Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Danik23 píše: 21 lis 2022 10:24 On se nemuze nekdo zranit? Uz budem na dosmrti hrat v tomto slozeni? Co treba pokles formicky, tlak na stavajici hrace atd.., ja bych to tak fatalisticky nebral:) Spis bych se MB hodne divil, ze by pustila Stastneho za Paulovice, ale tak jako vzdy, sto lidi sto nazoru:) tak to ma byt..
Tak jako může, ale takového hráče nebereš jakože může se někdo zranit. Ale tak může sem jít jako Bakoš do Třince no, za ranec sedět na tribuně a čekat kdo se zraní. Štastný je hráč do prvních dvou lajn a do přesilovky, bránit neumí aby hobloval třetí, čtvrtou lajnu, musí dělat body. A do dvou lajn a přesilovky se tu těžko vejde pokud nebude marodka. Spíš mě zajímá kam půjde po sezoně Pavel Kousal z Bolky. Končí mu smlouva myslím a chce ho určitě celá liga. Ten mě hodně baví..
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

lucas003 píše: 21 lis 2022 11:20 Tak jako může, ale takového hráče nebereš jakože může se někdo zranit. Ale tak může sem jít jako Bakoš do Třince no, za ranec sedět na tribuně a čekat kdo se zraní. Štastný je hráč do prvních dvou lajn a do přesilovky, bránit neumí aby hobloval třetí, čtvrtou lajnu, musí dělat body. A do dvou lajn a přesilovky se tu těžko vejde pokud nebude marodka. Spíš mě zajímá kam půjde po sezoně Pavel Kousal z Bolky. Končí mu smlouva myslím a chce ho určitě celá liga. Ten mě hodně baví..
Bakose nech spat, ten se Trinci nepovedl, ale neni nutny ho chudaka vytahovat pokazde, kdyz by mel nekdo novy prijit v ramci extraligy ne- trejdy a prichody se obcas povedou a obcas ne, nebo nevim? Alespon ja myslim, no a pokud by vypadal lip nez trebas nekteri borci z druheho utoku, tak proc ne, s tim nemam zadny problem, misto by nemel mit nikdo jiste, asi mas vyborne nakoukanou MB, ja se priznam, ze tolik casu nemam, nicmene pokud jsem nejake zapasy videl, tak se me tenhle borec libil opravdu hodne (i presto, ze bodove to neni ono letos), nedavno vyslo take hodnoceni ve Sportu (ano v bulvaru, kterej odbornici casto moc neuznavaji:) a tam jeho statistiky a hodnoceni tomu co rikas moc neodpovidaji, a tusim, pokud si pamatuji tak i do zadu, nicmene jak rikam, jen muj nazor a Ty to vidis jinak, ja jsem stale presvedcenej, ze MB menit nebude, urcite ne za hrace typu a vykonsoti Paula, nic proti nemu..
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

lucas003 píše: 21 lis 2022 09:02
    A kteří hráči to budou, když po odehrání 26 zápasů v extralize už do Chance nemůžeš? Všichni už mají cca 20 zápasů odehráno... Akorát 20-22 let můžou i po odehrání 26 zápasů do 15 února. Takže za bengo už můžou hrát pravidelně tak maximálně Urban s Hrádkem... Ostatní už jen pár zápasů....
    Moje chyba, nějak sem netušil, že zde je podmínka těch 26 zápasů v elh :-)
    Sweník
    Příspěvky: 13894
    Registrován: 01 srp 2014 14:42
    Dal "To se mi líbí": 1092 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Sweník »

    https://www.idnes.cz/hokej/nhl/adam-ruz ... 16_nhl_ivt

    Toho bych u nás jednou taky rád viděl. Ale těžko říct, jestli si k nám vybudoval nějaký vztah..
    Propulse
    Příspěvky: 6682
    Registrován: 28 čer 2016 11:11
    Dal "To se mi líbí": 115 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Propulse »

    Sweník píše: 21 lis 2022 12:17 https://www.idnes.cz/hokej/nhl/adam-ruz ... 16_nhl_ivt

    Toho bych u nás jednou taky rád viděl. Ale těžko říct, jestli si k nám vybudoval nějaký vztah..
    Spis ne :)
    Valda
    Příspěvky: 2662
    Registrován: 04 srp 2014 10:32
    Dal "To se mi líbí": 67 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Valda »

    Adam Ruzicka - Myslim, ze se tu hodne psalo, ze mu to tu uplne k srdci neprirostlo :) Bohuzel.

    Stastny - Pro me hrac, ktery kdyz byl na lede, tak to smrdelo (a vetsinou i skoncilo) golem v nasi siti. Ale jak se tu pise - musel by se vejit do prvnich dvou lajn.

    Nikdo nevi, co bude pristi sezonu.
    Treba se kluci budou muset vracet do KHL. Treba Paulovi konci smlouva u nas, Stastnemu v Bolce, a treba i dalsim tam (Kousal, Najman). U nas zatim mame prvni lajnu jasnou, do druhy se nam "cpe" dost kluku: Hyka, Reka, Cinel, Muska ...pokud se vrati Sedlak, je to jasny - misto by si letos hledal tezko.

    Paulo je vyborny na oslabeni, braneni, prijima svou roli. Nevim ale na dalsi sezonu uz je to spis o opci, jinak muze jit. Mozna i to byl duvod planovane vymeny. Ale letos je plan jisty a potrebujeme kazdyho. Jinak za me - Paulo je nedilnou soucasti tymu a jeho odchod by me mrzel.

    K B-cku - Litomerice taky byly "umely" tym, a povedlo se to nejak dat dokupy. U nas nevim jaka je kvalita, preci jen ta mladez u nas produkuje 1-2 hrace rocne a dost dlouho trva nez dorostou. Asi chybi kvalita, motivace je otazkou protoze zapasy nevidim, do kabiny nechodim atd.
    JirkaPCE
    Příspěvky: 3491
    Registrován: 01 srp 2014 22:32
    Dal "To se mi líbí": 88 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od JirkaPCE »

    lucas003 píše: 21 lis 2022 08:50 A kam byste chtěli toho Šťastného dát po příchodu Mandáta a uzdravení Hyky? Sbírat puky?
    Na levé křídlo do druhé lajny k Musilovi s Hykou.
    Uživatelský avatar
    tau
    Příspěvky: 5785
    Registrován: 03 srp 2014 14:26
    Dal "To se mi líbí": 153 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od tau »

    Valda píše: 21 lis 2022 13:49

    K B-cku - Litomerice taky byly "umely" tym, a povedlo se to nejak dat dokupy. U nas nevim jaka je kvalita, preci jen ta mladez u nas produkuje 1-2 hrace rocne a dost dlouho trva nez dorostou. Asi chybi kvalita, motivace je otazkou protoze zapasy nevidim, do kabiny nechodim atd.
    Litoměřice zas až tak umělý tým nebyly. Navíc štědře a neprůhledně dotovaný svazem, takže si mohly dovolit kvalitní prvoligový hráče. Měly být odrazovým můstkem pro kvalitní juniory a mladý hráče, místo toho tam hráli za slušný peníze zkušení hokejisté.... Na rozdíl od našeho béčka, kde opravdu ti mladí a snad do budoucna nadějní opravdu šanci dostávají.....

    Věřím, že to béčko udrží. Ztráta není velká a času relativně dost.
    Uživatelský avatar
    Jirka.
    Příspěvky: 2988
    Registrován: 05 pro 2016 20:31
    Dal "To se mi líbí": 652 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Jirka. »

    Pokud chce Šťastný z MB pryč a chce za Rulíkem, tak by jeho angažování dávalo smysl i s ohledem na budoucí sezony. Že teď nešlape v Bolce nic neznamená, příští sezonu bych ho rád viděl tady, zájem o něj bude i jinde určitě.
    100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
    Uživatelský avatar
    Jirka.
    Příspěvky: 2988
    Registrován: 05 pro 2016 20:31
    Dal "To se mi líbí": 652 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Jirka. »

    Jestli si někdo myslí, že play-off odehrajeme kompletně zdraví, tak si vzpomeňte na poslední dva ročníky, kolik jsme počítali ztrát..

    Radil - Zohorna - Kousal
    Štastný - Musil - Hyka
    Řička - Poulíček - Ciencala(Mandát)
    Koffer - Rákos - Matýs

    Pokud bude muset hrát Rákos už jen za "B" tak třeba Paulovič místo něj.. A ten Šťastnej letos asi nebude, ale kdyby tady byl tak by to vypadalo přesně takhle. A vždycky bude nějaký zranění. S O. Rohlíkem to letos vypadá spíš už jen na béčko, podle mě. V Sedláka radši moc nedoufám.
    100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
    Valda
    Příspěvky: 2662
    Registrován: 04 srp 2014 10:32
    Dal "To se mi líbí": 67 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Valda »

    Playoff bez zraneni nedame.
    Ta sestava (Jirka) by smysl davala ...porad dumam jak by sednul Mandat k Musilovi. Ale slo mu to s Poulou.
    Na prestupy je cas, pokud je Stastnej v Bolce fakt nastvanej, tak by trejd smysl daval ...teda pokud by ho to u nas zrovna bavilo :)

    B-cko. Ja taky verim, ze to nahoru pujde. Badoucek tomu rad da, ale bude to zahul. Ti mladi to ale musi brat pozitivne - maji sanci hrat Chance ligu, k tomu druhou ve Zdare, sanci v acku. Mohou mit 80 zapasu za sezonu a posunout se. Snad znaji pribehy KKP a dalsich ...
    Jen jak tu nekdo psal - pokud jim soucasna situace staci, tak je to prusvih.
    Nebranil bych se posilam pro zalozni tym 1-2 harcovnici, co to vezmou na sebe a ostatni se pridaji (lehce se to radi, vim :) ).
    Stars
    Příspěvky: 6684
    Registrován: 27 zář 2017 15:55
    Dal "To se mi líbí": 887 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Stars »

    Stars
    Příspěvky: 6684
    Registrován: 27 zář 2017 15:55
    Dal "To se mi líbí": 887 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Stars »

    když člověk pomine A mužstvo, tak mládež je ve stavu, že nejsme ani průměr v ČR, stačí se podívat na výsledky, asi by to chtělo vyhodit Hemského, a začít to dělat trochu jinak....junioři hrají o záchranu a budou mít co dělat :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
    Valda
    Příspěvky: 2662
    Registrován: 04 srp 2014 10:32
    Dal "To se mi líbí": 67 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Valda »

    No ono to tu casto pada - aby ten utok na titul (a ano, vsichni si ho uzivame!) nebyl na ukor ostatniho.
    Do kanclu nevidime, aspon ne ja.
    Ale dnes meli Junci urcite vyhrat - a nepovedlo se, na posledniho maji 2 body (a dobre, zapas k dobru). Nekouka se na to dobre.
    Ikdyz, tezko rict, co je odraz letosni sezony - a co se tahne delsi dobu. U becka je to jasny, u mladeze to chce asi prehodnotit.
    Dynamo-forever
    Příspěvky: 466
    Registrován: 30 říj 2014 20:25
    Dal "To se mi líbí": 39 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Dynamo-forever »

    Chystá se někdo zítra do Vítkovic? Nikde jsem nezaznamenal žádný odkaz na výjezd, což je vzhledem k tomu, že hraje první s druhým, dost divný. Pokud je tu někdo z fanklubu, předem dík za odpověď, jestli se vypravuje bus? Případně pokud by měl někdo jedno místo pouze na cestu z Vítkovic do Pardubic, rád se svezu a samo přidám na benzín. Vlak zpět totiž jede jen 19.18 a pak až 2.23.
    Děkuji za případnou reakci.
    Uživatelský avatar
    jimmypop
    Příspěvky: 8190
    Registrován: 03 srp 2014 18:11
    Dal "To se mi líbí": 442 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od jimmypop »

    Klobouček Hurricanes, kam se hrabou plzeňský žabaři
    subris
    Příspěvky: 3153
    Registrován: 22 říj 2017 20:26
    Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od subris »

    https://www.hokej.cz/dalsi-trest-pro-ry ... ci/5069489


    ... Kudlicka má asi nového kamaráda :)
    .... #zadynamo
    Propulse
    Příspěvky: 6682
    Registrován: 28 čer 2016 11:11
    Dal "To se mi líbí": 115 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Propulse »

    Dneska tezky zapas na tom jejich letisti..
    Uživatelský avatar
    tau
    Příspěvky: 5785
    Registrován: 03 srp 2014 14:26
    Dal "To se mi líbí": 153 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od tau »

    Voženílek:

    „Každá kariéra má vývoj. Než jsem nakoukl v Pardubicích do A týmu, tak jsem…“ na chvíli se zamyslí Voženílek, „…prostě nebyl úplně nejobětavějším hráčem. Pan Venera mi ale dal šanci, chtěl, abych se srážel, a za tuhle práci mě chválil. Pak přišel pan Rohlík a situace se změnila na nadávání, že nedělám body,“ rozesměje se.
    kedar
    Příspěvky: 2017
    Registrován: 23 úno 2016 12:44
    Dal "To se mi líbí": 87 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od kedar »

    No že by tuhle sezonu přišel Sedlák je fakt vlhký sen,v NHL stabilně tam nastupuje..
    mach
    Příspěvky: 4317
    Registrován: 29 led 2016 21:30
    Dal "To se mi líbí": 94 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od mach »

    kedar píše: 22 lis 2022 09:45 No že by tuhle sezonu přišel Sedlák je fakt vlhký sen,v NHL stabilně tam nastupuje..
    Jo protože mají 7 zraněných útočníků a z toho 5 je kvalitních stabilně hrajících hráčů NHL uvidíme co bude až se marodi uzdraví.. Já osobně tipuji že černý Petr zbyde na něj on 29lety cizinec ve čtvrté brazde moc smysl nedává.. Jako já mu to NHL moc přeji, ale uvidíme třeba si ho pak vezme tým jako Arizona 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
    Cavalera
    Příspěvky: 2334
    Registrován: 13 pro 2014 15:02
    Dal "To se mi líbí": 9 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Cavalera »

    Sweník
    Příspěvky: 13894
    Registrován: 01 srp 2014 14:42
    Dal "To se mi líbí": 1092 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Sweník »

    mach píše: 22 lis 2022 09:50 Jo protože mají 7 zraněných útočníků a z toho 5 je kvalitních stabilně hrajících hráčů NHL uvidíme co bude až se marodi uzdraví.. Já osobně tipuji že černý Petr zbyde na něj on 29lety cizinec ve čtvrté brazde moc smysl nedává.. Jako já mu to NHL moc přeji, ale uvidíme třeba si ho pak vezme tým jako Arizona 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
    Už teď bych řekl, že mu snižují čas na ledě. Dnes hrál pod 10 minut, k tomu občas minus, samé prohry. Obávám se, že brzy dají šanci mladým. I když pro nás by to bylo samozřejmě obrovské terno..
    subris
    Příspěvky: 3153
    Registrován: 22 říj 2017 20:26
    Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od subris »

    ... sem na to dnes zvědav, čekám zajímavý match dopředu z obou stran. Šířka kluziště by pro nás technický hokej mohla být výhodou, ikdyz Vitci jsou na to zvyklí, ale naším hráčům by to mohlo vyhovovat taky
    .... #zadynamo
    Propulse
    Příspěvky: 6682
    Registrován: 28 čer 2016 11:11
    Dal "To se mi líbí": 115 krát
    Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

    Re: Hokej

    Příspěvek od Propulse »

    kedar píše: 22 lis 2022 09:45 No že by tuhle sezonu přišel Sedlák je fakt vlhký sen,v NHL stabilně tam nastupuje..
    Zkus se na to podivat trosku jinou optikou nez “ze tam stabilne nastupuju” :)

    Jak se tady pise, uz hraje pod 10 minut, maji serii porazek. Ceka se co bude, az se budou vracet utocnici po zraneni.. Ja bych si naopak vsadil, ze ho tady mit budem :))
    Odpovědět