Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Nerikam ze je to v prdeli. Jen ze potencial je jinde. A trva to uz dost zapasu. Presilovky jsme nenatrenovali za pul sezony
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak zrovna dnes jsme Olomouc přehrávali skoro celý zápas, ale neproměnili několik i opravdu vyložených šancí, Kousal sám na brankáře, Sedlák taky, Hykovi nesedla střela do prakticky prázdné brány.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

WalkingDude píše: 26 pro 2022 20:11 Kdy jsme naposledy nekoho fakt prehravali?
Já nikde nepopírám a snad i sem jsem několikrát psal, že v prosinci nás potkal pokles.

Jen jsem nečekal před dnešním zápasem, že nějaká herní dominance s velkou pravděpodobností přijde na ledě týmu, kterej doma sbírá 70% bodů.

Díky tomu jsem trochu zklamanej výsledkem, ale jinak vlastně spokojenej s úrovní zápasu. A nejsem nasranej, že je borci celej zápas nevodili jak slepý koně.

A jo, taky bych si přál, aby přišel zápas, kterej trochu odšpuntuje zadrhlou koncovku. I mančaft na to čeká. Zrovna dnes bylo šancí docela dost. Škoda, že tam toho nepadlo víc.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Zápas jsem dnes neviděl, podle výsledku se již trejduje nebo aspoň mění trenéři ? :joy:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Na Zohornovi už je ta únava asi vidět, když byl ještě v reprezentaci a dnes zase přes dvacet minut. Snad ta absence Radila a Paulovičem nebude dlouhodobější a konečně se ten čas na ledě rozloží rovnoměrněji. Ale i teď si myslím, že ta čtvrtá lajna v jakékoliv podobě by v těch zápasech mohla hrát víc a to platí pro celou sezónu.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Autobusák píše: 26 pro 2022 20:38 Zápas jsem dnes neviděl, podle výsledku se již trejduje nebo aspoň mění trenéři ? :joy:
Ne, gólmani..... :red:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Autobusák píše: 26 pro 2022 20:38 Zápas jsem dnes neviděl, podle výsledku se již trejduje nebo aspoň mění trenéři ? :joy:
Nevim, ale Zadina si to po konci tusim druhy tretiny stradoval pres led s vyrazem mistra ligy, vesmiru a mozna i galaxie :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

WalkingDude píše: 26 pro 2022 19:57 Jak dlouho se budeme jeste hledat? S timhle tymem by predvadena hra mela vypadat jinak. Imo
Já bych jim dal čas. Sedlo hrál druhý zápas po příletu. Hyčmen bude potřebovat ještě více času po takové nemoci. Vondrc přišel nedávno. Dnes nemocný Radil. Zohy úplně z formy.. K tomu konec kmenových hráčů béčka. Rulík v Kanadě. Količ stále v rekonvalescenci..

Kluci, neblbněme. Teď se nic nevyhrává. A ten tým se bude muset ladit několik týdnů.. Ale sílu mít bude. Borci se opravdu musí připravit na různé styly betonu, často na hranici pravidel.. Ale vědí o tom všichni. A čas také máme..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 26 pro 2022 21:08 Já bych jim dal čas. Sedlo hrál druhý zápas po příletu. Hyčmen bude potřebovat ještě více času po takové nemoci. Vondrc přišel nedávno. Dnes nemocný Radil. Zohy úplně z formy.. K tomu konec kmenových hráčů béčka. Rulík v Kanadě. Količ stále v rekonvalescenci..

Kluci, neblbněme. Teď se nic nevyhrává. A ten tým se bude muset ladit několik týdnů.. Ale sílu mít bude. Borci se opravdu musí připravit na různé styly betonu, často na hranici pravidel..
Těžko říct, jestli z formy nebo už je znát ta únava, i na Radilovi to podle mě bylo v posledních zápasech vidět. Zvlášť v naší situaci si myslím, že není úplně nutné, aby se někteří hráči prakticky nedostali na led.
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

WalkingDude píše: 26 pro 2022 19:57 Jak dlouho se budeme jeste hledat? S timhle tymem by predvadena hra mela vypadat jinak. Imo
Mam jinej nazor. Mne se dnesni hokej libil. Ocekavat, ze budem valcovat kazdyho soupere rozdilem tridy je podle me nesmysl. Herne dle me OK, problem mame momentalne s produktivitou. Osobne jsem optimista-do PO si to sedne a sila tymu se ukaze az tam. Ja jim verim.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Nevíte někdo jak to vypadá s Kousalem a jeho smlouvou? Ma klub zajem mu nabidnout novou? Po téhle sezone mu končí...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

zeno píše: 26 pro 2022 22:23 Mam jinej nazor. Mne se dnesni hokej libil. Ocekavat, ze budem valcovat kazdyho soupere rozdilem tridy je podle me nesmysl. Herne dle me OK, problem mame momentalne s produktivitou. Osobne jsem optimista-do PO si to sedne a sila tymu se ukaze az tam. Ja jim verim.
Nerikam valcovat. Ale my uz cca sestej zapas hrajeme stejne.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

WalkingDude píše: 26 pro 2022 20:23 Nerikam ze je to v prdeli. Jen ze potencial je jinde. A trva to uz dost zapasu. Presilovky jsme nenatrenovali za pul sezony
Pro mě je to nepochopitelné...
Btw, TRI dneska 4! přesilovkové góly... tak se dělá rozdílový výsledek :silent: :think:
Život jde dál...
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Liboros píše: 26 pro 2022 22:35 Nevíte někdo jak to vypadá s Kousalem a jeho smlouvou? Ma klub zajem mu nabidnout novou? Po téhle sezone mu končí...
Resi se to :-)

Jen bych rad pripomnel, ze to neni tak davno, co nas posilovali pralesaci a sli jsme od prohry k prohre. Hrali o preziti a byli vsem pro smich.
Proto nechapu, ze ctu negativni komentare a nespokojenost. Ja budu spokojenej, kdyz pujdem do PO z prvni ctyrky s prazdnou marodkou a plnym zimakem. Pardubicky fanousek je narocnej, ale chelo by to trosku pokory. Ja jsem nadsenej, ze muzu chodit na hrace jako Zohorna, Radil, Kousal, Will, Hyka, Sedlak, Musilove.. snad si nikdo nemyslel, ze se bude zapas co zapas vyhravat. Hlavne verim Rulikovi a brane. Tam mame silu ktera muze byt ( a nemusi ) byt alfa a omega vseho.
Muze to vyjit a nemusi, je to sport a v tom je to hezky. Pojdte si misto tech negaci uzit to, na jaky hrace muzem chodit.. ja si moc dobre pamatuju ty sracky, takze me prohra v Olmiku asi ani nesere… kdyz se podivam na tabulku :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Propulse píše: 26 pro 2022 22:49 Resi se to :-)

Jen bych rad pripomnel, ze to neni tak davno, co nas posilovali pralesaci a sli jsme od prohry k prohre. Hrali o preziti a byli vsem pro smich.
Proto nechapu, ze ctu negativni komentare a nespokojenost. Ja budu spokojenej, kdyz pujdem do PO z prvni ctyrky s prazdnou marodkou a plnym zimakem. Pardubicky fanousek je narocnej, ale chelo by to trosku pokory. Ja jsem nadsenej, ze muzu chodit na hrace jako Zohorna, Radil, Kousal, Will, Hyka, Sedlak, Musilove.. snad si nikdo nemyslel, ze se bude zapas co zapas vyhravat. Hlavne verim Rulikovi a brane. Tam mame silu ktera muze byt ( a nemusi ) byt alfa a omega vseho.
Muze to vyjit a nemusi, je to sport a v tom je to hezky. Pojdte si misto tech negaci uzit to, na jaky hrace muzem chodit.. ja si moc dobre pamatuju ty sracky, takze me prohra v Olmiku asi ani nesere… kdyz se podivam na tabulku :)
Je to tak predsedo :-)

Neni potreba se toho nejak bat.

Za mne mame dve hlavni slabiny k vyreseni. Prvni jsou ty spec tymy. Zatim jsme je celkem prekvapive nenaladili. Tam bych rad videl vetsi zamereni a progres, jinak to muze byt prekerka. A pak to je treti obrana. Pokud se vrati Kolic a jeste stihne zahrat ten svuj diesel, tak bych si to odfajfknul….
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Itchy píše: 26 pro 2022 23:46 Je to tak predsedo :-)

Neni potreba se toho nejak bat.

Za mne mame dve hlavni slabiny k vyreseni. Prvni jsou ty spec tymy. Zatim jsme je celkem prekvapive nenaladili. Tam bych rad videl vetsi zamereni a progres, jinak to muze byt prekerka. A pak to je treti obrana. Pokud se vrati Kolic a jeste stihne zahrat ten svuj diesel, tak bych si to odfajfknul….
Prd tomu rozumim, ale cekal bych vic od presilovek. Mame na to hrace a stejne to neni ono. Ja mam nazor ( nemusi byt spravnej ) ze presilovky ti rozhodujou zapas. V tyhle situaci ten tym ma ukazat kvalitu a pomoct si v tom zapase. Kazdopadne za me klobouk dolu co predvadi Olomouc, to neni nahoda. Muzes mit Hemskyho, Hejduka, Haska, ale pokud proti tobe nastoupi x bojovniku, co nechaji na lede vsechno, tak ti ani tohle nestaci. Kdo nekdy hral kolektivni sport tak vi. J si treba myslim, ze nas v playoff malo kdo porazi 4x :-)
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Souhlasím...

A ty přesilovky jsou pro mě záhada... my na tom nejsme špatně, my jsme nejhorší :problem:

Koukněme na konkurenci: TRI 29, VIT 26... PCE 14... :wtf:
Přílohy
Snímek obrazovky pořízený 2022-12-26 23-56-23.png
Život jde dál...
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Ja bych teda rekl ze skoncit s timhle tymem mimo top 4 by byla ostuda, i to 4. misto uz by bylo na hrane, za me tenhle tym musi uhrat 2.-3. misto v "klidu" a jak uz nekdo psal - do playoff bez marodky.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Itchy píše: 26 pro 2022 23:46 Je to tak predsedo :-)

Neni potreba se toho nejak bat.

Za mne mame dve hlavni slabiny k vyreseni. Prvni jsou ty spec tymy. Zatim jsme je celkem prekvapive nenaladili. Tam bych rad videl vetsi zamereni a progres, jinak to muze byt prekerka. A pak to je treti obrana. Pokud se vrati Kolic a jeste stihne zahrat ten svuj diesel, tak bych si to odfajfknul….
Možná by ten jeden obránce stál za zvážení. Vála je celkem v pohodě, ale ti další dva co už v extralize něco odehráli, moc nepřesvědčují.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

V Kometě už lítají fans v kabině a berou hráčům dresy. Za chvíli skončí Libík v konťáku jak Ota :)
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

No tvl, co se to v tom Halifaxu děje? 😱😱😱
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sali67 píše: 27 pro 2022 02:00 No tvl, co se to v tom Halifaxu děje? 😱😱😱
Snazi se kluci, snazi. Asi dobrej kouc… ;-)
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Itchy píše: 27 pro 2022 02:03 Snazi se kluci, snazi. Asi dobrej kouc… ;-)
Kalous? 🤔
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

ZÁZRAK!!! ✌️✌️✌️
Teď hlavně porazit Rakousko a Německo 😁
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Hokej dobry, jeste drobatko potrenovat zpev :-))
Odpovědět