně v první třetině přehrávál nějaké akce pro sebe a střídání. Poté šel nahoru, ale ne a ne dát gól. Kdo je výborný, sice neefektivní Poula. Líbí se mi jeho styl, jak zaveze bezproblemu puk do pásma a přijde mi, že si víc věří a dovolí tvořit. Ač kritizují Cinela, musím potvrdit, že teď se vedle Hykse a Sedla zvednul, dokonce i bojuje u mantaku, ale otázka proč aspoň v tomhle nasazení nehrál, když měl jiné parťáky. Sedlo netřeba komentář, to byl kauf a Hykš se zlepšuje zápas od zápasu. Dobrý nápad s těma mladakama, měli tam dobrý pasáže, Gola nedostali, takže splnili úkol. Měli by hrat častěji v becku a tam pomáhat bodama.

A trochu příběh na konec. Díky Kousy, že sem se s tebou mohl před zápasem vyfotit, díky, že sem ti na tiketu věřil, že dáš gól a díky, že si gólem do prázdný mi pomohl k mému prvnímu přesnému výsledku v tipovacce. :)
Ciencala byl otrávený, že mu to nešlo a loňská souhra nefungovala, hlavou mu zdřevěněly ruce, Říčka neproměňoval.
Hokejovým přemýšlením si sedl se Sedlákem a Hykou a nyní se i u mantinelu snaží, aby v téhle lajně zůstal.

A Vála dle mne už pomalu dorůstá do pozice, že může hrát sám rozehrávku.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Jirka. píše: 30 pro 2022 23:32 Končí mu čtyřletá smlouva, kterou uzavřel ve sračkách s omezeným rozpočtem. Nezdá se mi, že by mu pan Dědek chtěl nabídnout nižší smlouvu než měl. Přispěl významně k záchraně, o tom žádná. V play-off na něm vždy byla vidět touha dávat goly a vyhrávat. Ať už třeba s Boleslaví a nebo loni s motorem, kdy trefil dvě tyčky za zápas v asi klíčovým zápase. Jasně, někdy nechce hrát s každým a taky má za sebou pár průserů, ale je to hokejista nadstandartní. Nemyslím si že by musel mít letos potřebu si něco vymýšlet. Za něj letos hovoří výsledky. Já bych byl rád, kdyby dostal smlouvu na další 2 roky a pak se uvidí. Je odchovanec. Je to náš Kousy. Jen najít tu osu v jeho požadavcích a očekáváních(to samý u klubu)
Doufam ze Kousy zustane, sice me obcas sere, ale pamatuji si ze tu nekdo nekdy psal, utkvelo mi to v hlave, "je svuj, ale nas" :thumbup:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jirka. píše: 30 pro 2022 23:32 Končí mu čtyřletá smlouva, kterou uzavřel ve sračkách s omezeným rozpočtem. Nezdá se mi, že by mu pan Dědek chtěl nabídnout nižší smlouvu než měl. Přispěl významně k záchraně, o tom žádná. V play-off na něm vždy byla vidět touha dávat goly a vyhrávat. Ať už třeba s Boleslaví a nebo loni s motorem, kdy trefil dvě tyčky za zápas v asi klíčovým zápase. Jasně, někdy nechce hrát s každým a taky má za sebou pár průserů, ale je to hokejista nadstandartní. Nemyslím si že by musel mít letos potřebu si něco vymýšlet. Za něj letos hovoří výsledky. Já bych byl rád, kdyby dostal smlouvu na další 2 roky a pak se uvidí. Je odchovanec. Je to náš Kousy. Jen najít tu osu v jeho požadavcích a očekáváních(to samý u klubu)
Problém řady hráčů, kterým končí smlouva a budou jednat o nové, čili i Kousyho, bude to, že sem letos přišli hráči za jiných "cenových" podmínek. Co si budeme, agenti znají jejich gáži a v mnoho případech to jsou ti samí agenti. Asi to nechápejme špatně, ani od Kousyho, ani od jiných, ale vezměme v potaz, že to prostě vyjít nemusí, protože i když bodově bude třeba lepší než Sedlák, Hyka, tak asi nemůže dostat stejnou gáži. Na druhou stranu si myslím, že Kousy může ukázat na ledě, že si slušné ohodnocení zaslouží, je to i na něm. Je paradoxem, že ta první lajna hrála nejlépe, když tady nebylo duo Hyka, Sedlák.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 30 pro 2022 21:42 Podle mého je problém jinde. V podstatě je jedno, jaké se teď hrají výsledky. Díky vyrovnanosti hokeje (myslím, že výkonnostně nikdo není o parník vpředu) vůbec ("skoro vůbec") nebude znamenat výhodu začínat playoffs jako "1" proti "8"... Bude se dít spoustu věcí...
Tak tohle už se děje pár let. Ostatně vloni si to zakusili sousedé v barvách MHK.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

in-spyder píše: 31 pro 2022 00:42 Problém řady hráčů, kterým končí smlouva a budou jednat o nové, čili i Kousyho, bude to, že sem letos přišli hráči za jiných "cenových" podmínek. Co si budeme, agenti znají jejich gáži a v mnoho případech to jsou ti samí agenti. Asi to nechápejme špatně, ani od Kousyho, ani od jiných, ale vezměme v potaz, že to prostě vyjít nemusí, protože i když bodově bude třeba lepší než Sedlák, Hyka, tak asi nemůže dostat stejnou gáži. Na druhou stranu si myslím, že Kousy může ukázat na ledě, že si slušné ohodnocení zaslouží, je to i na něm. Je paradoxem, že ta první lajna hrála nejlépe, když tady nebylo duo Hyka, Sedlák.
Jestli chce Bobby novou dobrou smlouvu, tak bude dobry zacit promenovat aspon polovinu tutovek :think:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

denyip píše: 30 pro 2022 22:43 Výjimečně, když je o třídu lepší než ostatni
Aby ho to nesemlelo jako Radila se Zohym. Taky byli rychlostne jinde. Tedka darmo mluvit
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »



snad ty dresy půjdou do prodeje, nádhera
Odpovědět