Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Mech
Příspěvky: 162
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

fansDKnL píše: 14 pro 2022 10:23 Na to, že ještě v sezoně 19/20 hrál za juniorku Litomyšle. Zatím se jeví dobře.
Asi dobrej oddíl :roll: ,ale hráli tam ligu juniorů
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Hadamczik sází pecky z forenzního auditu.
https://www.sport.cz/clanek/hokej-ostat ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

K zblití
Přílohy
29152220-B553-4E33-9839-E42E40CC01F0.jpeg
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tam se ale kradlo... Renáta a spol.... ale nemám iluze o tom, že se z toho někdo bude zodpovídat....
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 14 pro 2022 16:20 tam se ale kradlo... Renáta a spol.... ale nemám iluze o tom, že se z toho někdo bude zodpovídat....
Kdyby se to dělo jen v hokeji. A přesně jak píšeš, málokdy se někomu něco stane. Dnes mi těch Rathových sedm míčů přijde skoro směšných, že za to seděl... Většinou se vše hodí na jednoho troubu a ostatní se vzájemně kryjí, protože každý něco na někoho ví..

Ale kdybys vybral dvacet tisíc někde na benzínce, tak jdeš do tepláků.. :-)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Je to hnus, ale tak nějak to všichni věděli.. Dokud se celá naše společnost tady v ČR nenaučí že krást není normální, bude se něco dít pořád.

Ale doufám že když to takhle je černé na bílém, že někdo do těch tepláků přece jen půjde. A trestní oznámení pana Dědka nepřijde vniveč.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Ray
Příspěvky: 10
Registrován: 21 led 2019 13:45

Re: Hokej

Příspěvek od Ray »

Celkem mě udivuje, že to vlastně celá léta vůbec nikomu nevadilo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Holky nemají na výstroj, není na zaplacení trenérů u mládeže, ale na horní palubě se tančí. Smutná realita nejen hokeje.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ray píše: 14 pro 2022 20:03 Celkem mě udivuje, že to vlastně celá léta vůbec nikomu nevadilo
Vyjímky nejsou zadarmo.
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

BPA teda končí jen pro repre, ale pro extraligu je smlouva platná dál, je to tak? Znamená to něco pro nás? Myslím to téma, že HCPCE nemá podepsanou smlouvu s BPA pro příští sezónu. Někdo nějaké bližší info, jestli tenhle audit něco mění?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

REAKCE JANY OBERMAJEROVÉ, ŠÉFKY BPA

"K závěrům auditu se bohužel nemůžeme detailně vyjádřit, protože jej nemáme k dispozici. Nicméně dovolujeme si reagovat na některá vyjádření pana prezidenta Hadamczika. Měsíc před zahájením reprezentační sezony 2008/2009 jsme byli požádáni o pomoc se zajištěním financí pro nadcházející období. Spolupráce trvá 15. sezonu, stabilizovali jsme za tuto dobu porfolio dlouhodobých partnerů a zajistili víc než jednu miliardu korun. Pro český lední hokej šlo o maximálně výhodnou a přínosnou spolupráci. V úterý na jednání s vedením ČSLH a Pro-hockey jsme se finálně nedohodli na pokračování spolupráce s hokejovou reprezentací od sezony 23/24. Průběžně navyšované požadavky nového vedení svazu na cenu neodpovídají rozsahu a hodnotě postupovaných práv a servisu pro partnery. Jednání trvala dlouho, z naší strany jsme učinili maximum vstřícných kroků k dohodě. Současnou situaci vnímáme jako pokračování boje o marketingová práva a dosažení vlivu na dění v hokeji, zvýrazněného blížícím se MS 2024 v Česku."
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Vakr píše: 14 pro 2022 20:09 BPA teda končí jen pro repre, ale pro extraligu je smlouva platná dál, je to tak? Znamená to něco pro nás? Myslím to téma, že HCPCE nemá podepsanou smlouvu s BPA pro příští sezónu. Někdo nějaké bližší info, jestli tenhle audit něco mění?
Teď jsem to chtěl říct. Asi to bude ještě "sranda".
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Vakr píše: 14 pro 2022 20:09 BPA teda končí jen pro repre, ale pro extraligu je smlouva platná dál, je to tak? Znamená to něco pro nás? Myslím to téma, že HCPCE nemá podepsanou smlouvu s BPA pro příští sezónu. Někdo nějaké bližší info, jestli tenhle audit něco mění?
nic se nemění pro extraligu, ale majitel má pravdu, BPA si z toho dělá dojnou krávu, kdyby se to dělalo jinak a lépe, tak by kluby měli více peněz, ale to jsou ty pochcaný záda....

Záruba říkal, hokej asi na ČT končí.....extraliga
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 14 pro 2022 20:16 REAKCE JANY OBERMAJEROVÉ, ŠÉFKY BPA

"K závěrům auditu se bohužel nemůžeme detailně vyjádřit, protože jej nemáme k dispozici. Nicméně dovolujeme si reagovat na některá vyjádření pana prezidenta Hadamczika. Měsíc před zahájením reprezentační sezony 2008/2009 jsme byli požádáni o pomoc se zajištěním financí pro nadcházející období. Spolupráce trvá 15. sezonu, stabilizovali jsme za tuto dobu porfolio dlouhodobých partnerů a zajistili víc než jednu miliardu korun. Pro český lední hokej šlo o maximálně výhodnou a přínosnou spolupráci. V úterý na jednání s vedením ČSLH a Pro-hockey jsme se finálně nedohodli na pokračování spolupráce s hokejovou reprezentací od sezony 23/24. Průběžně navyšované požadavky nového vedení svazu na cenu neodpovídají rozsahu a hodnotě postupovaných práv a servisu pro partnery. Jednání trvala dlouho, z naší strany jsme učinili maximum vstřícných kroků k dohodě. Současnou situaci vnímáme jako pokračování boje o marketingová práva a dosažení vlivu na dění v hokeji, zvýrazněného blížícím se MS 2024 v Česku."
napadlo mě jedno slovo....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jak už tu padlo nejen ohledně repre. BPA má z extraligy i repre dojnou krávu. Hromada peněz, protihodnotou nic, žádný posun produktu dopředu a směrem k fanouškům.

Ani bych se nedivil, kdyby proběhla nějaká "vzpoura" klubů, po tom co dnes zaznělo na tiskovce. A jsem zvědavej na reakci pana Dědka.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 14 pro 2022 20:23 Ani bych se nedivil, kdyby proběhla nějaká "vzpoura" klubů, po tom co dnes zaznělo na tiskovce.
Když ono to ale většině klubů vyhovovalo.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 14 pro 2022 20:26 Když ono to ale většině klubů vyhovovalo.
Otázka je, jestli za tím "vyhovovalo" něco není. Ale to my se asi nedozvíme.
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 14 pro 2022 20:26 Když ono to ale většině klubů vyhovovalo.
Tak Dědek to říkal jasně. Takový Straka se před hlasováním stavil v centrále BPA a pak hlasoval opačně. Proto asi Dědek použil výraz "pochcat záda".. A když takových klubů bylo víc.. Není divu..

To je takové to: "A co kdybychom my dva se sešli už v šest? Bez něj.. Jménem civilizace.. " :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Prošel jsem konkurenci, "svazová kasička" se neřeší. Na Twitteru a diskuzích deníků spíše hejty na Hada. Za týden bude zapomenuto.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jak to vidím já? Za předchozího Krále na svazu i v APK vládla jedna loby: PPF a kolektiv Sparta s Libercem a zrovna tu Plzeň bych k nim přidal, jelikož není složité najít si majetkové pozadí jejich největšího sponzora. Takže Dědkova snaha ohnout Stračenu byl zcela zbytečný výstřel, jen mu svým tlakem dokázal sehnat několik miliónu do rozpočtu navíc. Pak jsou tu čeští solitéři mající své vlastní zájmy. Severní sousedé – tam je to především o odpisových položkách, reklamě a ambicích mistra Schöna, i když ten značně ubral a dal se na myslivost. Barážový klub z Boleslavi těžil především z přízně Koncernu ve stylu chléb a hry, jen turbulentní změny a krize v automotive jej nutí k finanční opatrnosti. Litvínov je kapitola sama pro sebe. No a Budějovice horují pro výjimku Budvaru a nic moc jiného je nezajímá. Vary jsou pak u všeho outsider. Všichni mají společné jedno. Vyjednávají si pro sebe to nejvýhodnější a každý sám za sebe, rozhodně ne společně. Nu a na Moravě je dominantní Zábranský, mající svůj sponzorský pool a kapitál z fanoušků za sebou. A nemá potřebu se s nikým paktovat, jen se výhodně dohodnout. A má sílu do všeho hodit vidle. Olomouc je pak malý klub, mající však snad nejprotřelejšího manažera v lize. Ale ani on není ochoten zobchodovat všechno. Vítkovice byly na padnutí, nikomu nevadily, po převzetí panem místopředsedou svazu však především on jenom finančně krvácí. Hodně. Nu a Třinec nakonec je ne kapitola, leč román sám pro sebe. Nejbohatší klub v lize, pouhá jedna, byť výstavní, z divizí bohatého Werku. Mají to jako Boleslav, chléb a hry, jen o několik levelů výš.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Stars píše: 14 pro 2022 20:19 napadlo mě jedno slovo....
Jednicka? :wave:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Stars píše: 14 pro 2022 20:19 napadlo mě jedno slovo....
Prcat?
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Mech píše: 14 pro 2022 11:37 Asi dobrej oddíl :roll: ,ale hráli tam ligu juniorů
Já tu ligu s juniorkou hrál a byla dobrá. Řada kluků z malých týmů vystrčila hlavy. A bylo jich víc, než se nakonec prosadilo... To je jeden z důvodů, proč si myslím, že by soutěže měly být širší. Všichni hledají kvalitu, která není. Hledejte příležitost pro kluky, aby mohli hrát slušnou soutěž doma, bez zbytečných přestupů... Statistika a pravděpodobnost fungují...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ať neřešíme jen negativa, Lichtag se mi v béčku líbil už dlouho. Ten kluk v sobě má velký potenciál.

Ono stačí vidět už jen jeho ruce na fotkách u podpisu, tam fakt cítím, že o makání na "živé váze" nekecá. Ten kluk nabere svaly, neztratí rychlost a bude v extralize stabilně. Snad to bude opravdu u nás..
Odpovědět