Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Vlach a jeho trest - zajimavy pohled dal Koreis ..jakoze bezohledny faul ALE .. v Kanade se naucil zakladni pravidlo , ze podel modre cary se sklonenou hlavou a s pukem se proste nejezdi nebo te nekdo trefi... Vlach mel vlastne moznost ho nechat projet nebo trefit .. ze ho trefil bezohledne a zbytecne agresivne o tom zadna...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://hokej.cz/mladez-clanek/slavili- ... nu/5069533

Mikeska blesk z čístého nebe pro hráče...
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 143
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Sweník píše: 24 lis 2022 00:52 Hele, jeho myšlenky moc nechápu. On přece vidí, v jaké sestavě hrajeme zápasy. Někdy tam máme snad pět hráčů, co by normálně hráli za béčko, především útok je ve spodnějších lajnách fakt oslabený, spousta mladých kluků, k nim Dan Rákos.. Béčko hoří..

A on stále mele, že máme neskutečně drahý a nadupaný kádr. Asi neumí číst.. Jinde například čtvrtou lajnu hrají fakt zkušení borci, hodně dobře placení.. A nemusíme chodit daleko..

Ale i kdyby uměl číst a myslet, nejsme určitě jediní, co platí kvalitní hráče.. Jenže to on vůbec není schopen pobrat..

Většinou o nás mluví jak nějaký zakomplexovaný admin z Brna, akorát se snaží být "nad věcí"..
Jeho podcast poslouchám s čím dal menší chuti. Až moc okate o nás mluví buď jen aby se neřeklo a když muže tak na nás blij. Má nějaký komplex možná ze své kariéry ale to je jeho věc. Pravdou je ze úroveň daného podcastu šla z mého pohledu dost dolu i díky tomu jak často jsou nepripraveni, pak jejich trapné vtipy a v neposlední rade to jak o Dynamu mluví resp.nechce mluvit
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 283 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... proč už Mikeš netrenuje dorost?
.... #zadynamo
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Několik poznámek:
- Stars - na Nedorosta jsem se tu ptal před časem, odezva nebyla, takže to bude asi kachna.
- denyip - třeba se Zaťovičovi rozsvítí, zcela nezaujatě je dnes pouhým stínem bývalého reprezentanta, čeká to i některé naše hráče, i v nedávné minulosti jsme si tím prošli, adresný nebudu.
- k rozhodnutí DK - má Ujčík své oblíbené kluby a pak ty ostatní. Ale zastavil řízení s Davidem Musilem.
- naše mládež - ten spor se táhne už léta - co je levnější cesta? Nakoupit hotové hráče nebo si je vychovat? Jinak souhlas, momentálně patříme do spodních pater k podprůměru a měl by s tím pan majitel něco dělat. Aktivně, ne že jen vyhodí peníze z okna.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Emil Havránek píše: 24 lis 2022 18:40 Několik poznámek:
- Stars - na Nedorosta jsem se tu ptal před časem, odezva nebyla, takže to bude asi kachna.
- denyip - třeba se Zaťovičovi rozsvítí, zcela nezaujatě je dnes pouhým stínem bývalého reprezentanta, čeká to i některé naše hráče, i v nedávné minulosti jsme si tím prošli, adresný nebudu.
- k rozhodnutí DK - má Ujčík své oblíbené kluby a pak ty ostatní. Ale zastavil řízení s Davidem Musilem.
- naše mládež - ten spor se táhne už léta - co je levnější cesta? Nakoupit hotové hráče nebo si je vychovat? Jinak souhlas, momentálně patříme do spodních pater k podprůměru a měl by s tím pan majitel něco dělat. Aktivně, ne že jen vyhodí peníze z okna.
děkuji za info. škoda, on psal, že má nějaké nabídky, tak od nás asi ne...škoda
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

📢Předseda DK @telhcz Viktor Ujčík se na základě podnětu @hcvitkovice zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráče @HCPCE Davida Musila, v utkání @hcvitkovice, @HCPCE.
Předseda DK @telhcz Viktor Ujčík disciplinární řízení ve věci jednání hráče Davida Musila zastavil.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2995
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pcehockeyfan25 píše: 24 lis 2022 18:46 📢Předseda DK @telhcz Viktor Ujčík se na základě podnětu @hcvitkovice zabýval ve zkráceném řízení jednáním hráče @HCPCE Davida Musila, v utkání @hcvitkovice, @HCPCE.
Předseda DK @telhcz Viktor Ujčík disciplinární řízení ve věci jednání hráče Davida Musila zastavil.
Já jsem vážně čekal, že Muska nějakej trest dostane, docela se divim
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

mamlas Salfický se ukazuje.
Vždy jen Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ardy75 píše: 24 lis 2022 18:25 Jeho podcast poslouchám s čím dal menší chuti. Až moc okate o nás mluví buď jen aby se neřeklo a když muže tak na nás blij. Má nějaký komplex možná ze své kariéry ale to je jeho věc. Pravdou je ze úroveň daného podcastu šla z mého pohledu dost dolu i díky tomu jak často jsou nepripraveni, pak jejich trapné vtipy a v neposlední rade to jak o Dynamu mluví resp.nechce mluvit
Mně se líbil ten předminulý s Ondrou Hudcem, tam fakt byly argumenty, žádné tlachání..

Ale jak píšeš, nějaké lascivní vtípky o koulích (jasně, musí prodat reklamu) a podobně nebo jeho kariéře v prapralesech, už mne tyhle hlášky taky omrzely. Proto jsem psal, že PPP mají ten pořad lepší. Sice lemtají pivka, ale jsou připravení, nehledají pořád v papírech nebo na mobilu, zkrátka se tomu věnují a jsou i vtipní. U Kuby s Richardem je strašně poznat, že jedou přes své limity, jsou vytížení jinde a nestíhají..
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Sweník píše: Mně se líbil ten předminulý s Ondrou Hudcem, tam fakt byly argumenty, žádné tlachání..

Ale jak píšeš, nějaké lascivní vtípky o koulích (jasně, musí prodat reklamu) a podobně nebo jeho kariéře v prapralesech, už mne tyhle hlášky taky omrzely. Proto jsem psal, že PPP mají ten pořad lepší. Sice lemtají pivka, ale jsou připravení, nehledají pořád v papírech nebo na mobilu, zkrátka se tomu věnují a jsou i vtipní. U Kuby s Richardem je strašně poznat, že jedou přes své limity, jsou vytížení jinde a nestíhají..
Dřív jsem to poslouchal s tím, ze projdou zajímavosti z extraligy za poslední týden, oglosuje je, nějak zhodnotí, samozřejmě tím ze je to osobní podcast, tak nějakou zaujatost chapu a nevadí mne, odfiltruji ji. Teď? Půl hodiny sranda, která není sranda, reklama (chapu), a pak vyber dvou nějakých aktuálních veci a rychle od toho. Mám pocit z toho, ze už je to nebaví, příprava nula, vše dohledavaji on-line (zkuste to poslouchat na sluchatkach a slyšíte často jen klávesnici) a pak ti zbydou ty zaujaté kecy. Neříkám ze to potřebuje nějakou extra přípravu, ale ze nevíš jak dopadlo pomalu posledni kolo? Sem tam stojí za to rozhovor, ale už i ty rozhovory jsou občas celkem o ničem. Ano, kdyby dělali kazdou čtvrtinu třeba s Ondrou Hudcem, sem tam nějaký funkcionář a sem tam nějaký hráč. Dejme tomu Ok.

Ale chapu, je to soukromý podcast a mohou si dělat co chtějí, tohle je jen pohled posluchače. Narovinu, penize bych za to neplatil.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

na neděli asi nebude vyprodáno což?

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Strašný, jak rychlej to vzalo konec. Byl to velkej borec.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

in-spyder píše: 24 lis 2022 19:44 Dřív jsem to poslouchal s tím, ze projdou zajímavosti z extraligy za poslední týden, oglosuje je, nějak zhodnotí, samozřejmě tím ze je to osobní podcast, tak nějakou zaujatost chapu a nevadí mne, odfiltruji ji. Teď? Půl hodiny sranda, která není sranda, reklama (chapu), a pak vyber dvou nějakých aktuálních veci a rychle od toho. Mám pocit z toho, ze už je to nebaví, příprava nula, vše dohledavaji on-line (zkuste to poslouchat na sluchatkach a slyšíte často jen klávesnici) a pak ti zbydou ty zaujaté kecy. Neříkám ze to potřebuje nějakou extra přípravu, ale ze nevíš jak dopadlo pomalu posledni kolo? Sem tam stojí za to rozhovor, ale už i ty rozhovory jsou občas celkem o ničem. Ano, kdyby dělali kazdou čtvrtinu třeba s Ondrou Hudcem, sem tam nějaký funkcionář a sem tam nějaký hráč. Dejme tomu Ok.

Ale chapu, je to soukromý podcast a mohou si dělat co chtějí, tohle je jen pohled posluchače. Narovinu, penize bych za to neplatil.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mám to úplně stejně. Třeba díl s tím Hudcem, tam Richard vůbec nevěděl, že Sparta už jmenovala Hořavu. Až ho musel Koreis dostat do obrazu, za mne trapas jako hrom. Zkrátka si kluci ukousli příliš velké sousto. Být jimi, polevím tempo alespoň na čtrnáctideník..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

mach píše: 24 lis 2022 15:17 Počkej takže teď je trénuje pětadvacetiletý kluk?
To by mě zajímalo jaký má u dorostenců respekt v tomhle věku a ještě když jeho největší úspěch je třetí liga🤷‍♂️
Je tam jak hlavní trenér jen papírově... Akademický kategorie musí mít trenér s A licencí, nebo alespoň trenér studující A licenci... Fibiger A licenci nemá a protože klub má trenérů s áčkem nedostatek, museli tam napsat nezkušenýho kluka, kterej áčko studuje...
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

tau píše: 24 lis 2022 21:36 Je tam jak hlavní trenér jen papírově... Akademický kategorie musí mít trenér s A licencí, nebo alespoň trenér studující A licenci... Fibiger A licenci nemá a protože klub má trenérů s áčkem nedostatek, museli tam napsat nezkušenýho kluka, kterej áčko studuje...
Aha dík... Ne že bych si oddech, ale doufám že se kvalita hledá 🤔
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 283 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Caesar píše: 24 lis 2022 18:52 mamlas Salfický se ukazuje.
... když sem viděl tu fotku s těma deskama jak prodlužuje smlouvu, hned sem si vybavil ty "slavné" časy, když tu podepisoval do prvního útoku Bubelu, Tondu Duska atd.. :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

subris píše: 24 lis 2022 21:59 ... když sem viděl tu fotku s těma deskama jak prodlužuje smlouvu, hned sem si vybavil ty "slavné" časy, když tu podepisoval do prvního útoku Bubelu, Tondu Duska atd.. :D
Vůbec o té době nemluv. Nikdy. To bylo strašné utrpení :silent:

https://www.hokej.cz/prvni-posily-pro-p ... %21doctype
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Gumid píše: 24 lis 2022 22:19 Vůbec o té době nemluv. Nikdy. To bylo strašné utrpení :silent:

https://www.hokej.cz/prvni-posily-pro-p ... %21doctype
Tak tohle byl masakr 😂
🔴⚪
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

A to byl Pavel Rohlík velký generál. Zlatý Dušan.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2995
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 24 lis 2022 22:19 Vůbec o té době nemluv. Nikdy. To bylo strašné utrpení :silent:

https://www.hokej.cz/prvni-posily-pro-p ... %21doctype
A do konce tej strašlivej nervydrásající sezony sezony zůstal jenom Bárta... Z toho období se povedl jako opravdová posila akorát tak Nicolas Schaus a Tronča(R.I.P.)
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://hokej.cz/skvela-zprava-pro-vary ... 26/5069554

Brněnští insideři v akci, měl tam jít už letos. :joy: Ale prý Vary jen uměle navyšují jeho cenu.. :-)))

Nejlepší je, že celou dobu skáčou šipky Zábranskému do zadku, tím si před ostatními pěstují image těch, co "vědí". A zatím celou dobu věděli leda prd (viz Kempný, Krejčík, Mueller, atd.)... :wave:

Díky Propulse, že nejsi stejný hlupáček. Občas něco na poslední chvíli nevyjde, ale jinak máš oproti těm jejich mamlasům luxusní info.. :thumbup:
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

subris píše: 24 lis 2022 21:59 ... když sem viděl tu fotku s těma deskama jak prodlužuje smlouvu, hned sem si vybavil ty "slavné" časy, když tu podepisoval do prvního útoku Bubelu, Tondu Duska atd.. :D
Taky podepsal Holane, vyšel mu tah s Lubkou. Za par supu v totálnímu lowcost sehnal Mandáta, Blumela, Horkyho.Vsadil na Tronču, Schausse a Kacetla, který uhráli barage.

To pravoverny fuckovani působí dnes s odstupem času komicky….
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dizzy píše: 25 lis 2022 08:55 Taky podepsal Holane, vyšel mu tah s Lubkou. Za par supu v totálnímu lowcost sehnal Mandáta, Blumela, Horkyho.Vsadil na Tronču, Schausse a Kacetla, který uhráli barage.

To pravoverny fuckovani působí dnes s odstupem času komicky….
Hlavně ta, že Tonda je první nebo druhý centr...ale na Tondu nezapomeneme nikdy, ač jedna vlaštovka jaro nedělá, tak rozhodl jedno derby, už tím se zapsal do historie klubu, na film to nebude, ale přeci...a i díky tomu jsme hráli play off :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Odpovědět