Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 19 lis 2022 18:16 jeden útočník se na to vykašlal a neměl svého hráče.
No právě, Rulík by je za tohle vykostil.. Takhle se vykašlat na tým..
To pro ně sakra není žádná motivace hrát dobře v pralese a dostat se díky tomu do letošního nadupaného áčka? Vždyť by mohli získat i medaili..

No sláva, teď to chce ale aspoň dalších pět.. ;-)

Jinak Bučko si získal trvalý flek v áčku místo Jendy? Ten si ho totiž zaslouží asi nejvíc.

Edit: Plus mě napadlo, jestli vedení netelefonoval Šatan.. :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 19 lis 2022 18:20 Plus mě napadlo, jestli vedení netelefonoval Šatan.. :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jako FM má jistě svou sílu. Ale pokud ti kluci chtějí letos hrát za A, pardon, ale tam musí být jiná snaha..

Ale ono to půjde. Ty góly jsou otázka času.. ;-)
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Sweník píše: 19 lis 2022 18:58 Jako FM má jistě svou sílu. Ale pokud ti kluci chtějí letos hrát za A, pardon, ale tam musí být jiná snaha..

Ale ono to půjde. Ty góly jsou otázka času.. ;-)
to bečko to má na háku mi přijde.. ten utok by ještě šel co se týče pohybu a tvorby šancí, ale hra do obrany je otřesná, ani legenda Vála to tam nespasí:))
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pida11 píše: 19 lis 2022 17:58 Uz ted se omlouvám 😅
To nic, při nejhorším si tam pošlu tu stovku znovu. :-)

Víc by mne ale naštvalo, jestli béčko zase podělá zápas a nebude schopné nastřílet více gólů.
No nic, tak snad teď, Matýs je velký talent, má šanci v přesilovce..

Edit: Doporučuji všem poslední Bomby k tyči a rozhovor s Hudcem. I Matýse řeší..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Autobusák píše: 19 lis 2022 18:16 Bčko bude jeden velký omyl. :-)
V Béčku si musejí přenastavit hlavy. V Béčku je potřeba makat a udělat vše proto, dostat se do Áčka. Ale v našich luzích a hájích je to zatím vnímáno jen jako zpusob jak si protáhnou profi kariéru. Tím myslím mladaky, ne starý borce co dohrávají kariéru a jsou tam proto,aby mladejm něco předali....👎
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Koukám, měl jsem vsadit až teď, kurz 18 se přímo nabízí.. :-)
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pick píše: 19 lis 2022 19:23 V Béčku si musejí přenastavit hlavy. V Béčku je potřeba makat a udělat vše proto, dostat se do Áčka. Ale v našich luzích a hájích je to zatím vnímáno jen jako zpusob jak si protáhnou profi kariéru. Tím myslím mladaky, ne starý borce co dohrávají kariéru a jsou tam proto,aby mladejm něco předali....👎

Přesně, ale takhle je postavena celá Chance. Většina borců si tam chrochtá, plat slušný, ambice žádné.. Nejlepší by bylo, kdyby ta soutěž byla poloprofesionální.. Chodit do práce a hrát. To by se jinak snažili.. Myslím hlavně mladé..
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Český útočník Matěj Blümel se po devíti dnech vrátil z Dallasu na farmu do týmu Texas Stars. Dvaadvacetiletý bronzový medailista z letošního mistrovství světa si během pobytu v prvním týmu odbyl premiéru v NHL a ve čtyřech zápasech vstřelil jednu branku. Na farmě v AHL si připsal Blümel v devíti zápasech 11 bodů za pět branek a šest asistencí. S Dallasem v červnu jako volný hráč podepsal dvouletou nováčkovskou smlouvu.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Už to béčko před námi zkoušeli jíní. Syner v Benátkách delší dobu. Zábranský v druhé lize sezónu. A my do třetice. Zjistíme to stejné co oni. Nemáme na tu soutěž dostatek kvalitních hráčů. A to se nemůžeme pyšnit takovými úspěchy v mládeži jako oni.
Béčko má smysl při širokém scoutingu a lákání mladých hráčů k nám. Ten zatím neexistuje nebo jen na papíře. A ten jak známo snese takřka všechno. Oni "talenti" zas takovými playery asi nebudou, jejich výsledky hovoří jasnou řečí. Dvě stovky vzal ďas, ale jestli se na tomhle problému nezačne okamžitě makat nejméně na 120%, tak se můžeme lehce nadít situace, že budeme slavit zároveň titul, a zároveň sestup do druhé ligy. To první nám všem přeji, to druhé pak nikoliv. A poslední sestupuje přímo, žádná baráž. Prales si řídí svaz nikoliv APK.
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Emil Havránek píše: 19 lis 2022 20:24 Už to béčko před námi zkoušeli jíní. Syner v Benátkách delší dobu. Zábranský v druhé lize sezónu. A my do třetice. Zjistíme to stejné co oni. Nemáme na tu soutěž dostatek kvalitních hráčů. A to se nemůžeme pyšnit takovými úspěchy v mládeži jako oni.
Béčko má smysl při širokém scoutingu a lákání mladých hráčů k nám. Ten zatím neexistuje nebo jen na papíře. A ten jak známo snese takřka všechno. Oni "talenti" zas takovými playery asi nebudou, jejich výsledky hovoří jasnou řečí. Dvě stovky vzal ďas, ale jestli se na tomhle problému nezačne okamžitě makat nejméně na 120%, tak se můžeme lehce nadít situace, že budeme slavit zároveň titul, a zároveň sestup do druhé ligy. To první nám všem přeji, to druhé pak nikoliv. A poslední sestupuje přímo, žádná baráž. Prales si řídí svaz nikoliv APK.
Já si třeba myslím, že to fungovat může, ale myslet si, že to bude hned prostě nejde.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 19 lis 2022 17:12 Dnes hodně silná sestava. Snad kluci zápas zvládnou. Ale je jasné, že dlouhodobě to takhle nepůjde.
a vono zase hovno
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

fido píše: 19 lis 2022 20:26 Já si třeba myslím, že to fungovat může, ale myslet si, že to bude hned prostě nejde.
Souhlasím, nicméně pro valnou část juniorů je stropem právě tak 2.liga a tam to bohužel směřuje - oni prostě na tu 1.ligu nestačí.

Jsem přesvědčen, že hráči A-týmu, kteří mají vypomáhat, tak to táhnou svým "opatrným" výkonem dolů, místo nich tam mají být 2 - 3 hráči, protřelí právě pralesem.

A Kloudy ? - ten pomalu ztrácí svůj lesk a jeho návrat do extraligy může být do budoucna i dost obtížný.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

fido píše: 19 lis 2022 20:26 Já si třeba myslím, že to fungovat může, ale myslet si, že to bude hned prostě nejde.
Je to finančně náročné. A taky je na to třeba mít hráče.
OK, peníze asi nejsou problém, ale konkurenceschopní hráči ano, a jak vidno, velký. Řekl bych, že možná i fatální. Jsme poslední a před námi 6, slovy šest, bodů díra. Což je opravdu už velký problém.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Dyť to mají úplně v piči. Útočí, střela mimo branku, ztráta puku a místo rychlého sprintu zpět borec jen klouže a čumí co se bude dít, následuje přečíslení a zbytek známe.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

B je super nápad, pro mladý motivace, makat na sobě, mají se kam posunout po mládeži....ale když vidí člověk progres u Machače, Pochobradský, Zeman....nula nula, ta záchrana bude obtížná néli nemožná, a tahat sem kluky ze Slovenska a vyčichlý starce to potom postrádá smysl..
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 19 lis 2022 20:28 a vono zase hovno
Njn, tam fakt asi nikdo nechce být. Chudák Rolas..
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Ja bych to tak negativne nevidel. Me prijde,ze sem byl na jimym zapase nez se tu komentuje.
Ja tam tu snahu videl. Ostatne ,kdyby to meli na haku,tak nemame v zapase 53 strel...
Jasny, chyby dozadu tam jsou. Precisleni taky. Vic me to pripomina juniorskej hokej nahoru dolu. V elh to zkusene zastavej, uklidnej atd..tady se to vali sem tam...
Kloudy dneska dobrej, gol z najezdu, v oslabeni 5:3 a blbej odraz, pochytal dost...
Paradoxne nejvetsi problem vidim v utoku. Sice spousta strel, ale vetsina z celkem uctivy vzdalenosti. Parkarat se to i odrazi pred golmanem, ale my tam nemame bud hrace a nebo typu Pochobradsky, kterymu se to mota pod nohama...na tomhle bude muset Badoucek nejvic zapracovat, ten duraz pred obouma branama je hroznej.
Jinak nejlepsi Bambus, Urban...Matys to na me kolikrat lehce prehraval, ale je videt jak ma sikovny ruce..
Neumim si ale predstavit dalsi zapasy bez posil z acka...bez posil to bude tezka sichta...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Zda se, že pan Dědek bude muset na Béčko asi hodně rychle zakleknout 🤔
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Emil Havránek píše: 19 lis 2022 20:32 Je to finančně náročné. A taky je na to třeba mít hráče.
OK, peníze asi nejsou problém, ale konkurenceschopní hráči ano, a jak vidno, velký. Řekl bych, že možná i fatální. Jsme poslední a před námi 6, slovy šest, bodů díra. Což je opravdu už velký problém.
Podle mě se mělo začít ve druhé lize a připravit si zázemí a pomalu nastavovat procesy a vizi na další roky. Teď to bude drahý, je otázka jestli s tím majitel bude v pohodě, ale pokud by se vydrželo tak za pár let to může mít výsledky.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Spis nez s posilama pocitam s tim, ze vsichni cekaji az se vrati Musil, Hyka, Mandat, Rohlik atd...a pak zacnou hraci ve 3-4 lajne jezdit za bego pravidelneji...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Mne vlastně to béčko vůbec nepřekvapuje, tahle sezóna je o tom, pokusit se nespadnout. Buďme realisté, ten tým se sestavil bez v podstatě jakéhokoliv základu pár týdnů před začátkem soutěže. Fakt nejde z prstu vycucat fungující organizaci na úrovní Change ligy. Vidle do toho hodily zranění v áčku, kdy hráči kteří měli se sžívat s chance ligou hrají extraligu. Mělo to být tak, že většinu budou hrát v béčku a občas zaskočí do "A", či se tam budou v jedné lajně točit. Fakt si nejde myslet, že ten tým bude fungovat a bude fungovat, i když se tam pošlou hráči z áčka. Ti na to nejsou vůbec zvyklý.

Zásadní chyba ale byla angažování nezkušených trenérů, když už buduješ klub ze směsky, měl by jsi tam mít nějaký pevný článek. A to Havíř a Starý rozhodně nejsou. Škoda, že se třeba nešlo domluvit s Milošem Říhou (vím, byl v Plzni) a udělat z toho nějaký koncept kdy Rulík bude mít v gesci i béčko, respektive trenérský štáb áčka se bude prolínat s béčkem.

Uvidíme, nejde o nic jiného, než fandit, aby získali o jeden bod více než alespoň jeden týn.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... nevím, jak vychází termínovka, ale hold co půjde, sypat do béčka áčkaře ze třetí, čtvrté brázdy plus beci 5,6,7..chce to udělat sérii tři, čtyř výher a půjde to...samozřejmě, chce to, aby se acku vyprazdnila marodka. Projektu fandím, ale teď se ukazuje co chybělo. Čas. Letos prostě nespadnout a od března už to budovat na příští sezónu. Škoda, že se nepodařilo včas sehnat náhradu za Kadlece, který už nebude.. Chtělo by to jednu pětku zkušených, třetí, čtvrtou mladou, a druhá brázda složená ze třetí, čtvrté pětky áčka. Myslím, že i ti zkušení z druhé ligy by se tu neztratili, viz Endal. Škoda, že se nepovedlo kromě Puhase třeba ještě dva, tři lidi sehnat ze Dvora, ale ti už asi podepsali dříve jinde.
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Nejde si myslet, že pár kluků z áčka to spasí, ti jsou z toho hurá hokeje zmatení. Tady platí jen málo z toho, co se hraje v extralize.

A aby si někdo z fanoušků myslel, že hráč z áčka tam bude kličkovat slalom mezi kuželama a sázet góly, tak to je taky omyl.

Největší aspekt, který bychom si měli uvědomit je ten, že se to celé vyvinulo rychle a je třeba tomu dát odpovídající čas. Čas tak dlouhý, který odpovídá okolnostem, které s sebou nesou nepředvídatelnosti ohledně jak A, tak B týmu.
Odpovědět