Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tady v čase 49:50 ředitel Tipsportu říká že Vítkovice jsou jejich největším sponzorskym projektem a to ten druhy bere 27 mega, ale na stránkách Vítek o nich není nic jen Ridera ,prece kdyžme nekdo dava takove penize tak je mezi generalnimi partnery ne.. nevíte někdo co si majitelVitkovic a prezident APK v jedné osobě domluvil s BPA 😵‍💫🤫
Já cucham špínu
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Koukal jsem na fórum a Komety a stěžují si tam, že Vítkovice přihrávají fauly, stejně to dělali celý zápas s námi. Kdyby jim rozhodčí začali dávat tresty za simulování, tak by si tyhle herecké výkony rozmysleli. Ani bych se nedivil, že vzhledem k tomu že mají silné presilovky, tak to je uvozovkách taktika, kterou jim ordinuje Holaň.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak se tady pořád píše, že to hrajeme na jednu lajnu, ale když se třeba člověk podívá na sestavu Sparty, která má taky nejvyšší ambice, nějací hráči jim chybí stejně jako nám, i když takový Simon nejspíš bude rád, pokud tam vůbec dohraje sezónu. Ale rozhodně mně nepřijde lepší než ten náš.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Před sezónou jsem Vítka tipoval tak na 4-5 místo ale musím uznat že doma to teda drtí
🔴⚪
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Z těch informací na twiteru mě začíná bejt trochu špatně :grr:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jirka. píše: 02 pro 2022 19:10 Z těch informací na twiteru mě začíná bejt trochu špatně :grr:
Co se tam píše?
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ten Fridrich mi přijde velmi zajímavý hráč. Už v repre se mi libil. Pokud tady chceme i přespolní, tam by se klub měl dívat..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

fandové kotlety ve Vítkovicích pyro, já myslel že silvestr ještě není :ruleta: :modlitba:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

JirkaPCE píše: 02 pro 2022 19:14 Co se tam píše?
Ááále, nic co bysme nevěděli.. ale prej má ta udájná výměna s Varanama být trvalá a podle fanoušku KV šel poslední dobou Vondráček dost dolů a navíc je pořád zraněnej.. Berou to tam jako win, a já si to myslím taky :grr: :grr: :ruleta:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

mach píše: 02 pro 2022 17:46 Tady v čase 49:50 ředitel Tipsportu říká že Vítkovice jsou jejich největším sponzorskym projektem a to ten druhy bere 27 mega, ale na stránkách Vítek o nich není nic jen Ridera ,prece kdyžme nekdo dava takove penize tak je mezi generalnimi partnery ne.. nevíte někdo co si majitelVitkovic a prezident APK v jedné osobě domluvil s BPA 😵‍💫🤫
Já cucham špínu
až na to, že hledáš senzaci tam, kde není.. tím největším sponzorským projektem myslel samozřejmě Extraligu - o Vítkovicích mluvil proto, že dneska hrajou a ta tiskovka byla shodou okolností taky v Ostravě
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

mechanik píše: 02 pro 2022 19:43 až na to, že hledáš senzaci tam, kde není.. tím největším sponzorským projektem myslel samozřejmě Extraligu - o Vítkovicích mluvil proto, že dneska hrajou a ta tiskovka byla shodou okolností taky v Ostravě
Aha oka , popravdě mě to napadlo jako první jen mě zmatlo že řekl Vítkovice jako první " naším největším projektem je Vítkovice extraliga"🤷‍♂️
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jirka. píše: 02 pro 2022 19:42 Ááále, nic co bysme nevěděli.. ale prej má ta udájná výměna s Varanama být trvalá a podle fanoušku KV šel poslední dobou Vondráček dost dolů a navíc je pořád zraněnej.. Berou to tam jako win, a já si to myslím taky :grr: :grr: :ruleta:
Já teda nevidím, že by z těch pár příspěvků na tw a fóru Varů brali trejd jako win. O tom, že šel údajně dolů, tam snad píše jeden člověk. Na fóru konstatují, že ztrácí hotovýho hokejistu a berou nadějnýho. Statistiky a fyzický parametry Koffera pro fandy cizích klubů zase tak moc atraktivní nejsou. Další píše, že si při končící smlouvě Vondráčka nemohly Vary říct o lepšího hráče. Fakt mi z toho nepřijde, že jsou z výměny nadšení.
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

To je masakr...frajeri to loupli do Tyrsaku ... na akci kde bylo 4000 lidi ,, na hokeji 2x tolik a myslim , ze takovy nesmysl by nenapadl nikoho
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

FiFjXEWX0AERQVq.jpeg.jpg
Historická tribuna samozřejmě zůstala s obligátními sloupy. A zábradli je dokonce i na tribunkách za brankami...
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... ta případná výměna Vondrc X Kofi by byla do konce sezony, a pak Kofy zpět nebo už tady Kofiho neuvidíme?
.... #zadynamo
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nevíte někdo jak se prodávají lístky na pokladnách?? Je to stejné jako na webu, že si lístky na zápas můžu koupit až 14 dní před zápasem nebo si jde na pokladně koupit lístek třeba na lednový zápas??
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tomaso25 píše: 02 pro 2022 21:09 FiFjXEWX0AERQVq.jpeg.jpg

Historická tribuna samozřejmě zůstala s obligátními sloupy. A zábradli je dokonce i na tribunkách za brankami...
jako asi lepší než nic, ale v porovnání s tím co roste v Hradci je to těžká bída.. navíc tím, že se oba staví najednou je ten rozdíl do očí bijící
Laky29
Příspěvky: 121
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

mechanik píše: 02 pro 2022 23:18 jako asi lepší než nic, ale v porovnání s tím co roste v Hradci je to těžká bída.. navíc tím, že se oba staví najednou je ten rozdíl do očí bijící
No ono to tak zapadá do koloritu pardubických staveb realizovaných městem. Kdy to jsou vždy takové nedomrlé, nedotažené a “levné” stavby ( Třída Míru vs. sloupy trolejového vedení, úprava přednádraží, dostavba autobusáku vs. dopravní špunt). Ten náš fotbalový stadión je v porovnání s HK chudý příbuzný. Ale zase na druhou stranu 630 mil (HK) vs. 420 mil (Pce) musí být někde znát. A jako obyvatel Pardubic si myslím že to je až až i vzhledem k tomu jak to FC vede. Bude to pěkný stánek na 2.ligu.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

V tipovačce fotbalu máte již zápasy na osmifinále, tak můžete tipovat.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Laky29 píše: 03 pro 2022 00:04 Ten náš fotbalový stadión je v porovnání s HK chudý příbuzný. Ale zase na druhou stranu 630 mil (HK) vs. 420 mil (Pce) musí být někde znát.
to je právě otázka.. odpovídá těch cca 200milionů rozdílu tomu, jak ty 2 stadiony vedle sebe vypadají?
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Tip na další trend - Ondřej Rohlík za Svačinu. Hotový a zkušený hráč, vítězný typ, který to tady už zná.

Z Vondráčka ani s odstupem radost mít neumím. Koffera je podle mě škoda, ale pokud je to o tom, jak má nastavenou hlavu, jak se tady píše, tak je to jiná.

Upnu své předvánoční naděje k Sedlákovi, byť ta šance není velká, prostě 1 hráč, který by doplnil mozaiku tak, že bychom byli už hodně horkým uchazečem o titul.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

OnPce píše: 03 pro 2022 06:52 Tip na další trend - Ondřej Rohlík za Svačinu. Hotový a zkušený hráč, vítězný typ, který to tady už zná.

Z Vondráčka ani s odstupem radost mít neumím. Koffera je podle mě škoda, ale pokud je to o tom, jak má nastavenou hlavu, jak se tady píše, tak je to jiná.

Upnu své předvánoční naděje k Sedlákovi, byť ta šance není velká, prostě 1 hráč, který by doplnil mozaiku tak, že bychom byli už hodně horkým uchazečem o titul.
Ta šance není žádná, už se s tím smiř a přej mu, že se v NHL nakonec ještě chytil :)
Tesla a Devils
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Koukám že Kuba Kindl se rozhodl ještě pokračovat v kariéře v Norsku toho jsem si trochu představoval u nás v Béčku aby trochu pomohl nakopnout tým
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

denyip píše: 02 pro 2022 20:59 To je masakr...frajeri to loupli do Tyrsaku ... na akci kde bylo 4000 lidi ,, na hokeji 2x tolik a myslim , ze takovy nesmysl by nenapadl nikoho
Prej přidávali místa. Tam bylo volných míst spoustu. Prostě problém, že přijeli lidi, co to neznají. Nevím , že by organizace byla jiná než při hokeji.
Odpovědět