Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 858 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Odvolejte Autobusáka z garáže :wave:
Život jde dál...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 29 lis 2022 20:26 Já bych radši Pavla Kousala z Bolky, když už :)
Ten půjde ven, tipuji i dvoucestnou smlouvu v NHL jako Blüma..

Ale Koblasa je na poměry extraligy fakt dělo.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jako jo, mohla série skončit až po Mechově, ale furt hovno zle. Tak holt s těmi ze severu načneme sérii novou a delší
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 858 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost: :band: :goodpost:
Život jde dál...
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

av69 píše: 29 lis 2022 20:24 Rulík ven! Půlka kádru do Chrudimi! Ostuda!
A Mandys do továrny 👍
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

díky kluci za sérii výher, no a teď od začátku, bohužel, jak utkání neudělá 1 lajna, jsme v p....., 2 neexistuje, ostatní takové nijaké, stačí pohlídat Zohyho a spol., nebo aby dali 1 fík, a na nás to stačí, Činel hraje? ostatní lajny si nevytvoří tlak, šance nic, je zázrak, že máme tolik bodů, když to hraje 1 lajna
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

mach píše: 29 lis 2022 20:35 A Mandys do továrny 👍
A Mandát do Medellínu :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 29 lis 2022 20:37 díky kluci za sérii výher, no a teď od začátku, bohužel, jak utkání neudělá 1 lajna, jsme v p....., 2 neexistuje, ostatní takové nijaké, stačí pohlídat Zohyho a spol., nebo aby dali 1 fík, a na nás to stačí, Činel hraje? ostatní lajny si nevytvoří tlak, šance nic, je zázrak, že máme tolik bodů, když to hraje 1 lajna
Já si myslím, že Rulík i vedení to vidí stejně. Vrátí se časem pár hráčů, ale i ten Hyka bude potřebovat pořádného centra. Muska nebo Poula? Ti by šli, ale celý problém se pouze posune. Kdo bude nabíjet Řekovi, když Činel půl sezony hledá bývalou formu. Asi ji bude muset najít a hotovo, tohle čekám od trenérů.. ;-)
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak první útok toho má dost, Dvořík s Košťálkem navíc repre pár hráčů hraje za A B pořád tak se to dalo čekat mám strach , že to může chvilku trvat.
Pauloviče a Ciencalu bych vyměnil do Boleslavi za Šťastnýho - jednoho do konce ledna...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak jeden rozdílový útočník by se k Hykovi hodil. Ale pokud nebude Sedlák, tak se asi těžko naskytne někdo jiný, zvlášť jestli dál platí, že chtějí české nebo slovenské hráče, ale nemusí být ani mezi cizinci. Uvidíme, jak se to poskládá, pokud za ten zhruba měsíc a půl konečně snad budeme od začátku sezóny v útoku v kompletním složení.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

V Mechově 2715 spokojených fanoušků, gratulujeme 🤡
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Otázka kam s Adamem Musilem, není ani tvořivý ani na ledě týmový, a co s Ciencielou a Paulovičem, kteří jsou už delší dobu do počtu? Posadil bych na 2 zápasy první lajnu ať zbytek ukáže, na co letos má.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

OnPce píše: 29 lis 2022 20:52 Otázka kam s Adamem Musilem, není ani tvořivý ani na ledě týmový, a co s Ciencielou a Paulovičem, kteří jsou už delší dobu do počtu? Posadil bych na 2 zápasy první lajnu ať zbytek ukáže, na co letos má.
neblázni, posadit 1 lajnu?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

1. unit se musí naučit nenechat se vyprovokovat. Bolí to, všichni po nich jdou, ale jiná cesta není. Prohra nám pomůže.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 29 lis 2022 20:49 Tak jeden rozdílový útočník by se k Hykovi hodil. Ale pokud nebude Sedlák, tak se asi těžko naskytne někdo jiný, zvlášť jestli dál platí, že chtějí české nebo slovenské hráče, ale nemusí být ani mezi cizinci. Uvidíme, jak se to poskládá, pokud za ten zhruba měsíc a půl konečně snad budeme od začátku sezóny v útoku v kompletním složení.
Já bych k Hykovi zkusil dát Zohornu. Radil s Kousalem si tak rozumí, že třetího utáhnou spolu. Viz. když tam hrál při zranění Zohorny Cienciala. Zabiliyby se dvě mouchy jednou ranou. Cienciala by třeba k něčemu byl a Hyka by měl kvalitního centra..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 29 lis 2022 20:59 Já bych k Hykovi zkusil dát Zohornu. Radil s Kousalem si tak rozumí, že třetího utáhnou spolu. Viz. když tam hrál při zranění Zohorny Cienciala. Zabili by se dvě mouchy jednou ranou. Cienciala by k něčemu byl a Hyka by měl kvalitního centra..
Taky si myslím, že tohle by bylo dobré řešení, pokud už nikdo nepřijde.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Dobrý kucííí.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Tak jsem se podíval na tabulku a hned je mi líp 😀
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... Domácí prohra s Varana, nám taky "pomohla", tak věřím, že najdeme recept i po dnešku... Síla v týmu je, ale jak říkal Řeka první Lajna celou sezónu to sama uhrát nemůže...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Proti Kometě i dneska se jasně ukázalo, že když nám nezahraje první lajna, tak máme problém. Možná už jsou kluci zatavený. Ono by se nebylo moc čemu divit. Zohy byl dneska hodně vytočenej kvůli pruhovancům. Nedivím se mu. Rekordní série s Libercem začala a s Libercem taky skončila. Chvilku mě to mrzelo, ale pak jsem si uvědomil, že to vlastně dneska bylo teprve podruhý od začátku sezony, kdy jsme nebodovali. A to je v polovině sezony přece paráda. Navíc nejme kapela, že jo.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Teď bych jim dal dva dny volno. Hrají se zataženou rovnou ruční brzdou.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Už ta série byla moc přezrálá.

Muselo to přijít a přišlo to.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 29 lis 2022 20:56 1. unit se musí naučit nenechat se vyprovokovat. Bolí to, všichni po nich jdou, ale jiná cesta není. Prohra nám pomůže.
Přesně tak, máme tam trochu specifický hlavy. Kousyho hned v prvním střídání sejmuli, Zohy se tam celý zápas s někým naháněl, to samé Ráďa. A následně to má vliv takový, že Kousy tam jezdí občas ve své staré formě, Zohy diskutuje, strká se a Ráďa se potom moc nevrací, a výsledek byly ty dva jejich góly. Ale je dobře, že to přišlo, protože alespoň se na to připraví. Jsou to všichni zkušení hráči, to samé určitě vidí trenéři. Nemám z toho strach.

Nechápu zde věčnou kritiku, že vše je na první lajně. Na kom jiném by to mělo být? Třetí lajna poloviční béčko, čtvrtá v podstatě celé béčko. Dali jsme 79 gólů, první lajna 29, něco obránci, něco zbytek. Já v tom problém nevidím. Přijde Hyka, což je první/druhá lajna (záleží jak to rozhodí) a Mandát, což asi bude 3/4 lajna, možná béčko, ale určitě se zkusí v áčku. O jeho formě nechci polemizovat, ECHL je úplně něco jiného a nikdo neví, jak na tom bude ve srovnání. Ale máme ten luxus toho, že může v klidu třeba do konce sezóny táhnout béčko.

Za mne už s Kometou byla vidět trochu únava, dle mne jim trenéři dávají co proto, protože lepší jim dávat teď s tímto komfortním bodovým setupem, a být hezky na zbytek sezóny připraven. Však i oni to trenéři naznačují.

S čím se musíme naučit pracovat, tak bude rozhodcovský metr, tam ta bublina ve vodováze bude nakloněna prostě na druhou stranu. Nejsme Sparta, kde kdyby to tak bylo, tak toho budou plné noviny. Jasné, rozhodčí si vše tak nějak obhájí, chybky tam byli na obě strany, ale třeba vyloučení Rákose byla komedie prvního kalibru, kdy to měl být spíše opak. Následně to pokračovalo hraním libereckého brankáře mimo vymezené území, odpískané nesmyslně zakázané uvolnění před tuším druhým nebo třetím gólem, pro mne nepochopitelným postavením ve hře, když všichni vědí, že ti naši to otáčejí u mantinelu 10x za sebou a oni se tam prostě budou plést (komedie se zastavením puku u mantinelu kdy Dvořák si ho pouštěl do jízdy), vyseknutí hole Kousymu ke konci (a ten pak bez zájmu tam jezdil), sekera nebo šťouchnutí Koštěmu někde do slabin a o tom ofsajdu ani nemluvě. Sice drobnosti, určitě by se našlo na druhé straně také, ale byla to taková trochu parodie a smrdělo to tím, že se tam stane někde něco ošklivého.
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Jak tu někdo psal. Ja bych se nebál, až se vrátí Hyka první lajnu na par zapasu roztrhnout. Radil s Kousalem si hodně rozumí. K nim bych dal Řeku, kterymu oba dokážou připravit pozici. Druha lajna by byl Hyka, Zohorna a k nim bych dal Činěla, který by se aspoň mohl chytnout. Zároveň by pak se Zohym mohli připravovat šance Hykovi. Třetí lajnu bych udělal jako check-line.

Říčka - Kousal - Radil
Hyka - Zohorna - Cienciala
Paulovic - Poulicek - Musil
Matys - (Rákos) - Koffer

Rákose potom nahradí Mandat.


Prohra s Libercem mě nesere. Ono je to dobre. Oba zápasy jak přes kopírák. Jeden se podařilo v poslední minutě zlomit. Každopádně přesně tohle potřebujeme. Máme aspoň čas vymyslet co na to hrát a ukáže se, co v tom týmu je.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jo a jen k té zlomené klíční kosti. Jako je sice fajn vidět hrát 17 letý kluky v extralize, ale to tělo je ještě ve vývoji, kluk je vysoký, 192cm, a má 83kg, čili naprosto minimum svalů, rameno evidentně nezpevněné. Podle všeho to dostal přímo na rameno a zlomilo se mu to u toho, ne pádem na zem nebo nějak nešikovně. Někdy ta honička s talenty do extraligy mne přijde na hraně. Kdyby takovýho kluka plácnul na mantinel někdo s 110kg ..., ani nechci přemýšlet, jak by to mohlo dopadnout.
Odpovědět