Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

havlitom píše: Za poloviční platy? Od roku 2015 mám plat cca o 80% vyšší díky inflaci a přirozenému růstu platů v ČR. Se mi zdá, že se zase hledá senzace.
Tahle poznámka mne zaujala, ja myslel ze srovnává svoje angažmá u nas a v Liberci, ale srovnávat to s vyplatami teď? Clickbait jak vysitej


Sent from my iPhone using Tapatalk
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

havlitom píše: 28 lis 2022 20:39 Za poloviční platy? Od roku 2015 mám plat cca o 80% vyšší díky inflaci a přirozenému růstu platů v ČR. Se mi zdá, že se zase hledá senzace.
Já v tom spíše vidím to že proti nám něco má a nevím čím to je ,jestli jeho odchod nebyl ok,nebo to že jsme ho po návratu nevzali zpět ikdyz tu trénoval než šel do Liberce nebo jestli v tom má prsty někdo z mládeže kvůli mladému.... jako věřím že na Cecka v dobrém nevzpomíná, ale... :-D :think:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 278 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Lašák kyselý jak šťovík

Asi ho štve, že jeho bývalý zdejší tým nebyl dost kamarádský a nenapráskal mu dřív, že se mu s Ceckem peleší stará

Že je zvědavý, jak play off, no to jsme všichni, záruka nikde. Mezi řádky má chlapec hodně žluči

Jeho smutek, naše radost. Alespoň se dá odvodit, že se tu chlapec jaksi přetvařoval. Až moc naznačuje, že u Pešulána to bylo skvělé a u nás to stojí za houno...pod Pešulánem ro přeci všude a vždy skvěle klape, že?

Uvidíme, pane Lašáku, tohle nás asi moc nenaštve.. alespoň jste si ulevil. Po tolika letech, tak dlouho to v sobě dusit. To jste si mohl klidně kopnout dřív. V sezóně 15/16 byly v kontextu ligy platy v Liberci určitě nízké. Tak určitě. Vole.
Tesla
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

woe píše: 28 lis 2022 21:27 Lašák kyselý jak šťovík

Asi ho štve, že jeho bývalý zdejší tým nebyl dost kamarádský a nenapráskal mu dřív, že se mu s Ceckem peleší stará

Že je zvědavý, jak play off, no to jsme všichni, záruka nikde. Mezi řádky má chlapec hodně žluči

Jeho smutek, naše radost. Alespoň se dá odvodit, že se tu chlapec jaksi přetvařoval. Až moc naznačuje, že u Pešulána to bylo skvělé a u nás to stojí za houno...pod Pešulánem ro přeci všude a vždy skvěle klape, že?

Uvidíme, pane Lašáku, tohle nás asi moc nenaštve.. alespoň jste si ulevil. Po tolika letech, tak dlouho to v sobě dusit. To jste si mohl klidně kopnout dřív. V sezóně 15/16 byly v kontextu ligy platy v Liberci určitě nízké. Tak určitě. Vole.
Mám z toho stejný pocit jako ty ta kyselost z toho srší :wave:
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Má cenu se tím teď zabývat? Psi štěkají a karavana jde dál......
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

woe píše: 28 lis 2022 21:27 Lašák kyselý jak šťovík

Asi ho štve, že jeho bývalý zdejší tým nebyl dost kamarádský a nenapráskal mu dřív, že se mu s Ceckem peleší stará

Že je zvědavý, jak play off, no to jsme všichni, záruka nikde. Mezi řádky má chlapec hodně žluči

Jeho smutek, naše radost. Alespoň se dá odvodit, že se tu chlapec jaksi přetvařoval. Až moc naznačuje, že u Pešulána to bylo skvělé a u nás to stojí za houno...pod Pešulánem ro přeci všude a vždy skvěle klape, že?

Uvidíme, pane Lašáku, tohle nás asi moc nenaštve.. alespoň jste si ulevil. Po tolika letech, tak dlouho to v sobě dusit. To jste si mohl klidně kopnout dřív. V sezóně 15/16 byly v kontextu ligy platy v Liberci určitě nízké. Tak určitě. Vole.
Kde to mám podepsat?


Mluví tam jak všechno máme díky penězům.. ale že v současnosti hraje v útoku 8 nebo 9 odchovanců podle toho jestli zrovna někdo chybí... ale poslední zápasy to bylo 9 odchovanců v útoku!!! to už nezmíní... V Liberci to vyhráli bez peněz jen skvělou partou.. tak určitě.... devět Lašáku!! devět odchovanců v útoku z dvanácti!!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sali67 píše: 28 lis 2022 22:23 Má cenu se tím teď zabývat? Psi štěkají a karavana jde dál......
Presne. Navic zrovna od Lasaka. Zivam
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

WalkingDude píše: 29 lis 2022 05:44 Presne. Navic zrovna od Lasaka. Zivam
Ze zrovna Janko bude zminovat platy. Nekteri si tady urcite pamatuji, co mu dal Kusak + bonusy aby neodesel :) na tu dobu raketa, co se ani ted nevidiv Extralize
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Já bych v tom nehledal zase senzace. Janko měl i po kariéře u Pardubic barák, jeho syn tu do 2017 hrál hokej než šel do ameriky, opravdu si nemyslím, že by měl potřebu plivat na Pardubice.
Já z toho prostě jen čtu, že nechce, aby někdo překonal i jeho rekord (kdo by chtěl :) a že peníze nic neznamenaj (což je vidět na Spartě poslední roky).

Mě přijde, že kolikrát tu dost lidí hledá zbytečný senzace a tváří se značně ukřivděně, když se proti nám něco napíše nebo Koreis řekne..
A že mě v tom článku nic hroznýho nepřijde. Že teď máme peníze je fakt, stejně jako to, že za nás hrajou odchovanci. Ale ruku na srdce, vrátili by se všichni, kdybychom byli bez peněz jako v předešlých letech? Někdo asi jo, ale ruku na srdce všem bych taky nevěřil.

Další věc je, co opravdu řekl a jestli to navíc třeba isport nepřekroutil...bych se podobnýma článkama a rozhovorama moc nevzrušoval :-)
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 29 lis 2022 06:07 Ze zrovna Janko bude zminovat platy. Nekteri si tady urcite pamatuji, co mu dal Kusak + bonusy aby neodesel :) na tu dobu raketa, co se ani ted nevidiv Extralize
Ano pamatuji, vyuzil perfektne tehdejsi situaci a delal kolem toho kvalitni tanecky pokud si dobre vzpominam, mozna take horkost s navratem D. Haska nasledne, myslim, ze J. Lasak muze pouze tak dekovat za angazma v PCE a za to, ze byl soucasti teamu ve vyluce, kdy se to tak seslo..Porovnavat platy a situaci v EHL cca 5 let zpet a nyni me prijde trochu prihlouple, to jsem prilis nepochopil..
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

mechanik píše: 29 lis 2022 07:15 nemá někdo celé?

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... zahul.html
Obrázek

Obrázek
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Každý má možnost si sehnat svého pana Dědka, aha pardon ono nikde na poslední tým nechodí 8 tisic....neni hezký, jak nás všude probírají, někteří kysele, někteří sladce...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Je ted hodne clanku o Dynamu a diskuze pokazdy dost polarizovana. Bud laska nebo nenavist (Dedek, penize apod.). Hodnekrat tam ty hatery nekdo usmerni skrz fakta. Pekne se to cte
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Skoda ze nehrajeme pod sirakem taky my. Snad se nekdy brzo dockame
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Za mne pořád platí to, co jsem tvrdil před sezónou. Největší adept na titul pro mne zůstává Sparta.
Dále tam jsme My a Třinec a hodně do toho vstupují Vítky a Olomouc.
Překvapit však může nadále Hradec nebo Kometa.

Asi hodně napoví, jak se nám podaří zapracovat zpět do sestavy Hyku a Mandáta a za posílení zadních řad o skutečně defensivní eso bych určitě neprotestoval :think:

Jinak např. u Zohorny a Radila mám pocit, že tam mají ještě tak 30% výkonosti někde schovaných :wave:
DZARDINO
Příspěvky: 159
Registrován: 31 srp 2014 15:52
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát

Re: Hokej

Příspěvek od DZARDINO »

woe píše: 28 lis 2022 21:27 Lašák kyselý jak šťovík

Asi ho štve, že jeho bývalý zdejší tým nebyl dost kamarádský a nenapráskal mu dřív, že se mu s Ceckem peleší stará

Že je zvědavý, jak play off, no to jsme všichni, záruka nikde. Mezi řádky má chlapec hodně žluči

Jeho smutek, naše radost. Alespoň se dá odvodit, že se tu chlapec jaksi přetvařoval. Až moc naznačuje, že u Pešulána to bylo skvělé a u nás to stojí za houno...pod Pešulánem ro přeci všude a vždy skvěle klape, že?

Uvidíme, pane Lašáku, tohle nás asi moc nenaštve.. alespoň jste si ulevil. Po tolika letech, tak dlouho to v sobě dusit. To jste si mohl klidně kopnout dřív. V sezóně 15/16 byly v kontextu ligy platy v Liberci určitě nízké. Tak určitě. Vole.
Prdlajs, vychladni ty woe. Ses tady vyblil ty srabe víc jak on, o 5 levelů. Je asi normální, že chce mít rekord s týmem kde hrál. Tenkrát se jim to povedlo a hráli výborně. Tak tady neměň historii a zkus více nadhledu a ne psát prasárny tohoto typu. :thumbdown:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Broš, to je zajímavá alternativa a protipól ke Kecům k tyči nebo bleskosportu.... ;-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Muf píše: 29 lis 2022 09:23 Za mne pořád platí to, co jsem tvrdil před sezónou. Největší adept na titul pro mne zůstává Sparta.
Soupisku mají možná nejlepší, ale za mně pořád platí, že je Sparta labil.

Since 2007

;-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Beru, že máme ten svůj klub rádi, ale není za mě potřeba reagovat podrážděně na rozhovor, kterej nevyznívá, jak si přejeme nebo to tak interpretujeme.

Lašák obecně na Pardubice vždy vzpomínal v dobrým. Svůj konec tady nikdy útrpně nebral. Vracet se sice chtěl, ale tím, že to nevyšlo, se mu otevřela krásný angažmá v Liberci. Vzpomínka na jejich jízdu před sedmi lety je určitě živější. O Pešánovi jako výborným trenérovi mluví taky konzistentně. Na naši jízdu z roku 05 vzpomínal před dvěma lety. Nic zlýho ani o nás ani teď neříká. Jen je zvenčí zvědavej, jestli to dáme. Snad nemusel mluvit o těch penězích, protože kontext je trochu jinej.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Lašák taky zapomněl dodat, že máme taky asi třikrát víc odchovanců v sestavě a z nich tři to vyloženě táhnou v prvním utoku. Ale tady jde o peníze a v Liberci nešlo. Nehraji tu první lajnu přespolní Řepík, Birner, Radivojevic. Ale chápu, že to se nikomu nehodí do krámu zminovat..
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Itchy píše: 29 lis 2022 09:43 Soupisku mají možná nejlepší, ale za mně pořád platí, že je Sparta labil.

Since 2007

;-)
Top 4ku jeste udelaji. A zase budou hrat o medaile.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

WalkingDude píše: 29 lis 2022 10:31 Top 4ku jeste udelaji. A zase budou hrat o medaile.
Pro ty bude nakonec ještě jackopt ten Švéd na lávce
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

WalkingDude píše: 29 lis 2022 10:31 Top 4ku jeste udelaji. A zase budou hrat o medaile.
Myslim, ze SPA je nase nejvetsi prekazka v ceste za titulem ...Urcite bych je nechtel driv nez ve finale nedej boze v 1/4finale... Dobre pro nas , ze maji tu ztratu a nas v tabulce daji jen velmi tezko...Vzhledem ke velke kvalite VIT idealne , kdyz by SPA byla 2-3. a v semifinale se pobila s VIT... Vim , vim myslim az moc dopredu , ale nemuzu si pomoct...
Odpovědět