Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Výborný dva body ve výborným zápase.

Negativa nechám na hodnocení jiných... :grinning:
in-spyder
Příspěvky: 1732
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Slyšel jsem na konci asi tisíckrát sérii Vitek doma, ale 11 výhra nemusí být nutně řečena nahlas, hlavně že je, že jo
Stars
Příspěvky: 6707
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Urban asi po 60 to samé, žerou mu to, Zohy krása, jestli se nechytí ostatní lajny, tak na to v play off dojedem...po dnešku už věřím v záchranu, díky kluci :clap: :clap: :clap: :clap:

po 11 a stále poprvé :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4853
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 802 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Remiza spravedliva, paradni hokej, v playoff na jednu petku ale nemame sanci.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3067
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 692 krát
Obdržel "To se mi líbí": 389 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tomaso25 píše: 22 lis 2022 20:27 Výborný dva body ve výborným zápase.

Negativa nechám na hodnocení jiných... :grinning:
Ale tak my jsme taky spokojený, 2 body super!!!!! :dance: :dance:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Dnes ve Vitkach a v pátek ve Varech. To je trajdání :)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4412
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 802 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

FOGLIK píše: 22 lis 2022 20:26 Já myslel Hefrona :)
Hefrona neee. :crazy:
Georgre
Příspěvky: 4907
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

WalkingDude píše: 22 lis 2022 20:30 Remiza spravedliva, paradni hokej, v playoff na jednu petku ale nemame sanci.
Nebál bych se o nás, věřím stejně jako Propulse, že se vrátí Sedlák, a Hyčman bude plus Mandymu Janovi takvy věřím, minimálně 2 silný lajny budou, Říčka se taky roztřílí na play off...plus Dvořka, Koště a Čero, takže střelců bude dost, obrana to zavře, víc jak 2 góly nikdy nedostaneme, aspoň ne doma...a doma s toho uděláme nedobytnou tvrz, nemám strach...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
JirkaPCE
Příspěvky: 3516
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 396 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 22 lis 2022 20:29 Urban asi po 60 to samé, žerou mu to, Zohy krása, jestli se nechytí ostatní lajny, tak na to v play off dojedem...po dnešku už věřím v záchranu, díky kluci :clap: :clap: :clap: :clap:

po 11 a stále poprvé :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Tak pořád je dost času, aby hráči kteří už v extralize kvalitu ukázali, ale zatím nejsou v ideální formě, aby se zlepšili. Když bude brát jenom současný kádr, tak nám chybí tři útočníci, kteří by i spolu mohli vytvořit kvalitní lajnu, pokud by tedy Mandát dokázal navázat na výkony před trestem. Ale to je dost velká neznámá, jak na tom bude. Asi budou chtít i třeba ještě o toho jednoho kvalitního útočníka posílit, uvidíme, jestli se to podaří.
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Georgre píše: 22 lis 2022 20:43 Nebál bych se o nás, věřím stejně jako Propulse, že se vrátí Sedlák, a Hyčman bude plus Mandymu Janovi takvy věřím, minimálně 2 silný lajny budou, Říčka se taky roztřílí na play off...plus Dvořka, Koště a Čero, takže střelců bude dost, obrana to zavře, víc jak 2 góly nikdy nedostaneme, aspoň ne doma...a doma s toho uděláme nedobytnou tvrz, nemám strach...
Koukněte se na bodování týmu. Vypadá to , že hrajeme na jednu pětku protože hodně vyčnívá, ale přispívá tam body i góly dost hráčů.
Stars
Příspěvky: 6707
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

JirkaPCE píše: 22 lis 2022 20:44 Tak pořád je dost času, aby hráči kteří už v extralize kvalitu ukázali, ale zatím nejsou v ideální formě, aby se zlepšili. Když bude brát jenom současný kádr, tak nám chybí tři útočníci, kteří by i spolu mohli vytvořit kvalitní lajnu, pokud by tedy Mandát dokázal navázat na výkony před trestem. Ale to je dost velká neznámá, jak na tom bude. Asi budou chtít i třeba ještě o toho jednoho kvalitního útočníka posílit, uvidíme, jestli se to podaří.
produktivita ostatních mimo 1 lajnu, je zoufalá...jj času dost, uvidíme, kam se to posune

brankáře máme špičkový :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Stars
Příspěvky: 6707
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ale zase nechci být moc náročný, Znojmo dneska moc pěkně
Georgre
Příspěvky: 4907
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Já bych to neviděl tak špatně, jak píše kolega Stars...první lajna jasný skoro bod na zápas nadprůměr...ale Řeka 15 z 21 zápasů, Paulo 12 bodů, trošku víc by se čekalo od Ciencali, ale tomu věřím, že se rozehraje...Musil sice 6 bodů, ale ten se taky zvedne, možná nedělá body, ale kolik černé práce oddře, to se taky musí cenit...zas oproti ostatním týmům máme ofenzivní beky, Koště 17 bodů, Čero 14, Dvořka už je na 10....až se rozehraje Hyka, tak taky to bude hodně dobrý skoro bod na zápas tomu věřím hodně...od třetí, čtvrté lajny se bodové hody nedají čekat, takže já to vidím dobře...

to máš skoro 150 bodů na 10 hráčů, to není zas tak špatné, když se to dá na papír...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4907
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Chápu, že jsme náročný na tým...když se daří, ale chce to trošku pokory....ZČ v uvozovkách o nic nejde, 4 uhrajeme domácí prostředí bude....mám pocit, že chceme pořád víc a víc od kluků...a pokora chybí, jsme nenažraní, nemyslím to zle, asi to od vás schytám, ale já si to užívám co se teď daří, to tu 10 let nebylo
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6707
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Georgre píše: 22 lis 2022 21:00 Já bych to neviděl tak špatně, jak píše kolega Stars...první lajna jasný skoro bod na zápas nadprůměr...ale Řeka 15 z 21 zápasů, Paulo 12 bodů, trošku víc by se čekalo od Ciencali, ale tomu věřím, že se rozehraje...Musil sice 6 bodů, ale ten se taky zvedne, možná nedělá body, ale kolik černé práce oddře, to se taky musí cenit...zas oproti ostatním týmům máme ofenzivní beky, Koště 17 bodů, Čero 14, Dvořka už je na 10....až se rozehraje Hyka, tak taky to bude hodně dobrý skoro bod na zápas tomu věřím hodně...od třetí, čtvrté lajny se bodové hody nedají čekat, takže já to vidím dobře...

to máš skoro 150 bodů na 10 hráčů, to není zas tak špatné, když se to dá na papír...
já čekám od 4 lajny něco, jako bylo K+K+P :thumbup: :thumbup:
Sweník
Příspěvky: 13931
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1101 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 22 lis 2022 21:04 já čekám od 4 lajny něco, jako bylo K+K+P :thumbup: :thumbup:
To by tam musel hrát Matýs a úplně zdravý Rohlík. A k nim například buď Koffer nebo Urban.. Pak by možná mohli fungovat. ;-)
Georgre
Příspěvky: 4907
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 22 lis 2022 21:09 To by tam musel hrát Matýs a úplně zdravý Rohlík. A k nim například buď Koffer nebo Urban.. Pak by možná mohli fungovat. ;-)
Souhlasím, ač Dana mám rád, tak to by musela být jinak složená, ale jednou se takové lajny dočkáme....alet taky jako byl K+K+P se rodí jednou za 20 let
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6142
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tomaso25 píše: 22 lis 2022 20:27 Výborný dva body ve výborným zápase.

Negativa nechám na hodnocení jiných... :grinning:
Souhlas, dnes paráda, nám se daří, ať si pindá kdo chce co chce...mně se to dnes líbilo. Těžký soupeř a jedenáctá výhra v řadě

Dámy a pánové, kdo od konkurence to má :]

Tesla jede!
Tesla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Naše první lajna je zatím nejlepší v lize. Pokud je nejlepší v celý lize, tak musí být odskočená i v rámci svýho mančaftu. Produktivita dalších lajn je, dovolím si tvrdit logicky, nižší. Už proto, že jejich úloha je trochu jiná. Není to úplně vidět, ale občas soupeře načnou a dominantní první lajna ho pak uvaří. Mančaft je na tom výborně fyzicky i bruslařsky. Že první lajnu při fyzickým fondu, kterej její členové mají, baví hrát dost minut, je taky pochopitelný. Zase tam nejsou 30 minut jako Mueller v Konfetě. Působí to i navenek zdravě.

Jo a hrajeme s výjimkou pár zápasů bez top útočníka, kterýmu skoro všichni prorokovali 50+ bodů v sezoně. Přesto válcujeme ligu.

Za mě je to skvělý a užívám si to. Jen tak dál.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2719
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 598 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jen 2 body,dneska? Běžte se vysrat! 😁😁😁 (I ♥️ Dynamo) ✌️😋
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1565
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 782 krát
Obdržel "To se mi líbí": 227 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost: :vlna: :goodpost:

:thumbup: :wave:
Život jde dál...
Kajin22
Příspěvky: 5
Registrován: 22 lis 2022 23:09

Re: Hokej

Příspěvek od Kajin22 »

Čero si opět obnovil poranění třísel? Na Livesportu je jeho páteční start nejistý 🤔
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3067
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 692 krát
Obdržel "To se mi líbí": 389 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Jak by to tam mohli hned vědět, to jsou přece informace, kterej každej klub úzkostlivě tají.. Pokud není zlomená noha přímo v zápase nebo něco podobného kdy to nelze utajit.. To můžou i napsat že start D. Musila je v příštím zápase nejistý. A hráči se můžou zranit i na treninku..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3067
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 692 krát
Obdržel "To se mi líbí": 389 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

navíc já to tam teda nevidim.... jestli nejseš jenom provokatér

https://www.livesport.cz/zapas/zwage0oj ... led-zapasu
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Kajin22
Příspěvky: 5
Registrován: 22 lis 2022 23:09

Re: Hokej

Příspěvek od Kajin22 »

8F9577E8-AC4E-47E0-A76C-891CC0F45875.png
Odpovědět