Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

havlitom píše: 14 lis 2022 20:48 Já z těch rozhovorů, co jsem s ním četl v minulosti, teda nenabyl dojmu, že by se poučil. Tím ale neříkám, že druhá šance nemá být. Osobně v ní vidím spíše víc možných mínusů než plusů
A je potřeba, aby se poučil? Stačí, když bude dávat góly jako dřív. Těším se a jsem rád, že v klubu přehodnotili původní postoj
frysta
Příspěvky: 3346
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

havlitom píše: 14 lis 2022 20:48 Já z těch rozhovorů, co jsem s ním četl v minulosti, teda nenabyl dojmu, že by se poučil. Tím ale neříkám, že druhá šance nemá být. Osobně v ní vidím spíše víc možných mínusů než plusů
To já taky ne, ale nechci soudit podle rozhovorů. Navíc uplynula nějaká doba, mohlo mu to dojít později. Už to nesmyslné odvolání bylo dětinské, ale pro Dědka je to teď výhodný kauf a zcela pragmaticky ho využil. Zbytek je na Mandátovi.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše: 14 lis 2022 19:06 Ve čtvrtek s ním v Budějovicích počítám. :thumbup:
A Karfíkovo: já su tak Šťastné! dostane úplně novou dimenzi
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Víte, že každý rok jezdí do Pardubic na cca 2 měsíce fanoušci z USA? Jsou to starší manželé.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Připravili jsme pro Vás další tipovačku, protentokrát z toho druhého sportu, čili to je spíše pro odlehčení a aby pořád z toho prvního místa nebyla nuda.

Od 20.11.2022 se koná mistrovství světa ve fotbale v Kataru. Názory na toto mistrovství máme asi každý nějaké, většinou pozitivní nebudou, ale tak je to je 1x za 4 roky, navíc bez stresujícího českého zastoupení.

Jak se přihlásit do tipovačky
Pokud se přihlásíte do tipovačky, tak se Vám v seznamu tipovaček, pod menu "Tipovačky", zobrazí aktuální probíhající tipovačka MS Katar 2022. Když na to kliknete, tak si můžete přečíst její pravidla a můžete se do tipovačky registrovat. Pár z Vás to již zvládlo bez této novinky, ale neměli jste tam zápasy. Nyní už tam jsou.

Co tipujeme
Tipujeme pouze všechny zápasy. V základních skupinách i remízy, ve vyřazovací fázi výsledek do rozhodnutí. Pokud zápas skončí 3:3 i po prodloužení a tým vyhraje na penalty, výsledek je 4:3. Ve vyřazovací fázi je dvojnásobný koeficient.

Bodování
Přesný výsledek - 3 body. Rozdílné skóre nebo remíza - 2 body. Vítěz - 1 bod.
20221114_tipovacka-02.png
Co můžete vyhrát
Ceny pokud se nerozhodneme jinak, nedáváme. Je to doplněk a vítězové budou určitě v nějaké síni slávy "Tipovačky", což už samo o sobě je určitě také výhra ..

Kdy můžete tipovat
Tipování stejné jako u hokeje, půl hodiny do začátku zápasu. Jsou vypsány všechny zápasy základních skupin, tj. 48 zápasů. Následně vyřazovací zápasy budou vypsány až bude známo rozlosování. Pokud se přihlásíte, bude Vám chodit upozornění do emailu, pokud ho máte nastavené.

Kdo se může přihlásit
Všichni kdo mají přístup. Pokud je zde nějaký nováček, který nemá přístup na web tipovačky, napište mne soukromou zprávu a přístup Vám zřídím.

Tak přeji hodně štěstí v tipování v https://tipovacka.hcpcefans.cz

EDIT: pokud najdete nějakou chybu v zápasech, časech, napište to prosím do fóra nebo do zprávy, ať to co nejrychleji opravím.
Naposledy upravil(a) in-spyder dne 14 lis 2022 23:13, celkem upraveno 2 x.
24cenda
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 66 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Jj letos již jim jednou předávali nějaké šály a představovali je o reklamní pauze. A myslím na posledním zápase byli opět v záběru na kostce. Jsou to borci.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

24cenda píše: 14 lis 2022 23:05 Jj letos již jim jednou předávali nějaké šály a představovali je o reklamní pauze. A myslím na posledním zápase byli opět v záběru na kostce. Jsou to borci.
Tak to jsem nepostřehl, to se omlouvám. 😂
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

24cenda píše: 14 lis 2022 23:05 Jj letos již jim jednou předávali nějaké šály a představovali je o reklamní pauze. A myslím na posledním zápase byli opět v záběru na kostce. Jsou to borci.

A jsou i na výjezdech? Když už tady jsou :dance:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jirka. píše: 15 lis 2022 00:00 A jsou i na výjezdech? Když už tady jsou :dance:
Ano, v o2 jsem seděl vedle nich. Prý chodí na všechny zápasy. Doma i venku a jsou to vážně sympaťáci.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Chybovat je lidské, odpouštět je božské...

Jsem (mile) překvapen, že je tu Mandy brán na milost a vítán, při vypuknutí aféry to spíš vypadalo, že bude lynčován :]

Od Opy skvělý tah, potěšilo, díky ... Mandy si to tu bude muset odmakat... věřím, že ví, oč běží...tahle šance je poslední, při sebemenším poklesku je s ním ámen...tak to Mandy neposer, držím palce...
Tesla
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Za Mandáta jsem rád. Tenkrát jsem mu nevyčítal , že si dal, ale to jak pak dětinsky zatloukal. Za mě tu stále chybí osvěta. A Mandy byl bohužel jen vrcholek ledovce. Asi bychom se divili. A pan Dědek to udělal super, je lepší mít Mandyho tady, než posílit Konkurenci...
Rossignolek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2022 09:53
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rossignolek »

Právě jsem u nádraží na přechodu viděl dva lidi natáčet třetího, jak jde přes přechod a ten třetí mi nápadně připomínal Šťastného :⁠-⁠) Ale jistý si nejsem
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Rossignolek píše: 15 lis 2022 09:56 Právě jsem u nádraží na přechodu viděl dva lidi natáčet třetího, jak jde přes přechod a ten třetí mi nápadně připomínal Šťastného :⁠-⁠) Ale jistý si nejsem
Bogase? :grinning:
Uživatelský avatar
fredy10
Příspěvky: 91
Registrován: 21 zář 2016 16:58
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fredy10 »

Nezaregistroval jsem, že by se to tu řešilo. Ví někdo něco o tom, že Vondráček z Varů by měl jít sem? Nebo je to blbost?

Řeší se to teď na fóru KV.
Naposledy upravil(a) fredy10 dne 15 lis 2022 10:51, celkem upraveno 4 x.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

fredy10 píše: 15 lis 2022 10:40 Nezaregistroval jsem, že by se to tu řešilo. Ví někdo něco o tom, že Vondráček z Varů by měl jít sem? Nebo je to blbost?
Pochybuju ve Varech se mu daří je kapitán a tady si myslím že jednou stačilo.... Za mě bych změny nedělal tým šlape... aby to nerozhodilo kabinu
🔴⚪
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pec92 píše: 15 lis 2022 10:42 Pochybuju ve Varech se mu daří je kapitán a tady si myslím že jednou stačilo.... Za mě bych změny nedělal tým šlape... aby to nerozhodilo kabinu
V době, kdy se tu vyskytoval, to ale stačilo úplně každému, kdo sem přišel :] On sem tuším přišel víc, jak jednou (?)

My jsme teď dobrá adresa...ale soupiska není nafukovací... Každý, snad, kdo chce udělat titul, by šel do týmu, kde se to dá očekávat...
Tesla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Mandát... Přiznávám, že jsem byl proti jeho návratu... vadilo mně, že do poslední chvíle lhal... Ale dobře, no, druhá šance...Vedení klubu a trenéři asi ví, co dělají.... Je vytrestanej a sakra poučenej a jsem si jistej, že podobnou píčovinu už nikdy neudělá... Jen se musí připravit, že to zezačátku bude mít hodně těžký. Doma nemám strach, tady ho divácí podrží....Ale na soupeřových stadionech si vyslechne. Bude se s tím muset poprat.. S tím ale asi počítá....
Snad v zámořským "podpralese" hokej hrát nezapomněl a bude posilou....
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... a na jak dlouho Mandat podepsal? Než se pakoval, tak podepsal novou viceletku, která byla rozvázána. Tak má novou? Nebo do konce sezony a pak mi ji prodlouží? Jinak by mohl vypomáhat i bengu. Věřím, že i tam by makal...
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

subris píše: 15 lis 2022 12:34 ... a na jak dlouho Mandat podepsal? Než se pakoval, tak podepsal novou viceletku, která byla rozvázána. Tak má novou? Nebo do konce sezony a pak mi ji prodlouží? Jinak by mohl vypomáhat i bengu. Věřím, že i tam by makal...
Psalo se tu včera do 2025. Ale nevím, kde se ta informace vzala.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

woe píše: 15 lis 2022 12:24 V době, kdy se tu vyskytoval, to ale stačilo úplně každému, kdo sem přišel :] On sem tuším přišel víc, jak jednou (?)

My jsme teď dobrá adresa...ale soupiska není nafukovací... Každý, snad, kdo chce udělat titul, by šel do týmu, kde se to dá očekávat...
On tu byl 17/18 po pár zápasech šel na hostování do komety a pak tu začínal 18/19 opět hned hostovacka myslím teda... Ve Varech šel herně nahoru sedí mu to tam...
🔴⚪
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pec92 píše: 15 lis 2022 12:57 On tu byl 17/18 po pár zápasech šel na hostování do komety a pak tu začínal 18/19 opět hned hostovacka myslím teda... Ve Varech šel herně nahoru sedí mu to tam...
Jasný lídr Varů..ale tam si asi letos na kýbl nesáhnou... jestli řeší kýbl a někde proběhla nabídka, tak věřím, že ji s agentem hned neodmítl

Někdy už hráči raději volí pohodlí, rodinka zabydlená, práce, škola atd... nevím, no, každopádně je to dělník a umí se i trefit do brány...dva kýble už má, tak že by útok na hattrick? :]

Propulse, kde se touláš? :]
Tesla
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Nevíte někdo proč hrajeme v ČB už ve čtvrtek?,
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Jakub82 píše: 15 lis 2022 13:21 Nevíte někdo proč hrajeme v ČB už ve čtvrtek?,
Pravděpodobně protože to vysílá O2 TV, která si většinou vytáhne jeden zápas z pátečního kola tak aby mohla vysílat ve čtvrtek i pátek
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Rossignolek píše: 15 lis 2022 09:56 Právě jsem u nádraží na přechodu viděl dva lidi natáčet třetího, jak jde přes přechod a ten třetí mi nápadně připomínal Šťastného :⁠-⁠) Ale jistý si nejsem
Tak to musel přestupovat ve Všetatech..;)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dizzy píše: 15 lis 2022 13:32 Tak to musel přestupovat ve Všetatech..;)
Jj železniční uzel na mělnicku....
Odpovědět