Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Adam prostě chce víc hrát a hlavně bodovat, což při vší úctě k jeho výkonům v takto nabitém kádru nepůjde.
Když se k tomu připočte jeho horká hlava, tak rozuzlení této situace je výhrou pro Adama i pro tým.

Slyšel někdo stížnosti např. těchto vybraných hráčů, kteří také neustále plují sestavou:

Poulíček, Matýs, Rákos, Paulovič, Vála, Hrádek, Ciencala, Říčka nebo např. Klouček a Bučko, kteří by jistě neměli před sezónou problém sehnat jiné angažmá.

Já žádné jejich opakované připomínky neslyšel a věřím, že pokud by sestavou putoval např. Radil, tak to prostě vezme za ten správný konec.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Danik23 píše: 28 pro 2022 16:53 A jak se ti jevil? Byl to provar?
Za mě byl. A naprosto jsem chápal proč ho pak ke konci vynechávali.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Je škoda, že Adam tu hlavu nemá víc po tátovi. To byl poctivý dříč ochotný vzít jakoukoliv roli v týmu. Tihle kluci pomáhají mužstvu nejvíc. Ale některé geny zkrátka potlačit nejdou..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

digitalmouse píše: 28 pro 2022 16:52 Ideálně mít oba 😁. A to říkám jako člověk co Vlacha nemá rád.
Tak Vlacha můžeš mít rád asi jedině, když ho máš v týmu :))

Adam je prostě extrémně cílevědomý, bylo to na něm znát už z těch rozhovorů a podcastu s ním. Asi by trocha sebereflexe neuškodila.
Nicméně pokud se nepletu, tak v této sezoně nikdy nedostal šanci v první, nebo druhé lajně jako třeba trápící se Činel. Já jsem ho třeba chtěl u Hyky se Sedlošem. Tak se mi to asi nesplní.
Tesla a Devils
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 28 pro 2022 16:56 Adam prostě chce víc hrát a hlavně bodovat, což při vší úctě k jeho výkonům v takto nabitém kádru nepůjde.
Když se k tomu připočte jeho horká hlava, tak rozuzlení této situace je výhrou pro Adama i pro tým.

Slyšel někdo stížnosti např. těchto vybraných hráčů, kteří také neustále plují sestavou:

Poulíček, Matýs, Rákos, Paulovič, Vála, Hrádek, Ciencala, Říčka nebo např. Klouček a Bučko, kteří by jistě neměli před sezónou problém sehnat jiné angažmá.

Já žádné jejich opakované připomínky neslyšel a věřím, že pokud by sestavou putoval např. Radil, tak to prostě vezme za ten správný konec.
Ja myslim, ze srovnavas trochu jabka s hruskama, ale da se to podat take tak,
rekl bych, ze sem A. Musil prichazel jako velka posila od finalisty ELH a z jeho prvniho utoku a protoze tech zajemcu byla asi cela rada tak mu asi byla slibena take nejaka pozice a role, ale jak rikam, je to jedno, snad stab vi co dela, za me je Vlach slabsi Becko A. Musila...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Muf píše: 28 pro 2022 16:56 Adam prostě chce víc hrát a hlavně bodovat, což při vší úctě k jeho výkonům v takto nabitém kádru nepůjde.
Když se k tomu připočte jeho horká hlava, tak rozuzlení této situace je výhrou pro Adama i pro tým.

Slyšel někdo stížnosti např. těchto vybraných hráčů, kteří také neustále plují sestavou:

Poulíček, Matýs, Rákos, Paulovič, Vála, Hrádek, Ciencala, Říčka nebo např. Klouček a Bučko, kteří by jistě neměli před sezónou problém sehnat jiné angažmá.

Já žádné jejich opakované připomínky neslyšel a věřím, že pokud by sestavou putoval např. Radil, tak to prostě vezme za ten správný konec.
No jako sorry, beru každýho názor, ale na co by si měli tebou zmiňovaní hráči stěžovat krom Pouly a Řeky? Kromě těchto dvou by výše tebou jmenovaní hráči měli šoupat nohama, a být rádi že tady vůbec můžou být jako.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

fido píše: 28 pro 2022 16:59 Za mě byl. A naprosto jsem chápal proč ho pak ke konci vynechávali.
Tak to se neshodnem, my tak nejak v tom utoku ted obecne neexcelujem...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

O tom kdo bude kde hrat bude rozhodovat trener. Kdo to nechce chapat at jde.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Danik23 píše: 28 pro 2022 17:03 Tak to se neshodnem, my tak nejak v tom utoku ted obecne neexcelujem...
Však to respektuji. Každý na to máme jiný pohled. Já i Adama chápu, ale zase sorry, snad kromě první lajny tou sestavou putoval a nebodoval. Jestli u toho dělá i dusno ostatním tak chápu že půjde pryč. Ale zase souhlasím, že to není jen jeho chyba.

Ale to, že angažmá nevyjde se stává a stávat bude, není první ani poslední...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Co byl Musil ve ctvrte lajne tak uz to za me byla jen otazka casu kdy to prijde, a je to tady. Moc nevim co si o tom myslet, letos to z jeho strany neni uplne ono ale zaroven duveru treneru asi taky uplne nemel, souhlasim ze (by, jestli jeste je cas) mel dostat sanci s Hykou a Sedlakem, loni hral v lajne s Kousalem a Camarou a myslim ze ukazal ze to neni jen "reznik" a hokej hrat taky umi. Skoda.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jedna věc je, že pokud někdo někde nechce být, je nespokojenej se svou rolí, tak se asi nedá nic dělat. Hráči mají svoje ega, to je jasný. O Adamovi M. se dá zaslechnout, že má od sebe obrovský očekávání, chtěl by rozhodovat zápasy a táhnout tým. Je legitimní otázka, jestli na to při kvalitě především v prvních dvou lajnách, má. A jestli je schopen zpracovat, že momentálně ne.

Vlach je typ hráče, kterýho mají rádi fanoušci mančaftu, za kterej hraje.

Uvidíme...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Musil sem s nějakou rolí přicházel a pravděpodobně by ji i dál měl, ale situace v KHL to změnila, protože jinak by tady Hyka, Sedlák a Radil nebyli. Navíc, že poslední dobou nebyl na přesilovce, tak za několik kol zase může být, není to tak, že by z nich byl vynechán celou sezónu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pardubak1923 píše: 28 pro 2022 17:10 Co byl Musil ve ctvrte lajne tak uz to za me byla jen otazka casu kdy to prijde, a je to tady. Moc nevim co si o tom myslet, letos to z jeho strany neni uplne ono ale zaroven duveru treneru asi taky uplne nemel, souhlasim ze (by, jestli jeste je cas) mel dostat sanci s Hykou a Sedlakem, loni hral v lajne s Kousalem a Camarou a myslim ze ukazal ze to neni jen "reznik" a hokej hrat taky umi. Skoda.
Já si myslím, že tohle už vyřešit jinak nepůjde. Přece nemůžou trenéři podlézat hráči a nabízet mu najednou spoluhráče, na které si borec ukáže. Dělalo by to jen větší a větší dusno v kabině. A v play-off by to byla vyloženě časovaná bomba, stačil by jeden nepovedený zápas a už by se kluci možná i rvali..

Pokud už k nějaké konfrontaci došlo, nevěřím, že je cesta zpět. Navíc Rulík je v Kanadě, to asi taky nepomůže.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Rulik ma imo posledni slovo a musel to posvetit. Tyhle hrace co si chteji urcovat kde a s kym budou hrat uz jsme tu meli/mame a nedela to dobrotu, zejo Bobby
Naposledy upravil(a) WalkingDude dne 28 pro 2022 17:21, celkem upraveno 1 x.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Hlavně aby se to nezačalo hádat aby kvůli tomu nebyl nasranej i David chtěli hrát spolu no snad to bude dobrý
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Musil
Vůbec ho nechci hodnotit, jen nadhodit situaci.
Pamatuji velmi dobře jeho otce i jeho jihlavského dědu. Myslím, že kdyby se na oba hráče nasadila současná měřítka, měli by s hodnocením problém. A vezměte, co dokázali. Ani jeden z nich nebyl brilantní, ale oba byli nepostradatelní. I s chybami, které dokázali vyrobit.
Můj názor je, že pokud je on sám nespokojený, musí staff zhodnotit jeho působení v kabině. Pokud se jeho nespokojenost nikoho nedotýká a všechno je ok, měli by mu najít speciální roli, protože o takového hráče nechcete přijít - i z rodinných důvodů. Ačkoli třeba David nic neříká, přece jen je to brácha a jestli se nepletu, přišel za ním. Já bych se docela nebál z něj udělat beka - dopředu. On by i David převzal snadno (myslím) zodpovědnost za obranu. Oba jsou to vlčáci, jako byl táta a jako byl děda. Někdy, když jede střídat a berou ho z profilu, mám pocit, že se z ledu vrací Jarda Holík. Ten by z něj měl radost, i když by ho asi péroval... Rozhodně ho nenechat odejít, i kdyby chtěl sám. Udělat mu speciální místo a uvidíte, že se to v prvním playoffs vrátí zúročené... (Pomíjím všechny ty "řeči" o "nespokojenosti", protože nevím, jestli jsou pravdivé...).
Prostě nepouštět.
P.S.
Teď jsem si přečetl některé názory na "privilegia", na zvýhodňování... Teoreticky s tím souhlasím. Spravedlnost je krásná věc, ale prachy si za ni nekoupíš. Někdo holt má výhodu modré krve. Navíc podpořenou sportovním výkonem vyjádřeném ve watech na kg živé váhy. Ani jeden z nich není dokonalý ani fotřík nebyl... A přece... Já ale nevím nic o řečech a o situaci v kabině, proto tak lavíruji a omlouvám se předem za akurátní neznalost.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

A co na to David který jsem šel hlavně kvůli bráchovi 🤔
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

"Causu" Adam Musil vidím úplně stejně jako PL8 👍
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 28 pro 2022 17:18 Já si myslím, že tohle už vyřešit jinak nepůjde. Přece nemůžou trenéři podlézat hráči a nabízet mu najednou spoluhráče, na které si borec ukáže. Dělalo by to jen větší a větší dusno v kabině. A v play-off by to byla vyloženě časovaná bomba, stačil by jeden nepovedený zápas a už by se kluci možná i rvali..

Pokud už k nějaké konfrontaci došlo, nevěřím, že je cesta zpět. Navíc Rulík je v Kanadě, to asi taky nepomůže.
To není o tom, že si na to ten hráč ukáže. To je o tom využít daného hráče tak, aby z toho měl tým co největší užitek..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Hlavně že Činčala dostával šanci pořád a pořád a dokola. V první, druhý lajně. Dejte Adama k Hykovi a Sedlákovi do prdele a dejte mu čas jako Činčalovi - to je vzkaz trenérům. A dejte ho na první přesilovku před bránu
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jirka. píše: 28 pro 2022 17:40 Hlavně že Činčala dostával šanci pořád a pořád a dokola. V první, druhý lajně. Dejte Adama k Hykovi a Sedlákovi do prdele a dejte mu čas jako Činčalovi - to je vzkaz trenérům. A dejte ho na první přesilovku před bránu
Mohli by ho třeba dát mezi Radila a Kousala, to si myslím, že by mohlo fungovat, ale zase asi nebudou chtít tu lajnu trhat. Ale na křídlo k Sedlákovi s Hykou se podle mě nehodí.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Jirka. píše: 28 pro 2022 17:03 No jako sorry, beru každýho názor, ale na co by si měli tebou zmiňovaní hráči stěžovat krom Pouly a Řeky? Kromě těchto dvou by výše tebou jmenovaní hráči měli šoupat nohama, a být rádi že tady vůbec můžou být jako.
Však v pohodě :thumbup:

Mohl bych to celkem slušně rozvést, ale nechci tady tapetovat.

Každopádně máme hráče, kteří dokáží potlačit ego a potom hráče, kteří s tím mají trochu problém. A když to hodně zjednoduším, tak přes ty nevyjmenované se prostě Adam dostat nemohl, to už je o hierarchii a skladbě mužstva - a měl by si to vzít k srdci hlavně on, protože takhle to funguje naprosto všude.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

mach píše: 28 pro 2022 17:36 A co na to David který jsem šel hlavně kvůli bráchovi 🤔
Co by David? Koupil si zde barák a je spokojen ;)
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pcehockeyfan25 píše: 28 pro 2022 17:50 Co by David? Koupil si zde barák a je spokojen ;)
Když to říkáš tak asi jo 😉
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

…. S Bolkou jsem si rikal, ze nekteri borci ze 4 lajny to vidi spis na klicky a kudrlinky jako v prvni lajne a meli by si precist svou “kartu pracovnho mista”….

Tak celkem nekdy pred rokem a kousek To jsem tady ten trade s Vlachem nastrelil. Bylo to tehdy, kdyz byl Adam poprvy zpovykanej a chtel mermomoci pryc.

Nemam moc co k tomu dodat. Tym je vzdycky nad jakoukoliv hvezdu, nota bene radoby hvezdu.

Od Adama jsem cekal vic, vcetne jeho vystupovani.

To posledni co bych delal je ho premlouvat. No way.

Vlach je rapl, ale ma strelu a je to uz protrelej borec i pro play off. Hraje to jednoduseji, coz je spise plus.

Pokud teda Vlach, tak mne bude moc zajimat, jak to da. Muze to byt borec jednoho klubu, muze to klapnout.
Odpovědět