Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Už se koukal na Činela doktor? To musí být nějaká tasemnice v nervovém zakončení na rukou, nebo tak něco. :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Já dnes žádnou ofenzivní smršť nečekal. Jsem rád, že kluci se zase vrátili na vítěznou vlnu. Willda je neskutečný brankář. Výhra je výhra...
Tesla a Devils
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

JirkaPCE píše: 06 pro 2022 20:43 Mám pocit, že někteří tady už vyloženě čekají, až se něco Ciencialovi nepovede, aby ho mohli kritizovat. Přitom dnes zápas moc krásy opravdu nepobral a nepřesností tam byla spousta. Ale jinak po dvou prohrách důležitá výhra a po první polovině základní části určitě spokojenost a nějaká herní krize na začátku prosince mě opravdu netrápí. A ani si nemyslím, že je potřeba se v základní části honit za tou bezvýznamnou trofejí. Hradec loni lítal po ledě celou základní část, v podstatě neměli žádnou krizi a pak je spláchla Boleslav ve čtvrtfinále po pěti zápasech v předkole. I my jsme tady v minulosti dvakrát vyhráli základní část s velkým náskokem, ale v playoff z toho ten nejdůležitější pohár nebyl.
A ja ten pocit nemam, nemyslim si, ze borci na foru co si dovoli kritizovat nebo poukazat na vykony Cinela nebo kohokoliv dalsiho, maji jeho Voodoo figurku a nepreji a nepreji, naopak, ja myslim, ze kazdej bude rad pokud se chyti a bude naplnovat predpoklady, myslim, ze sem opravdu sel jako 1 nebo 2 centr a vsichni to proste ocakavaji, navic, a to nemyslim pejorativne, Cinel je nekonfliktni a dobrej borec do kabiny (stejne jako byl O. Roman), nicmene pokud neco dlouho neslape tak je to treba resit, to nereseni a utrpeni s Romanem kazdy asi pamatuje, tak to jenom k tomu, ze by tu snad meli byt vylozene skodolibi fandove..
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Adam Kašpar píše: 06 pro 2022 21:02 Když tady čtu některé komentáře,tak spousta z vás na hokej vubec nechodí a má jen potřebu se tu vyblejt.paka
Nomen omen.
Amen s tebou.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Danik23 píše: 06 pro 2022 21:16 A ja ten pocit nemam, nemyslim si, ze borci na foru co si dovoli kritizovat nebo poukazat na vykony Cinela nebo kohokoliv dalsiho, maji jeho Voodoo figurku a nepreji a nepreji, naopak, ja myslim, ze kazdej bude rad pokud se chyti a bude naplnovat predpoklady, myslim, ze sem opravdu sel jako 1 nebo 2 centr a vsichni to proste ocakavaji, navic, a to nemyslim pejorativne, Cinel je nekonfliktni a dobrej borec do kabiny (stejne jako byl O. Roman), nicmene pokud neco dlouho neslape tak je to treba resit, to nereseni a utrpeni s Romanem kazdy asi pamatuje, tak to jenom k tomu, ze by tu snad meli byt vylozene skodolibi fandove..
Tak přišel sem jako hráč, který by měl přispět hlavně bodově, protože hráč na bránění nebo do oslabení to opravdu není. A to asi loni splnil ještě líp, než se čekalo. Letos se mu na to zatím nedaří navázat, ale taky hraje míň při hře 5 na 5 stejně tak v přesilovkách, když přišlo dost kvalitních útočníků. A s Romanem bych ho opravdu nesrovnával. Ten hrál mnohem hůř než letos Cienciala, i když mu to zatím nejde.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

subris píše: 06 pro 2022 20:35 ... atmosféra na zimaku zřejmě úměrná výkonu na ledě... Místní spolek @digitalmouse a @Autobusák zřejmě museli překonávat lihové limity :D
Kamaráááde vyměnil jsem alkohol za cigarety a o přestávce jsem hulil jak komín v Paramu. :joy:
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 06 pro 2022 21:55 Kamaráááde vyměnil jsem alkohol za cigarety a o přestávce jsem hulil jak komín v Paramu. :joy:
Teď co je lepší 🤣🤣 já si třeba nemůžu vybrat tak jedu troj boj ja k tomu ještě nervozitou žeru 🤣🤣
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mach píše: 06 pro 2022 21:58 Teď co je lepší 🤣🤣 já si třeba nemůžu vybrat tak jedu troj boj ja k tomu ještě nervozitou žeru 🤣🤣
Chlast je metla lidstva. :joy: :joy: :joy: Mě se to v létě překlopilo a nervozitou už nežeru a mám dolu za 3 měsíce 23 kg. :joy:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

JirkaPCE píše: 06 pro 2022 21:28 Tak přišel sem jako hráč, který by měl přispět hlavně bodově, protože hráč na bránění nebo do oslabení to opravdu není. A to asi loni splnil ještě líp, než se čekalo. Letos se mu na to zatím nedaří navázat, ale taky hraje míň při hře 5 na 5 stejně tak v přesilovkách, když přišlo dost kvalitních útočníků. A s Romanem bych ho opravdu nesrovnával. Ten hrál mnohem hůř než letos Cienciala, i když mu to zatím nejde.
Ja si nemyslim, ze hraje vyrazne min nez zbytek utocniku mimo prvni lajnu, stejne tak na presilovce, nema prvni brazdu, ale hraje ji stabilne, naopak si myslim, na to jak se mu nedari, tak prostor ma velmi slusnej.. staci se mrknout na statistiky zapasu...pravdu mas v tom, ze Roman tu hral velkou tuzku dele nez Cinel, jinak herni projev je dle me srovnatelnej, a jelikoz probleskuji zpravy, ze i pres snahu o vymenu je temer neobchodovatelnej, tak nezbyva nez verit, ze se chytne..
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 06 pro 2022 22:05 Chlast je metla lidstva. :joy: :joy: :joy: Mě se to v létě překlopilo a nervozitou už nežeru a mám dolu za 3 měsíce 23 kg. :joy:
Hezký 👍👍a to stačí jen nežrat chlastat můžu z vesela dál?🤣
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Danik23 píše: 06 pro 2022 22:09 Ja si nemyslim, ze hraje vyrazne min nez zbytek utocniku mimo prvni lajnu, stejne tak na presilovce, nema prvni brazdu, ale hraje ji stabilne, naopak si myslim, na to jak se mu nedari, tak prostor ma velmi slusnej.. staci se mrknout na statistiky zapasu...pravdu mas v tom, ze Roman tu hral velkou tuzku dele nez Cinel, jinak herni projev je dle me srovnatelnej, a jelikoz probleskuji zpravy, ze i pres snahu o vymenu je temer neobchodovatelnej, tak nezbyva nez verit, ze se chytne..
Tak on je to taky hráč, za kterého asi nějakého dřeváka do čtvrté lajny chtít nebudou. Jinak tomu že ho nabízí všude možně, vzali by za něj prakticky kohokoli a stejně ho nikdo nechce, moc nevěřím.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mach: Jasně, že můžeš dál bumbat. Letošní sezona je zatím dobrá - není u mě důvod nasávat. :joy:
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

nevíte někdo proč už hráči po vyhraným zápase se nevrací na led? díky za odpověd
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

petan12314 píše: 06 pro 2022 22:37 nevíte někdo proč už hráči po vyhraným zápase se nevrací na led? díky za odpověd
Protože místo toho je děkovačka po každém zápase zrovna.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

FOGLIK píše: 06 pro 2022 22:59 Protože místo toho je děkovačka po každém zápase zrovna.
jj to jsem si nějako vsimnul když mám permici.. ale celkem mě mrzí že po zápase nemáme třeba nějaký ty "herní" pokřiky a je to vlastně firt dokola to samý:/ a docela mi u nás chybí ultras, jenže když DF a pokřiky tvoří starší lidé tak je to pak těžké
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Jak jsem říkal první útok netrhat, tak teď píšu roztrhat. Myslím že to přijde s Hykou.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 06 pro 2022 21:13 Už se koukal na Činela doktor? To musí být nějaká tasemnice v nervovém zakončení na rukou, nebo tak něco. :wave:
Jak se na konci bál vystřelit do té prázdné, smáli se všichni okolo, ale vím, je to zbytečně škodolibé. Jsem rád, že se dnes alespoň trefil, ale ten kluk má strašnou křeč v rukou, jak kdyby se prostě bál. On to tam má, ale není ve své kůži.

První lajna, tam bych řekl, že ty poslední tři zápasy přišlo takové nějaké uspokojení a oni nejenže pomalu střídají, a když nemají kotouč na holi, tak působí strašně otráveně. Ale když jim to klapne, udělají si pár otoček, soupeř je nechytí, vyjde jim to, tak jsou zase zpět, v těch rukách a nohách ty schopnosti mají, ale právě pak by to tam neměli ledabyle házet, ale prostě chladnokrevně zakončit. Ty góly by jim pomohli.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

subris píše: 06 pro 2022 20:35 ... atmosféra na zimaku zřejmě úměrná výkonu na ledě... Místní spolek @digitalmouse a @Autobusák zřejmě museli překonávat lihové limity :D
Já v týdnu určitě ne 😉. Každý ráno vstávám ve 4 do práce.

Sem tam si dám na spaní na chuť jednoho panáka rumíka, na pivko si zajdu o víkendu.
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Holly833 píše: 06 pro 2022 20:35 A stokorunáčka za príspevok zápasu putuje pánu Sweníkovi, gratulujeme! :handshake: :money_with_wings: :thumbsup: :slight_smile:
Ať si každý pyskuje, jak chce. Máme své tři body, Willda další nulu a opět "první". Vydřený zápas, to vždy potěší. Ropáci nehráli špatně (zkrátka Mlejnek je vynikající trenér), ale kluci to urvali, tím lépe.. ;-)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Podívejme kdo včera vyrazil zafandit.
ZA DYNAMO :-)))
Přílohy
139D3174-BB6D-4057-9A07-C3C7F40843CC.jpeg
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

petan12314 píše: 06 pro 2022 23:13 jj to jsem si nějako vsimnul když mám permici.. ale celkem mě mrzí že po zápase nemáme třeba nějaký ty "herní" pokřiky a je to vlastně firt dokola to samý:/ a docela mi u nás chybí ultras, jenže když DF a pokřiky tvoří starší lidé tak je to pak těžké
Milý kolego - jak rádi by byli v některých klubech, kdyby se naopak ultras nebo jak se to nazývá rozhodli radši na jejich zápasy nechodit.
Ono to spíš některým klubům dělá stálou ostudu, pár těchto jedinců.. Děkuji nechci !
Jsme super fanoušci, herní pokřiky se obměnily a obměňují, lidé chodí do areny a z areny spokojení, jsme jedna velká rodina.
Takže promiň, ale tvůj příspěvěk... no nechápu... Hockeytown, rozumní a věrní fanoušci, velká Dynamo rodina... Neměnil bych, jsem na nás pyšný !!! :whistle:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Perníkář píše: 07 pro 2022 06:18 Podívejme kdo včera vyrazil zafandit.
ZA DYNAMO :-)))
Franta má tedy koule.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

S Chezou jsou to teda letos gólový hody...

Ale určitě to bylo živější než v neděli. Vondrc byl na ledě vidět. Hyka taky, ten to bruslení má fantastický.

První půlka základní části je úspěšně za námi.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 06 pro 2022 21:13 Už se koukal na Činela doktor? To musí být nějaká tasemnice v nervovém zakončení na rukou, nebo tak něco. :wave:
Myslím že to je ten "němec", kterej způsobuje zapomínání... Asi zapomněl že dal gól, jinej nepadnul a furt měl nervy. Na konci zápasu to mohl uzavřít a mohl být ještě slavnější.... ;-)

Je očividný, že je v křeči (více méně celou sezonu). Často dělá fakt nepochopitelný věci. Je ale taky očividný, že má šikovný ruce. Dokonce si myslím, že má jednu z nejlepších střel v týmu mezi útočníky a to jak příklepem, tak zápěstím... Umí nájezdy.

Asi je velký pokušení ho vyměnit, možná to je i plán klubu. Já bych to ale nedělal....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Perníkář píše: 07 pro 2022 06:18 Podívejme kdo včera vyrazil zafandit.
ZA DYNAMO :-)))
Uchrchlanej Franta najednou největší fanoušek... a kdyby bylo po jeho, dneska to mlátíme s Přerovem a Sokolovem....
Odpovědět