Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jágr byl před začátkem sezóny u věštkyně. Ta mu sdělila, že budou hned za Spartou a že na ní budou ztrácet jen dva body. Jarda odešel nadšený.......
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jakub82 píše: 16 lis 2022 22:07 Jágr byl před začátkem sezóny u věštkyně. Ta mu sdělila, že budou hned za Spartou a že na ní budou ztrácet jen dva body. Jarda odešel nadšený.......
No kdyz zabere, muze byt i pred sraltou ;-)
Přílohy
EB91FCBC-58A7-4F49-BA36-02DE45DE4CEA.png
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Autobusák píše: 16 lis 2022 20:26 Nedá se na to ani dívat.
Přesně, to je obrovskej rozdíl proti hokeji A-týmu. To je jak rozdíl několika tříd
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

fido píše: 16 lis 2022 21:22 B tým by měli mít nějaký kvalitního zkušenýho kouče a k němu třeba Starýho nebo Havíře k zaučení, tohle prostě nefunguje.
Já bych k nim přesunul Krále a Havíře bych vzal k áčku místo krále, stejně je tam zbytečnej a u áčka si to řídí Rulík... A nebo třeba Varaďa je volnej... ten by béčko určitě vytáhnul
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Jirka. píše: 16 lis 2022 22:31 Já bych k nim přesunul Krále a Havíře bych vzal k áčku místo krále, stejně je tam zbytečnej a u áčka si to řídí Rulík... A nebo třeba Varaďa je volnej... ten by béčko určitě vytáhnul
Musí tam být někdo kdo chce pracovat s mladejma, ale zároveň má nějaký zkušenosti. Bohužel je na tom projektu vidět, že je to slepovaný na poslední chvíli.

Nicméně tomu projektu fandím, ale vůbec netuším, jestli ale nějak o tom víc přemýšlí, aby to třeba mělo nějaký smysl. Jako, že najdou trenéra, kterej bude přímo spolupracovat s trenéry z A týmu, aby způsoby naší hry byly ideálně už junků zatloukány do hráčů a přechody z juniorů -> chance -> áčko byly co nejjednodušší a pak by to bylo jenom o tom jestli máš talent a chceš dál pracovat. Jen se obávám, že tohle je jen naše přání a spíš se myslelo, že to půjde tak nějak samo.

Možná by tomu projektu ta druhá liga slušela líp, než rovnou Chance, přeci jen muselo se řešit spoustu věcí narychlo (zázemí, hráče, apod.) a všichni víme, že narychlo nebude vždy to nejlepší.

Ad Král a Zadina, nevím co vše mají na starosti, ale klidně by jeden z nich mohl napřímo spolupracovat s B nevím jestli rovnou hlavní trenér, ale určitě by tam nějaká spojka být měla, už jenom proto, že když tam jde hrát Koffer, Matýs aspol. tak aby to tam jen neodjezdili, ale zkusili třeba i něco co zkoušejí v Ačku nebyl pro to ještě úplně prostor.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jirka. píše: 16 lis 2022 22:31 Já bych k nim přesunul Krále a Havíře bych vzal k áčku místo krále, stejně je tam zbytečnej a u áčka si to řídí Rulík... A nebo třeba Varaďa je volnej... ten by béčko určitě vytáhnul
Lepší Spartě přeplatit Hořáka. :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 16 lis 2022 22:45 Lepší Spartě přeplatit Hořáka. :wave:
Pravda, mel by to blize do lesa, ehm pralesa
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 16 lis 2022 19:16 Přitom mám pocit, že v devadesátkách to docela fungovalo. Hrály tam většinou Sparta nebo Vsetín, ale nějaký zvuk ta soutěž měla, byť návštěvnosti už si moc nepamatuji. A finančně to asi byl taky průšvih.

Nejvíce mi utkvělo, jak si Sparta z Ruska přívezla úplavici, což se pak na našem zimáku proti nim skandovalo místo tradičního "Pardubice".. :-)
Byl jsem v devadesátkách dost blízko díky spolupráci se Škodovkou (to ještě dělal Frank Farsky), ale naše týmy to hodně bojkotovaly a vymýšlely důvody, proč to nehrát. Jedním z hlasitých kritiků byl i Petr Bříza (Sic!).
Pravda je taková, že pokud do toho někdo (asi IIHF) nenasype pořádnou škváru (Štenkovan má pravdu), nikdy to věhlas a zájem nevyvolá. A musí se udělat kalendář natvrdo. Chce to čas. Jako fotbal to nebude nikdy, ale alespoň napůl... I proto si myslím, že by Dědek mohl postupně pozvat do extraligy další movité osoby, aby se změnila struktura majitelů.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 16 lis 2022 21:32
Smutné je, že někdo spoléhá na hostující fanoušky, aby to trochu naplnili....čekal bych více domácích fanoušků plus z hradce...pro kolin to byl takový winter classic, gratulejeme a jedeme dál
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Mazec…. :-)

Co vím, zmíněného Pavola Regendu jste získali z Michalovic na stotisícový plat, po vydařené reprezentační sezoně však pláchl do NHL. S čímž už moc nenaděláte.

Nedorost: „Byli jsme si jisti, že z něj může vykvést výborný hráč a že to z něj v Boleslavi dostaneme. Proto jsme na podpis smlouvy spěchali, chtěli jsme ho už pro sezonu 2021/22, chybělo fakt málo a vykoupili jsme jeho práva z Michalovců. Už loni v říjnu jsme ho měli domluveného pro ročník 2022/23. Na devadesát tisíc měsíčně. Vůbec nás nepřekvapilo, jak v minulé sezoně hrál, ale mělo to i druhou stránku. Vzbudil zájem v NHL a my o něj přišli. Dalo se to čekat. Nabídek měl požehnaně. Agent i hráč byli na pokraji zhroucení, že v takové fazoně bude hrát v Boleslavi za 90 tisíc, tak majitel Boleslavi prokázal dobrou vůli a přihodil mu 30 tisíc, ačkoli by nemusel. Ale i za 120 tisíc bychom tu měli skvělého hráče. NHL si vás samozřejmě vyškubne kdykoli. Miloše Kelemena jsme tu měli za 90 tisíc měsíčně, po sezoně podepsal Arizoně. Radima Zohornu jsme získali za podobný plat, taky se odsud vypracoval do NHL.“
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 17 lis 2022 08:05 Mazec…. :-)

Co vím, zmíněného Pavola Regendu jste získali z Michalovic na stotisícový plat, po vydařené reprezentační sezoně však pláchl do NHL. S čímž už moc nenaděláte.

Nedorost: „Byli jsme si jisti, že z něj může vykvést výborný hráč a že to z něj v Boleslavi dostaneme. Proto jsme na podpis smlouvy spěchali, chtěli jsme ho už pro sezonu 2021/22, chybělo fakt málo a vykoupili jsme jeho práva z Michalovců. Už loni v říjnu jsme ho měli domluveného pro ročník 2022/23. Na devadesát tisíc měsíčně. Vůbec nás nepřekvapilo, jak v minulé sezoně hrál, ale mělo to i druhou stránku. Vzbudil zájem v NHL a my o něj přišli. Dalo se to čekat. Nabídek měl požehnaně. Agent i hráč byli na pokraji zhroucení, že v takové fazoně bude hrát v Boleslavi za 90 tisíc, tak majitel Boleslavi prokázal dobrou vůli a přihodil mu 30 tisíc, ačkoli by nemusel. Ale i za 120 tisíc bychom tu měli skvělého hráče. NHL si vás samozřejmě vyškubne kdykoli. Miloše Kelemena jsme tu měli za 90 tisíc měsíčně, po sezoně podepsal Arizoně. Radima Zohornu jsme získali za podobný plat, taky se odsud vypracoval do NHL.“

Pamatuji na akci R. Zohorna, tusim za cestovatele Orsavu, do ted na to v Brne vzpominaji, jako na nejvetsi ulet a chybu L. Zabranskeho, nikdo nechapal tehda- ani ted, a tim take myslim padl vlhky sen o utoku Zohornovcu v Komete..., toto byla povedena akce z MB...
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... mít fundovanějšího sportovního manažera než tu naši Legendu, mohli jsme mít třeba Regendu :D
.... #zadynamo
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jako sorry Regenda/Legenda, to se bude dobre pamatovat.

Boleslav to delala dobre - od hracu po trenery, aspon mam ten pocit. Me treba "sedi" i ten Fort, takovy kluk je v tymu taky treba. Obcas sli pro ty problemovy typy. Uvidi se jak dal.

CHL - pokud tento projekt padne, bude to skoda. Ze se musi k nemu uplne jinak pristupovat, souhlas. Ale takova soutez je dobra.

"B" - staci juknout na EP, kdo tam hraje a jaky maji cisla. U treneru je to take otazka, a k tomu neni jasna motivace. Pokud Starda rekne, ze kluci nebojuji, tak o co hraji? Nepovedlo se privest nadstandartniho hrace pro 1.ligu, jako treba ten Kutak (ale tam zas si nejsem jist charakterem).
Otazka je - staci ze slape acko? Letos asi jo, ale do budoucna vidim na klubu prace dost a dost.
Uživatelský avatar
Loki
Příspěvky: 340
Registrován: 02 srp 2014 12:09
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Loki »

Nevíte někdo jak dneska marodí?
Čero, Količ?
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Loki píše: 17 lis 2022 11:19 Nevíte někdo jak dneska marodí?
Čero, Količ?
Količ snad ano
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Stars píše: 17 lis 2022 08:02 Smutné je, že někdo spoléhá na hostující fanoušky, aby to trochu naplnili....čekal bych více domácích fanoušků plus z hradce...pro kolin to byl takový winter classic, gratulejeme a jedeme dál
Vůbec bych takový nýmandy neřešil
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Loki píše: 17 lis 2022 11:19 Nevíte někdo jak dneska marodí?
Čero, Količ?
Količ bude dneska hrát - s Hrádkem :)
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Screenshot_20221117_122255_com.android.chrome.jpg
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

mach píše: 17 lis 2022 12:24 Screenshot_20221117_122255_com.android.chrome.jpg
české Pardubice :thumbsup:
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »



Vypadá to, že výměna je stále ve vzduchu
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

divoký průběh v třinci....2 třetiny, junci
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Smil Flaška z Pce píše: 17 lis 2022 13:26

Vypadá to, že výměna je stále ve vzduchu
Nebo spíš čerpají z týden starého rumour na eliteprospects
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

V Bolce udělal Plachý palácovej převrat. Dal tam ze dne na den člověka s nulovými zkušenostmi. Odmítl i to, aby mu Vrbata s Nedorostem pomohli do konce sezony. Tam se to můžu vyvinout jakkoli. Včetně obchodů s hráči.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Ono taky kluci z "B" obcas naskakuji za Zdar, coz je asi aktivita/napad Rolase. Proste prolink na druhou ligu, ale i Zdar ma evidentne problemy letos.
Porad tu visi ve vzduchu "uspech" spoluprace se Sumperkem ...

Becko ma daleko vetsi potencial, i fanousku (jakkoli to nebude srovnatelny). I kdyz osobne nevim jaky pokrik ma treba kotel: Dynamo "B" do toho! ??

Asi bylo fajn to budoucna ustat a propojit Pardubice-Chrudim-Zdar+Havlbrod. Ale to tech hracu musime mit vic ...

A co ta mladez? :)
Odpovědět