Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3611 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Přílohy
Snímek obrazovky 2022-11-12 v 15.08.13.png
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

JirkaPCE
Příspěvky: 3580
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 432 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Gumid píše: 12 lis 2022 15:37
Já bych tuhle výměnu bral, zvlášť když to momentálně nevypadá, že by přišel Sedlák nebo Kaut, když hrají v prvním týmu, ale vypadá to podle tohohle komentáře, že to byla fáma nebo to nakonec padlo.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3147
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 422 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Paulovič má stejně smlouvu do konce sezony.. Je možnost na rok využít opci.. Těžko říct co s ním bude, ale mě k srdci teda nepřirostl. I když je asi pohodář..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3147
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 422 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Bučko? Mě zase překvapuje jak může být v repre slovenska..To bych radši vzal Mikuše. I když repre slovenska neznamená skoro nic, tam hrál poslední dobou každej slovák co měl nohy a ruce. Ať si klidně po sezoně jde slovák.. Nevděčnej, tady jsme ho vychovali, náš klub mu dal nejvíc. On se Šatanem brečí a stěžuje si, ale u nás zatím teda nic nepředvedl, byl jedním z rozhodujících faktorů, proč jsme vypadli 4:0 s Boleslaví.. Ty jeho námazy mě straší dodnes. Není to můj oblíbený hráč, ani povahově.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3611 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Dvořka! 🎯👍
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3995
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 549 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Jirka. píše: 12 lis 2022 16:40 Bučko? Mě zase překvapuje jak může být v repre slovenska..To bych radši vzal Mikuše. I když repre slovenska neznamená skoro nic, tam hrál poslední dobou každej slovák co měl nohy a ruce. Ať si klidně po sezoně jde slovák.. Nevděčnej, tady jsme ho vychovali, náš klub mu dal nejvíc. On se Šatanem brečí a stěžuje si, ale u nás zatím teda nic nepředvedl, byl jedním z rozhodujících faktorů, proč jsme vypadli 4:0 s Boleslaví.. Ty jeho námazy mě straší dodnes. Není to můj oblíbený hráč, ani povahově.
Tak Bučko tady podepsal smlouvu i na základě nějaké vize herního vytížení. Naslibováno mu toho bylo dost... Bavil jsem se o tom s jeho příbuznou.

Náš klub s ním, ale tak trochu vyčůrává a ne vždy s ním jednal na rovinu. I přesto vytrval a o svou příležitost se řve. Jeho postoji zcela rozumím, je mladý a chce hrát.

Kvalitu na ELH má a věřím, že v řadě týmů by se mezi 4 beky vešel a takové angažmá bych mu přál.
JirkaPCE
Příspěvky: 3580
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 432 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak Paulovič si svoje odehraje, ale není to hráč do prvních dvou útoků a jak tady psal Propulse tu sestavu, tak Šťastný by se nám býval hodil na to křídlo k Musilovi s Hykou. A měli bychom opravdu tři hodně dobré lajny.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5347
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 463 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak mozna ze Rulik nebyl Stastneho oblibeny trener ;-)
denyip
Příspěvky: 660
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 64 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

No Bucko... Vloni v Budejkach 33 zapasu 1+1 a -4 ... Letos v Chance lize , kde by mel tedy vladnout... 15 zapasu 4+1 a -2 .. Navic nevidim , pres koho by hrat mel ...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3147
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 422 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Muf píše: 12 lis 2022 17:01 Tak Bučko tady podepsal smlouvu i na základě nějaké vize herního vytížení. Naslibováno mu toho bylo dost... Bavil jsem se o tom s jeho příbuznou.

Náš klub s ním, ale tak trochu vyčůrává a ne vždy s ním jednal na rovinu. I přesto vytrval a o svou příležitost se řve. Jeho postoji zcela rozumím, je mladý a chce hrát.

Kvalitu na ELH má a věřím, že v řadě týmů by se mezi 4 beky vešel a takové angažmá bych mu přál.
Když tady ale podepisoval dlouholetou smlouvu tak tady Dědek ještě vůbec nebyl. To samí by mohl říct Klouček. Mě tedy svými výkony nepřesvědčil, stejně jako Klouček. Po sezoně mu asi končí smlouva nebo se možná pletu, ale pokud ano, může si jít kam chce
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3611 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

🇫🇮 🆚 🇨🇿 2:5!! 👏👍
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8571
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 507 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1163 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Holly833 píše: 12 lis 2022 17:55 🇫🇮 🆚 🇨🇿 2:5!! 👏👍
Willda, Koště, Dvořka 👍👍👍


Superstar ministr něbuďtě slušnej Vojtěch 🤮🤮🤮
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Dobrá kauza s tím trade, tomaso25 jen tak nadhodil, Propulse udělal smajlíka...a už to fičí svým životem.. hoši, jestli fake, tak tleskám vaší souhře, jak jste to rozjeli :]

Satan si může Bučka nabouchat do zádele, to byl vždycky takovej chytrák ten Miro...

Fini potaženi Finem... dobrý, podle mého jsme dnes měli v kisně mnohem lepší kvalitu :]

Ještě ke čtvrtku a k hostům ve studiu u Holzela, Pouzar a Havel... kdy už tam tyhle nostalgický zaprděný dědky přestanou zvát? Ty kecy o chytrým echt speciálním českým hokeji z pravěku už jsou fakt opruz. Stačí sledovat ty staré záběry...tempo těch zápasů...takhle se dnes hraje v pralesní lize... současný hokej je úplně o něčem jiném. Geronty nezvat!
Tesla
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1447
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 311 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Holly833 píše: 12 lis 2022 17:55 🇫🇮 🆚 🇨🇿 2:5!! 👏👍
🏑🌎SF 🇨🇭🆚🇨🇿 2nd ➡️ 2:6
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3611 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

woe píše: 12 lis 2022 18:25 Dobrá kauza s tím trade, tomaso25 jen tak nadhodil, Propulse udělal smajlíka...a už to fičí svým životem.. hoši, jestli fake, tak tleskám vaší souhře, jak jste to rozjeli :]

Satan si může Bučka nabouchat do zádele, to byl vždycky takovej chytrák ten Miro...

Fini potaženi Finem... dobrý, podle mého jsme dnes měli v kisně mnohem lepší kvalitu :]

Ještě ke čtvrtku a k hostům ve studiu u Holzela, Pouzar a Havel... kdy už tam tyhle nostalgický zaprděný dědky přestanou zvát? Ty kecy o chytrým echt speciálním českým hokeji z pravěku už jsou fakt opruz. Stačí sledovat ty staré záběry...tempo těch zápasů...takhle se dnes hraje v pralesní lize... současný hokej je úplně o něčem jiném. Geronty nezvat!
@ Pouzar a Havel: Jsou to bezpochyby legendy resp. určitě Pouzar, kt. má mj. i 3 (tři) Stanley Cup prsteny(!), ale taky mi přišel jeho/jejich nostalgický pohled na to, jak to hrát „hezky česky a výhradně s českými trenéry“, při vší úctě, už poněkud úsměvný.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

woe píše: 12 lis 2022 18:25 Dobrá kauza s tím trade, tomaso25 jen tak nadhodil, Propulse udělal smajlíka...a už to fičí svým životem.. hoši, jestli fake, tak tleskám vaší souhře, jak jste to rozjeli :]

Satan si může Bučka nabouchat do zádele, to byl vždycky takovej chytrák ten Miro...

Fini potaženi Finem... dobrý, podle mého jsme dnes měli v kisně mnohem lepší kvalitu :]

Ještě ke čtvrtku a k hostům ve studiu u Holzela, Pouzar a Havel... kdy už tam tyhle nostalgický zaprděný dědky přestanou zvát? Ty kecy o chytrým echt speciálním českým hokeji z pravěku už jsou fakt opruz. Stačí sledovat ty staré záběry...tempo těch zápasů...takhle se dnes hraje v pralesní lize... současný hokej je úplně o něčem jiném. Geronty nezvat!
Jen jsem přebíral z fóra Bolky... :slight_smile:
JirkaPCE
Příspěvky: 3580
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 432 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

tomaso25 píše: 12 lis 2022 18:51 Jen jsem přebíral z fóra Bolky... :slight_smile:
Psal to tam člověk, který mívá dobré informace. On sice Poulíček dvakrát reagoval na tom twitteru, že je to nesmysl, ale na to jestli by to bylo reálné, aspoň tedy prozatím už nereagoval. Tak to spíš vypadá, že to ve hře bylo, ale nakonec to z nějakého důvodu nedopadlo.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tomaso25 píše: 12 lis 2022 18:51 Jen jsem přebíral z fóra Bolky... :slight_smile:
nevinná zmínka ...a k tomu Propulseho smajlík a už to jelo ... prostě po tom už se dalo skočit, jsi prostě důvěryhodný uživatel, musíš asi příště přemýšlet, jakou moc mas :]..a Propulse to jen docvaknul, u něj samozřejmě platí to samé ;]

@Holly833 - naprosto přesně! To se nedá poslouchat...a nejsou sami...z toho pak vzniká dehonestace současných hráčů, srážení sebevědomí... Fakt se ti dědové tak rádi poslouchaj...pak daj záběry z těch let a to je fakt tragikomedie... nejvíc asi baví gólmani:] Pardon, koho se to dotklo
Tesla
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8571
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 507 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1163 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Chlapi nelejte sem ty hráče voknem, podivejte, jak potom vypadáte. Přemejšlejte! :)))
Emil Havránek
Příspěvky: 896
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 211 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Je jen minimum fanouškovských fór, kde mají inside informace. Daly by se spočítat na prstech jedné ruky. I po práci s cirkulárkou. Buďme rádi, že mezi ně patříme. Boleslav, sousedi i třeba Sparta v té společnosti s kvalitním servisem rozhodně nejsou.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 12 lis 2022 20:08 Je jen minimum fanouškovských fór, kde mají inside informace. Daly by se spočítat na prstech jedné ruky. I po práci s cirkulárkou. Buďme rádi, že mezi ně patříme. Boleslav, sousedi i třeba Sparta v té společnosti s kvalitním servisem rozhodně nejsou.
Jak už píše JirkaPCE výše, zrovna tenhle z fóra Bolky to info mívá. Nechci kecat, ale mám pocit, že jako první pustil informaci o tom, že Rulík míří sem, byť to pak ještě chvíli trvalo definitivně dotáhnout.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5347
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 463 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Uz jsou k dostani dresy se Stastnym v nasem Fanshopu?
Jakub82
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Itchy píše: 12 lis 2022 20:47 Uz jsou k dostani dresy se Stastnym v nasem Fanshopu?
Ano, číslo 29 a nápis Šťastný Paulovič. A tak si vyber. 😂
Odpovědět