Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Koreis je jenom tlučhuba....tak cítí se být důležitý, a kdo nemá nic pod stromeček, může si objednat plecháček nebo mikinu s logem bomby k tyči... :wave: :wave:
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Georgre píše: 25 lis 2022 09:09 Hlavně ta, že Tonda je první nebo druhý centr...ale na Tondu nezapomeneme nikdy, ač jedna vlaštovka jaro nedělá, tak rozhodl jedno derby, už tím se zapsal do historie klubu, na film to nebude, ale přeci...a i díky tomu jsme hráli play off :-D
Tony Duchene byl jakžtakž ještě v poho (centr do druhé znít samozřejmě ustrel)…

V Boleslav se za bricho popadaji jeste dnes, když jsme jim “preplatili” tri nechtěny hrace. Potom tenhle boleslavskej brak vyvážil Tronča…

Klimenta byl aspoň pak trejdnutej nejak dobre, co si pamatuju.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Dizzy píše: 25 lis 2022 08:55 Taky podepsal Holane, vyšel mu tah s Lubkou. Za par supu v totálnímu lowcost sehnal Mandáta, Blumela, Horkyho.Vsadil na Tronču, Schausse a Kacetla, který uhráli barage.

To pravoverny fuckovani působí dnes s odstupem času komicky….
Musím tě podpořit v názoru. Ono takhle zpětně se to snadno hodnotí, ale nikdo z kritiků by dopředu nevěděl, jak kontrakt co do úspěšnosti nakonec vyjde, ve světle toho, kdy je nucen vybírat, nebo lépe řečeno shánět s velmi omezeným budgetem.

Nákupy s plnou kapsou se většinou dělají lépe.
Vzpomeňte si na to v samoobsluze, až budete vážit, jestli do košíku vložíte to, nebo ono. Pokud teda nejste milionáři :))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Vy tady vytahujete matroš. :rock: Rohlíkovu trojku z Bolky, kterou osobně jezdil sledovat. Že nepřivede nikoho, koho by osobně neviděl. Bum a je tu Hodgman nebo Leduc. :grr:

Salfa nasekal dost chyb. Taky se mu i něco povedlo a jeho hodnocení i pohledem zpátky už není tak jednoznačný a negativní. Dnes je z pohledu áčka v pozici, která mu sedí jistě víc, než když dělal šéfa...
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

pokud se nepletu, tak by se měl dnes vrátit po stopce Adam Musil...

..věřím, že Varům vrátíme zatím naší jedinou plnobodovou porážku
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://m.sportrevue.isport.blesk.cz/z- ... igy#part=1

Na Redenbacha rád vzpomínám sice odsuď neodešel v dobrém a byl tu za dob černa ale šikovný centr pěkně to Sejčkovi nabíjel.... Jinak celkem dost těchto hráčů hrálo i u nás
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jordán asi do extraligy. Tak kdopak mu nasype? :-)
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Salfa bude jeste hodne dlouho kontroverzni osobou, a hodne si za to muze sam :)
Privedl dobre hrace, a uz tehda jsme mu to tu chvalili. Pak nasekal desne chyb, a to jsme mu taky nechali sezrat.
Tehda jsme meli hodne problemu, ale o penezich se az tak moc nemluvilo - vetsinou zaznelo z klubu, ze jsme v top 5. Problemy byly hlavne jinde - a Salfa k nim dost prispival, bohuzel.
Souhlas, ze ted mu jeho funkce sedi. A hlavne - rikalo se ze neni uplne zdravotne v cajku, a ted to vypada ze je to dobre (a to je fajn zprava).
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 25 lis 2022 11:49 Jordán asi do extraligy. Tak kdopak mu nasype? :-)
Přece my přeplácíme hráče, myslím, že jsme se o něj zajímali ne? Já bych ho bral
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Valda píše: 25 lis 2022 11:53 Salfa bude jeste hodne dlouho kontroverzni osobou, a hodne si za to muze sam :)
Privedl dobre hrace, a uz tehda jsme mu to tu chvalili. Pak nasekal desne chyb, a to jsme mu taky nechali sezrat.
Tehda jsme meli hodne problemu, ale o penezich se az tak moc nemluvilo - vetsinou zaznelo z klubu, ze jsme v top 5. Problemy byly hlavne jinde - a Salfa k nim dost prispival, bohuzel.
Souhlas, ze ted mu jeho funkce sedi. A hlavne - rikalo se ze neni uplne zdravotne v cajku, a ted to vypada ze je to dobre (a to je fajn zprava).
Tak za me asi pouze to, ze jedna vec je schopnost delat svou praci (na ruzne urovni sporotvniho managementu) a jeji vysledky (to je stranka sama pro sebe), druha pro me ta dulezitejsi je fakt jakym zpusobem pan Samohul pripival k silenemu upadku Naseho klubu, jeho ucinkovani jako akcionare, politika a cloveka zodpovedneho za kompletni devastaci moralu, etickych standartu a image klubu, takze me treba Tve hodnoceni teto persony, co zde zhrejme prezije i pripadny vybuch atomove bomby (myslim tim ucinkovani v klubu) prilis nekonvenuje, pro me tento clovek bude navzdy ostuda klubu, ktera se nechala rada zarazovat mezi jeho legendy a jeho konec vzdy uvitam!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2986
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 644 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dizzy píše: 25 lis 2022 09:17 Tony Duchene byl jakžtakž ještě v poho (centr do druhé znít samozřejmě ustrel)…

V Boleslav se za bricho popadaji jeste dnes, když jsme jim “preplatili” tri nechtěny hrace. Potom tenhle boleslavskej brak vyvážil Tronča…

Klimenta byl aspoň pak trejdnutej nejak dobre, co si pamatuju.
Za Jána Sýkoru, což byl tenkrát určitě dobrej tah, dal hodně golů z uniků. Máš pravdu, že když se na celou tu bodu podíváme s odstupem, tak Dušan určitě v těch nejhorších chvílich sehnal pár rozdílových hráčů pro baráž(e) Tronča byl vysloveně jeho. Schaus byl spíš práce Draisaitla. To ještě úřadoval Rohlík.. Ján Sýkora asi Pavla Marka. Byl tady správně podepsanej Tomášek na tři roky, což byla taky rozdílová trefa. Cardwell s Wishartem ze slovenský ligy se povedly, to byla trefa. Tonda Dušek tady byl až po první baráži a hrál pak často čtvrtou lajnu, při absencích první. Nepovedli se naopak Bubela, Qvéčko atd.. ale Rohlíkovi se toho nepovedlo mnohem víc než to koupilo město od kamiona.. Vlastně nic se mu nepovedlo, za ním to šlo jen do sraček a hráče sháněl Draisaitl než ho vyhodil a stal se z něj multi Pavel. Čáslava tenkrát sehnal z Rusa Dmitrije Monju. Ale to bylo ještě v sezoně, kdy baráž teprve hrozila.. To období je z dnešního pohledu už neuvěřitelný, člověk rád zapomene na ty sračky

Na Dušanovi mě akorát vadilo, že někdy když nevěděl kudy kam tak vyloženě lhal... Dušan: Ne, Adam Svoboda už pro nás nepracuje, skončil v celý organizaci. Fanoušek po odrhnutí závěsu: Vždyť je na ledě!!!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2986
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 644 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tomaso25 píše: 25 lis 2022 09:54 Vy tady vytahujete matroš. :rock: Rohlíkovu trojku z Bolky, kterou osobně jezdil sledovat. Že nepřivede nikoho, koho by osobně neviděl. Bum a je tu Hodgman nebo Leduc. :grr:

Salfa nasekal dost chyb. Taky se mu i něco povedlo a jeho hodnocení i pohledem zpátky už není tak jednoznačný a negativní. Dnes je z pohledu áčka v pozici, která mu sedí jistě víc, než když dělal šéfa...
Jojo, Hodgman to byl provar, perfektní hráč do kabiny... Rohlík po posledním zápase play-out sezony 2015-16: Někdo si možná myslel že jsme slavili a juchali, že jsme se na poslední chvíli vyhnuli baráži.. ale já teda ne! Hned další den ve 4 ráno jsem osobně odjel autem skautovat hráče do DEL v Německu...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

mechanik píše: 25 lis 2022 11:11 pokud se nepletu, tak by se měl dnes vrátit po stopce Adam Musil...

..věřím, že Varům vrátíme zatím naší jedinou plnobodovou porážku
Adam asi nebude, dolecuje zranění
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dizzy píše: 25 lis 2022 08:55 Taky podepsal Holane, vyšel mu tah s Lubkou. Za par supu v totálnímu lowcost sehnal Mandáta, Blumela, Horkyho.Vsadil na Tronču, Schausse a Kacetla, který uhráli barage.

To pravoverny fuckovani působí dnes s odstupem času komicky….
Me zas prijde komicke to rychle zapominani, ale holt to vypada tak, ze nekdo si to tehda uzival vic jiny min, za me respekt lidem co tehda neco delali prave proti temto postavickam v cele se Samohulem (viz. billbordova kampan)... tyhle borci maj muj respekt :) :thumbup:
Tvoje vnimani par supu, nevim, ale ja si troufam tvrdit, ze pod jeho vedenim se tady slusne roztacelo co se tyce penez, dle me ve finale ty sezony vysly celkem draze..., slo spis o ten prutokac a neustale zemeny (s nemi take pravdepodobne vyplaceni ze smluv atd.,) ale vic bych asi nekomentoval..
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 142
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Sweník píše: 24 lis 2022 19:31 Mně se líbil ten předminulý s Ondrou Hudcem, tam fakt byly argumenty, žádné tlachání..

Ale jak píšeš, nějaké lascivní vtípky o koulích (jasně, musí prodat reklamu) a podobně nebo jeho kariéře v prapralesech, už mne tyhle hlášky taky omrzely. Proto jsem psal, že PPP mají ten pořad lepší. Sice lemtají pivka, ale jsou připravení, nehledají pořád v papírech nebo na mobilu, zkrátka se tomu věnují a jsou i vtipní. U Kuby s Richardem je strašně poznat, že jedou přes své limity, jsou vytížení jinde a nestíhají..
Ano s Ondrou to bylo skvělý a líbilo se mi to. PPP je skvělý podcast, je tam taky legrace,je to dělané jinak prostě. Úroveň BKT z mého pohledu jde dolů i možná proto, že mají toho hodně, ale taky z toho, že se snaží být jakoby cool,ale ne vždy se to povede. Je tady ještě pár hokejových podcastů, takže se člověk nenudí a může srovnávat informace.
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 24 lis 2022 00:52 Hele, jeho myšlenky moc nechápu. On přece vidí, v jaké sestavě hrajeme zápasy. Někdy tam máme snad pět hráčů, co by normálně hráli za béčko, především útok je ve spodnějších lajnách fakt oslabený, spousta mladých kluků, k nim Dan Rákos.. Béčko hoří..

A on stále mele, že máme neskutečně drahý a nadupaný kádr. Asi neumí číst.. Jinde například čtvrtou lajnu hrají fakt zkušení borci, hodně dobře placení.. A nemusíme chodit daleko..

Ale i kdyby uměl číst a myslet, nejsme určitě jediní, co platí kvalitní hráče.. Jenže to on vůbec není schopen pobrat..

Většinou o nás mluví jak nějaký zakomplexovaný admin z Brna, akorát se snaží být "nad věcí"..
Mě na tom celém nejvíc baví, že když už každý tenhle "expert" furt zmiňuje jak máme drahý kádr a peníze bla bla bla, že nikdo nezmíní, že tři nejdůležitější hráče, kteří nám rozhodují zápasy si klub sám vychoval. Na to se furt v nepardubické veřejnosti tak nějak (ne)chtěně zapomíná..
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2986
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 644 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Bude Jordán druhej Buček? Ono když se na to tak podíváte, na všechno se zapomene. Třinec byl v pozornosti kvůli Bučkovi, pak Kempný ve Spartě a následně celá Sparta..zradil Brno. Pak zase my, že přijde Mandát. Teď Mechov kvůli Marcelovi. A Nakonec asi bude v pozornosti to Brno, myslím že Jordána tam rádi uvítají, když nevyšel Kempný. Každej tým má něco. Kdo si na to za pár let vzpomene. Je to byznys. I když s tím nemusíme souhlasi... Takovej Katar a jeho pořádání MS ve fotbale je morálně mnohem horší..občas je to slyšet, ale co o tom rozhodlo? Zase jen prachy
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jenom pro info kdo se dívá přes Kodi... A nejde se mu přihlásit tak sice je to trochu zdlouhavé a otravné ale pomáhá když si na Tipsportu změníte heslo pak aktualizujete doplněk nacvakáte tam to nový dáte ověřit přihlášení a už faká
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23 píše: 25 lis 2022 14:06 Me zas prijde komicke to rychle zapominani, ale holt to vypada tak, ze nekdo si to tehda uzival vic jiny min, za me respekt lidem co tehda neco delali prave proti temto postavickam v cele se Samohulem (viz. billbordova kampan)... tyhle borci maj muj respekt :) :thumbup:
Doba revoluční. Těch fanouškovských srdcařů co nějakým způsobem pomáhalo v revoltě proti městu a Dynamofans, bylo nad očekávání. To je to fanouškovské podhoubí, ze kterého je živ Hockeytown. Tento stav si nekoupíš, vytvořit to trvá generace.

IMG-0721.jpg
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jirka. píše: 25 lis 2022 16:26 Bude Jordán druhej Buček? Ono když se na to tak podíváte, na všechno se zapomene. Třinec byl v pozornosti kvůli Bučkovi, pak Kempný ve Spartě a následně celá Sparta..zradil Brno. Pak zase my, že přijde Mandát. Teď Mechov kvůli Marcelovi. A Nakonec asi bude v pozornosti to Brno, myslím že Jordána tam rádi uvítají, když nevyšel Kempný. Každej tým má něco. Kdo si na to za pár let vzpomene. Je to byznys. I když s tím nemusíme souhlasi... Takovej Katar a jeho pořádání MS ve fotbale je morálně mnohem horší..občas je to slyšet, ale co o tom rozhodlo? Zase jen prachy
Tyhle dva případy bych viděl odlišně a Jordán by neměl být terčem nějaké kritiky. Měl tam smlouvu, asi mu hned nevyšli vstříc s jejím ukončením, tak tam něco odehrál a teď ji bude chtít ukončit z rodinných důvodů.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

sestava.jpg
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 25 lis 2022 16:35 Doba revoluční. Těch fanouškovských srdcařů co nějakým způsobem pomáhalo v revoltě proti městu a Dynamofans, bylo nad očekávání. To je to fanouškovské podhoubí, ze kterého je živ Hockeytown. Tento stav si nekoupíš, vytvořit to trvá generace.


IMG-0721.jpg
Jo jo, sem rad, ze nektere prave z techto znam osobne ;)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Zase vyloučení 🙄
🔴⚪
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Na onhockey tv to nedávají. Kde jinde sledovat zápas?
Odpovědět