Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Propulse
Příspěvky: 6684
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kajin22 píše: 22 lis 2022 23:12 Čero si opět obnovil poranění třísel? Na Livesportu je jeho páteční start nejistý 🤔
Je v poradku.
Krutohustor
Příspěvky: 34
Registrován: 20 úno 2021 09:29
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Krutohustor »

To tam meli nastaveny na nejaky cas dopredu a jeste neodstranili to, ze uz je v poradku…
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

výborný podpis..

Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

mechanik píše: 23 lis 2022 08:38 výborný podpis..

Přesně tak…tohle byla trefa do černého.
Ton si musí trhat vlasy…ikdyž se přeci nebudou pouštět do nesmyslných přeplácení 🥲 to není jejich styl
Naposledy upravil(a) Perníkář dne 23 lis 2022 10:03, celkem upraveno 1 x.
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Včera dobrej mač. Ale klobouk dolu před vítkem i Holaněm.

Jinak tu obranu máme neskutečnou. Tři frajeři to umí trefit odkudkoliv, dva jsou defenzivní špička plus opravdu hodně lepšící se Vála. Bude fajn, když postupně zapracují Chabadu.. . Celkově tam máme ceňťáky a kila proti soupeřům navíc a až na drobné výjimky celkem obratný.... :-)

Druhej gól Dvořky je asi kus rukopisu Rulíka plus Koštěho kreativity. To bylo wow.

První útok bez komentáře, ale Poula, Koffer, Paulovič mají grády taky. Koffer si tady postupně buduje zajímavou pozici. Zná svou roli, nehraje si na hvězdu, pochopil kde mu pokvete pšenka.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 23 lis 2022 09:54 Včera dobrej mač. Ale klobouk dolu před vítkem i Holaněm.

Jinak tu obranu máme neskutečnou. Tři frajeři to umí trefit odkudkoliv, dva jsou defenzivní špička plus opravdu hodně lepšící se Vála. Bude fajn, když postupně zapracují Chabadu.. . Celkově tam máme ceňťáky a kila proti soupeřům navíc a až na drobné výjimky celkem obratný.... :-)

Druhej gól Dvořky je asi kus rukopisu Rulíka plus Koštěho kreativity. To bylo wow.

První útok bez komentáře, ale Poula, Koffer, Paulovič mají grády taky. Koffer si tady postupně buduje zajímavou pozici. Zná svou roli, nehraje si na hvězdu, pochopil kde mu pokvete pšenka.
Koště to dal Dvořákovi nádherně. Bohužel asi to berou jako vlastní gól. Nechápu, že se tak krásná asistence Košťálkovi nepočítá. Někdy jsou ta pravidla vážně divná..
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Itchy píše: 23 lis 2022 09:54 Včera dobrej mač. Ale klobouk dolu před vítkem i Holaněm.

Jinak tu obranu máme neskutečnou. Tři frajeři to umí trefit odkudkoliv, dva jsou defenzivní špička plus opravdu hodně lepšící se Vála. Bude fajn, když postupně zapracují Chabadu.. . Celkově tam máme ceňťáky a kila proti soupeřům navíc a až na drobné výjimky celkem obratný.... :-)

Druhej gól Dvořky je asi kus rukopisu Rulíka plus Koštěho kreativity. To bylo wow.

První útok bez komentáře, ale Poula, Koffer, Paulovič mají grády taky. Koffer si tady postupně buduje zajímavou pozici. Zná svou roli, nehraje si na hvězdu, pochopil kde mu pokvete pšenka.
Naopak útok Řeka - Činel - Matýs hrál tragicky.
#zpatkydosedla
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Perníkář píše: 23 lis 2022 10:09 Naopak útok Řeka - Činel - Matýs hrál tragicky.
Činel obecně až na ten zápas s Trincem nic extra.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Dvorka byl jednim z kluku "z regionu", u kteryho jsem kroutil hlavou proc nam ho vyfoukli jinde.
Nutno v tomto smeru Salfovi dat k dobru, ze o nej usiloval dlouhodobe - aspon to nekde tvrdil v rozhovoru. Pro me je toto opravdu ulovek ...

Holt tento tym ma prvni lajnu, ktera si neskutecne sedla a ve spolupraci s prvnima dvema obranama je to v podstate repre lajna.

Souhlas, ze ty dalsi lajny tezko hodnotit, protoze uplne spatny cisla nemaji, ale a) oproti te prvni to bude vzdy malo, b) mohou hrat lepe. Chybi hrac k Musilovi (Mandat by mohl byt dobra volba) a Cinel je mimo formu. Jakkoliv mam Cinela rad, tak bych zkusil prave vymenu Stastny-Cinel, "trapi" se oba, mohlo by je to minimalne probrat. Do konce ledna s opci na zbytek sezony.

Jinak vcera nam Vitky zrejme ukazaly, na cem je fakt treba pracovat. Vyhra v prodlouzeni se ceni, to posledni roky umime v minulosti to byla tragedie.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jinak pokud nepřijde exemplární trest za takovýto zákrok, tak už nevím za co by měl přijít.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Potvrzeno, Ondra Šebků šéfem NSA.... to by jeden blil....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 23 lis 2022 13:25 Potvrzeno, Ondra Šebků šéfem NSA.... to by jeden blil....
Čekal někdo něco jiného? Ty signály už byli vypuštěni.....dopředu
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Stars píše: 23 lis 2022 13:35 Čekal někdo něco jiného? Ty signály už byli vypuštěni.....dopředu
dobře zapsán u Fialy.... asi pro pracovitost....
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

tau píše: 23 lis 2022 13:25 Potvrzeno, Ondra Šebků šéfem NSA.... to by jeden blil....
Šebek je podle premiéra zkušený manažer, který se ve sportu pohybuje celou profesní kariéru a má zkušenosti z různých sportovních aktivit. Fiala je přesvědčen, že nový předseda vnese do NSA také klid, rozvahu a bude ji spravovat způsobem, aby agentura plnila svoji funkci ve prospěch českého sportu i společnosti.

:rock: :rock: :rock:
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

zdendik píše: 23 lis 2022 13:44 Šebek je podle premiéra zkušený manažer, který se ve sportu pohybuje celou profesní kariéru a má zkušenosti z různých sportovních aktivit. Fiala je přesvědčen, že nový předseda vnese do NSA také klid, rozvahu a bude ji spravovat způsobem, aby agentura plnila svoji funkci ve prospěch českého sportu i společnosti.

:rock: :rock: :rock:
... a kdy mu společnost začne do toho začne házet vidle?
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

zdendik píše: 23 lis 2022 13:44 Šebek je podle premiéra zkušený manažer, který se ve sportu pohybuje celou profesní kariéru a má zkušenosti z různých sportovních aktivit. Fiala je přesvědčen, že nový předseda vnese do NSA také klid, rozvahu a bude ji spravovat způsobem, aby agentura plnila svoji funkci ve prospěch českého sportu i společnosti.

:rock: :rock: :rock:
Tak copak o to, ve sportu se Ondráš pohybuje celou profesní kariéru, to zase jo.... Ale s jakými výsledky, že jo....

Člověk ho trochu zvráceně musí obdivovat... Po tom fiasku, co tady předváděl, by se dalo říct, že už po něm pes neštěkne... A najednou má pod sebou erární miliardy...
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Timhle tempem a stylem to Fiala bude mit cim dal tim tezsi porad neco vysvetlovat a obhajovat.

Jako ...kdyz si vzpomenu jak jsem se snazil Sebka podporit po Zbynkovi, rikal si jak to bude mit tezky a ze ma odvahu do toho jit. Ach, ta naivita :)
Souhlas, on zkusenosti ma fakt hodne ...budiz to brano jako navod jak si budovat CV!

Jak zaznelo v jednom filmu: Chce se mi zvracet.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dědkova chobotnice má další chapadlo. :))

Teď ale vážně, pozitivni vazbu na klub má už třetí hlava nějaké významné organizace. Divím se, že už o tom nenapsal Ryšavý článek plný hlášek ze základky. :)
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

av69 píše: 23 lis 2022 13:13 Jinak pokud nepřijde exemplární trest za takovýto zákrok, tak už nevím za co by měl přijít.
Tak Viktor velmi dobry znamy trenera Liberce Jihlavaka Augusty... LIB dlouhodobe nizke tresty u discplinarky ... jsem zvedavy
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Šebek ani nepotřebuje komentář.

Všichni tři šéfové oný slavný agentury jsou hodně podprůměrnej materiál. Nemyslím si, že se tam žene moc schopných lidí, pověst a celkovej stav toho ouřadu není totiž nic moc.

Taky musíme vzít v potaz, že mimo hokejový Pardubice je pro veřejnost postava skoro neznámá. Kdo zná bafuňáře z veslařskýho svazu přes kterej se tam nejspíš dostal... Nikdo.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Itchy píše: 23 lis 2022 13:43 dobře zapsán u Fialy.... asi pro pracovitost....
Fiala je neskutečně naivní...ohání se evropou a všichni pojedou na svoje triko, viz. co chystají němci... njn, dost politiky
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Nová posila Hradce, Patrik Marcel no.. https://www.denik.cz/krimi/byvaly-repre ... hesla.html
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

tomaso25 píše: 23 lis 2022 15:06 Šebek ani nepotřebuje komentář.

Všichni tři šéfové oný slavný agentury jsou hodně podprůměrnej materiál. Nemyslím si, že se tam žene moc schopných lidí, pověst a celkovej stav toho ouřadu není totiž nic moc.

Taky musíme vzít v potaz, že mimo hokejový Pardubice je pro veřejnost postava skoro neznámá. Kdo zná bafuňáře z veslařskýho svazu přes kterej se tam nejspíš dostal... Nikdo.
To ale bohužel není tak úplně pravda. Šebek je známej poměrně dost díky univerzitnímu sportu. :ruleta:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pcehockeyfan25 píše: 23 lis 2022 15:26 Nová posila Hradce, Patrik Marcel no.. https://www.denik.cz/krimi/byvaly-repre ... hesla.html
marcela jsem viděl když hrály Litoměřice s naším béčkem... Z něho ta jednoduchost, spíš by se dalo říct hloupost, úplně čiší...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

tau píše: 23 lis 2022 15:47 marcela jsem viděl když hrály Litoměřice s naším béčkem... Z něho ta jednoduchost, spíš by se dalo říct hloupost, úplně čiší...
Nějaký "pes obranář" je třeba i když se hokej dost proměnil. Tvrďák, ale s rozumem. Prostě aby "bouchnul" jen když je třeba.

Jinak jsem o něm ani nevěděl, jen díky aktuálním novinovým článkům.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět