Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
OnPce
Příspěvky: 241
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 53 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Paulovič měl jednu super sezónu, kdy mu to lepilo, ale už to nezopakoval. S Poulou už 3. lajny na druhé straně nepřehrávají, navíc se nedaří využít hru Adama Musila, proč nezkusit více vytunit 2 lajnu?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3332
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jednoduše řečeno...nám, fanouškům, se některé kroky vedení nemusí llbit. Ale "my" "šéfové" nejsme.

Uvidíme co se bude dít...
Obrázek Za Dynamo!
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Matěj Blümel (DAL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:07
Stars
Příspěvky: 6706
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pokud by Bolka začala šetřit, ta výměna je logická pro ni, tam bude ve výši smlouvy rozdíl....viz. info. posledních dní... na ledě se ukáže, kdo získal...
Danik23
Příspěvky: 723
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 242 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

in-spyder píše: 11 lis 2022 22:55 Co je na te výměně pravdy a pravděpodobnosti nevím, ale jsem byl spíše zastáncem Paula, tak si realne přiznejme, ze stejne jako když odcházel z Hradce, tak ten tým, nyní my, jeho výkonnost přerostl a on ačkoliv ten výkonnostní vzestup má, tak když tým jako celek je jinde, on se spíše zastaví. Stejně jako v Hradci, tam výkonnostně stal, šel k nám, méně ambiciózní tým, rostl. Teď se ta situace opakuje a on prostě neroste. Opět méně ambiciózní tým by mu prospěl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak Tvuj prispevek mluvi i za me, presne takto to vidim i ja, hrac je to takovy, ze ani v tomto teamu nejak neurazi, na druhou stranu ma sve limity (a proto se stava casto take hromosvodem u fanousku), rekl bych, ze tomu ani neprispiva- neprospelo, ze byl tvrdosijne davan na prvni presilku jako pravaso na zakonceni, tam to bylo videt v plne nahote .., Paulo sam sebe ani svuj utok nepusune uz nikam,
pokud byl plan, ze tu bude v duraznem 4 utoku a nakonec tech utocniku je mene nez se cekalo tak se to vse da pochopit, ale situace jina..Jestli je moznost udelat a nastartovat Stastneho, tak za me ano, pokud to ma realne kontury tak bych veril Rulikoj, ze vi co dela, ono za me, napr. pokud by dostal prostor Paula D. Rakos, myslim, ze by to zastal se cti take a pro me je to platnejsi bojovnik nez Paulo, u nej jsem mel casto pocit, ze jeho nejvetsim benefitem je to, ze je to kus chlapa.. kazdy na to ma svuj nazor samozhrejme a uvidi se, treba to je jen jedna z dalsich spekulaci..
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4853
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 802 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Smil Flaška z Pce píše: 12 lis 2022 06:28 Matěj Blümel (DAL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:07
Bude lip
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
denyip
Příspěvky: 653
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Blimu nechal Dallas privezt tym na led, sel jako prvni .. Golman , ktery chodi normalne prvni ho placne a pusti jit jako prvniho .. Pri nastupu na led ho nekolik vterin nechaji na lede samotneho at si premieru uzije.. Moc hezke gesto od spoluhracu
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1693
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Do kadru bych nesahal. Stastnyho at si nechaji.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4853
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 802 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Za me taky nesahat. Paulo neco trefil.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

David Stastny se mi vzdycky líbil, naopak Paola mi k srdci nepřirostl, já budu spokojenej :thumbup:

Ale vážně, takový výměny jsou vabank vždycky, na druhou stranu Stastný dokázal pod Rulíkem udělat 59bodů za sezónu. Snad by měl mít k sobě i lepší spoluhráče a hlavně Rulíka, kterej ho zná. Třeba by to mohla být trefa jako kdysi Vrána pro Třinec.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

denyip píše: 12 lis 2022 10:01 Blimu nechal Dallas privezt tym na led, sel jako prvni .. Golman , ktery chodi normalne prvni ho placne a pusti jit jako prvniho .. Pri nastupu na led ho nekolik vterin nechaji na lede samotneho at si premieru uzije.. Moc hezke gesto od spoluhracu
to v NHL zažije každý hráč při svém prvním zápasu...je to tradice.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Lojza twítuje:

Projekt Litoměřice byl financovaný bez závazné smlouvy. Účetní doklady se nedají dohledat. Až poslední sezóna byla pod smlouvou, to byl jen v nákupu výstroje překročen limit o 4,2 mil. Kč. Ekonom. ředitel zkoumal zápisy VV, nikdy o tom nebyl výbor informován. Řešíme na VV 16.11.
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Jak je blízko ta výměna Paulovič x Šťastný? Média mlčí, to je divný vždy mají ty nejlepší informace xd
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Alex145 píše: 12 lis 2022 11:17 Jak je blízko ta výměna Paulovič x Šťastný? Média mlčí, to je divný vždy mají ty nejlepší informace xd
prý zbývají maličkosti.. a je to logický trejd, protože Šťastný zažíval pod Rulíkem nejlepší období
petan12314
Příspěvky: 132
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

já bych Šťastného též bral.. Šikovný utočník který by nam mohl hodně dát a do přesilovky idealni hráč, navíc byl pod Rulikem i produktivní.. Paulo mi přijde že se spíš trápí a jeho opakované nasazování do první přesilovky jsem taky nechápal.. už nám nemá co nabidnout a jak tu nekteří psali kádr ho už prerostl.
Propulse
Příspěvky: 6695
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 659 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Radil - Zohorna - Kousal
Matys/Hyka - Musil - Stastny
Ricka - Poulicek - Cienciala
Urban - Rakos - Koffer

Hyku bych pak dal za Matyse.. by byly super tri utoky..
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Propulse píše: 12 lis 2022 11:34 Radil - Zohorna - Kousal
Matys/Hyka - Musil - Stastny
Ricka - Poulicek - Cienciala
Urban - Rakos - Koffer

Hyku bych pak dal za Matyse.. by byly super tri utoky..
Tak vy to berete jako tutovku se Šťastným, kdy to kluby oznámí?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 12 lis 2022 11:06 Lojza twítuje:

Projekt Litoměřice byl financovaný bez závazné smlouvy. Účetní doklady se nedají dohledat. Až poslední sezóna byla pod smlouvou, to byl jen v nákupu výstroje překročen limit o 4,2 mil. Kč. Ekonom. ředitel zkoumal zápisy VV, nikdy o tom nebyl výbor informován. Řešíme na VV 16.11.
K tomu lze jen opět dodat, že ten dobytek z Litoměřic sedí dál ve VV a tváří se jakoby nic...
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Já jsem si Matěje docela oblíbil a radši bych si ho tady nechal, má 12 bodů což není špatné. U Šťastného je to sázka do loterie.
petan12314
Příspěvky: 132
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

killer46 píše: 12 lis 2022 12:45 Já jsem si Matěje docela oblíbil a radši bych si ho tady nechal, má 12 bodů což není špatné. U Šťastného je to sázka do loterie.
já si tedy myslím že za to riziko to stojí.. Paulo nám podle me nemá už co nabidnout
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

killer46 píše:Já jsem si Matěje docela oblíbil a radši bych si ho tady nechal, má 12 bodů což není špatné. U Šťastného je to sázka do loterie.
Matěj taky zapadl skvěle do kabiny. Z chování na střídačce a na rozrušení to vždy vypadá že je velice oblibenej. Což u Šťastnýho se to zaručit nedá.
in-spyder
Příspěvky: 1732
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: K tomu lze jen opět dodat, že ten dobytek z Litoměřic sedí dál ve VV a tváří se jakoby nic...
Lojzovi nezávidím tohle řešit, původní výkonný výbor stále ve funkci, ale jinak žádný překvapeni, nic co by lajk nečekal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8417
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1087 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Alex145 píše: 12 lis 2022 11:17 Jak je blízko ta výměna Paulovič x Šťastný? Média mlčí, to je divný vždy mají ty nejlepší informace xd
12 cm
mach
Příspěvky: 4364
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

:goodpost:
jimmypop píše: 12 lis 2022 13:5712 cm
To by šlo 🤣🤣🤣
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1988
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3541 krát
Obdržel "To se mi líbí": 466 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

in-spyder píše: 12 lis 2022 13:04 Lojzovi nezávidím tohle řešit, původní výkonný výbor stále ve funkci, ale jinak žádný překvapeni, nic co by lajk nečekal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pro srovnání:
Bývalé složení vedení svazu (do zvolení Hada):
prezident: TOMÁŠ KRÁL
výkonný výbor: viceprezidenti Petr Bříza a Aleš Pavlík
členové Marek Chmiel, Jaromír Jágr, LIBOR ZÁBRANSKÝ, Daniel Sadil, Bedřich Ščerban, Jiří Šindler, Jiří Šlégr a Milan Vacke.

Současné vedení svazu:
prezident: ALOIS HADAMCZIK
výkonný výbor: viceprezidenti Petr Bříza a Aleš Pavlík
členové Marek Chmiel, Jaromír Jágr, ALEŠ KMONÍČEK, Daniel Sadil, Bedřich Ščerban, Jiří Šindler, Jiří Šlégr a Milan Vacke.

(verzálkami změny)
Odpovědět